نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: احتمال دزدی شخصی را دادن

998
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6134
    تشکـر
    16
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

احتمال دزدی شخصی را دادن

سلام خسته نباشید من چند وقتی بود که یکی از گوشواره های گرون قیمتم را گم کرده بودم و بعد از چند وقت توی یک عکس گوش دوستم دیدم با اینکه به اون چند بار گفته بودم که گوشوارم گم شده به روی خودش نیاورد.و وقتی ازش خواستم که بهم گوشواره ای که تو عکس هست را نشون بده دیگه جواب زنگم را نداد.نمی دونم باید چه بر خوردی کنم.خیلی صمیمی بودیم و من روم نمی شه مستقیم بهش بگم تو برداشتی و مطمین هستم انکار میکنه.نمی دونم چی کار کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6064
    تشکـر
    32
    تشکر شده 196 بار در 82 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : احتمال دزدی شخصی را دادن

خب این ماجرا خیلی پیچیده نیست ..شما دو راه داری یکی اینکه بیخیال این ماجرا بشی که یکم سخته و دررابطه با این دوستت همیشه معذب هستی ..دوم اینکه بدون رودرواسی بدون اتهام دزدی زدن جدی ازش بخوای که اون گوشواره رو نشونتون بده که متاسفانه جواب زنگهاتون رو نمیده که این موضوع رو میتونی محترمانه در برخورد حضوری ازش بخوای..راه سوم هست که البته راه قانونی و طول درازه و اون هم شکایت از دوستتون به عنوان سارق گوشواره گرون قیمتتون هست ..
    امضای ایشان
    وقتی خدا کاری برات انجام میده تو به توانائی های خدا اطمینان داری و هنگامی که کاری برات انجام نمیده خدا به توانائی های تو اطمینان داره ....
    .................................................. ...............
    1- برای تشکر از پست مورد نظرتون از کلید تشکر استفاده کنید (سپاس نشانه قدرشناسی شماست )
    2- برای متوجه شدن کاربر از ادامه داشتن بحث پست مورد نظر رو نقل قول بگیرید
    3- جداً از دادن جوابهای طنز و مسخره کردن کاربر و یا دادن جوابهای بدون تفکر حاوی مطالبی همراه با شدت عمل پرهیز کنید ..

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6089
    تشکـر
    11
    تشکر شده 13 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

به نظر من کوتاه اومدن سر همچین مسئله ای کمک زیادی نمیکنه، منم همچین تجربه ای داشتم و متاسفانه به خاطر اینکه مدرک مستندی نداشتم و روم نشده سعی کردم مسئله رو فراموش کنم که هنوز هم که به یادش میافتم ناراحتم میکنه... شاید بشه از ارزش مادی مسروقه گذشت ولی حس اعتمادی که ضربه خورده به این راحتی التیام پیدا نمیکنه...

و این تنها چیزی نیست که ناراحتم میکنه... چون موضوع رو دنبال نکردم نمیتونم مطمئن باشم که اون دوست قدیمی که دیگه باهاش رابطه ای ندارم آیا هنوز هم این رفتارش رو ادامه میده یا نه (چون شواهدی دال بر دزدی اون نه تنها از من بلکه از دیگران هم بود ولی به این خاطر که وجه نقد رو هدف قرار میداد نمیشد مسئله رو درست پیگیری کرد)... به این جنبه از ماجرا هم نگاهی داشته باشین که دوستتون از لحاظ مادی نیازمند محسوب نمیشده و دزدی اون جهت رفع نیاز روانیش بوده... چنین شخصی حتماً نیاز به درمان و مشاوره داره و شاید به خاطر رنجیدگی در حال حاضر نتونین صلاح اون رو در ارجحیت قرار بدین ولی بهتره بدونین به عنوان فردی از اجتماع مسئولین و اگر اجازه بدین باهاتون مثل یه مظلوم برخورد بشه اجازه دادین ظلمی رخ بده و ظالمی شکل بگیره... شما به عنوان یه انسان سالم باید راه حل معقول رو در برخورد با این مسئله پیش بگیرین. امیدوارم راه ارتباطی مناسب باهاش رو پیدا کنین و اگه سماجت به خرج داد تهدید به شکایت هم میتونه به سازشش کمک کنه... ولی مهمتر از همه بهش بفهمونین شما تنها کسی نیستین که دارین ضرر میکنین و نه تنها با عدم جلب رضایت شما و پیگیری نکردن درمانش دوستی شما رو از دست میده، در آینده نه چندان دور کسی رفتار به دور از قانونش رو به مراجع گزارش میده و اون موقع باید دردسرهای بیشتری رو متحمل شه... پس بهتره از الان به فکر آبرو و موقعیت اجتماعیش باشه.

پیشنهادی رو فراموش کردم... میتونین از پلیس خوب و بد هم استفاده کنین؛ مثلاً با دوست مشترک قابل اعتمادی که به رازداریش اطمینان دارید مسئله رو مطرح کنین، یه نفرتون تنها راه حل مسئله رو شکایت عنوان کنه و نفر دیگه سعی داشته باشه بین خودتون قضیه رو حل کنه و هیچ کدوم هم از راهکار خودتون تا گرفتن جواب منطقی از مسئله کوتاه نیاین... با کمی نقش بازی کردن میتونین اون رو مجبور کنین تا پیشنهادتون رو جدی بگیره و دست از لجاجت برداره.

موفق باشی دوست خوبم.
    ویرایش توسط sorara : 09-04-2014 در ساعت 12:46 PM

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6071
    تشکـر
    41
    تشکر شده 156 بار در 84 پست
    میزان امتیاز
    10

خب مستقیم بهش نگو از یه دوست مشترک بخواه که ازش بپرسه
    بالاخره توباهاش دوست بودی ........... اونم صمیمی. چقدر میشناسیش.. اینجور ادمیه که دزدی کنه ؟ بازم خوب فکر کن مطمئنی همون گوشواره هاست ؟ اگه مطمئنی باید یه نقشه عالی بکشی حتما هم از یه دوستات کمک بخواه

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    6140
    تشکـر
    159
    تشکر شده 386 بار در 165 پست
    میزان امتیاز
    0

خوب مستقیم بهش نگو .

به نظر من یه روز دعوتش کن خونتون بعد موقع پذیرایی یه کم بیهوش کننده بریز تو چاییش بیهوش شد قشنگ نگاه کن ببین واسه خودته یا نه

اگر که واسه خودت بود که خوب میفهمی و دستگیرش میکنی اگر واسه تو نبودم که هیچی دیگه مطمین میشی حداقل

ولی اگر واسه خودت نبود خودتم یه کم از اون بیهوش کننده ها بخور بیهوش شی که شک نکنن بهت تابلو شه .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)