نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: مشکل در حاملگی

1519
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5866
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل در حاملگی

موضوع: مشکل در حاملگی
    با سلام، سه ماه پیش در بارداری اولم سقط جنین داشتم حالا بعد از سه ماه دوباره اقدام کرد وبا توجه به این که شوهرم علنی اعلام میکنه که از دختر داشتن متنفره این سه ماه برنامه ریزی کردیم که روز تخمک گذاری نزدیکی داشته باشی .فردای روز تخمک گذاری دوباره شوهرم خواستار نزدیکی شد که من رغبتی نشون ندادم علتش هم ترس از سقط مجدد و درد کم زیر شکمی بود ک دلیلش را هم نمیدونم . از اون شب شوهرم با من قهر کرده سعی کردم روابط را بهتر کنم اما اون اصلن راغب نیست و بیشتر لج میکنه،لطفن من را راهنمایی کنیم فکر نمیکنم نداشتن رابطه جنسی آنقدر مهم باشه که شوهر من بخاطر ش اینجوری برخورد کنه

2. کاربران زیر از افروز بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : عدم ملاحظه ی مرد در دوران بارداری

خب عزیزم مردا با این وجه به ازدواج وارد میشن چون قوه جنسیشون تهاجمیه ...

و برای آرامش داشتن فعالیت جنسی داشته باشن چون عدم این این اتفاق میتونه اونارو پرخاشگر و لجباز کنه ...

به هرحال باید در این مورد با ایشون صحبت کنی و شرایط خودتو روشن کنی ...

و یا با مشاوره کردن روشهایی رو بکار ببرری که بتونی راضیش کرده باشی ...

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط افروز نمایش پست ها
    با سلام، سه ماه پیش در بارداری اولم سقط داشتم حالا بعد از سه ماه دوباره اقدام کرد وبا توجه به این که شوهرم علنی اعلام میکنه که از دختر داشتن متنفره این سه ماه برنامه ریزی کردیم که روز تخمک گذاری نزدیکی داشته باشی .فردای روز تخمک گذاری دوباره شوهرم خواستار نزدیکی شد که من رغبتی نشون ندادم علتش هم ترس از سقط مجدد و درد کم زیر شکمی بود ک دلیلش را هم نمیدونم . از اون شب شوهرم با من قهر کرده سعی کردم روابط را بهتر کنم اما اون اصلن راغب نیست و بیشتر لج میکنه،لطفن من را راهنمایی کنیم فکر نمیکنم نداشتن رابطه جنسی آنقدر مهم باشه که شوهر من بخاطر ش اینجوری برخورد کنه
    سلام

عزیز با توجه به دیدگاه همسرتان ترس شما, حتما و لطفا به یک مشاور خوب (هر دوی شما) مراجعه کنید و لطفا تا روشن شدن موضوع و ریشه ها توسط ایشان برای شما و شوهرتان, مطلقا از بچه دار شدن بپرهیزید. موفق باشید

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد1020 نمایش پست ها
    سلام

عزیز با توجه به دیدگاه همسرتان ترس شما, حتما و لطفا به یک مشاور خوب (هر دوی شما) مراجعه کنید و لطفا تا روشن شدن موضوع و ریشه ها توسط ایشان برای شما و شوهرتان, مطلقا از بچه دار شدن بپرهیزید. موفق باشید
    حق داري عزيزم دردي كه ما زنها در اين مواقع داريم رو هم مردها يك ربع هم نميتونن تحمل كنن مردها بيشتر از همه به رابطه جنسي فكر ميكنن چون اين حس نسبت به چيزهاي ديگه براشون اهميت دراه و به قول معروف خودشون خالي ميكنن شايد اينطوري به آرامش برسن نميدونم ايشونم حق داره من خودم حتي اگه از درد بميرم بازم ببينم شوهرم ميل به ....داره طوري وانمود ميكنم كه حالم خوبه چون اگه مردها سير نشن چشمشون به بيراهه ميره من اصلا دوست ندارم همسرم خودشو در اغوش كس ديگه خالي كنه البته من شناخت دارم نسبت بهش و ميدونم خيانت نميكنه بهم ولي باز احتمال ديگه .نهايتا پنج دقيقست ديگه اما در رابطه با موضوع شما اطلاعاتي ندارم بهتره از دكترتون بپرسيد كه ايا رابطه جنسي بعد از ....مضراتي براي شما داره اگه گفت اره خب خيلي راحت به همسرت بگو

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد