نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: اختلاف سنی معکوس

1323
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6048
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

اختلاف سنی معکوس

سلام من دختری هستم 38 ساله که مدتهاست با پسری که 25 سالش هست می خواهیم ازدواج کنیم ابتدا بگم که من از لحاظ ظاهری 30 ساله و او 33 ساله نشان میدهیم ایشون براساس اعتقادات و مذهب بنده پا جلو گذاشتن و از بنده خواستگاری کردن ابتدا بنده به دلیل اختلاف سنی مخالفت بسیار کردم به طوری که حتی بی پرده در مورد مشکلات جنسی حتی با ایشون صحبت کردم تا اینکه بالاخره ایشون من رو متقاعد کردن که می تونیم با هم زندگی کنیم و از لحاظ اعتقادات و تفکرات با هم مشکلی نداریم حالا که تصمیم به ازدواج گرفتیم خانواده او شروع به مخالفت کرده اند به حدی که ما نمی دانیم چکار کنیم من در اطرافم چندین مورد هستن که خانم از آقا 10 سال بزرگتره و دارن با خوبی زندگی می کنن و حتی خود این افراد مرا تشویق کردن حالا ما شدیدا به هم علاقمندیم ودرمانده لطفا راهنمایی کنید .

2. کاربران زیر از azra s بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مخالفت خانواده شوهر

خب دیگه خانواده ایشون هم به همون دلیل مخالف هستن که شما شما در روز اول با ایشون مخالف بودید ...

پس همون توجیهات رو اگه برای خانواده خودش بیان کنه میتونه نظرشونو مجاب کنه ...

البته باید در کنار توجیهات خودش مشکلاتی که شما در موردش حرف زدید رو با خانواده در میان بگذاره

چون اینطوری خانواده خودش متوجه میشن که ایشون با توجه کامل به مشکلات میخواد پیش بره ، و تصمیمش از روی احساس نیست ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد