نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: صحنه تلخ و دلخراشی که از ذهنم نمی رود

1014
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4464
    تشکـر
    21
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

صحنه تلخ و دلخراشی که از ذهنم نمی رود

سلام دوستان
    من یه مشکل برام پیش اومده. من چند وقته که شدید مشغول کار شدم. صبح ها پیاده میرم محل کارم (مسیر پیاده رویم از جلوی کلانتری گاندی رد میشه). چند روز پیش داشتم از جلوی کلانتری رد میشدم، که دیدم یه خونواده خیلی خیلی شدید دارن گریه و ناله می کنن. یه دختر و یه مرد حدوداً چهل ساله و دو سه نفر دیگه. یه خورده سرعتمو کم کردم ببینم چی شده. متوجه شدم که دخترشون چند دقیقه قبلش خودکشی کرده بوده و تموم کرده بوده. من چیزی نگفتم و رد شدم ولی تو راه گریم گرفت. الان دو سه روزه فکرم درگیرشه. رو کارم تمرکز ندارم. گریه و زاری اون خونواده صحنه ی فجیعی بود. الان چی کار کنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : یه مشکل برام پیش اومده

نقل قول نوشته اصلی توسط Raffael نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه مشکل برام پیش اومده. من چند وقته که شدید مشغول کار شدم. صبح ها پیاده میرم محل کارم (مسیر پیاده رویم از جلوی کلانتری گاندی رد میشه). چند روز پیش داشتم از جلوی کلانتری رد میشدم، که دیدم یه خونواده خیلی خیلی شدید دارن گریه و ناله می کنن. یه دختر و یه مرد حدوداً چهل ساله و دو سه نفر دیگه. یه خورده سرعتمو کم کردم ببینم چی شده. متوجه شدم که دخترشون چند دقیقه قبلش خودکشی کرده بوده و تموم کرده بوده. من چیزی نگفتم و رد شدم ولی تو راه گریم گرفت. الان دو سه روزه فکرم درگیرشه. رو کارم تمرکز ندارم. گریه و زاری اون خونواده صحنه ی فجیعی بود. الان چی کار کنم؟
    اخي الهي خيلي سخته خدا به خانوادش صبر بده چرا اخه جوونا با خانواده هاشون اين كارو ميكنن گناه اونا چيه كه روزگارشون و سياه ميكنن فكر ميكن با مردن همه چي درست ميشه در صورتيكه هيچي عوض نميشه فقط از اين دنيا ميرن تو اين دنيا چه چيزي ارزش اينو داره كه ما مقابل خدا وايستيم و بگيم من نميتونم ادامه بدم خب خدا تو رو افريده واسه اينكه با شيطان مبارزه كني نه اينكه خودت بر خودت غلبه كني و شكست بخوري خود كشي هيچ چيز و درست نميكنه.درسته رنج هست، مرگ هست، اندوه جدایی هست،
    اما آرامش نیز هست، شادی هست، رقص هست،
    خدا هست
    عزيزم با گذشت زمان فراموش ميكني يه مدت كه بگذره يادت ميره تنها راهي كه ميتوني بكني اينه كه هر وقت به ذهنت اين فكرا اومد ذهنتو درگير كار ديگه و چيز ديگه بكن مثل اين كارتونا كه يكي فكر ميني فكرش مياد بالاي سرش بعد سرشو تكون ميده فكره از سرش ميپره شماهم همينطورري كن

3. 2 کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : یه مشکل برام پیش اومده

در این مورد میتونی به روانپزشک مراجعه کنی ...

گاهی دیدن این صحنه ها باعث میشه تغییراتی در ترشح هورمونهایی که عامل ارامش و شادی در انسان هستن بشه

و باید با مصرف دارو این عملکرد رو تنظیم کرد ...

پس بهتره در این مورد این اقدام رو انجام بدی چون به هرحال شما رقیق القلب هستید و الان فشار عصبی زیادی رو دارید تحمل میکنید

در ضمن اگه احساس گریه کرید با صدای بلند هم میتونید گریه کنید تا احساسات حبس شده شما آزاد بشه و سبک بشی
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد