نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: ازدواج = عشق يا معامله

1092
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5953
    تشکـر
    47
    تشکر شده 22 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation ازدواج = عشق يا معامله

سلام به همه ي كاربران دوست داشتني اين وبسايت
    جندروزي ميشه كه دارم به يك موضوع فكر ميكنم
    به نظر من ازدواج حتما بايد با عشق شروع بشه, اينكه ميكن عشق خودش بعد از ازدواج مياد و... اصلا قبول ندارم تا عشق نباشه اصلا نميشه زندكي كرد
    خالا در اين بين هستند كساني كه فكر ميكنند عشق اصلا مهم نيست و اكه ارامش باشه عشق مياد بعد از ازدواج! و ازدواج رو يك معامله ميدونند
    يا بهتر بكم سعي ميكنند شريك زندكي رو طبق نظريه "انتخاب طبيعي" داروين انتخاب كنند
    يعني همسري كه بتونه نو اين دوره و زمانه دوام بياره , وضع مالي خوبي داشته باشه , بتواند بجه بزاييد, خانواده خوبي داشته باشد تا در اينده هر 2 نفر رو بشتيباني كنندو..
    حالا ميخوام از شما عزيزان ببرسم لطفا نظرتونو بكيد و لطفا همه شركت كنند مرسي,
    به نظر شما ازدواج عشق ارامش و علاقه مهمه
    يا كزينه هاي مالي , شرايط خانواده , و فيزيكي ؟!

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6078
    تشکـر
    3
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ازدواج = عشق يا معامله

ازدواج عشق ارامش و علاقه مهمه
    وقتی این ها باشه بقیه چیزا هم فراهم میشه
    البته گزينه هاي مالي , شرايط خانواده , و فيزيكي
    هم تاثیر داره ولی ازدواج عشق ارامش و علاقه مهم تره
    موفق باشی
    امضای ایشان
    اگهــ تو بخواهیـــ حتما میشهــ

3. کاربران زیر از iman1377 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6064
    تشکـر
    32
    تشکر شده 196 بار در 82 پست
    میزان امتیاز
    10

قطعا اینها هردو لازم و ملزوم یکدیگه هستند ولی خب تفاهم و عشق جنبه مهم تری خواهد بود ولی همین عشق نمیتونه مدت زیادی در زندگی مشترک بدون تامین مالی دوم بیاره ..مث این میمونه که بگیم در ماشین موتور مهم تره یا چرخ خیلی ها میگن موتور ولی باید در نظر داشت همون ماشین بدون چرخ که از اهمیت کمتری برخورداره نمیتونه حرکت کنه ...یه بار یه جمله از نیکی کریمی تو یکی از فیلمها شنیدم که جالب بود ..گفت گاهی عشقها پایمال فیش آب و برق میشن ..و اینو به عینه دیدم
    امضای ایشان
    وقتی خدا کاری برات انجام میده تو به توانائی های خدا اطمینان داری و هنگامی که کاری برات انجام نمیده خدا به توانائی های تو اطمینان داره ....
    .................................................. ...............
    1- برای تشکر از پست مورد نظرتون از کلید تشکر استفاده کنید (سپاس نشانه قدرشناسی شماست )
    2- برای متوجه شدن کاربر از ادامه داشتن بحث پست مورد نظر رو نقل قول بگیرید
    3- جداً از دادن جوابهای طنز و مسخره کردن کاربر و یا دادن جوابهای بدون تفکر حاوی مطالبی همراه با شدت عمل پرهیز کنید ..

5. 3 کاربران زیر از babak بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط 2000marjan نمایش پست ها
    سلام به همه ي كاربران دوست داشتني اين وبسايتجندروزي ميشه كه دارم به يك موضوع فكر ميكنمبه نظر من ازدواج حتما بايد با عشق شروع بشه, اينكه ميكن عشق خودش بعد از ازدواج مياد و... اصلا قبول ندارم تا عشق نباشه اصلا نميشه زندكي كردخالا در اين بين هستند كساني كه فكر ميكنند عشق اصلا مهم نيست و اكه ارامش باشه عشق مياد بعد از ازدواج! و ازدواج رو يك معامله ميدوننديا بهتر بكم سعي ميكنند شريك زندكي رو طبق نظريه "انتخاب طبيعي" داروين انتخاب كننديعني همسري كه بتونه نو اين دوره و زمانه دوام بياره , وضع مالي خوبي داشته باشه , بتواند بجه بزاييد, خانواده خوبي داشته باشد تا در اينده هر 2 نفر رو بشتيباني كنندو..حالا ميخوام از شما عزيزان ببرسم لطفا نظرتونو بكيد و لطفا همه شركت كنند مرسي,به نظر شما ازدواج عشق ارامش و علاقه مهمهيا كزينه هاي مالي , شرايط خانواده , و فيزيكي ؟!
    من دو سالي هست ازدواج كردم يك سال نامزد بوديم من خودم بشخصه مثل شما فكر ميكردم ميگفتم علاقه بعد همه چي اما در مورد همسرم بايد بگم كاملا منطقي عمل كردم اول خانواده برام تو اولويت بود بعد خصوصيات اخلاقي و مذهبي بعد وضعيت مالي. بنظر من شاخصه هاي خيلي مهمي هستند براي يك ازدواج موفق درسته واقعا عشق و علاقه تو همون دوران يعني بعد از همه مراسم خواستگاري به بعد اتفاق ميوفته من اصلا از ظاهر همسرم خوشم نميومد چون من خودم تعريف از خود نباشه در ظاهر خيلي بهترم اما طبق توصيه اطرافيانم اصلا اهميت ندادم به اين موضوع از زماني كه همراه هم رفتيم براي ازمايش و كارهاي مراسم عقد كم كم ديدم دارم عاشق ميشم.گزينه دوم بنظر منطقي تره چون من واقعا تجربه كردم و از انتخابم راضيم

7. کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5953
    تشکـر
    47
    تشکر شده 22 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدزاده نمایش پست ها
    من دو سالي هست ازدواج كردم يك سال نامزد بوديم من خودم بشخصه مثل شما فكر ميكردم ميگفتم علاقه بعد همه چي اما در مورد همسرم بايد بگم كاملا منطقي عمل كردم اول خانواده برام تو اولويت بود بعد خصوصيات اخلاقي و مذهبي بعد وضعيت مالي. بنظر من شاخصه هاي خيلي مهمي هستند براي يك ازدواج موفق درسته واقعا عشق و علاقه تو همون دوران يعني بعد از همه مراسم خواستگاري به بعد اتفاق ميوفته من اصلا از ظاهر همسرم خوشم نميومد چون من خودم تعريف از خود نباشه در ظاهر خيلي بهترم اما طبق توصيه اطرافيانم اصلا اهميت ندادم به اين موضوع از زماني كه همراه هم رفتيم براي ازمايش و كارهاي مراسم عقد كم كم ديدم دارم عاشق ميشم.گزينه دوم بنظر منطقي تره چون من واقعا تجربه كردم و از انتخابم راضيم
    خيلي ممنونم از شما كه تجربه شخصيتون رو با ما درميان كداشتيد(ببخشيد كيبورد من خرابه و بعضي حروف فارسي رو نداره ) اميد وارم هميشه احساس خوشبختي و صميميت كنيد با همسرتون موفق باشيد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)