نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: عدم ارتباط با دیگران

789
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1357
    تشکـر
    6
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

عدم ارتباط با دیگران

سلام
    من پسرم ، 20 سالمه و دانشجو هستم.من در ارتباط با دیگران مشکل جدی دارم.توی دانشگاه هیچ دوستی ندارم.از رفتن به محیط های جدید و انجام کارهایی که تا به حال تجربه شونو نداشتم وحشت دارم.وقتی میخوام با دیگران حرف بزنم (به جز دوستای خیلی نزدیک و خانوادم) استرس میگیرم دستام یخ میکنه و ضربان قلبم میره بالا و دستوپامو گم میکنم و نمیتونم حرف بزنم.نمیدونم شاید مشکل از ظاهرم باشه چون قدم نسبتا کوتاهه و یک کمی هم اضافه وزن دارم.گاهی با اینکه میدونم حق با منه و حقم داره اینجا تضییع میشه حرفی نمیزنم چون میترسم مجبور شم با طرف مقابل درگیر بشم و از طرف دیگه چون در ارتباط با دیگران دستوپامو گم میکنم نمیتونم حرفامو درست بزنم.این مشکل واقعا داره اذیتم میکنه و باعث شده به خیلی از اهدافم نرسم و احساس خیلی بدی نسبت به خودم داشته باشم.تا به حال پیش هیچ مشاوری هم نرفتم.ازتون خواهش میکنم اگر راه حلی برای این مشکل من دارید و یا مشاوری رو میشناسید که توی این زمینه میتونه به من کمک کنه منو راهنمایی کنید.
    با تشکر

2. کاربران زیر از دوگاهه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5829
    تشکـر
    470
    تشکر شده 242 بار در 113 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : ارتباط با دیگران

سلام. مشکل تو از طرز تفکرت ناشی میشه. ببین خیلی از آدمای خوشگل و قد بلندم مشکل تورو دارن منم وقتی رفتم دانشگاه خیلی تنها بودم. سخت نگیر گذشت زمان همه چیزو درست میکنه لازم نیست آدم حتما دوست داشته باشه تنها دوست ما جیب ماست وقتی خالی باشه خودمونم خودمونو تحویل نمیگیریم!!!!!!!!!!!!!
    دیگه دوست تر از ما میخوای همه ی ما دوستتیم خیالت راحت باشه
    رفیق بی کلک مادر.....

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : ارتباط با دیگران

خب میتونی مشاوره رفتاری رو حضوری انجام بدی ...

مسلما" دستوراتی داره که میتونید با استفاده از اون رفتاری بهتر از خودتون ارایه بدید

ولی میتونید قبل از اون هم متنی رو با صدای بلند برای خودت بخونی و اینطوری ترست رو از صدات از بین ببری

به هرحال تا وقتی که در جمع نتونی حرفی بزنی ، هر روز گوشه گیر تر و منزوی تر میشی
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد