نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: طلاق

1566
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5947
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

طلاق

سلام. من دختری 42 ساله بودم که هیچ تصمیمی برای ازدواج نداشتم.با خواهر 50 ساله ام زندگی میکردم.توی محل کارم یک ارباب رجوع به من گیر شد برای ازدواج اون 50 سال داشت قبلا ازدواج کرده بود و از همسرش جدا شده بود. اهل تریاک بوده و مثلا ترک کرده .سیکار میکشه . انقدر آمد و رفت که مجبور شدم قبولش کنم .. چون واقعا داشت آبرومو میبرد. مثلا در آمد خوب و کار خوب داشت.
    جهاز نداشتم ولی همه هزینه های عروسی رو خودم دادم..بعد عروسی از کار اخراج شد.به خاطر ظاهرش کسی بهش کار نمیده... فهمیدم مدرکش هم قلابیه...الان فقط همخانه ایم.تا زن و شوهر... آدم مهربونیه ولی احساس میکنم که دایم داره بهم دروغ میگه...نمیدونم تو این زندگی بمونم یا نه؟طاق باید بگیرم یا نه؟
    کمکم کنید.بهش نگفتم که میدونم مدرکش تقلبیه...بهش نگفتم که میدونم دوست دختر داره و میشینه با اونا منو مسخره میکنه...از حماقت خودم ناراحتم....تازگیها هم به بهانه های مختلف از من پول میگیره به جایی این که پول تو جیبی به من بده...اینو بگم بین آشنایی تا ازدواج ما 2 ماه فاصله بود.
    میخوام طلاق بگیرم...ولی جایی برای رفتن ندارم...چون پدر و مادرم فوت شدن.الان 10 ماهه ازدواج کردم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5829
    تشکـر
    470
    تشکر شده 242 بار در 113 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : اشتباه کردم یا نه؟ الان چکار کنم

فدات بشم که انقدر شرایطت سخته ولی بازم خدا بزرگه. ببین به نظر من طلاق بگیر و برو با همون خواهرت زندگی کن یا بمون و باهاش همخونه باش اما مثل خودش تو هم اونو نادیده بگیر. تو هیچ حماقتی نکردی تو میخواستی به آرامش برسی و این حق مسلمت بوده پس دلیلی نداره که از خودت دلگیر باشی

3. کاربران زیر از Helish بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام

عزیز خوب ازدواج غلطی بوده که شده , لطفا اگر شرایط فیزیکی رو هم دارید بچه دار نشید. اگر موقعیت اقتصادی و کاری دارید بهتره که جدا بشید البته این انتخاب بین بد و بدتره و اگر هم ندارید سعی کنید سریع تر امکاناتی رو برای خود بوجود اورده و سپس جدا شوید. متاسفم از آنچه که شنیدم. موفق باشید

5. کاربران زیر از فرشاد1020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5947
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد1020 نمایش پست ها
    سلام

عزیز خوب ازدواج غلطی بوده که شده , لطفا اگر شرایط فیزیکی رو هم دارید بچه دار نشید. اگر موقعیت اقتصادی و کاری دارید بهتره که جدا بشید البته این انتخاب بین بد و بدتره و اگر هم ندارید سعی کنید سریع تر امکاناتی رو برای خود بوجود اورده و سپس جدا شوید. متاسفم از آنچه که شنیدم. موفق باشید

دارم سعي ميكنم بمونم اما ميترسم...چون احساس ميكنم دارم افسرده ميشم.بهم ياد بده تو اين شرايط چطوري شاد باشم كه افسرده نشم-برام سنگين تمتم ميشه اگه شاد نباشم

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5947
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Helish نمایش پست ها
    فدات بشم که انقدر شرایطت سخته ولی بازم خدا بزرگه. ببین به نظر من طلاق بگیر و برو با همون خواهرت زندگی کن یا بمون و باهاش همخونه باش اما مثل خودش تو هم اونو نادیده بگیر. تو هیچ حماقتی نکردی تو میخواستی به آرامش برسی و این حق مسلمت بوده پس دلیلی نداره که از خودت دلگیر باشی

دارم سعي ميكنم بمونم اما ميترسم...چون احساس ميكنم دارم افسرده ميشم.بهم ياد بده تو اين شرايط چطوري شاد باشم كه افسرده نشم-برام سنگين تمتم ميشه اگه شاد نباشم

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط roki نمایش پست ها
    سلام

بگذارید یک مثال برای شما بزنم جهت واضحتر شدن موضوع, من از شما میپرسم یک میخ به پام رفته و درد و خون ریزی داره چیکار کنم که درد و خون ریزی نداشته باشم؟ حتما جواب شما اینه که دکتر برو و میخ رو در بیار و جاش رو هم پانسمان کن, که حتما هم روش درست همینه. حالا عزیز شما با این شرایط حتما نمیتونید شاد باشید و.... چون مثل مثالی که زدم میخ توی پاتونه! عزیز مشاوره میخواین و یک تصمیم درست. موفق باشید

9. کاربران زیر از فرشاد1020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5829
    تشکـر
    470
    تشکر شده 242 بار در 113 پست
    میزان امتیاز
    10

به نظر من تو هیچ نیازی به مشاوره نداری تو فقط 1 دوست میخوای منظورم 1همصحبته. میدونی شادی باید تو دل آدم باش نه به صدای خنده هاش. وتا وقتی که تو همه ی وقت و انرژیتو برای فکر کردن به اشتباهات شوهرت بزاری اصلا نمیتونی شاد باشی. ببین اونجوری که من برداشت کردم تو واقعا تو شرایط سختی هستی و شاید حتی نتونی طلاق بگیری ولی خوب ببین الان به قول خودت شوهرت حتی دوست دخترم داره خوب تو چرا باید بخاطر همچین آدمی خودتو عذاب بدی من اگه جای تو بودم فقط نادیدش میگرفتم اصلا چرا تو بهش پول تو جیبی میدی؟؟؟؟!!!! مگه آدم چقدر میتونه واسه 1 نفر از خودش مایه بزاره. تو هیچ نیازی به فکر کردن به اون نداری برو خوش باش بابا ببین دنیا چقدر قشنگه اونوقت تو نشستی 1 گوشه و داری حسرت میخوری بیخیال شو بابا

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4062
    تشکـر
    60
    تشکر شده 115 بار در 69 پست
    میزان امتیاز
    10

قبلا ازدواج کرده بود و از همسرش جدا شده بود. اهل تریاک بوده
    همه هزینه های عروسی رو خودم دادم
    از کار اخراج شد.به خاطر ظاهرش کسی بهش کار نمیده
    مدرکش هم قلابیه
    دوست دختر داره و میشینه با اونا منو مسخره میکنه
    پول میگیره
    ؟؟
    یعنی چی..الهی بمیرم..چیه تو رو مسخره می کنه؟؟خودش را مسخره نمی کند با این همه ویژگی های عالی واقعا))
    دختر جون اگر بروی توی این خوابگاه های کارمندی و دانشجویی هم زندگی کنی،،نمی دانم ها..شاید من دارم اشتباه می کنم یا بد راهنمایی می کنم..خدا مرا ببخشد ولی آخه..من اگر خودم بودم،،فکر می کنم که هیچ دلیلی نداشت و هیچ نیازی به زندگی در کنار همچین کسی نداشتم..
    حداقل اعتماد به نفست را ببر بالا و اگر هم می خواهی در کنارش زندگی کنی بهش اجازه چنین کار هایی را نده،،
    او نه..هیچ کس را اجازه نده به صرف این که جایی برای زندگی نداری و تنهایی یا چه می دانم..هزار چیز دیگر..بهت توهین کند و ازت سو استفاده
    موفق باشی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد