نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: عشق دختر به دختر

5337
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5769
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

عشق دختر به دختر

سلام من میخوام راهنماییم کنید که چیکار کنم ؟ من میخوام اگه خودش نمیخواد باهام دوست بمونیم و رابطمونبیشتر شه خودش بهم بیاد و بگه . اخه منم میخوام چرا فقط من بهش زنگ بزنم بیادش باشمتو فکرش باشم به درد ودلاش گوش بدم چرا اون نمیتونه ؟ من گریه شو دیدم ولی اون گریهمنو شنیده . میخوام چون ازم بزرگتر باهاش راحت باشم مثل یه دوستی مثل ابجی که همیشهپشتمون بهم گرم باشه . دلم میخواد اونم بهم بگه که دلش برام تنگ شده ن از سر اجباربلکه از سر دلتنگی دوستانه . وقتی باهم صحبت میکنیم یه جورای اروم میشم و حرفای کهاز قبل تمرین کرده بودم که اگه دیدمش رو بهش بگم موقعی که همدیگه رودیدم حرف میزنیمولی دهن من قفل میشه که از دلتنگی هام بهش بگم به نظر شما رابطه ما دوامی داره ؟ شبابه خاطرش گریه کردم یه شب خیلی داغون بودم اما ما دوتا حرفمون شد تو خیابون من جدارفتم خونه اونم جدا رفت خونه نتونستم باهاش حرف بزنم هر طوری شده بود سریع خودمو رسوندمخونه باهیچکس حرف نمیزدم از شام و نهار هم خبری نبود یه جورایی بغض گلمو گرفته بودکه کسی رو نداشتم باهاش درد و دل کنم یه شب نمیدونم تصمیم و اسه خودکشی قطعی نبود اماتو مغزم بازی می کرد رفتم لیوان اب رو شکستم و شبونه تو حموم رگ دستمو زدم چون از گذشتهام و اتفاقای که افتاده بود و می افتاد بدم میومد و دیدم زنگ میزنم جوابم رو نمیده جوابپی ام هامو نمیده یا که میده سرده رگ دستمو زدم ولی حیف لعنتی یا عمر من زیاد بود یاشیشه چنان تیز نبود که رگمو از ته ببر خراش جزی برداشت که کسی جز خودش و یکی دیگه ازدوستام کسی چیزی نفهمید و گذشته

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : دختری هستم 18 ساله و دوست دخترم 22ساله ام دوست دارم

دوست عزیز نیازی به ایجاد تاپیک جدید نبود و میتونستی در ادامه مطلب خودت ادامه بدی ...

http://forum.moshaver.co/f77/%D9%85%...B1%D9%85-8300/

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

خب دوست عزیز دوست داشتن و محبت کردن از خصلت های خوب انسانه

ولی در مورد دوست داشتن شما باید بگم تنها باعث اسیر شدن دوستتون بوده ...

هر چیزی به حد اعتدالش خوبه و وقتی از حد خودش خارج بشه مسلما" مشکل ساز خواهد شد ...

ولی بهتره دست از این دوستی بیهوده بردارید و تا وقتی که یاد نگرفتید با دیگران چطور با احترام و در حد تعادل رابطه برقرار کنید

وارد هیچ رابطه ای دیگه نشید ...چون علاوه بر طرف مقابل به خودتونم صدمه میرسونید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2062
    تشکـر
    1
    تشکر شده 22 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز این چه کاریه که شما انجام دادید خب هر چیزی تو این دنیا اندازه ای داره حتی دوستی واگر دوستی تو رو نخواد این بچه بازیه که تو بخوای خود کشی کنی پس پدر و مادر و خانواده ات چی؟ خب تو سنی هستی که دنبال دوست هستی چرا دوست هم سن انتخاب نمی کنی چون اگه هم سن باشید بیشتر حرف هم دیگه رو می فهمید در ضمن برا کسی ارزش قائل شو که ارزشی برات قائل شه اگه بخوای اینجوری زندگی کنی میبازی جامعه همیشه برات خطرنا ک میشه پس زیاده روی ممنوع
    امضای ایشان
    مصیبت آدمی به اندازه صبر اوست
    پس هر وقت در مصیبتی گرفتار شدید صبر کنید
    و با ناله و شیون پاداش پایان صبرتان را از بین نبرید
    امام علی(ع)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)