نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: باسلام

1441
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6062
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

باسلام

من یه دختر 23 سه ساله هستم از 17 سالگی بایکی از اقوام دوست شدم باهاش رابطه جنسی هم داشته ام و بکارتم زده شده ولی هیچ خونی نیومد و من نرفتم دکتر خریت کردم الان هم باهمیم دوسال پیش به خاستگاری من امد سر لج ولجبازی های خانواده ها همچی بهم خورد و من رفتم دانشگاه وروابطمون ادامه داشت ولی الان چند ماه ما اصلا رابطه ای نداریم و من واقعا نیاز دارم نمیدونم چیکار کنم بعد از چند سال چند روزه دست به خود ارضایی میزنم دیگه دارم دیونه میشم از عذاب وجدان کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : باسلام

خب ساراجان واقعا" شما چه انتظاری دارید که ما باید انجام بدیم ؟

متاسفانه شما خیلی بی پروا در زندگی حرکت کردید والان بسیار وابسته شدید

به همین خاطره که نمیتونید این مورد رو فراموش کنید

از هر لحاظ که شما بخوایت فکرشو کنید نباید تا وقتی که وارد یک زندگی مشترک رسمی نشدید این رابطه رو برقرار میکردید

ولی خب در حال حاضر اگه باز به این خودارضایی ادامه بدید باز وارد یک مرحله دیگه میشید که دل کندن از اون هم برای شما سخت میشه

در صورتی که براساس فیزیولوژی بدن زن اگه تا مدتی اینکارو انجام ندید این حس آروم میشه

3. کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6062
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ممنون راهنماییتون ولی من خیلی بی ارادام من هیچی چیزی تو زندگیم بدست نیوردم ومیشه همچیزو خراب کردم وبد شدم در صورتی که بعد از این کاری میکنم پشیمونم واقعا نمیدونم چیکار کنم

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سارا23 نمایش پست ها
    من یه دختر 23 سه ساله هستم از 17 سالگی بایکی از اقوام دوست شدم باهاش رابطه جنسی هم داشته ام و بکارتم زده شده ولی هیچ خونی نیومد و من نرفتم دکتر خریت کردم الان هم باهمیم دوسال پیش به خاستگاری من امد سر لج ولجبازی های خانواده ها همچی بهم خورد و من رفتم دانشگاه وروابطمون ادامه داشت ولی الان چند ماه ما اصلا رابطه ای نداریم و من واقعا نیاز دارم نمیدونم چیکار کنم بعد از چند سال چند روزه دست به خود ارضایی میزنم دیگه دارم دیونه میشم از عذاب وجدان کمکم کنید
    سلام فقط و فقط یک مشاور حاذق و آگاه خانم. موفق باشید

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5582
    تشکـر
    1,578
    تشکر شده 655 بار در 279 پست
    میزان امتیاز
    10

Thumbs up پاسخ : باسلام

قصد توهین به کسی رو ندارم ولی چرا اخه /؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا باید به خاطر یک لحظه ، عمر و ابروی خودمون رو تباه کنیم من اینقدر دخترانی رو دیدم که متاسفانه باکره نیستند و نمیشه به هر کسی اعتماد کرد دختری که با پسری رابطه جنسی داشته به نظر من اصلا ارزش زندگی کردن با چنین فردی رو نداره . من پسرم شرایطمم کلی فرق میکنه با یک دختر . ولی یک لحظه هم حتی به دختری لبخند نزدم که باعث ایجاد رابطه بینمون بشه در حالی که هیچ اثر بدی در اینده برای من نداره و هیچ سند و مدرکی دال بر ایجاد رابطه نیست ولی عکس این قضیه صادق هست واسه دختر خانوما امیدوارم دختران جامعه ما به سوی حیا و پاکدامنی روی بیارن

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

دوست عزیز در این مورد باید خیلی صریح و روشن از خانواده بخوای تا در این مورد تصمیم گیری کنن

میتونی با کسی که در خانواده بیشتر بهش نزدیک هستی این خواسته رو در میان بذاری ...

البته باید توجه کنی که ازدواج رو هیچ وقت با این نیاز و احساسات مخلوط نکن تا بتونی زندگی خوبی رو برای خودت مهیا کنی

به هرحال یکی از بدی های این رابطه های ساده عاطفی همینه که حسابی وابسته ات میکنه ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد