نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: علاقه

1056
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6006
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

علاقه

سلام من به شخصی علاقه دارم دائم دلو عقلم درگیرشه این شخص پسر عمومه تقریبا چند سالی ازش خبری نداشتم واختلاف داشتیم خیلی تلاش کردم بابت نزدیک شدن دوباره خانواده ها که خوشبختانه الان نزدیک 2ماهه که رابطه بهتر شده،من حقیقت جرات ابراز این علاقه رو ندارم و عین خوره افتاده به جونم از اونورم هر وقت پسر عمومو میبینم همش سرش پاییه و میخنده تا نگاش کنم بخوام باش حرفی بزنم سر میندازه پایین در صورتی که من اصلا رفتاری از خودم نشون نمیدم که چیزیو متوجه بشه برعکس سنگین برخورد میکنم،حالا نمیدونم چه باید بکنم اون تا حداکثر فقط 1سال دیگه مجرده دوس ندارم حسرت خیلی چیزا بمونه بدلم خواهشا کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4702
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : علاقه

ازش خاطره نساز بعد یه سال افسرده میشی هربارم ببینی اشکت درمیاد
    برو دنبال یکی دیگه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5950
    تشکـر
    80
    تشکر شده 174 بار در 83 پست
    میزان امتیاز
    10

بنظر من اول باید به مادر و پدرت بگی بخصوص به مادرت
    اون هم میتونه راهنماییت کنه و هم اگر پسرعموت از نظر اونم آدم معقولی باشه نمیذاره از دست بره و زمینه ازدواجتون رو فراهم میکنه
    ولی باید ترس رو کنار بذاری و تا دیر نشده اقدام کنی که بعدا پشیمون نشی
    ولی درنظر داشته باش که به پسرعموت تا وقتی با مادرت مشورت نکردی چیزی نگی

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6006
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مادرم اونو تایید کرده کلا میدونم ولی ترجیح میدم به خالم بگم تا به ماررم در ضمن خاله من خاله پسر عموم هم هست خالمم تاییدش کرده

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط دلارام نمایش پست ها
    مادرم اونو تایید کرده کلا میدونم ولی ترجیح میدم به خالم بگم تا به ماررم در ضمن خاله من خاله پسر عموم هم هست خالمم تاییدش کرده
    عزیزم حتما به پسر عموت بگو که دوستش داری اگه نگی مطمئن باش یه روز پشیمون میشی که دیگه واسه گفتن خیلی دیره اگه واقعا واسه خودت می خوایش پس قوی باشو برو جلو .............

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6006
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

آره ترس من از 2چیزه پشیمونیو اینکه اگه بهش بگم درک نکنه و بد بشه،اول باید سعی کنم خیلی باهام راحت بشه بعد میگم خلاصه مرگ یه بار شیونم یه بار منم جرات کافی برا اینکارو دارم پیش میرم بقیه اش با خدا

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط دلارام نمایش پست ها
    سلام من به شخصی علاقه دارم دائم دلو عقلم درگیرشه این شخص پسر عمومه تقریبا چند سالی ازش خبری نداشتم واختلاف داشتیم خیلی تلاش کردم بابت نزدیک شدن دوباره خانواده ها که خوشبختانه الان نزدیک 2ماهه که رابطه بهتر شده،من حقیقت جرات ابراز این علاقه رو ندارم و عین خوره افتاده به جونم از اونورم هر وقت پسر عمومو میبینم همش سرش پاییه و میخنده تا نگاش کنم بخوام باش حرفی بزنم سر میندازه پایین در صورتی که من اصلا رفتاری از خودم نشون نمیدم که چیزیو متوجه بشه برعکس سنگین برخورد میکنم،حالا نمیدونم چه باید بکنم اون تا حداکثر فقط 1سال دیگه مجرده دوس ندارم حسرت خیلی چیزا بمونه بدلم خواهشا کمکم کنید
    سلام
    عزیز نمیدونم چند سالته و چیکار میکنی ولی خوب با مختصر توضیحاتی که دادی, باید بگم که ابراز علاقه کردن در هر دوجنس(زن و مرد) امریست بسیار طبیعی و عادی. ولی خوب انقدر هم باید بالغ و عاقل بود که اگر از طرف مورد نظر جواب نه شنیدبتوان با مسئله به صورت عاقلانه برخورد کرد. موفق باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد