نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: ازدواج با مرد مطلقه

1176
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6111
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواج با مرد مطلقه

من سال 87 بعد از 10 ماه زندگي جدا شدم با اقايي آشنا شدم كه بعد ها فهميدم اعتياد دارد چون دوستش داشتم بردمش ترك كرد 4 سال با هم بوديم و مي خواستيم ازدواج كنيم اما فهميدم 2باره مصرف كرده و رابطه ام را باهاش تمام كردم. الآن مدت چند ماه هست كه با فردي كه سابقه همكاري داشتيم با پيشنهاد كاري وارد يك رابطه كاري شدم كه بعد با ابراز علاقه ايشان رابطه عاطفي شكل گرفت ايشون يك پسر 10 ساله دارند و از همسرشون جدا شدن. ايشون اجازه نميدن من به خواستگارهايي كه دارم جواب بدم اما خودشون هم جلو نميان و من فكر ميكنم دارم وقت را از دست ميدم اما نميدونم چه كار بايد بكنم و اين باعث حال بدي در من شده... لطفا" راهنماييم كنيد.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6064
    تشکـر
    32
    تشکر شده 196 بار در 82 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : سردر گم هستم

منظور از اجازه نمیدن چیه ؟ میشه بیشتر توضیح بدید
    امضای ایشان
    وقتی خدا کاری برات انجام میده تو به توانائی های خدا اطمینان داری و هنگامی که کاری برات انجام نمیده خدا به توانائی های تو اطمینان داره ....
    .................................................. ...............
    1- برای تشکر از پست مورد نظرتون از کلید تشکر استفاده کنید (سپاس نشانه قدرشناسی شماست )
    2- برای متوجه شدن کاربر از ادامه داشتن بحث پست مورد نظر رو نقل قول بگیرید
    3- جداً از دادن جوابهای طنز و مسخره کردن کاربر و یا دادن جوابهای بدون تفکر حاوی مطالبی همراه با شدت عمل پرهیز کنید ..

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6111
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

هر بار كه پيش مياد ميگن تو نبايد الآن به اين مساله فكر كني بايد به پيشرفتهاي كاري فكر كني وقت براي ازدواج هست يا اينكه ميگن داري اشتباه ميكني ما يك مسيري را با هم شروع كرديم در طي اين مسير هر وقت نياز شد راجع به ازدواج فكر كن

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط mahla t نمایش پست ها
    هر بار كه پيش مياد ميگن تو نبايد الآن به اين مساله فكر كني بايد به پيشرفتهاي كاري فكر كني وقت براي ازدواج هست يا اينكه ميگن داري اشتباه ميكني ما يك مسيري را با هم شروع كرديم در طي اين مسير هر وقت نياز شد راجع به ازدواج فكر كن
    عزيزم لازم نيست اينهمه عجله كني عجلتون براي چيه يه مدت به خودتون استراحت بديد يه رابطه تموم نشده رابطه بعدي رو شروع كرديد شما بايد بيشتر ياهم اشنا بشيد مخصوصا اينكه هم شما هم ايشون تو ازدواجهاي قبليتون شكست خورديد بايد با احتياط باشيد.

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6064
    تشکـر
    32
    تشکر شده 196 بار در 82 پست
    میزان امتیاز
    10

خب اینجا دوتا موضوع مطرح هست شما امکان ازدواج با شخص دیگر با شرایط بهتر رو داشته باشید یا اینکه فعلا کیس مناسبی در نظر ندارید اگه شخص دیگری برای ازدواج با شما پیش قدم هستند که شرایط ایده الی دارن با ایشون به طور جدی مطرح کنید و در صورت عدم پیش قدم شدنشون مسیر درستی رو برای زندگیتون انتخاب کنید اما اگه مورد به خصوصی برای ازدواج وجود نداره باید در رفتار ایشون دقیق باشید که آیا اصلا نیتشون ازدواج با شماست یا به قول خودش مسیری رو شروع کردید که همینجوری دور همی از تنهایی در بیان ایشون که اگه واقعا قصدشون ازدواج با شما نیست بهتره تصمیم منطقی تری در برخورد با ایشون بگیرید
    امضای ایشان
    وقتی خدا کاری برات انجام میده تو به توانائی های خدا اطمینان داری و هنگامی که کاری برات انجام نمیده خدا به توانائی های تو اطمینان داره ....
    .................................................. ...............
    1- برای تشکر از پست مورد نظرتون از کلید تشکر استفاده کنید (سپاس نشانه قدرشناسی شماست )
    2- برای متوجه شدن کاربر از ادامه داشتن بحث پست مورد نظر رو نقل قول بگیرید
    3- جداً از دادن جوابهای طنز و مسخره کردن کاربر و یا دادن جوابهای بدون تفکر حاوی مطالبی همراه با شدت عمل پرهیز کنید ..

6. کاربران زیر از babak بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

من سال 87 بعد از 10 ماه زندگي جدا شدم با اقايي آشنا شدم كه بعد ها فهميدم اعتياد دارد چون دوستش داشتم بردمش ترك كرد 4 سال با هم بوديم و مي خواستيم ازدواج كنيم اما فهميدم 2باره مصرف كرده و رابطه ام را باهاش تمام كردم. الآن مدت چند ماه هست كه با فردي كه سابقه همكاري داشتيم با پيشنهاد كاري وارد يك رابطه كاري شدم كه بعد با ابراز علاقه ايشان رابطه عاطفي شكل گرفت ايشون يك پسر 10 ساله دارند و از همسرشون جدا شدن. ايشون اجازه نميدن من به خواستگارهايي كه دارم جواب بدم اما خودشون هم جلو نميان و من فكر ميكنم دارم وقت را از دست ميدم اما نميدونم چه كار بايد بكنم و اين باعث حال بدي در من شده... لطفا" راهنماييم كنيد.
    سلام

عزیز نمیدونم چند سالتونه ولی خیلی کم میدانید, یک ازدواج ناموفق>10 ماه زندگی مشترک> پیدا کردن یک شخص اونم معتاد> ترک دادن>4 سال با هم بودن>وارد شدن رابطه ای با یک همکار مطلقه دارای فرزند10 ساله> ایشون اجازه نمیدن به خواستگارها جواب بدین!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟

یک مشاور خوب خانم پیدا کنید و مشاوره بگیرید گلم, شما اصلا با این شرایط به درد ازدواج با هیچکس نمیخورید!سعی کنید بیشتر بدانید. موفق باشید

8. کاربران زیر از فرشاد1020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6111
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خودم هم دارم اذيت ميشم من فقط ميخوام كه يك زندگي آروم تشكيل بدم ديگه خسته شدم و دنبال راهكار مي گردم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد