نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: ازدواج با یه ترنس

15853
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5817
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواج با یه ترنس

با سلام
    من دختری 25 ساله هستم فوق لیسانس ریاضی دختر بزرگ خانواده همیشه کمتر از تلاشم بدست اوردم حدود یک سال پیش با دختر دوست خانوادگیمون که 3سال از من کوچکر بود اشنا شدم رفتارهای اون پسرونه و جسارتش واسم قشنگ بود خیلی با هم درد و دل میکردیم تا اینکه متوجه شدم بهش علاقه مند شدم خیلی واسم سخت بود باورش که عاشق یه دختر بشم تا اینکه یه روز به من گفت من ترنسم با هم دکتر رفتیم و دکتر با نتیجه ازمایشات گفت که ایشان 80درصد پسر است خیلی عاشقشم بارها و بارها سعیکردم رهاش کنم اما واقعا ادم خوبیه و عاشقانه دوستم داره اول میخواستیم همینطور ادامه بدیم اما چون کنترل روابط سخت بود تصمیم گرفتیم ازدواج کنیم از حاج اقای پرسیدم چون پدرم در قید حیات نیستن میتوانید یه صیغه محمیت بخوانید برای وبط راحتتر (نه رابطه جنسی) اونمیخواد عمل کنه بیاد خواستگاری اما خانواده من خیلی سنتی هستن از طرد شدن میترسم از اینکه کسی عشقمو باور نکنه به خدا شب و روز دعا میکنم که خدا منو منصرف کن اگر راضی نیستی اما خدا موقعیتی فراهم میکنه که 10قدم جلوتر میرم فکرم خیلی در گیره خانواده ام روی ازدواجم زوم کردن و چون خواهرم که 2 سال از من کوچیکتره عقد کرده و شوهرش خیلی مردونه اس همه اش حرف شوهری مثل اونو میزنن تو ذو خدا کمکم کنید

2. کاربران زیر از masi67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : ازدواج با یه ترنس

دوست عزیز در این مورد تمام اتفاقات به خود شما مربوط میشه ...

در این مورد ممکنه در اینده به مشکلاتی برخورد کنی پس مشاوره در این مورد بریا شما خیلی ضروریه ...

در کل با دودسته کلی طرف هستیم ...

الف: افرادی که به لحاظ جسمی دارای آلت مردانه و زنانه (هرچند ناقص) هستند و آنها را هرمافرودیت یا به

تعبیر فقهی، خنثا می نامند که احکام خاص ایشان در کتاب های فقهی موجود است.

ب: افرادی که به لحاظ جسمی صرفاً یکی از دو آلت مردانه یا زنانه را دارند، اما به لحاظ روانی (به هر دلیلی)

دارای گرایشات جنس مخالف هستند و آنها را تی اس (transsexual) یا (فرا جنس) می نامند.

بعضی از این افراد پس از تأیید پزشک، مجوز تغییر جنسیت دریافت کرده و با عمل جراحی جنسیت دیگری پیدا

می کنند و بعضی دیگر تن به این عمل جراحی نمی دهند و با این حالت خویش سازش می کنند. به هر حال

چنین اشخاصی مانند سایر افراد فقط می توانند با جنس مخالف خود ازدواج کنند.

توضیح این که، ملاک زن یا مرد بودن از نظر فقهی و حتی از نظر پزشکی، به نوع آلت تناسلی است. بنابراین،

بر اساس تمایلات یا گرایشات جنسی فرد، جنسیت تعیین نمی شود و چنین شخصی از نظر شرعی، چه قبل

از عمل و چه بعد از عمل، فقط حق ازدواج با جنس مخالف خود را دارد. مثلاً قبل از عمل اگر پسر است فقط با

دختران و بعد از عمل (که تغییر جنسیت داده) فقط با پسران می تواند ازدواج نماید.

پس تاحصول نتیجه قطعی پزشک و عمل جراحی باید صبر کنید ... تا مشکلی براتون پیش نیاد ...

در مورد رفتارش بعد از عمل میشه با مشاوره تغییراتی رو ایجاد کرد
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد