نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: این همه تحقیر...!

690
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5615
    تشکـر
    3
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

Question این همه تحقیر...!

مدتی میشه هر روزم رو بامرور خاطرات بد گذشته شرو میکنم. از ده سال پیش بگیر تا همین هفته ی پیش. همیشه پر رنگ ترین نقش رو هم مادرم ایفا میکنه! مادرم زن بدی نیست اما بی اونکه متوجه باشه مادر افتضاحیه!
    خاطرتم بطور کلی مجموعه ای از تحقیراتیه ک شدم. نمیدونم اما احساس میکنم دیگران توی رفتارشون با من نسبت ب بقیه کمی بیرحم ترن. تا حالا بارها و بارها ب این نتیجه رسیدم. حدس میزنم شاید چون خودم رو بیش از حد قوی و بیتفاوت ب افراد نشون دادم!
    احساس میکنم بقیه فک میکنن پوست کلفت تر از اینیه ک چیزی بهش بر بخوره!
    همه ی ایا هم فقط در مورد افراد نزدیکم و کسایی ک براشون احترام قائلم صدق میکنه،بقیه برام چندان اهمیتی ندارن.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5726
    تشکـر
    54
    تشکر شده 45 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : این همه تحقیر...!

عزیزم بیشتر توضیح بده ؟؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5615
    تشکـر
    3
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

دوران کودکی بیخودی داشتم مادرم زبون فوق العاده گزنده ای داره تنبیه بدنی زیاد میشدم با توجه با اینکه بچه ی آرومی هم بودم. تو بچگیم بارها و بارها خورد شدن غرورمو احساس کردم و همه و همه ی اینا از من آدم چند گانه ای ساخته ذاتا آدم مغروری هستم واسه ی همین حرف خوردن تو بچگیم واسم خیلی گرون تموم میشده!
    از خودم بدم میاد و در عین حال مغرورم، فک میکنم بدرد نخور و آشغالم و در عین حال نمیتونم داشته هام رو نادیده بگیرم...
    عاشق مرگم ولی هنوزم شیرینی امید از دلم بیرون نرفته!
    و خیلی مفصل تر از اینه ک بخوام اینجا جاش بدم...!

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5726
    تشکـر
    54
    میزان امتیاز
    10

میدونم دوستم منم مشکل تقریبا مث تورو درک کردم مادر منم زبون تندی داره.. منم خیلی وقتها مث تو میشدم
    اما عزیزم مادرای ما بزرگترامون رو نمیشه تغییر داد اونا شخصیتشون شکل گرفته مثل سنگ ک نمیشه تغییر داد
    اما ما هنوز جا داریم ک این تغییرو تو خودمون ایجاد کنیم ک نزاریم گذشته درگیرمون کنه قوی کنیم خودمون رو
    ببین دوستم اگه نخوای ک تغییر کنی و به خودت مسلط داشته باشی خودتو باور داشته باشی این حس رو زندگی
    ایندت هم تاثیر میزاره خیلی چیزا کنترلش واست سخت میشه به منم خیلی ها میگفتن اما میگفتم ازدواج فرق داره تاثیر نداره
    اما الان ک ازدواج کردم میبینم یکسری از عادتهامو ک باید ترک می کردم و نکردم باعث مشکل شدن
    پس نزار روت تاثیر داشته باشن این حس ها میگذره منم دوران کودکی خوبی با مادرم نداشتم
    اما الان ک به عروسیم نزدیک میشم با اینکه حالا مونده به خدا حسرت همون روزای بدمم میخورم چون دیگه دختر خونش قراره نباشم
    قراره مستقل شم.. پست توام به این فکر کن ک توام خونه مادرت مهمونی رو جنبه های مثبتت کار کن جلوی فکرهای منفی ات رو بگیر

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5726
    تشکـر
    54
    میزان امتیاز
    10

وقتی هم این حس های پوچ سراغت میان برو سمت خدا دو رکعت نماز بخون خودش ارامشی تو دلت میندازه ک یادت بره هیچوقت امیدتو به خدا از دست نده

6. کاربران زیر از باران بهار بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4267
    تشکـر
    128
    تشکر شده 46 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام متاسفانه پدرها و مادرانی داریم که با این که خیلی زیاد فرزندانشان را دوست دارند ولی ناخواسته رفتارهایی از خود نشان می دهند که تاثیر زیادی در شکل گیری رفتار فرزندان می گذارد . بی تا خانم گل این رفتار مادر شما بر می گرده به رفتار پدربزرگ و مادر بزرگ و حتی اطرافیان مادرتان .همیشه سعی کن تو آرامش زندگی کنی و رفتار های سرد دیگران در تو اثر نگذارد چون خود شما هم کسی هستید که در رفتار دیگران تاثیر خواهید داشت و صد البته که دارید به قول عزیزی همیشه بخند شاید لبخند تو مرهمی باشد برای گریه دیگران
    ویرایش توسط barf : 08-26-2014 در ساعت 12:12 PM

8. کاربران زیر از barf بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد