نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: داشتن رابطه جنسی قبل از ازدواج

1544
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6007
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

داشتن رابطه جنسی قبل از ازدواج

سلام خسته نباشید من حدود 2 سال پیش با یه اقایی طرح دوستی ریختم وکارمون به برقراری رابطه ج×ن×س×ی کشید الان اون رفته دنبال زندگی خودش من وموندم وکلی مشغله ی فکری حس پشیمونی نفرت دارم دیوونه میشم خیلی سخته برام الان خواستگار خوب دارم برای ازدواج ولی میترسم از اینکه بفهمه که من رابطه داشتم وکارمون به طلاق بکشه من تا اخر عمرم باید تاوان این کارمو بدم؟توروخدا کمکم کنید خواهش میکنم ازتون ....

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : تاوان

عزیزم در این مورد باید بگم انسان موجودیخطاکاره و در واقع جایزالخطاء ...

ولی هیچوقت در رحمت خداوند بسته نیست پس هیچوقت گناه خودت رو بزرگتر از لطف و مرحمت خداوند نبین

بلکه سعی کن تا جبران کنی و در زندگی آینده تمام تلاشت رو برای ارامش شوهرت قرار بدی

در ضمن نباید در این مورد چیزی رو به زبون بیاری چون این از نوع صداقت مسمومه و زندگی شما و پسر رو میسوزونه

پس خواهشا" اشتبه ی رو با اشتباهی دوبرابر نکن و به خدا اعتماد کن و ازش بخواه تا راه درست رو به تو نشون بده

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : تاوان

نقل قول نوشته اصلی توسط hani70 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید من حدود 2 سال پیش با یه اقایی طرح دوستی ریختم وکارمون به برقراری رابطه ج×ن×س×ی کشید الان اون رفته دنبال زندگی خودش من وموندم وکلی مشغله ی فکری حس پشیمونی نفرت دارم دیوونه میشم خیلی سخته برام الان خواستگار خوب دارم برای ازدواج ولی میترسم از اینکه بفهمه که من رابطه داشتم وکارمون به طلاق بکشه من تا اخر عمرم باید تاوان این کارمو بدم؟توروخدا کمکم کنید خواهش میکنم ازتون ....
    عزيزم رابطت تا چه حد بوده كه ميترسي متوجه بشه؟ايا كار از كار گذشته؟
    اگه اره كه خب پيش متخصص زنان برو. اگرم نه خب عزيزم ادما هميشه در حال اشتباه و خطا كردن هستن درسته اشتباه كردي اما به اخر خط كه نرسيدي توبه كن از خدا طلب استغفار كن خودش به ارامش ميرسونتت وقتي از كارت پشيمون باشي ديگه ادامه نميدي اون كارو و خودت تمومش ميكني . خدا وقتي كسي رو ميبخشه گناهشو پس گذشتشم پاك ميكنه. من هميشه پيش خودم ميگم خدا كه منو بخشيده پس گذشتمم پاك كرده پس نبايد گذشته اي كه خدا پاك كرده از زندگيم بتونه روم تاثير بذاره اون روزها گذشت مهم اينه كه ديگه تكرارش نكني .ت.ام به همين فكر كن اصلا به اون اقا فكر نكن به بدي هاش به اينكه يه هوسباز بوده به درد زندگي نميخوره به اينكه يه بي لياقته به تمام معنا بوده به همه بدي هاش سعي كن فراموشش كني هرطور كه شده چون اينطور ادامه بدي خودتو تلف كردي اينو دارم صميمانه ميگم منم اشتباه كردم يه حماقت بزرگ ميدونستم رابطم از اولش اشتباه بوده ميدونستم همه اينها رو اما ادامه دادم الان موندم كه چرا اشتباه كردم بخاطر يه بي لياقته عوضي زندگي خودمو خراب كردم گذشتمو سياه كردم بخااطر اون بي همه كس تو روي مادرم وايستادم بهش دروغ ميگفتم و مي پيچوندمش با اون ميرفتم بيرون الان خيلي پشيمونم ميدونم اشتباه بوده اما فراموش كردم و خواهم كرد الان كه تاپيك شما رو خوندم يادم افتاد بخاطر اون ناراحت نيستم خدا رو هم شكر ميكنم خدا اونو از سر راه من برداشت خدا منو دوست داشت كه رابطمون بهم خورد بخاطر اين ناراحتم كه چرا مادرمو تو اون روزها ناراحت كردم از اين ميسوزم شماهم فراموش ميكني غصه نخور به اين فكر كن لياقتت رو نداشت به اين كه چه خوب شد كه تموم شد.به اينكه بايد ايندتو بسازي بايد اينده اي روشن براي خودت تصور كني گذشته رو از رندگيت پاك كن خودتو سرگرم كارايي كن كه دوست داشتي به هدفت تو زندگي فكر كن موفق و كامروا باشي

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد