نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: شوهر خودخواه

1085
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5833
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

شوهر خودخواه

سلام
    من شوهرم خیلی نازک و نانجی و سریع هم قهر میکنه و در عین حال خیلی خودخواه هستش وهمیشه تکیه کلامش شده فقط من . مادر من . خانواده من . دیگه از دست این من من کردن هاش خسته شدم محاله روزی با هم دعوا نکنیم و توی دعوای زناشوهری اسم مادر من و خانواده من نیاره .و همیشه من مشکل اصلی ام همینه میگم بابا من و تو دو تا ادم بالغ میخواهیم مشکلات خودمون رو حل کنیم میشه لطف کنی اینقدر منم منم و مادرم مادرم نکنی. یعنی دیگه واقعا کلافه شدم از دست کاراش .
    نا گفته نمونه برخلاف من که خیلی ساکت و کم حرف هستم ایشون خیلی حاضر جواب و زبون درازه و همیشه با حرفهاش دل منو می رنجونه و ادعا میکنه که اینجوری میگم که سوار سرم نشی و حد خودت رو بدونی ولی در صورتی که اگر من بخوام یک در صد از همین رفتار های خودش رو باهاش بکنم باید بزارم برم . انچان سریع قهر میکنه و کینه به دل میگیره که تا مدتها و حرفهای که خودش بهم زده رو میاد از زبونی من میگه که تو گفتی . حالا من واقعا با اینجور فردی باید چکار کنم.
    خواهشا کمکم کنید ممنون.

2. کاربران زیر از arad123 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : شوهر خودخواه

خب دیگه این نشون دهنده این مورده که به شوهر شما در خانواده اش خیلی بها دادن ...

در واقع بنای شخصیت و تربیت ایشون رو اینطوری بنا کردن ...

به هرحال تغییر اخلاق افراد خیلی سخته ... اونم در صورتی که خودشون مایل نباشن که در این راه قدم بردارن ...

در مورد شما چون ناز کردنش خریدار داشته خب مسلما" در تولیدشم شوهرشما نقش داره ...

اگه نسبت به این حالت در شوهرتون بی تفاوت باشید هم خودتون از این وضع راحت میشید

و هم بعد از مدتی وقتی برای رفتاراش خریداری نباشه مسلما" تغییر خواهد کرد ...

وگرنه چاره کار فقط صبره ....
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5850
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من 6ماهه که عروسی کردم شوهرم دو شغله س شبا تا یازده مغازس این نبودناش باعث شده عصبی بشم و وقتیم میاد باهاش قهرکنم اما خودم خیلی از این وض خسته شدم دوس ندارم قهرکنم دلم برا شوهرم میسوزه چیکارکنم که روحیه م عوض بشه و همون دوساعتم که پیشمه قهرنکنم/

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8050
    تشکـر
    3,819
    تشکر شده 3,325 بار در 1,147 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام میدونم ازنبود شوهرتون اذیت میشید ولی اون بنده خدا بخاطر شما و زندگیش میره این همه کارمیکنه مگه اون دلش نمیخاد تفریح کنه بخوره بخوابه ولی چون شمارو دوست داره میخاد تو ارامش باشی زندگی های الانم که میدونی چقد پرهزینه و سخت شده پس بجای قهرکردن یکم مهربون تر باش بیشتر به شوهرت برس بخاطر زحمتاش ازش تشکرکن بزار بفهمه که دوسش داری و قدر این زحمتاشو میدونید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد