نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: فشار روانی

1003
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6208
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Post فشار روانی

باسلام من دانش آموز هستم بنده نیاز عاطفی به جنس مخالف پیدا کردم برای ارضا ی نیازم رو ارتباط با همسالان همجنسم آوردم در کارهای جمعی شرکت کردم به عبادت وهیئت رو آورد اما نیازم ارضا نشد من حدود18سال دارم با خانواده ام نیز رابطه خوبی دارم هر دستور عملی را که مشاوری گفت عمل کردم ولی باز نشد بنده فعلا و موقتا نه امکان ازدواج(دائم و موقت)را ندارم معلاقه به ارتباط به طور پنهانی ونامشروع به جنس مخالف را هم ندارم واقعا فشار روانی زیادی را تحمل میکنم لطفا راهنمایی ام کنید.
    باتشکر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : فشار روانی

دوست خوب این مشکل بیشتر جوونای این کشوره

و تا مشکلات اقتصادی و توقع بالای خانواده ها وجود داره این اوضاع پابرجاست

برای دور شدن از این فشار اگه بخوای از دستورات دینی استفاده کنی باید روزه بگیری

و اگه بخوای در اون مقطع کاهشش بدی باید خودت رو با آب سرد شتشو بدی

چون در این مواقع با جمع شدن جون در این ناحیه باعث تحریک بیشتر فرد میشه

در ضمن دستور غذایی رو هم میتونی با مراجعه به مشاور دریافت کنی یا باشماره تلفن زیر تماس بگیرید
    021 - 22354282
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : فشار روانی

نقل قول نوشته اصلی توسط admin98 نمایش پست ها
    باسلام من دانش آموز هستم بنده نیاز عاطفی به جنس مخالف پیدا کردم برای ارضا ی نیازم رو ارتباط با همسالان همجنسم آوردم در کارهای جمعی شرکت کردم به عبادت وهیئت رو آورد اما نیازم ارضا نشد من حدود18سال دارم با خانواده ام نیز رابطه خوبی دارم هر دستور عملی را که مشاوری گفت عمل کردم ولی باز نشد بنده فعلا و موقتا نه امکان ازدواج(دائم و موقت)را ندارم معلاقه به ارتباط به طور پنهانی ونامشروع به جنس مخالف را هم ندارم واقعا فشار روانی زیادی را تحمل میکنم لطفا راهنمایی ام کنید.
    باتشکر
    سلام

عزیز اولا اینکه 18 سالته و در اول کلامت از نیاز عاطفی صحبت کردی و بعد کم کم به طرف نیاز جنسی سوق پیدا کردی که خوب درکت میکنم.

ببین گلم من بهت بگم گرسنه هستم ولی خوب میخوام غذا نخورم و یا حتی میوه هم نخورم وحتی یک تیکه شکلات, سرم خوراکی هم بهم نزنن و یا دوا های مغزی ممکنه بگین چه شکلی گرسنگیم رفع بشه و گرسنگی رو حس نکنم و حالم هم خوب باشه!!!!!!؟
    پس دو تا چاره داری یا پیرو عقایدت باشی, ازدواج موقت,ازدواج دائم,صبر و ریاضت تا زمان وصلت که میگی امکاناتش رو نداری.
    روش دیگر : ارتباط صمیمی وخیلی دوستانه جدا از روابط جنسی با دختران وشناخت بیشتر از جنس مخالف, خود ارضایی که طبیعت در اختیارت گذاشته البته بدون افراط در آن,ورزش های گروهی و کالری سوز مثل فوتبال و بسکتبال و...,ارتباط بیشتر با شبکه دوستان و جمع ها, تغییر نگرش به جنس مخالف از حالت کالا و یا حتی آلت جنسی به یک انسان و یک دوست, دوری از فیلمهای پرنو و هیجان انگیز,پرداختن بیشتر به درس و مطالعه آزاد. صحبت با یک مشاور دانا و آگاه مرد. موفق باشی
    ویرایش توسط فرشاد1020 : 09-07-2014 در ساعت 01:14 PM

4. کاربران زیر از فرشاد1020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد