نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مخالفت خانواده پسر با ازدواج

1188
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5846
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مخالفت خانواده پسر با ازدواج

باسلام
    من 1 سال هست علاقمند به دختری هستم که اهل شهرستان دوری هست.خانواده من به هیچ وجه رضایت به ازدواج ما نمیدن .من تک پسر هستم ومادرم وابستگی زیادی بهم داره.برای همین اصلا راضی نمیشه .هرکاری کردم جواب نداده که بتونم راضیشون کنم.با این که دختر خانم میگه من میام کنار خانوادت زندگی میکنم ولی بازم خانوادم راضی نمیشن.ازطرفی بین من ودختری که انتخاب کردم علاقه شدیدی وجودداره .چند بار بهش خواستم بگم خانوادم راضی نمیشن ولی تمام وجودش میریزه به هم ودست به کار خطرناک میخواد بزنه.هرباری خواستم یه جوری بهش بفهمون نمیشه بهم گفت میخوای بری برو ولی من زندگیمو به اتیش میکشم . من خیلی نگرانش هستم .اخه بین من ومعشوقم همیشه یه حس پاک وعشق واقعی بوده وهرگز به گناهی الوده نشدیم .نه من میتونم رهاش کنم نه اون.
    بدجوری اعصابم خراب شده نمیدونم چیکار کنم لطفا کمکم کنید.

2. کاربران زیر از مصطفی1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : دوراهی

خب داشتن حمایت و پشتیبانی در ازدواج خیلی مهمه ...

و باید تا کسب این رضایت صبر کنید و بتونید این رضایت رو جل کنید و در این مورد که شما گفتید

فکر میکنم مادرتون راضی به این کار نشه و اگرم بشه حمایتی از شما نکنه ...

ولی اشتباه اصلی اینجاست که شما دل به کسی بستید که در راه دوره و هیچ شناختی از اون ندارید

به هرحال تفاوت فرهنگی در دو خانواده میتونه خیلی در زندگی آینده تون مشکل ساز باشه ...

پس بهتره اگه میخوای رابطه رو تموم کنی زودتر اینکارو بکنی تا وابستگی بیشتر از نشه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد