نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: ازدواج با مرد مطلقه

1742
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5876
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواج با مرد مطلقه

سلام
    من دختری سی ساله ام شرایط ازدواج برام فراهم نیست اما از تنهایی اذیتم به تازگی تصمیم گرفتم با مردی که مطلقه هست دوست بشم البته هنوز حضوری همو ندیدیم من تا ب حال چنین تجربه ای رو نکردم
    نمیدونم اخرش چی میشه البته قراره پنهانی صیغه محرمیت بخونیم تو رو خدا کمکم کنید من باید چیکار کنم
    اگه اینکارو نکم پس چطوری شادابی از دست رفته رو بدست بیارم خیلی افسرده ام منو راهنمایی کنید

2. کاربران زیر از tara93 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : دوستی با جنس مخالف

خب عزیزم ممئن باش وقتی صیغه محرمیت رو خوندید و ایشون از شما استفاده کرد ...

ازتون دور میشه و شما از چاله خودت رو به چاه انداختی ... مگراینکه از مردهای باشه که نسلشون هنوز منقرض نشده ...

من خیلی رک حرف میزنم چون اگه یه چرخی تو این سایت بزنی میبینی افراد زیادی با این حس وارد شدن و متاسفانه

دید مثبتشون به چه چیزی ختم شده ....

پس بهتره در این مورد خوب توجه کنی چون دختر هستی و آسیب پذیرتر ...

4. 4 کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4267
    تشکـر
    128
    تشکر شده 46 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    10

خواهر گلم سلام شما نباید فقط به خاطر فرار از تنهایی این کار اشتباه رو انجام بدین راه های زیادی برای پر شدن تنهایی هستش میتونین با رفتن به ورزش که اکثر خانم ها تو باشگاه ها گروهی کار می کنند و یا شرکت در کلاس ها آموزشی این تنهایی رو پر کنین هیچ وقت کاری نکنین که خدایی ناکرده آینده خودتون رو تباه کنین شما با این کارتون به اون آقا اجازه می دین نه تنها با زندگی شما بازی کنه با زندگی شما وامثال شما هم بعدا بازی خواهد کرد متاسفانه تو جامعه ما خانم ها بالاخص دختر خانم ها با این شرایط شما اسیب می بینند . اول خوب فکر ها تو بکن بعد تصمیم بگیر .آخر این تصمیمی که می خوای بگیری رو کامل بسنج .با توکل به خدا

6. کاربران زیر از barf بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4062
    تشکـر
    60
    تشکر شده 115 بار در 69 پست
    میزان امتیاز
    10

اگه اینکارو نکم پس چطوری شادابی از دست رفته رو بدست بیارم

وای دختر جون این چه حرفی است..شادابی چه ربطی به مرد داره
    هزار تا راه هست برای شاداب بودن برای فرار از افسردگی این چه طرز فکری است اصلاحش کن
    قراره پنهانی صیغه محرمیت بخونیم

اعتماد به نفس داشته باش این کار رو نکن به خودت احترام بگذار
    شاد و امیدوار باش که بهترین برایت اتفاق می افتد
    موفق باشی

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5912
    تشکـر
    5
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

گاهی صبر معجزه میکند...تنهاییتان را پیش فروش نکنید...فصلش که شود به قیمت میخرند...

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط tara93 نمایش پست ها
    سلام
    من دختری سی ساله ام شرایط ازدواج برام فراهم نیست اما از تنهایی اذیتم به تازگی تصمیم گرفتم با مردی که مطلقه هست دوست بشم البته هنوز حضوری همو ندیدیم من تا ب حال چنین تجربه ای رو نکردم
    نمیدونم اخرش چی میشه البته قراره پنهانی صیغه محرمیت بخونیم تو رو خدا کمکم کنید من باید چیکار کنم
    اگه اینکارو نکم پس چطوری شادابی از دست رفته رو بدست بیارم خیلی افسرده ام منو راهنمایی کنید
    سلام
    اولا من واقعا متاسفم که بعضی از دوستان در اینجا بدون داشتن دانش و اطلاعات علمی بقیه دوستان را به نا کجا آباد میبرند!؟

دوما عزیز اگر منظور شما از تنهایی اذیت شدن ارضای نیاز جنسیه که خوب موضوع چیز دیگریست و اگر منظور شما فقط مسئله دوستی ساده ایست بین دو جنس مخالفه که خوب این فقط یک دوستی ساده است به شرطی که به موضوع به صورت جنسی نگاه نکنید. و خوب صیغه که فرمو دید در حقیقت اجازه قانونی است برای رابطه جنسیه!؟ در هر صورت اگر منظور شما از این دوستی در نهایت ازدواجه ,که فرمودید شرایطش رو ندارید!؟ اگر هم دارید پس چرا یک مرد مطلقه!؟ چرا کسی را اول حضوری نمیبینید که اگر هر دو تمایل داشتید بعدا ازدواج کنید؟ موفق باشید

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2062
    تشکـر
    1
    تشکر شده 22 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام تارای عزیز در سنی هستید که شاید توسط نیازهاتون دچار اذیت می شوید من به شما حق می دهم ولی پیشنهاد میکنم خودتون رو وارد بازی جدید نکنید شما این فرد رو که می گید نمی شناسید حتی باهاش دیدار هم نداشتید نمی دونم کجا با هم آشنا شدید ولی خواهر گلم تو این دور و زمونه به فامیل چندساله نمی شه اعتماد کرد چه برسه به یه مرد مطلقه غریبه. الان دختری شاید شرایط ازدواج رو که پیدا کردی موردهای بهتری پیدا کنی از نظر برخی مردها زن ها یکبار مصرفند تا دختری خودت رو حفظ کن تا با آبرو و رسم و رسوم بری خونه بخت این کارو نکن صیغه اش نشو بخدا حیفی بعدا پشیمون میشی چند روز دیگه که دل شو زدی چون تعهدی نسبت بهت نداره میزاره میره اون وقت تو می مونی و بدبختی هات ببین الان راحت تری یا اون موقع صبر کن و بسپارش دست خدا برات دعا میکنم
    امضای ایشان
    مصیبت آدمی به اندازه صبر اوست
    پس هر وقت در مصیبتی گرفتار شدید صبر کنید
    و با ناله و شیون پاداش پایان صبرتان را از بین نبرید
    امام علی(ع)

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6036
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام تارا جونم. به هیچ عنوان این کارو انجام نده چون عاقبت خوبی نداره، متاسفانه منم مثل تو فکر میکردم ولی الان هر روزم جهنمه الان بیشتر از قبل تنهاترم ، هر روز گریه غصه ولی دیگهفایده نداره ایندم تباه شده دیگه هیچ اینده ای ندارم باید همیشه با حسرت زندگی کنم . حماقت نکن

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6036
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6348
    تشکـر
    10
    تشکر شده 18 بار در 16 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام و تشکر ضمن احترام به نظرات دیگر اعضاء
    بنده عرض میکنم که چرا با نظرات تعصبی و یک طرفه لذت یک زندگی رو از یک انسان با نظرات متعصبانه میگیرید ..
    چه دلیلی داره ایشان نتواند یه طرف مقابلشان یک رابطه سالم و بدون هر گونه گناه و هرزگی را داشته باشد ..
    یک س​وال داشتم اگر الان این فرد در خارج از کشور بود همین سوال رو داشت بنظرتون مشاورین اونجا هم همین نظر را میدادند ؟؟!نه بطبع نه !
    چون فرهنگ ما جلوی خیلی از کاراها بی دلیل گرفته میشودو تنها از روی تعصب و ... و مشکلاتی که در کشور هست .. میبینی جامعه ما دچار این چنین بیماری هایی شده .. خیلی لازم نیست به توضیح ..
    ایا واقعا نا کی میخواهیم ایم تعصبات رو کنار بزاریم ... ایا امار طلاقی که در کشور ما هست رو میتوانیم با سایر کشور ها مقایسه کنیم ..
    بنظر من جامعه ما مریض است ... و دچار و گرفتار بیمارییی ذهنی و تعصبات کور کورانه خود میباشد .. و ره روز هم بدتر میشود ...
    لطفا یک مقدار در نظرات منطقی و روشن بینانه و روشن گرایانه نظر بدهیم ..
    موفق باشید.
    ویرایش توسط نیما. : 09-11-2014 در ساعت 05:28 AM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد