نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: عدم اعتماد به جنس مخالف

1047
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5839
    تشکـر
    1
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

عدم اعتماد به جنس مخالف

دختری هستم کم رو و خجالتی.قد بلند و زیبا.25 سالمه.به خاطر خجالتی بودن و اعتماد نکردن به جنس مخالف تا الان با کسی دوست نشدم. هر کسی که به من نزدیک می شه ازش می ترسم.منظورم اینه که تا قبل از این که از خودش عکس المعل یا پیشنهاد دوستی بده رفتارم عادیه اما به محض نزدیک شدنش رفتارم باهاش عوض می شه.دوست دارم ازدواج کنم و تشکیل خونواده بدم اما به واسطه این رفتارم نتونستم.از طرفی نیاز به دوست داشته شدن و حمایت رو از طرف جنس مخالف احساس می کنم و هم چنین با ازدواج دوستانم،حسودی نه،اما دوست دارم جای اونا باشم.چه کار باید انجام بدم تا این مشکلم حل شه؟؟

2. کاربران زیر از مونا خ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5726
    تشکـر
    54
    تشکر شده 45 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : چرا نمی تونم؟؟

عزیزم میتونی با شرکت تو گروههای دانشگاهی مختلط و رفتن بیرون با جمع دوستانت و دوستانشون به حس ات کم کم غلبه کنی .. اگه کسی هم به نیت خیر بهت نزدیک بشه سعی کن متین و درست رفتار کنی و به خودت مسلط باشی

4. 2 کاربران زیر از باران بهار بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

خب دیگه شما از پسرا یک قول ساختید و این کار درستی نیست که با دید منفی به همه مردم نگاه کنید ...

چون حتم بدونید که نتیجه این رفتار تنها بودن شما خواهد بود .. چون این تنفر تمام وجودت رو ذره ذره میگیره

و اونوقت در برخورد با دیگران و حتی خانواده خودت هم نمیتونی رابطه خوب و صمیمی رو ارایه بدی ..

و هر روز تنهاتر خواهی شد

امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

6. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

به هرحا داشتن رابطه با دیگران از مزایای یک شخصیت پویاست ...

حالا جنس مخالف میخواد باشه و یا همجنس خودت ...

البته باید در نوع رفتر حد تعادل رو رعایت کرد و مثل خیلی از خانوما که مثل شما خجالتی هستن و دیر وارد یک رابطه میشن

ولی وقتی وارد شدن دیگه نمیتونن ازش دست بردارن و اگه چاه هم سر راهشون باشه ، اهمیتی نمیدن ...

و چنان وابسته و دلبسته میشن که نمیتونی تصور کنی که این همون فرد خجالتیه ...

در مورد شما هم تلقین عامل اصلی این رفتاره و همونطورم که دوستان گفتن تنها بودن شما باعث بروز این نوع رفتار شده

که در این مورد میتونی با مشاوره مشکلت رو حل کنی

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مونا خ نمایش پست ها
    دختری هستم کم رو و خجالتی.قد بلند و زیبا.25 سالمه.به خاطر خجالتی بودن و اعتماد نکردن به جنس مخالف تا الان با کسی دوست نشدم. هر کسی که به من نزدیک می شه ازش می ترسم.منظورم اینه که تا قبل از این که از خودش عکس المعل یا پیشنهاد دوستی بده رفتارم عادیه اما به محض نزدیک شدنش رفتارم باهاش عوض می شه.دوست دارم ازدواج کنم و تشکیل خونواده بدم اما به واسطه این رفتارم نتونستم.از طرفی نیاز به دوست داشته شدن و حمایت رو از طرف جنس مخالف احساس می کنم و هم چنین با ازدواج دوستانم،حسودی نه،اما دوست دارم جای اونا باشم.چه کار باید انجام بدم تا این مشکلم حل شه؟؟
    سلام

عزیز قبل از اینکه سوال شما بپردازم چند سوال داشتم که لطفا با کمی دقت جواب بدید: 1-میزان تحصیلاتتون و رشته تحصیلی2-تعداد خواهر و برادرها و تفاوت سنیتون و جایگاه شما در بین فرزندان3- پدر و مادر و رابطشون با هم4- سابقه بیماری های روانی در خانواده5- آیا با هم جنسانتون هم همین حس رو دارید6- گفتید که با پسرها دوست میشید ولی به مجردی که پیشنهاد دوستی میدن میترسید؟ درست متوجه شدم؟

ممنون

ا لطفا نقل قول کنید که متوجه بشم.ممنون

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6176
    تشکـر
    98
    تشکر شده 76 بار در 44 پست
    میزان امتیاز
    10

وای عزیزم, این چه حسیه دختر باید تو جامعه امروزی گرگ باشه.برای دوست داشته شدن از طرف کس دیگه با توجه به اخلاقت با کسی دوست نشو نتیجه منفی روت میزاره. بیشتر تفریح کن به زندگی خودت بپرداز و شاد باش کسی هم که به نیت خیر به طرفت اومد نترس رفتارتم عوض نکن خیلی منطقی نظرتو راجع بهش بگو. تو این دورو زمونه دختری به سن شما بعیده!!!!
    توضیحاتت کمه نمیتونم بیشتر از راهنماییت کنم.
    اجازه بده خاستگار خونتون بیاد و باهاشون صحبت کن کم کم راه میافتی.

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6071
    تشکـر
    41
    تشکر شده 156 بار در 84 پست
    میزان امتیاز
    10

خجالتی بودن اصلا عیب نیست اتفاقا تو بعضی موارد خیلیم خوبه اینکه تا حالا دوستی پیدا نکردی افت نیست خیلیم افتخاره ... تو الان بین دخترای امروزی دلت پاکتره
    دختری مثل تو اگه ازدواج کنه {بگو ایشالله... } بهترین زندگیو واسه همسرش میسازه اونم متقابلا تمام زندگیشو برای امنیت و ارامش تو میزاره
    سعی نکن نیاز به جنس مخالفو با دوستی های الکی ارضا کنی اخرش هیچی نداره جز اینکه گرگ میشی و هیچ پسر خوب و متینی که لایق مردی توئه بگرگ نزدیک نمیشه
    اتفاقا بعضی مردا {که تعدادشون کمم نیست} دخترای شیرین و خجالتی رو دوس دارن سعی کن خودت باشی تا اینکه بخوای تقلید کنی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)