صفحه 1 از 2 12
نمایش نتایج: از 1 به 50 از 62

موضوع: علاقه به همجنس

8397
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6058
    تشکـر
    5
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

علاقه به همجنس

سلام
    امیدوارم حال همگی خوب باشه.

مشکلی که من دارم یک مشکل مهمه که همه زندگی من رو تحت تاثیر قرار داده و اون عدم پذیرش عشق و رابطه من توسط خانواده هست. من به دوست دخترم علاقه دارم ولی خانواده من این رو نمی پذیره و این علاقه و رابطه رو غیرطبیعی می دونه در حالی که من و دوست دخترم عاشق همدیگه هستیم و دوست داریم تا آخر عمر با هم زندگی کنیم.

مشکل اصلی صد راه ما خانواده ها هستند که رابطه ما رو قبول ندارند و ما دنبال راه حل می گردیم. از اونجا که متاسفانه قانون هم از ما حمایتی نمی کنه واقعا شرایط برامون دشوار شده. از یک طرف ما در سنی هستیم که دوست داریم تشکیل خانواده بدیم و هر دو همدیگه رو به عنوان شریک زندگی همدیگه انتخاب کردیم ولی خانواده ها جلوی پای ما سنگ می اندازند.

آیا راه حلی به نظر شما می رسه؟ فرار از ایران تنها راهه ولی واقعا شرایطش رو نداریم ما. چطور میشه خانواده ها رو راضی کرد به ما کمک کنند از کشور خارج بشیم؟ خانواده من فشار میارند با یک خواستگارم که ازش متنفرم ازدواج کنم ولی من حاضر به این کار نمیشم من به عشق زندگیم خیانت نمی کنم ولی اونها زیر بار نمیرن متاسفانه و حتی من رو تهدید کردند که اگه آدم نشم عواقبش با خودم هست و فکر می کنم حتی ممکنه دست به خشونت بزنند چون ما فرهنگ غیرتی داریم و حتی سابقه چاقوکشی ناموسی هم در فامیل نزدیک ما وجود داشته و من واقعا میترسم.

متشکرم از لطف شما

توضیحات:مطالب زیر در این فروم مورد بحث و تبادل نظر قرار می گیرند
    علت تمایل به همجنس چیست؟
    دلایل گرایش به همجنسگرایی کدامند؟
    آیا گرایش به همجنس خود درمانی هم دارد؟
    به وجود آمدن عشق جنس موافق ریشه در چه عواملی دارد؟
    آیا علاقه دختر به جنس موافق امری طبیعی می باشد؟
    ویرایش توسط Sepideh68 : 01-06-2015 در ساعت 03:53 AM

2. کاربران زیر از Sepideh68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : علاقه من به دوست دختر (جنس موافق) و عدم پذیرش خانواده

خب دوست عزیز در این مورد درسته که در بعضی از نقاط دنیا همجسگرایی روال قانونی گرفته

ولی در هر صورتی که نگاه کنی این یک انحراف جنسیه ....

به هرحال اگه در این مورد قائده و خاصیتی بود حتماگ از طرف خالق راه و برنامه ای قرار داده میشد

در صورتی که در این مورد شدیدا" برخورد کرده چون راهی غیر از راه طبیعیه که آفریده شده ...

و در بین هیچکدام از جانوران روی کره خاکی این مشکل و انحراف وجود نداره

به هرحال شرایط شما برای کسی در این کشور قابل پذیرش نیست ...

و اینکه شما میخوایت زندگی خودتون رو به سمتی دیگه بکشونید به خودتون مربوط میشه

ولی خوبه قبلش در این مورد مشاوره ای کنید تا شاید از این حالت بتونید خارج بشید

4. 2 کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6068
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام علیکم

خواهرم من به بیشتر سایت های مشاوره سر میزنم این موضوع رو قبلا هم دیده بودم بهترین راه حل برای شما عمل به دستورات شرع و دین است همانطور که بارها در سایت های دیگه عرض کردم برای چنین تمایلاتی اسلام مجازاتی را در نظر گرفته که البته به نفع شماست (حد با 100 ضربه شلاق) و در صورت پافشاری مجازات سنگین تری دارد (اعدام)پس خواهرم قبل از این مجازات توبه کنید و دست ازین رفتارهای شیطانی بردارین
    این سوال پرسیدن شما در این سایت ها فقط باعث میشه قبح گناه ریخته بشه و جوانان ما مرتکب گناه بشن. حیا و شرم برای زن امری پسندیده اس سعی کنید این مورد را تقویت کنید و حجابتان را هم در پیش نامحرم و هم پیش هم جنسان خود بیشتر رعایت کنید خیلی مواقع در بعضی از مهمانی های زنانه دختران با آرایش زیاد و حجاب نامناسب ظاهر میشن که امر ناپسندیست و بهتر است پیش بقیه زنان هم حجاب را رعایت کنن تا باعث این خطاهای بزرگ نشود ماهواوه و فیلم های مبتذل هم عامل دیگری برای گمراهی دختران جوان است که باید از ان دوری کنن. بهترین حالت برای زنان ما بودن در خانه و دوری از چشم نامحرم است و ضرورتی وجود ندارد شما وارد محیط سرشار از گناه بشین پس در بهترین حالت خودتان باشید

ومن الله توفیق

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6058
    تشکـر
    5
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Bita moein-Moshaver نمایش پست ها
    خب دوست عزیز در این مورد درسته که در بعضی از نقاط دنیا همجسگرایی روال قانونی گرفته

ولی در هر صورتی که نگاه کنی این یک انحراف جنسیه ....

به هرحال اگه در این مورد قائده و خاصیتی بود حتماگ از طرف خالق راه و برنامه ای قرار داده میشد

در صورتی که در این مورد شدیدا" برخورد کرده چون راهی غیر از راه طبیعیه که آفریده شده ...

و در بین هیچکدام از جانوران روی کره خاکی این مشکل و انحراف وجود نداره

به هرحال شرایط شما برای کسی در این کشور قابل پذیرش نیست ...

و اینکه شما میخوایت زندگی خودتون رو به سمتی دیگه بکشونید به خودتون مربوط میشه

ولی خوبه قبلش در این مورد مشاوره ای کنید تا شاید از این حالت بتونید خارج بشید
    با تشکر از راهنماییتون (خانم بیتا یا آقای معین یا خانم بیتا معین؟ متوجه نشدم ) البته این فرمایش شما درباره اینکه همجنسگرایی انحرافه جای بحث داره و مراجع معتبری مثل APA این رو انحراف نمی دونند، و اینکه فرمودید در هیچ جانداری روی کره خاکی هم وجود نداره اشتباه است کافیه سرچ کنید homosexuality in animals. در 1500 گونه مختلف این مسئله وجود داره البته اگه نداشت هم مهم نبود چون ما انسان ها دکتر هم که میریم در سایر حیوانات نیست و معنیش این نیست که دکتر رفتن غیر از راه طبیعته یا اینکه انحرافه یا اینکه خالق چی میگه که مشخص نیست هرجای دنیا برید معتقد هستند خالق یه چیز دیگه میگه.

شما که Clinical Psychologist هستید دیگه باید بدونید گرایش جنسی قابل تغییر نیست. من هم زیاد مشاوره گرفتم و همه هم بهم گفتن این مسئله قابل تغییر نیست. اگه میشه کمک کنید این مسائل رو به خانواده بفهمونم که کمکم کنند بتونم در زندگی به کمی آرامش برسم. ممنونم.
    ویرایش توسط Sepideh68 : 09-01-2014 در ساعت 06:14 PM

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Sepideh68 نمایش پست ها
    سلام
    امیدوارم حال همگی خوب باشه.

مشکلی که من دارم یک مشکل مهمه که همه زندگی من رو تحت تاثیر قرار داده و اون عدم پذیرش عشق و رابطه من توسط خانواده هست. من به دوست دخترم علاقه دارم ولی خانواده من این رو نمی پذیره و این علاقه و رابطه رو غیرطبیعی می دونه در حالی که من و دوست دخترم عاشق همدیگه هستیم و دوست داریم تا آخر عمر با هم زندگی کنیم.

مشکل اصلی صد راه ما خانواده ها هستند که رابطه ما رو قبول ندارند و ما دنبال راه حل می گردیم. از اونجا که متاسفانه قانون هم از ما حمایتی نمی کنه واقعا شرایط برامون دشوار شده. از یک طرف ما در سنی هستیم که دوست داریم تشکیل خانواده بدیم و هر دو همدیگه رو به عنوان شریک زندگی همدیگه انتخاب کردیم ولی خانواده ها جلوی پای ما سنگ می اندازند.

آیا راه حلی به نظر شما می رسه؟ فرار از ایران تنها راهه ولی واقعا شرایطش رو نداریم ما. چطور میشه خانواده ها رو راضی کرد به ما کمک کنند از کشور خارج بشیم؟ خانواده من فشار میارند با یک خواستگارم که ازش متنفرم ازدواج کنم ولی من حاضر به این کار نمیشم من به عشق زندگیم خیانت نمی کنم ولی اونها زیر بار نمیرن متاسفانه و حتی من رو تهدید کردند که اگه آدم نشم عواقبش با خودم هست و فکر می کنم حتی ممکنه دست به خشونت بزنند چون ما فرهنگ غیرتی داریم و حتی سابقه چاقوکشی ناموسی هم در فامیل نزدیک ما وجود داشته و من واقعا میترسم.

متشکرم از لطف شما
    سلام

عزیز نگفتید شما و ایشون چند سالتونه؟ بگذریم من نمیدونم چقدر شما و ایشون به مشاور مراجعه کردید, البته یک مشاور حاذق و آگاه .و این را هم میدانیم که علوم جدید همجنس گرایان را نه منحرف میدانند و نه بیمار. ولی خوب تشخیص دقیق اینکه آیا شخص واقعا هموسکشوال است و یا در اثر آسیبهای دوران کودکی به این مرحله رسیده کاریست بس دشوار و زمان بر. متاسفانه فکر نمیکنم در شرایط کنونی و با توجه به سطح ونگرش خانواده های ایرانی بتوانید کاری انجام دهید.ولی خوب یک مشاور آگاه میتونه کمکتون کنه که بفهمید آیا واقعا همجنس گرا هستید یا اینکه..... موفق باشید

8. کاربران زیر از فرشاد1020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6058
    تشکـر
    5
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد1020 نمایش پست ها
    سلام

عزیز نگفتید شما و ایشون چند سالتونه؟ بگذریم من نمیدونم چقدر شما و ایشون به مشاور مراجعه کردید, البته یک مشاور حاذق و آگاه .و این را هم میدانیم که علوم جدید همجنس گرایان را نه منحرف میدانند و نه بیمار. ولی خوب تشخیص دقیق اینکه آیا شخص واقعا هموسکشوال است و یا در اثر آسیبهای دوران کودکی به این مرحله رسیده کاریست بس دشوار و زمان بر. متاسفانه فکر نمیکنم در شرایط کنونی و با توجه به سطح ونگرش خانواده های ایرانی بتوانید کاری انجام دهید.ولی خوب یک مشاور آگاه میتونه کمکتون کنه که بفهمید آیا واقعا همجنس گرا هستید یا اینکه..... موفق باشید
    سلام آقا فرشاد. من 25 و دوستم 24. من شخصا در این 5 سال خانواده من رو پیش صد تا دکتر و مشاور مختلف بردند و اینطوری نیست که دیشب فهمیده باشم قضیه اینه.

بله ما هر دو واقعا همجنسگرا هستیم و چندین روانشناس و روانپزشک هم تایید کردن.

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    میزان امتیاز
    0

سلام آقا فرشاد. من 25 و دوستم 24. من شخصا در این 5 سال خانواده من رو پیش صد تا دکتر و مشاور مختلف بردند و اینطوری نیست که دیشب فهمیده باشم قضیه اینه.

بله ما هر دو واقعا همجنسگرا هستیم و چندین روانشناس و روانپزشک هم تایید کردن.

سلام
    عزیز مرسی از پاسخت. البته من هنوز نمیدانم که این همکاران خوب من چقدر حاذق و و آگاه به مطالب بوده اند ولی خوب فرض را براین میگیریم که بهترین بوده اند وتشخیصشان در مورد شما درست بوده و همچنین دوست شما نیز به مانند شما مراجعه وتشخیص در مورد ایشان نیز همین بوده.
    ازدواج در ممالکی که برای همجنس گرایان قانونی شده صرفا برای این قانونی گردید ,که همجنس گرایان هم شامل امتیازات قانونی شوند به طور مثال اگر در ایران قانونی بود یکی از طرفین(مفعول)( ببخشید واژه مناسبتری پیدا نکردم به فارسی) در زمان نکاح دارای حقوق قانونی مثل یک زن میگردید(مهریه و.....) همین. فکر نمیکنم مشکل شما این باشه ,مشکل شما عدم پذیرش خانواده و اطرافیان و اکثریت اجتماع است به این موضوع. که در این مورد هم نمیشود کار خاصی انجام داد و باید این را به دست زمان سپرد و سطح آگاهی عمومی که قرنها و قت خواهد برد! و باور کنید در انگلستان نیز که بنده از آنجا فارغ التحصیل گردیده ام و همانطور که میدانید اولین کشور آزاد در این مورد است هنوز که هنوزه اکثریت خانواده ها و جامعه طبق مطالعات آمار نظر نگرش مثبتی به این جریان ندارند!!!!!!!!
    حال در مورد شما, گلم که کاملا درکت میکنم و میدونم چقدر برای هر دوی شما سخته تحمل این شرایط باید بگم که کوششی برای عوض کردن جریان ونظام باور خانواده و دیگران نکنید چون این ممکنه بسیار برای هر دوی شما خطرناک باشه, همانطور که خودتان اشاره کرده اید. با آمدن خواستگاران مردتون هم نجنگید, بگذارید بیایند ولی از هر کدام بهانه ای بگیرید و ردشان کنید. با دوستتان نیز روابط خود را ادامه دهید البته نه زیاد آشکارا. و صبر کنیدتا در آینده که اگر شرایطی پیش آمد و خواستید به کشور دیگری بروید تصمیم خود را در آن زمان با توجه به شرایط آن موقع بگیرید. موفق باشید

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5351
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ببخشید کدومتون قراره نقش شوهر و بازی کنه .
    خدایی ما تو چه زمانی داریم زندگی میکنیم چای این که پیشرفت کنیم افتخار کسب کنیم یه کم واقع بین باشید تو رو خدا خب فکر کن با دوست دخترت ازدواج کردی خب که چی اگه قرار بود دنیا اینطوری باشه خدا چرا از هر موجود یه جفت آفرید مرض داشت به کارتون فکر کنید

12. 2 کاربران زیر از myoosef بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6058
    تشکـر
    5
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    عزیز مرسی از پاسخت. البته من هنوز نمیدانم که این همکاران خوب من چقدر حاذق و و آگاه به مطالب بوده اند ولی خوب فرض را براین میگیریم که بهترین بوده اند وتشخیصشان در مورد شما درست بوده و همچنین دوست شما نیز به مانند شما مراجعه وتشخیص در مورد ایشان نیز همین بوده.
    ازدواج در ممالکی که برای همجنس گرایان قانونی شده صرفا برای این قانونی گردید ,که همجنس گرایان هم شامل امتیازات قانونی شوند به طور مثال اگر در ایران قانونی بود یکی از طرفین(مفعول)( ببخشید واژه مناسبتری پیدا نکردم به فارسی) در زمان نکاح دارای حقوق قانونی مثل یک زن میگردید(مهریه و.....) همین. فکر نمیکنم مشکل شما این باشه ,مشکل شما عدم پذیرش خانواده و اطرافیان و اکثریت اجتماع است به این موضوع. که در این مورد هم نمیشود کار خاصی انجام داد و باید این را به دست زمان سپرد و سطح آگاهی عمومی که قرنها و قت خواهد برد! و باور کنید در انگلستان نیز که بنده از آنجا فارغ التحصیل گردیده ام و همانطور که میدانید اولین کشور آزاد در این مورد است هنوز که هنوزه اکثریت خانواده ها و جامعه طبق مطالعات آمار نظر نگرش مثبتی به این جریان ندارند!!!!!!!!
    حال در مورد شما, گلم که کاملا درکت میکنم و میدونم چقدر برای هر دوی شما سخته تحمل این شرایط باید بگم که کوششی برای عوض کردن جریان ونظام باور خانواده و دیگران نکنید چون این ممکنه بسیار برای هر دوی شما خطرناک باشه, همانطور که خودتان اشاره کرده اید. با آمدن خواستگاران مردتون هم نجنگید, بگذارید بیایند ولی از هر کدام بهانه ای بگیرید و ردشان کنید. با دوستتان نیز روابط خود را ادامه دهید البته نه زیاد آشکارا. و صبر کنیدتا در آینده که اگر شرایطی پیش آمد و خواستید به کشور دیگری بروید تصمیم خود را در آن زمان با توجه به شرایط آن موقع بگیرید. موفق باشید
    سلام
    مرسی آقا فرشاد حق با شماست دقیقا و شرایط خیلی دشواره. مشکل اینجاست که من یک خواستگار دارم که خانواده خیلی فشار میارند که بهش جواب مثبت بدم و میگن بی عیب هست ولی واضحه برای من اصلا موضوع بی ربط هست و واقعا پسر خوبیه ولی خب مشخصه به درد من نمی خوره. خانواده من اصلا قبول نمی کنند شرایط من رو و میگن باید قبول کنی. این فشاری که میارن برای من خیلی استرس زاست.
    من و دوستم خیلی فکر می کنیم به مهاجرت به کشوری که این مسائل آزاد باشه ولی شرایطش واقعا سخته اگه خانواده همکاری نکنند و خانواده من اصلا همکاری نمی کنند. حق با شماست من برنامه های تلویزیون و بحث ها رو می بینم هنوز در خیلی از مناطق دنیا این مسئله بین خانواده ها پذیرفتنی نیست ولی حداقل کاری به کار این افراد هم ندارند و ما هم فقط همین رو میخوایم.

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6058
    تشکـر
    5
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط myoosef نمایش پست ها
    سلام ببخشید کدومتون قراره نقش شوهر و بازی کنه .
    خدایی ما تو چه زمانی داریم زندگی میکنیم چای این که پیشرفت کنیم افتخار کسب کنیم یه کم واقع بین باشید تو رو خدا خب فکر کن با دوست دخترت ازدواج کردی خب که چی اگه قرار بود دنیا اینطوری باشه خدا چرا از هر موجود یه جفت آفرید مرض داشت به کارتون فکر کنید
    آقا یوسف ما هر دو زن هستیم قرار نیست حتما کسی نقش شوهر رو داشته باشه. باور کنید بدون ریش و سبیل هم میشه زندگی مشترک داشت.

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    میزان امتیاز
    0

سلام
    مرسی آقا فرشاد حق با شماست دقیقا و شرایط خیلی دشواره. مشکل اینجاست که من یک خواستگار دارم که خانواده خیلی فشار میارند که بهش جواب مثبت بدم و میگن بی عیب هست ولی واضحه برای من اصلا موضوع بی ربط هست و واقعا پسر خوبیه ولی خب مشخصه به درد من نمی خوره. خانواده من اصلا قبول نمی کنند شرایط من رو و میگن باید قبول کنی. این فشاری که میارن برای من خیلی استرس زاست.
    من و دوستم خیلی فکر می کنیم به مهاجرت به کشوری که این مسائل آزاد باشه ولی شرایطش واقعا سخته اگه خانواده همکاری نکنند و خانواده من اصلا همکاری نمی کنند. حق با شماست من برنامه های تلویزیون و بحث ها رو می بینم هنوز در خیلی از مناطق دنیا این مسئله بین خانواده ها پذیرفتنی نیست ولی حداقل کاری به کار این افراد هم ندارند و ما هم فقط همین رو میخوایم.
    سلام

عزیز میدونم سخته و واقعا تعجب داره که توی این قرن و این روزها ازدواج کردن به زور باشه!!؟؟ که متاسفانه توی کشور های عقب مونده زیاد مشاهده میشه و متاسفانه گاهی به فاجعه کشیده میشه. میدونم استرس زاست ولی سعی کن خودت رو کنترل کنی و فقط به آرامی دلایلی بیاری که کمی هم موجه باشه مثلا قیافه اش رو دوست ندارم میخوام درس بخوانم و........ اصلا نجنگ که من همو هستم و حتی از بیان کردنش هم دوری کن. متاسفانه دنیا رو به خواست ما نساختن و در عین زیبایی مشکلات وسختی های خودش رو داره. ارزوی موفقیت برات دارم

16. کاربران زیر از فرشاد1020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    تشکر شده 180 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام

عزیز میدونم سخته و واقعا تعجب داره که توی این قرن و این روزها ازدواج کردن به زور باشه!!؟؟ که متاسفانه توی کشور های عقب مونده زیاد مشاهده میشه و متاسفانه گاهی به فاجعه کشیده میشه. میدونم استرس زاست ولی سعی کن خودت رو کنترل کنی و فقط به آرامی دلایلی بیاری که کمی هم موجه باشه مثلا قیافه اش رو دوست ندارم میخوام درس بخوانم و........ اصلا نجنگ که من همو هستم و حتی از بیان کردنش هم دوری کن. متاسفانه دنیا رو به خواست ما نساختن و در عین زیبایی مشکلات وسختی های خودش رو داره. ارزوی موفقیت برات دارم
    فکر نکنم نیت خانوادش ازدواج با زور و جبر باشه.نیت اونها بیشتر در راستای مهار این حس همجنسگرایی ایشونه.و وقتی هم خودش از جنس مخالف کسیو انتخاب نمیکنه %100 اونها واسش انتخاب میکنند و فقط در صدد اینن که این حسو ازون دور کنن.وگرنه فکر کنم اگه قرار به انتخاب بود بر عهده خودش بود.

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط gOli! نمایش پست ها
    فکر نکنم نیت خانوادش ازدواج با زور و جبر باشه.نیت اونها بیشتر در راستای مهار این حس همجنسگرایی ایشونه.و وقتی هم خودش از جنس مخالف کسیو انتخاب نمیکنه %100 اونها واسش انتخاب میکنند و فقط در صدد اینن که این حسو ازون دور کنن.وگرنه فکر کنم اگه قرار به انتخاب بود بر عهده خودش بود.
    سلام

عزیز من فقط پاسخ شما رو به عنوان یک کارشناس میدم که برای بقیه دوستان نیز مطلب تا کمی روشن بشه:

گلم شما شده که به غذا یا میوه ویا خورکی خاصی حساسیت داشته باشی تا جایی که این حساسیت شما را به روی تخت بیمارستان بکشونه و تا دم مرگ شما رو پیش ببره و شایدم خدایی نکرده از بین برید!!!!!!!!!؟؟؟؟

ازدواج برای هموسکشوالها با جنس مخالف به مشابه همین مثال است. موفق باشید

19. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6058
    تشکـر
    5
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام

حق با شماست من از این به بعد اصلا این بحث رو پیش نمی کشم و همش بهونه میارم و رد می کنم تا کمی فشار کم بشه.

20. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6058
    تشکـر
    5
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط gOli! نمایش پست ها
    بله درباره نیت درست میگید هدف خانواده من فقط اینه که من رو بدن به یک مرد تا به قول خودشون من رو درست کنه و اصلا براشون مهم نیست اون کی باشه راستش دلیل فشارهایی که میارن اینه که یک شایعه درباره این قضیه مدتیه در فامیل پیچیده (البته من چیزی لو ندادم فکر می کنم مادربزرگم لو داده) و شدیدا پدر و مادرم قصد دارن این شایعات رو ساکت کنند.

21. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6058
    تشکـر
    5
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام

عزیز من فقط پاسخ شما رو به عنوان یک کارشناس میدم که برای بقیه دوستان نیز مطلب تا کمی روشن بشه:

گلم شما شده که به غذا یا میوه ویا خورکی خاصی حساسیت داشته باشی تا جایی که این حساسیت شما را به روی تخت بیمارستان بکشونه و تا دم مرگ شما رو پیش ببره و شایدم خدایی نکرده از بین برید!!!!!!!!!؟؟؟؟

ازدواج برای هموسکشوالها با جنس مخالف به مشابه همین مثال است. موفق باشید
    مثال و توصیف بسیار زیبایی بود و دقیقا همینطوره

22. کاربران زیر از Sepideh68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    میزان امتیاز
    0

حق با شماست من از این به بعد اصلا این بحث رو پیش نمی کشم و همش بهونه میارم و رد می کنم تا کمی فشار کم بشه.
    Good Luck

24. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6077
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ببخشید من یه سوالی برام پیش اومده که همینجا با اجازه مطرح میکنم!

منم شنیدم گه همجنسگرایی اگر در خوی کسی باشه مثل دست چپ و دست راست بودنه و یجورایی غیر قابل تغییره! ذاته طرفه! خوب این الان با دین خدا که همجنسگرایی رو بشدت منع کرده متناقض نیست؟ وقتی طبیعت کسی همجنسگرا باشه خب این طبیعتشه و گویا اینجا اجبار خدا برای منع این کار یکمی تناقض آمیز و غیر منطقی میشه!

25. کاربران زیر از Pooya بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5709
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

بهترین پیشنهاد برای شما اینه که شما و دوستتون با هم زن یک مرد بشید و هر شما دو تا به عنوان هوو به راحتی با هم باشید و شوهرتون هم همزمان از شما کامروا بشه

27. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6058
    تشکـر
    5
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooya نمایش پست ها
    ببخشید من یه سوالی برام پیش اومده که همینجا با اجازه مطرح میکنم!

منم شنیدم گه همجنسگرایی اگر در خوی کسی باشه مثل دست چپ و دست راست بودنه و یجورایی غیر قابل تغییره! ذاته طرفه! خوب این الان با دین خدا که همجنسگرایی رو بشدت منع کرده متناقض نیست؟ وقتی طبیعت کسی همجنسگرا باشه خب این طبیعتشه و گویا اینجا اجبار خدا برای منع این کار یکمی تناقض آمیز و غیر منطقی میشه!
    کدوم دین خدا؟ هر جای دنیا برید میگن دین خدا یک چیز متفاوته و بعضی هاشون هم منع نکرده حتی در اسلام هم خیلی از محققان درباره این زمینه رای دادن که مورد نداره. البته بر اساس اسلام قبول می کنند همجنسگرایی غیرقابل تغییر و ذاتیه ولی میگن عمل کردن به این احساس های همجنسگرایانه اختیار انسانه.

به هر حال برای من که مهم نیست من اعتقادی به این چیزها ندارم

28. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6058
    تشکـر
    5
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : علاقه به همجنس و فشار خانواده برای ازدواج

سلام

مشکلات کماکان ادامه داره و فشار داره زیاد میشه. دیروز خاله من ازم پرسید آیا همجنسگرا هستم؟ من پرسیدم کی این حرف رو زده و بهم نگفت. حرفش توی فامیل کشیده شده و شرایط اصلا خوب نیست. پدر و مادرم میخوان فشار بیارن ازدواج کنم تا همه ساکت بشن. میگن آبروی ما داره میره. نمی دونم چی بگم.
    امضای ایشان
    فـرقـی نـداره جـاده چـالـوس و راه قـم
    من مستــیم که دوست داره رانندگی کنه
    یـه مـاهـی که تـوی آکـواریـوم زار مـی زنـه
    تـا تـوی اشـک هـای خـودش زنـدگـی کـنـه...

29. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9665
    تشکـر
    20
    تشکر شده 97 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    10

باور نکردنیه

30. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6058
    تشکـر
    5
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط nard_121 نمایش پست ها
    باور نکردنیه
    چه چیزی باور نکردنیه؟
    امضای ایشان

31. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8327
    تشکـر
    9
    تشکر شده 46 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : علاقه به همجنس

شما اصلا ازمایش دادی ببینی اختلال هورمونی داری یا نداری؟

32. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6058
    تشکـر
    5
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad89 نمایش پست ها
    شما اصلا ازمایش دادی ببینی اختلال هورمونی داری یا نداری؟
    بله. اختلالی ندارم و فکر می کنم بیشتر از 50 ساله که دیگه همه دنیا فهمیدن با هورمون بازی گرایش جنسی کسی تغییر نمی کنه.
    امضای ایشان

33. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9665
    تشکـر
    20
    تشکر شده 97 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    10

چه چیزی باور نکردنیه؟
    اینکه همجنس بازا واقعا همجنس بازن....من فکر میکردم علاقه ی شخصیه که بسته به شرایط پیش میاد ولی اینکه ذاتی باشه و شما اینجور که میگی واقعا باشی باور نکردنیه

34. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6058
    تشکـر
    5
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط nard_121 نمایش پست ها
    اینکه همجنس بازا واقعا همجنس بازن....من فکر میکردم علاقه ی شخصیه که بسته به شرایط پیش میاد ولی اینکه ذاتی باشه و شما اینجور که میگی واقعا باشی باور نکردنیه
    همجنسگرا دوست عزیز. همجنسباز کلمه جالبی نیست.
    امضای ایشان

35. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

با سلام

ببخشید یه سوال داشتم آیا خودتون هم دوست دارین گرایشتون رو به جنس مخالف عوض کنید ؟

36. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6058
    تشکـر
    5
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    با سلام

ببخشید یه سوال داشتم آیا خودتون هم دوست دارین گرایشتون رو به جنس مخالف عوض کنید ؟
    سال های اولیه بله چون همجنسگراها وضعشون در ایران خوب نیست ولی وقتی متوجه شدم شدنی نیست دیگه فرقی نمی کنه. یه چپ دست هم چه بخواد و چه نخواد چپ دست هست و کاریش نمیشه کرد.
    امضای ایشان

37. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

سال های اولیه بله چون همجنسگراها وضعشون در ایران خوب نیست ولی وقتی متوجه شدم شدنی نیست دیگه فرقی نمی کنه. یه چپ دست هم چه بخواد و چه نخواد چپ دست هست و کاریش نمیشه کرد.

به نظر من شرایط و محیط باعث شده تا شما این نوع نگرش و علاقه به هم جنس خود داشته باشین شما اینجوری متولد نشدین پس ربطی به چب دست ها نداره

اما چپ دست ها و یا راست دست ها هم میتونن اینو تغییر بدن و از دست دیگشون استفاده کنن در حدی که یادشون بره قبلاً از کودوم دستشون استفاده میکردن

اما اگه شما خودتون رو پذیرفتین و نمیخواید تغییر کنید و منتظرین تا محیط شما رو بپذیره فکر نکنم کسی بتونه بهتون کمک کنه ، بهترین کس برای کمک کردن به شما خودتونین

پس اگه میتوین در مورد گذشته تون خوب فکر کنین ببینین دلیل این گرایش شما چیه ؟ آیا فرد خاصی بوده که شما رو سمت خودش تمایل داده ؟ آیا واقعاً با بقیه فرق میکنید ؟ چه چیزی باعث تمایز شما شده و هست ؟

به نظر من این ما هستیم که به خواسته ها و علایقمون جهت میدیم ، خودتون ببرین زیر سوال ، ببینین خودتون در این راستا چه تلاش های کردین ؟

38. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6058
    تشکـر
    5
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

به نظر من شرایط و محیط باعث شده تا شما این نوع نگرش و علاقه به هم جنس خود داشته باشین شما اینجوری متولد نشدین پس ربطی به چب دست ها نداره

اما چپ دست ها و یا راست دست ها هم میتونن اینو تغییر بدن و از دست دیگشون استفاده کنن در حدی که یادشون بره قبلاً از کودوم دستشون استفاده میکردن

اما اگه شما خودتون رو پذیرفتین و نمیخواید تغییر کنید و منتظرین تا محیط شما رو بپذیره فکر نکنم کسی بتونه بهتون کمک کنه ، بهترین کس برای کمک کردن به شما خودتونین

پس اگه میتوین در مورد گذشته تون خوب فکر کنین ببینین دلیل این گرایش شما چیه ؟ آیا فرد خاصی بوده که شما رو سمت خودش تمایل داده ؟ آیا واقعاً با بقیه فرق میکنید ؟ چه چیزی باعث تمایز شما شده و هست ؟

به نظر من این ما هستیم که به خواسته ها و علایقمون جهت میدیم ، خودتون ببرین زیر سوال ، ببینین خودتون در این راستا چه تلاش های کردین ؟
    چه چیزهایی میگید. الان همه مراجع روانشناسی و روانپزشکی دنیا میگن این قضیه قابل تغییر نیست، شما میفرمایید هست. اجازه بدید من نتایج یافته های علمی دانشمندان که اتفاق نظر مطلق در مجامع علمی روش وجود داره رو قبول کنم به جای نظر شما برای اطلاع هم بگم این موضوع ترکیبی از عوامل مختلف هست که افراد اینگونه به دنیا میان و پرورش پیدا می کنند و تا 2-3 سالگی این مسئله کاملا شکل گرفته و بعد از اون هیچ راهی فعلا برای تغییرش وجود نداره و درخواست سایرین برای تغییر گرایش جنسی من دقیقا مشابه اینه که من از شما بخوام به مردان گرایش جنسی داشته باشید. براتون ممکن نیست. گرایش جنسی علاقه و خواسته مثل غذا و ورزش و رنگ مورد علاقه نیست بلکه ذات شخص همجنسگرا اینگونه است. رابطه با یک مرد برای من غیرممکن است.
    امضای ایشان

40. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

چه چیزهایی میگید. الان همه مراجع روانشناسی و روانپزشکی دنیا میگن این قضیه قابل تغییر نیست، شما میفرمایید هست. اجازه بدید من نتایج یافته های علمی دانشمندان که اتفاق نظر مطلق در مجامع علمی روش وجود داره رو قبول کنم به جای نظر شما برای اطلاع هم بگم این موضوع ترکیبی از عوامل مختلف هست که افراد اینگونه به دنیا میان و پرورش پیدا می کنند و تا 2-3 سالگی این مسئله کاملا شکل گرفته و بعد از اون هیچ راهی فعلا برای تغییرش وجود نداره و درخواست سایرین برای تغییر گرایش جنسی من دقیقا مشابه اینه که من از شما بخوام به مردان گرایش جنسی داشته باشید. براتون ممکن نیست. گرایش جنسی علاقه و خواسته مثل غذا و ورزش و رنگ مورد علاقه نیست بلکه ذات شخص همجنسگرا اینگونه است. رابطه با یک مرد برای من غیرممکن است.

خوب من نظر شخصیم رو گفتم ، نخواستم بی توجه رد شده باشم

علم روانشناسی و روانپزشکی هم ناقص هستن ، ناقص تر از علم پزشکی

آرزوی موفقیت رو براتون دارم

41. 4 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9838
    تشکـر
    590
    تشکر شده 390 بار در 180 پست
    میزان امتیاز
    10

حرف هایی که شما می زنید درباره گرایش جنسی اصلا ثابت شده نیست تا به حال هیچ دلیلی مبنی بر اینکه همجنسگرایی بر اساس یک تفاوت فیزیولوژی اتفاق می افته کشف نشده.
    معمولا همجنسگرایان دارای تجربه قبلی در این زمینه هستند و یک تجربه باعث کشش اون ها نسبت به این مسئله شده.
    همجنسگرایی قبلا یکی از اختلالات جنسی بوده که در ویرایش های جدید dsm این انحراف حذف شده که دلایل اون فرهنگی، سیاسی هستند. چون در جوامع آمریکایی و اروپایی عده ای از افراد دارای این اختلال بودند و نخواستند مانند شما راه درمان پیش بگیرند این اختلال از طبقات تشخیصی اختلالات روانی حذف شد. در جوامع غربی بر اساس اصول دموکراتیک زمانی که رفتاری در جامعه زیاد شد باید او رفتار رسمی شناخته بشه، حتی اگر نادرست باشه، حتی اگر اون رفتار نادرست رواج پیدا کنه.
    همجنسگرایی حتی در جوامع غربی هم بین همه افراد جامعه پسندیده نیست و خیلی از دختران و پسران اگر بفهمند که دوستشان همجنسگراست با او قطع رابطه می کنند( درج شده در کتاب های مطالعه موردی روان شناسی
    روان شناسی علمی نیست که قطعی باشه ممکنه چند سال دیگه همجنسگرایی نوعی اختلال تلقی شه، و این شما هستین که ضرر می کنید
    خیلی از تحقیقات روانشناسی با بودجه موسسات وابسته به صهیونیسم انجام میشه و بر اساس سیاست های روز دنیا طراحی میشه تا فرهنگی که می خواهند رو به مردم تحمیل کند مواظب باشید که تحت تاثیر این فضا قرار نگیرید.
    در روان شناسی مبحثی به عنوان فرهنگ وجود داره که ممکنه یک رفتار در جامعه ای اختلال و در جامعه اختلال نباشه، شما در ایران زندگی می کنید و حتی از نظر علم روان شناسی چون شما نتونستید با جامعه خودتون سازگار بشید، دچار انحراف هستید.

43. 3 کاربران زیر از prv بابت این پست مفید تشکر کرده اند

44. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6058
    تشکـر
    5
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

خوب من نظر شخصیم رو گفتم ، نخواستم بی توجه رد شده باشم

علم روانشناسی و روانپزشکی هم ناقص هستن ، ناقص تر از علم پزشکی

آرزوی موفقیت رو براتون دارم
    ممنون از لطفتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط prv نمایش پست ها
    حرف هایی که شما می زنید درباره گرایش جنسی اصلا ثابت شده نیست تا به حال هیچ دلیلی مبنی بر اینکه همجنسگرایی بر اساس یک تفاوت فیزیولوژی اتفاق می افته کشف نشده.
    معمولا همجنسگرایان دارای تجربه قبلی در این زمینه هستند و یک تجربه باعث کشش اون ها نسبت به این مسئله شده.
    همجنسگرایی قبلا یکی از اختلالات جنسی بوده که در ویرایش های جدید dsm این انحراف حذف شده که دلایل اون فرهنگی، سیاسی هستند. چون در جوامع آمریکایی و اروپایی عده ای از افراد دارای این اختلال بودند و نخواستند مانند شما راه درمان پیش بگیرند این اختلال از طبقات تشخیصی اختلالات روانی حذف شد. در جوامع غربی بر اساس اصول دموکراتیک زمانی که رفتاری در جامعه زیاد شد باید او رفتار رسمی شناخته بشه، حتی اگر نادرست باشه، حتی اگر اون رفتار نادرست رواج پیدا کنه.
    همجنسگرایی حتی در جوامع غربی هم بین همه افراد جامعه پسندیده نیست و خیلی از دختران و پسران اگر بفهمند که دوستشان همجنسگراست با او قطع رابطه می کنند( درج شده در کتاب های مطالعه موردی روان شناسی
    روان شناسی علمی نیست که قطعی باشه ممکنه چند سال دیگه همجنسگرایی نوعی اختلال تلقی شه، و این شما هستین که ضرر می کنید
    خیلی از تحقیقات روانشناسی با بودجه موسسات وابسته به صهیونیسم انجام میشه و بر اساس سیاست های روز دنیا طراحی میشه تا فرهنگی که می خواهند رو به مردم تحمیل کند مواظب باشید که تحت تاثیر این فضا قرار نگیرید.
    در روان شناسی مبحثی به عنوان فرهنگ وجود داره که ممکنه یک رفتار در جامعه ای اختلال و در جامعه اختلال نباشه، شما در ایران زندگی می کنید و حتی از نظر علم روان شناسی چون شما نتونستید با جامعه خودتون سازگار بشید، دچار انحراف هستید.
    شما اول فرمودید تفاوتی کشف نشده و بعد گفتید اکثرا دارای تجربه هستند. از کجا آوردید این رو؟ اون چند هزار گونه حیوانی هم که اینگونه هستند به خاطر تجربه است؟ اینکه از اسکن مغزی میشه فهمید شخص همجنسگراست یا خیر هم به خاطر تجربه است؟

بله من دچار انحراف هستم، در ایران حتی عدم اعتقاد به اسلام هم انحراف است دیگه همجنسگرایی که جای خود دارد. با این ذهنیت از انحراف هیچ کس در جهان نیست که منحرف نباشه. کسی که از فیلم و موسیقی و لباس غربی خوشش میاد هم دچار انحراف است! گالیله که فکر می کرد زمین به دور خورشید می چرخه هم دچار انحراف بود. اینکه می فرمایید تقریبا همه موسسات روانشناسی و روانپزشکی جهان (نه فقط DSM) صرفا به دلایل فرهنگی و سیاسی همجنسگرایی رو از لیست اختلالات خارج کردند هم از نوع خودش جالب است. نمی دونم در دهه 1970 که این اتفاق افتاد چه حرکت عظیم پرفشار فرهنگی و اجتماعی برای حقوق همجنسگراها وجود داشت که نمی خواستند درمان شوند! نمی دونم چرا بیماران مبتلا به هیچ بیماری دیگه قادر به انجام این شاهکار نشدند. چرا مبتلایان به سایر بیماری های روانی نتونستند این کار رو انجام بدن؟ ببخشید ولی صحبت های شما طنز است.

محض اطلاع:

Since the 1970s, the consensus of the behavioral and social sciences and the health and mental health professions globally is that homosexuality is a normal variation of human sexual orientation, while there remain those who maintain that it is a disorder. In 1973, the American Psychiatric Association declassified homosexuality as a mental disorder. The American Psychological Association Council of Representatives followed in 1975. Thereafter other major mental health organizations followed and it was finally declassified by the World Health Organization in 1990. Consequently, while some still believe homosexuality is a mental disorder, the current research and clinical literature demonstrate that same-sex sexual and romantic attractions, feelings, and behaviors are normal and positive variations of human sexuality, reflecting the official positions of the American Psychiatric Association and the American Psychological Association.

همونطور که به دوست عزیز قبلی گفتم، من ترجیح میدم به حرف سازمان بهداشت جهانی و APA و DSM و همینطور چندین روانپزشک و روانشناسی که بهشون مراجعه کردم گوش بدم به جای شما. فکر می کنم مرجع مناسب تری باشند.
    ویرایش توسط Sepideh68 : 01-08-2015 در ساعت 03:45 AM
    امضای ایشان

45. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9782
    تشکـر
    1,321
    تشکر شده 940 بار در 563 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام.
    ببخشید من دارم شاخ در میارم.
    میشه یه نفر برام توضیح بده؟!؟؟؟؟
    معذرت میخوام ولی شما اخه از چی اون دختر یا هم جنساتون خوشتون میاد؟!؟
    ببخشید
    هم جنس هاتون رو بیشتر برای چی مبخواین؟!؟
    در رابطه با نیاز جنسیتون چطور؟!؟؟!!!!!

46. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9782
    تشکـر
    1,321
    میزان امتیاز
    11

کی میتونه توضیح بده چرا اینقد همجنسگرایی افزایش پیدا کرده؟!؟؟؟
    اصن همجنس باز با همجنس گرا فرقشون چیه؟!؟

47. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6058
    تشکـر
    5
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه اسمان نمایش پست ها
    سلام.
    ببخشید من دارم شاخ در میارم.
    میشه یه نفر برام توضیح بده؟!؟؟؟؟
    معذرت میخوام ولی شما اخه از چی اون دختر یا هم جنساتون خوشتون میاد؟!؟
    ببخشید
    هم جنس هاتون رو بیشتر برای چی مبخواین؟!؟
    در رابطه با نیاز جنسیتون چطور؟!؟؟!!!!!
    از همه چیز اون دختر. من ایشون رو برای زندگی مشترک میخوام تا آخر عمرم. میخوام بچه دار هم بشم یه زمانی و با هم بچه هامون رو بزرگ کنیم. برای این کارها (و نیاز جنسی) نیازی به ریش و سبیل نیست ملکه جان.

کی میتونه توضیح بده چرا اینقد همجنسگرایی افزایش پیدا کرده؟!؟؟؟
    اصن همجنس باز با همجنس گرا فرقشون چیه؟!؟
    افزایش پیدا نکرده، قبلا هرکس همجنسگرا بود در خودش می ریخت و می سوخت و می ساخت و با بدبختی زندگی می کرد ولی الان افراد سعی می کنند از حقوق خودشون دفاع کنند. من چندین دوست همجنسگرا دارم که زیر فشار خانواده ها و توصیه افرادی که میگن به خاطر تجربه است رفتند و ازدواج کردند و الان زندگیشون جهنم است چون نزدیکی به افراد دگرجنس براشون به همون سختی است که نزدیکی به افراد همجنس برای شماست.
    امضای ایشان

48. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9838
    تشکـر
    590
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh68 نمایش پست ها
    ممنون از لطفتون.

شما اول فرمودید تفاوتی کشف نشده و بعد گفتید اکثرا دارای تجربه هستند. از کجا آوردید این رو؟ اون چند هزار گونه حیوانی هم که اینگونه هستند به خاطر تجربه است؟ اینکه از اسکن مغزی میشه فهمید شخص همجنسگراست یا خیر هم به خاطر تجربه است؟

بله من دچار انحراف هستم، در ایران حتی عدم اعتقاد به اسلام هم انحراف است دیگه همجنسگرایی که جای خود دارد. با این ذهنیت از انحراف هیچ کس در جهان نیست که منحرف نباشه. کسی که از فیلم و موسیقی و لباس غربی خوشش میاد هم دچار انحراف است! گالیله که فکر می کرد زمین به دور خورشید می چرخه هم دچار انحراف بود. اینکه می فرمایید تقریبا همه موسسات روانشناسی و روانپزشکی جهان (نه فقط dsm) صرفا به دلایل فرهنگی و سیاسی همجنسگرایی رو از لیست اختلالات خارج کردند هم از نوع خودش جالب است. نمی دونم در دهه 1970 که این اتفاق افتاد چه حرکت عظیم پرفشار فرهنگی و اجتماعی برای حقوق همجنسگراها وجود داشت که نمی خواستند درمان شوند! نمی دونم چرا بیماران مبتلا به هیچ بیماری دیگه قادر به انجام این شاهکار نشدند. چرا مبتلایان به سایر بیماری های روانی نتونستند این کار رو انجام بدن؟ ببخشید ولی صحبت های شما طنز است.

محض اطلاع:

since the 1970s, the consensus of the behavioral and social sciences and the health and mental health professions globally is that homosexuality is a normal variation of human sexual orientation, while there remain those who maintain that it is a disorder. In 1973, the american psychiatric association declassified homosexuality as a mental disorder. The american psychological association council of representatives followed in 1975. Thereafter other major mental health organizations followed and it was finally declassified by the world health organization in 1990. Consequently, while some still believe homosexuality is a mental disorder, the current research and clinical literature demonstrate that same-sex sexual and romantic attractions, feelings, and behaviors are normal and positive variations of human sexuality, reflecting the official positions of the american psychiatric association and the american psychological association.

همونطور که به دوست عزیز قبلی گفتم، من ترجیح میدم به حرف سازمان بهداشت جهانی و apa و dsm و همینطور چندین روانپزشک و روانشناسی که بهشون مراجعه کردم گوش بدم به جای شما. فکر می کنم مرجع مناسب تری باشند.
    تمام مواردی که من گفتم بر اساس صحبت های اساتید دانشگاهی، کتاب های آسیب شناسی روانی بوده و چیزی از خودم اضافه نکردم
    اسکن مغزی تنها در رابطه با اختلال هویت جنسی(ترانس ها) دیده شده نه همجنسگرایان(دکتر میر جلالی اولین جراح تغییر جنسیت در ایران) مگر اینکه شما اسکن مغزی انجام داده باشی و روانپزشکتون تفاوتی رو تایید کرده باشه که باز هم جای سواله، کدوم ناحیه از مغز؟ چه محدوده ای؟
    من قبلا هم درباره چگونگی dsm و تشکیل اون نوشتم. روان شناسی با علوم دیگه کاملا متفاوته. گرچه حتی خیلی از روان شناسان هم به این موضوع واقف نیستند.
    شما تصمیم خودت رو گرفتی، شما راهی در ایران نداری که اینطوری زندگی کنی، مطمئنا از طرف جامعه و خانواده طرد خواهی شد. موردی رو مثل شما شنیدم که ترک کشور کرد. شمام می تونی از ایران بری؟
    ولی چیزی رو بدونید اینکه هر چیزی که تو کتاب ها اومد و در جهان درست شناخته شد دلیل بر درست بودنش نیست. به قول غربی ها ما الان در دوره پست مدرن قرار داریم نه مدرن.

49. کاربران زیر از prv بابت این پست مفید تشکر کرده اند

50. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6058
    تشکـر
    5
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

تمام مواردی که من گفتم بر اساس صحبت های اساتید دانشگاهی، کتاب های آسیب شناسی روانی بوده و چیزی از خودم اضافه نکردم
    اسکن مغزی تنها در رابطه با اختلال هویت جنسی(ترانس ها) دیده شده نه همجنسگرایان(دکتر میر جلالی اولین جراح تغییر جنسیت در ایران) مگر اینکه شما اسکن مغزی انجام داده باشی و روانپزشکتون تفاوتی رو تایید کرده باشه که باز هم جای سواله، کدوم ناحیه از مغز؟ چه محدوده ای؟
    من قبلا هم درباره چگونگی dsm و تشکیل اون نوشتم. روان شناسی با علوم دیگه کاملا متفاوته. گرچه حتی خیلی از روان شناسان هم به این موضوع واقف نیستند.
    شما تصمیم خودت رو گرفتی، شما راهی در ایران نداری که اینطوری زندگی کنی، مطمئنا از طرف جامعه و خانواده طرد خواهی شد. موردی رو مثل شما شنیدم که ترک کشور کرد. شمام می تونی از ایران بری؟
    ولی چیزی رو بدونید اینکه هر چیزی که تو کتاب ها اومد و در جهان درست شناخته شد دلیل بر درست بودنش نیست.
    مشخصا چیزی که در کتابی بیاد لزوما درست نیست ولی نظر عمده جامعه علمی بهترین چیزی است که فعلا در اختیار داریم. جاذبه هم لزوما صحیح نیست ولی شما به دانش فعلی اعتماد می کنید و سوار هواپیما میشید بدون ترس از اینکه از اون بالا به زمین بیفتید. در جایی که این دانشها با باورهای 1400 سال پیش ما در تناقض است یکدفعه هزار بهانه شروع میشه که دانش فعلی فقط دانش است و نباید اعتماد کرد و این حرف ها.

اگه رفتن به خارج از کشور به این سادگی بود که از ایران برم فکر نمی کردید تا الان رفته بودم؟ خواهش می کنم پست اول من رو بخونید چون حس می کنم پاسخ هایی که ارسال می کنید فقط بر اساس عنوان تاپیک و بدون توجه به محتواست

به قول غربی ها ما الان در دوره پست مدرن قرار داریم نه مدرن.
    پست مدرن چیزی است که بعد از مدرن میاد اونهایی که از این کلمه استفاده می کنند منظورشون از مدرنیته از قرن 16 تا اواخر قرن 20 ام هست و بعد از اون رو پست مدرن می دونند. نه اینکه مثل چیزی که شما میگید پست مدرن چیزی قبل از دورن مدرنیته (یا به قول شما مدرن) باشه. اعتمادی که در این دوره به یافته های علمی میشه طبیعتا بالاتر از گذشته است.
    ویرایش توسط Sepideh68 : 01-09-2015 در ساعت 03:08 AM
    امضای ایشان

51. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9782
    تشکـر
    1,321
    میزان امتیاز
    11

ببخشید سپیده خانم من هنوز سوال دارم
    معذرت میخوام اخه شما چجوری میخواین بچه دار بشین؟!؟
    کدومتون؟!؟
    یا میرین از پرورشگاه میارین یا میکارین؟!؟؟؟

من از فردا..میترسم!!
    کاش..

تمام..
    من
    در امروز بود!

52. کاربران زیر از ملکه اسمان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

53. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

شما مسلمان هستید
    خدا اگه میخواست که اینطور رابطه ها به وجود بیاد تو قران نمیگفت جنس مخالف باهم ازدواج کنن

این نو رابطه که باعث میشه به طرف هم جنس خود برید یه نوع بیماری هستش که صد دردصد قابل درمان هستش فقط کافی خودت بخوای
    رابطه با جنس مخالف کلا از نظر جامعه یه امر خیلی زشت و چندش و غیر قابل قبول هستش
    دوست داشتن یه حس که میتونه به همه داشته باشیم ولی ما فقط میتونیم با جنس مخالفمون رابطه برقرار کنیم برا برطرف کردن نیاز ها فردا میخوای نیاز جنسیتو برطرف کنی فک نمیکنی خیلیییی چندش اور با هم جنس خودت برقرار کنی؟؟؟چطور میخواین بچه دار بشین ....اصلا واقعا غیر قابل قبول این مشکل خانوادت نیست که قبول نمیکنن مشکل از تو که نمیخوای خودتو درمان کنی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

54. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

سپیده خانم چیزی که با چشمای خودتون ندید نگید لطفا کسایی که همجنس باز بودن تو خودشون میریختن میسوختن
    چرا نمیگید این مشکل رو داشتن و خودشون درمان کردند
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

55. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9782
    تشکـر
    1,321
    میزان امتیاز
    11

من که هیچی در این مورد نمیدونم.
    نمیدونمم چقد قران رو..علمی ترین کتاب دنیا رو قبول دارین.
    اما اون اگه اشتباه نکنم میگه این موارد جتس اختلالات ب حساب میاد و اگه شخص در برابر درمان مخالفت کنه مگه اینکه سرش ب دیوار بخوره تا ب راه بیاد.
    این برداشت من بود که عرض کردم

اما خداییش چقد تلاش کردین درمان بشین؟!؟
    بنظرم شاید چون فک میکنین راه در رویی هست که بشه همینجوری زندگی کنین..از فرار شاید یخورده فراری باشین

من از فردا..میترسم!!
    کاش..

تمام..
    من
    در امروز بود!

56. کاربران زیر از ملکه اسمان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

57. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6271
    تشکـر
    1,498
    تشکر شده 560 بار در 143 پست
    میزان امتیاز
    10

هم جنس‌گرایی، جهالت و اسراف است:

بدیهی است که حرکت در جهت خلاف نظام آفرینش در هر امری و از جمله ارضای غریزه شهوت جنسی، از یک سو «جهالت» است و از سوی دیگر «اسراف».

جهالت است، چون عامل به آن نه تنها راه درست و کامل لذت و ارضای شهوت را نمی‌داند و به خلافی عمل می‌کند که حتی حیوان نمی‌کند، بلکه خلاف طبیعت خود و نظام خلقت حرکت می‌کند – پس این عمل او، صرفاً از روی شهوت نیست، بلکه در اصل از جهالت است:

«أ َئِنَّكُمْ لَتَأْتُونَ الرِّجَالَ شَهْوَةً مِّن دُونِ النِّسَاء بَلْ أَنتُمْ قَوْمٌ تَجْهَلُونَ» (النّمل، 55)

ترجمه: آيا شما به جاى زنان از روى شهوت با مردها در مى‏آميزيد [نه] بلكه شما مردمى جهالت‏پيشه‏ايد.

و اسراف است به خاطر آن که «نعمت جنسیت» و نیز حقوق خود، هم جنسان و جنس متفاوت و هم چنین نعمت سلامت و کمال فردی و اجتماعی را ضایع می‌کند.

«إِنَّكُمْ لَتَأْتُونَ الرِّجَالَ شَهْوَةً مِّن دُونِ النِّسَاء بَلْ أَنتُمْ قَوْمٌ مُّسْرِفُونَ» (الأعراف، 81)

ترجمه: همانا شما از روى شهوت به جاى زنان با مردان مى‏آميزيد، (نه تنها در اين امر متجاوز از فطرتيد) بلكه شما (در هر كارى) گروهى اسرافكاريد.

موفق باشید :-)
    Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

58. کاربران زیر از آفرودیت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

59. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9782
    تشکـر
    1,321
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط آفرودیت نمایش پست ها
    هم جنس‌گرایی، جهالت و اسراف است:

بدیهی است که حرکت در جهت خلاف نظام آفرینش در هر امری و از جمله ارضای غریزه شهوت جنسی، از یک سو «جهالت» است و از سوی دیگر «اسراف».

جهالت است، چون عامل به آن نه تنها راه درست و کامل لذت و ارضای شهوت را نمی‌داند و به خلافی عمل می‌کند که حتی حیوان نمی‌کند، بلکه خلاف طبیعت خود و نظام خلقت حرکت می‌کند – پس این عمل او، صرفاً از روی شهوت نیست، بلکه در اصل از جهالت است:

«أ َئِنَّكُمْ لَتَأْتُونَ الرِّجَالَ شَهْوَةً مِّن دُونِ النِّسَاء بَلْ أَنتُمْ قَوْمٌ تَجْهَلُونَ» (النّمل، 55)

ترجمه: آيا شما به جاى زنان از روى شهوت با مردها در مى‏آميزيد [نه] بلكه شما مردمى جهالت‏پيشه‏ايد.

و اسراف است به خاطر آن که «نعمت جنسیت» و نیز حقوق خود، هم جنسان و جنس متفاوت و هم چنین نعمت سلامت و کمال فردی و اجتماعی را ضایع می‌کند.

«إِنَّكُمْ لَتَأْتُونَ الرِّجَالَ شَهْوَةً مِّن دُونِ النِّسَاء بَلْ أَنتُمْ قَوْمٌ مُّسْرِفُونَ» (الأعراف، 81)

ترجمه: همانا شما از روى شهوت به جاى زنان با مردان مى‏آميزيد، (نه تنها در اين امر متجاوز از فطرتيد) بلكه شما (در هر كارى) گروهى اسرافكاريد.

موفق باشید :-)
    Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2
    خب موضوع اینجاست که میگن نظام خلقت اینا ب همین شکله!

60. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9838
    تشکـر
    590
    میزان امتیاز
    10

مشخصا چیزی که در کتابی بیاد لزوما درست نیست ولی نظر عمده جامعه علمی بهترین چیزی است که فعلا در اختیار داریم. جاذبه هم لزوما صحیح نیست ولی شما به دانش فعلی اعتماد می کنید و سوار هواپیما میشید بدون ترس از اینکه از اون بالا به زمین بیفتید. در جایی که این دانشها با باورهای 1400 سال پیش ما در تناقض است یکدفعه هزار بهانه شروع میشه که دانش فعلی فقط دانش است و نباید اعتماد کرد و این حرف ها.

اگه رفتن به خارج از کشور به این سادگی بود که از ایران برم فکر نمی کردید تا الان رفته بودم؟ خواهش می کنم پست اول من رو بخونید چون حس می کنم پاسخ هایی که ارسال می کنید فقط بر اساس عنوان تاپیک و بدون توجه به محتواست

پست مدرن چیزی است که بعد از مدرن میاد اونهایی که از این کلمه استفاده می کنند منظورشون از مدرنیته از قرن 16 تا اواخر قرن 20 ام هست و بعد از اون رو پست مدرن می دونند. نه اینکه مثل چیزی که شما میگید پست مدرن چیزی قبل از دورن مدرنیته (یا به قول شما مدرن) باشه. اعتمادی که در این دوره به یافته های علمی میشه طبیعتا بالاتر از گذشته است.
    نه عزیزم مدرن قبل از پست مدرن هستش. اگر خواستین درباره پست مدرن تحقیق کنید می تونید از واژه هایی مثل سازه نگر ها هم استفاده کنید.
    دوره مدرن به دورانی گفته می شد که نتایج علمی صد در صد مورد تایید قرار می گرفتند
    اما قرن 21 دوران پسا مدرن هستش که تمامی داده ها علمی، حتی قوانین ریاضی و فیزیک که بسیار محکم تر از علمی مثل روان شناسی هستند با این رویکرد فلسفی مورد سوال قرار گرفته.

61. کاربران زیر از prv بابت این پست مفید تشکر کرده اند

62. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9838
    تشکـر
    590
    میزان امتیاز
    10

خب موضوع اینجاست که میگن نظام خلقت اینا ب همین شکله!
    همچین چیزی وجود نداره، تا حالا چنین چیزی اثبات نشده که همجنسگرایان از لحاظ جسمی با دیگر انسان ها متفاوت باشند، این ها همه بهانه هستش
    همجنسگرایی بر اثر یک تجربه همجنسگرایی در اکثر موارد بوجود اومده
    پدیده جدیدی هم نیست از قوم لوط که من نمی دونم برای چه دوره تاریخی بوده تا به حال ادامه داشته،
    این ها همه فضا سازیه که درونیه و غیر قابل تغییر، فقط بهانه ای برای فرار از مسئولیت و ادامه یک رفتار، که به نظرم به این باید گفت جهل مرکب.
    بله اگر ما فکر کنیم که تغییر اتفاق نمی افته حتما نخواهد افتاد

63. 3 کاربران زیر از prv بابت این پست مفید تشکر کرده اند

64. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6058
    تشکـر
    5
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

ببخشید سپیده خانم من هنوز سوال دارم
    معذرت میخوام اخه شما چجوری میخواین بچه دار بشین؟!؟
    کدومتون؟!؟
    یا میرین از پرورشگاه میارین یا میکارین؟!؟؟؟

من از فردا..میترسم!!
    کاش..

تمام..
    من
    در امروز بود!
    راه زیاد است ملکه جان. بانک اسپرم، بچه آوردن و ... . هر دو می تونیم باردار بشیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    شما مسلمان هستید
    خدا اگه میخواست که اینطور رابطه ها به وجود بیاد تو قران نمیگفت جنس مخالف باهم ازدواج کنن

این نو رابطه که باعث میشه به طرف هم جنس خود برید یه نوع بیماری هستش که صد دردصد قابل درمان هستش فقط کافی خودت بخوای
    رابطه با جنس مخالف کلا از نظر جامعه یه امر خیلی زشت و چندش و غیر قابل قبول هستش
    دوست داشتن یه حس که میتونه به همه داشته باشیم ولی ما فقط میتونیم با جنس مخالفمون رابطه برقرار کنیم برا برطرف کردن نیاز ها فردا میخوای نیاز جنسیتو برطرف کنی فک نمیکنی خیلیییی چندش اور با هم جنس خودت برقرار کنی؟؟؟چطور میخواین بچه دار بشین ....اصلا واقعا غیر قابل قبول این مشکل خانوادت نیست که قبول نمیکنن مشکل از تو که نمیخوای خودتو درمان کنی
    کی گفته من مسلمان هستم؟ لطفا عقاید خودتون رو به من نسبت ندید. چیزی که شما فکر می کنید حرف خداست در اون سر جهان فکر می کنند خرافات است (و چیزی که اونها فکر می کنند حرف خداست شما فکر می کنید خرافات است). شما فقط می تونید با جنس مخالفتون ارتباط برقرار کنید و رابطه با جنس مخالف رو چندش آور می دونید، من فقط می تونم با جنس موافقم ارتباط برقرار کنم و رابطه با جنس مخالف رو چندش آور می دونم. من تلاشی برای تغییر دادن شما نمی کنم و به شما بیمار و ... نمیگم، شما این حرف ها رو به من می زنید و بعد طوری هم صحبت می کنید که گویی شما از سکوی اخلاقیات و ادب و امور خوب و زشت و ... صحبت می کنید.

متاسفم.

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    سپیده خانم چیزی که با چشمای خودتون ندید نگید لطفا کسایی که همجنس باز بودن تو خودشون میریختن میسوختن
    چرا نمیگید این مشکل رو داشتن و خودشون درمان کردند
    همه دنیا اینو می دونند که اون افرادی که گرایش جنسیشون به اصطلاح تغییر می کنه دوجنسگرا هستند نه همجنسگرا. چیزی رو هم که گفتم با چشم خودم دیدم شما ندیدید دلیل نمیشه کسی ندیده باشه. لطفا دوباره میگم چیزی که مربوط به شماست رو به من نسبت ندید.
    امضای ایشان

65. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6058
    تشکـر
    5
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

من که هیچی در این مورد نمیدونم.
    نمیدونمم چقد قران رو..علمی ترین کتاب دنیا رو قبول دارین.
    اما اون اگه اشتباه نکنم میگه این موارد جتس اختلالات ب حساب میاد و اگه شخص در برابر درمان مخالفت کنه مگه اینکه سرش ب دیوار بخوره تا ب راه بیاد.
    این برداشت من بود که عرض کردم

اما خداییش چقد تلاش کردین درمان بشین؟!؟
    بنظرم شاید چون فک میکنین راه در رویی هست که بشه همینجوری زندگی کنین..از فرار شاید یخورده فراری باشین

من از فردا..میترسم!!
    کاش..

تمام..
    من
    در امروز بود!
    واضحه اون کتاب که شما میگید علمی ترین کتاب دنیاست رو قبول ندارم چون به نظر من از کتاب علوم دوم ابتدایی هم سطح پایینتری داره. من سال ها زیر درمان بودم و باز هم شما دارید بدون توجه به زندگی من همینطوری از این حرف ها می زنید. شما متوجه نیستید چقدر اظهارات شما برای شخصی مثل من تنفرآمیز و ناراحت کننده است. خیلی خیلی خوشحالم دوستانی دارم که مثل شما فکر نمی کنند و حرف نمی زنند، و امیدوارم هیچ وقت افرادی با اخلاقیات شما رو در زندگی خودم نبینم.

متاسفم.

نه عزیزم مدرن قبل از پست مدرن هستش. اگر خواستین درباره پست مدرن تحقیق کنید می تونید از واژه هایی مثل سازه نگر ها هم استفاده کنید.
    دوره مدرن به دورانی گفته می شد که نتایج علمی صد در صد مورد تایید قرار می گرفتند
    اما قرن 21 دوران پسا مدرن هستش که تمامی داده ها علمی، حتی قوانین ریاضی و فیزیک که بسیار محکم تر از علمی مثل روان شناسی هستند با این رویکرد فلسفی مورد سوال قرار گرفته.
    همین که شما میگید نه و بعد حرفی که من زدم رو تکرار می کنید و من رو به تحقیق توصیه می کنید واضحه: شما حرف هاتون رو بدون توجه به گفته های من و محتوای تاپیک می زنید. به نظر می رسه این براتون یک نوع عادت است یا علاقه دارین چیزهای بی ربط بگین و همینطوری مخالفت کنید. امیدوارم موفق باشید ولی راه موفقیتتون تا جایی که ممکنه از من و افرادی مثل من دور باشه.

همچین چیزی وجود نداره، تا حالا چنین چیزی اثبات نشده که همجنسگرایان از لحاظ جسمی با دیگر انسان ها متفاوت باشند، این ها همه بهانه هستش
    همجنسگرایی بر اثر یک تجربه همجنسگرایی در اکثر موارد بوجود اومده
    پدیده جدیدی هم نیست از قوم لوط که من نمی دونم برای چه دوره تاریخی بوده تا به حال ادامه داشته،
    این ها همه فضا سازیه که درونیه و غیر قابل تغییر، فقط بهانه ای برای فرار از مسئولیت و ادامه یک رفتار، که به نظرم به این باید گفت جهل مرکب.
    بله اگر ما فکر کنیم که تغییر اتفاق نمی افته حتما نخواهد افتاد
    شما با این کشفیاتتون چند تا جایزه نوبل گرفتید؟ یک خواهش ازتون دارم: این جاهل مرکب!!! رو به حال خودش رها کنید و لطفا دیگه اینجا نیاید. متشکرم. من نیازی به هموفوب هایی مثل شما ندارم.

متاسفم.
    امضای ایشان

66. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8327
    تشکـر
    9
    تشکر شده 46 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    10

من نمیدونم هدف شما از تاپیک زدن چیه ؟ مبخاید مشکل حل کنید یا خیر . شما اصلا قبول ندارید مشکل دارید پس خیلی راحت برید زندگی کنید.
    همجنسگرایی قابل درمانه به شرطی که بخاید و سختیهاشو تحمل کنید. توی یه مجله خوندم که یه روان شناس یک نفرو درمان کرده بود (مریضش دقیقا حرفای شما رو میزد) پس چون اون فرد درمان شده شما هم درمان میشید.
    شما تا حالا دیدید قطب های همنام آهنربا همدیگه رو جذب کنه؟ اینو از این جهت میگم که ظاهرا به نتایج علمی غربیا خیلی علاقه دارید.

67. 2 کاربران زیر از mohammad89 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)