نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: wait untill last moinute! :(

1024
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5953
    تشکـر
    47
    تشکر شده 22 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

Question wait untill last moinute! :(

سلام
    من مرجانم تازه رفتم تو 20 سال
    1 مشكل خيلي خيلي بزرك درام اومدم اينجا كه بهم كمك كنيد
    نميدونم ميشه اسمشو كداشت تنبلي يا نه
    ولي من هروقت ميخوام هركاري انجام بدم, به قول مامانم جون ميكنم تا تمومش كنم
    1 مثال همين امروز ساعت 19بايد ميرفتم كلاس و از صبح ساعت 6 كه بيدار شده بودم وقت خيلي عالي بود كه به تكاليفم برسم
    ولي باورتون نميشه تمام روز هيج كاري نكردم و ساعت 18 و 30 به انجام تكاليفم مشغول شدم
    نميدونم جرا با اينكه ميدونم انجام تكاليف دانشكاه و كلاس هايي كه شركت ميكنم خيلي خيلي ضروري هستند بازهم همت نميكنم كه به موقع انجامشون بدم
    و هميشه دقيقه نود شروع ميكنم و همين باعث شده توي درسام خيلي افت كنم به طوري كه هميشه جلوي اساتيد شرمنده ام كه تكاليف نصفه اوردم يا اينكه بهانه اي درست ميكنم براي تو جيه اشتباهاتم
    همين كه نميتونم به صورت منظم و سر وقت به كارهام برسم خيلي ازارم ميده با اينكه اصلا برنامه شلوغي هم در ظول هفته ندارم يعني اكر واقعا همت كنم ميتونم به تموم برنامه هام برسم
    كمكم كنيد از اساتيد و صاحب نظران راهنمايي ميخوام|wacsmiley|

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : wait untill last moinute! :(

دوست عزیز این رفتار شما اسمش " اهمال کاریه " ...

اهمال کاری به فاصله بین تصمیم تا اجرا گفته میشه که تابع شرایطی هست ...

اینکه شما کال گرایی دارید و باید کاراتونو طوری انجام بدید که هیچ مشکلی نداشته باشه ...

ولی در مورد شما نداشتن برنامه است ... هر روز صبح و یا شب قبل برنامه فردا رو حتما" در یک دفترچه سیمی کوچیک بنویسید

و حتما" جلوی هر کدوم از کارها مربعی کوچیک برای تیک زدن قرار بدید

و خودتون رو ملزم به اجراش کنید و هروقت کاری رو انجام دادید به خودتون جایزه ای هم بدید .. حالا هرچی که بود

اینطوری ذهن ما شرطی میشه که زودتر تیک های اون کارارو بزنه ...

و به این ترتیب شما در مسیر درست قرار میگیرید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط 2000marjan نمایش پست ها
    سلام
    من مرجانم تازه رفتم تو 20 سال
    1 مشكل خيلي خيلي بزرك درام اومدم اينجا كه بهم كمك كنيد
    نميدونم ميشه اسمشو كداشت تنبلي يا نه
    ولي من هروقت ميخوام هركاري انجام بدم, به قول مامانم جون ميكنم تا تمومش كنم
    1 مثال همين امروز ساعت 19بايد ميرفتم كلاس و از صبح ساعت 6 كه بيدار شده بودم وقت خيلي عالي بود كه به تكاليفم برسم
    ولي باورتون نميشه تمام روز هيج كاري نكردم و ساعت 18 و 30 به انجام تكاليفم مشغول شدم
    نميدونم جرا با اينكه ميدونم انجام تكاليف دانشكاه و كلاس هايي كه شركت ميكنم خيلي خيلي ضروري هستند بازهم همت نميكنم كه به موقع انجامشون بدم
    و هميشه دقيقه نود شروع ميكنم و همين باعث شده توي درسام خيلي افت كنم به طوري كه هميشه جلوي اساتيد شرمنده ام كه تكاليف نصفه اوردم يا اينكه بهانه اي درست ميكنم براي تو جيه اشتباهاتم
    همين كه نميتونم به صورت منظم و سر وقت به كارهام برسم خيلي ازارم ميده با اينكه اصلا برنامه شلوغي هم در ظول هفته ندارم يعني اكر واقعا همت كنم ميتونم به تموم برنامه هام برسم
    كمكم كنيد از اساتيد و صاحب نظران راهنمايي ميخوام
    سلام
    عزیز اطلاعاتی که دادید کافی نیست ولی خوب میتونه ناشی از افسردگی و یا مشکلات دیگری باشه.با یک مشاور خانم خوب مشورت کنید. موفق باشید

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5953
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    0

خيلي ممنونم از شما
    براتون از خداوند بهترين هارو ميخوام
    جشم اين كار رو حتما انجام خواهم داد و نيجه اش رو بعد از يك ماه اءلاع ميدم و با شما درميان ميكدارم

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5953
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد1020 نمایش پست ها
    سلام
    عزیز اطلاعاتی که دادید کافی نیست ولی خوب میتونه ناشی از افسردگی و یا مشکلات دیگری باشه.با یک مشاور خانم خوب مشورت کنید. موفق باشید
    به نظرخودم اطلاعات كامل بود با مثالي كه كفتم روشن است مشكل من جيست, تا دقيقه نود براي انجام كارهايم دست دست ميكنم, مثلا 1 كار واجب براي انجام دارم و وقت كافي هم ندارم با اين همه ,ميكم اول اين برنامه تلوزيون رو تماشا كنم بعد به سراغ انجام كار ميروم
    و يا اينكه ميوه بخورم بعد كار, يا حتي كاهي اوقات هيج كاري انجام نميدم و فقط مينشينم در و ديوار و نكاه ميكنم تا اينكه سراغ كار واجبم بروم . براي خودم ناراحتم
    اكه شما سوالي داريد بفرماييد در جهت تكميل اطلاعات

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط 2000marjan نمایش پست ها
    به نظرخودم اطلاعات كامل بود با مثالي كه كفتم روشن است مشكل من جيست, تا دقيقه نود براي انجام كارهايم دست دست ميكنم, مثلا 1 كار واجب براي انجام دارم و وقت كافي هم ندارم با اين همه ,ميكم اول اين برنامه تلوزيون رو تماشا كنم بعد به سراغ انجام كار ميروم
    و يا اينكه ميوه بخورم بعد كار, يا حتي كاهي اوقات هيج كاري انجام نميدم و فقط مينشينم در و ديوار و نكاه ميكنم تا اينكه سراغ كار واجبم بروم . براي خودم ناراحتم
    اكه شما سوالي داريد بفرماييد در جهت تكميل اطلاعات
    سلام
    عزیز منظور من اینه که شما نیاز به یک مشاور خوب خانم که به صورت حضوری برید پیششون دارید ,چون اطلاعات لازمه رو میتونند به صورت حضوری دریافت وسپس آنالیز و درمان را شروع کنه.موضوع را جدی بگیرید چون تداوم این حالات میتونه, اثرات و بیماریهای دیگه ای رو به دنبال داشته باشه. موفق باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد