نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: دوست نداشتن شوهر

3650
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6212
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست نداشتن شوهر

با سلام
    آبجی من سه سال پیش که یزد دانشجو بود با یه پسر یزدی آشنا میشه و تا ازدواج هم پیش رفتن ولی مامان پسرو راضی نشد گفت دوس ندارم پسرم زن غریب بگیره ما شیرازی هستیم تا الان ک یک هفته هست زن یکی از پسران آشنامون شده میگه دوسش ندارم و هیچ میلی بهش ندارم من یکی دیگه رو دوس دارم خواهشا میشه کمک کنید...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6064
    تشکـر
    32
    تشکر شده 196 بار در 82 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : یکی دیگه رو دوس داره

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood نمایش پست ها
    با سلام
    آبجی من سه سال پیش که یزد دانشجو بود با یه پسر یزدی آشنا میشه و تا ازدواج هم پیش رفتن ولی مامان پسرو راضی نشد گفت دوس ندارم پسرم زن غریب بگیره ما شیرازی هستیم تا الان ک یک هفته هست زن یکی از پسران آشنامون شده میگه دوسش ندارم و هیچ میلی بهش ندارم من یکی دیگه رو دوس دارم خواهشا میشه کمک کنید...
    متاسفانه یکی از بدترین کارها اینه که برای فرار کردن یا فراری دادن کسی از یه عشق قبلی اون و مجبور کنن یا خودش به عنوان راه چاره با شخص دیگه ای ازدواج کنه ..ببینید اینجوری با چهارتا خط کامنت نمیشه کمک زیادی به ایشون کرد چون علاقه به همسر باید در ایشون شکل بگیره که بهترین راهش مشاوره هر دوی اونها با یک متخصص هست که هم راهکارهایی به خواهرتون ارائه بشه هم شوهرش بدونه چه جوری میتونه محبت ایشون رو جلب کنه ..موفق باشید
    امضای ایشان
    وقتی خدا کاری برات انجام میده تو به توانائی های خدا اطمینان داری و هنگامی که کاری برات انجام نمیده خدا به توانائی های تو اطمینان داره ....
    .................................................. ...............
    1- برای تشکر از پست مورد نظرتون از کلید تشکر استفاده کنید (سپاس نشانه قدرشناسی شماست )
    2- برای متوجه شدن کاربر از ادامه داشتن بحث پست مورد نظر رو نقل قول بگیرید
    3- جداً از دادن جوابهای طنز و مسخره کردن کاربر و یا دادن جوابهای بدون تفکر حاوی مطالبی همراه با شدت عمل پرهیز کنید ..

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6212
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط babak نمایش پست ها
    متاسفانه یکی از بدترین کارها اینه که برای فرار کردن یا فراری دادن کسی از یه عشق قبلی اون و مجبور کنن یا خودش به عنوان راه چاره با شخص دیگه ای ازدواج کنه ..ببینید اینجوری با چهارتا خط کامنت نمیشه کمک زیادی به ایشون کرد چون علاقه به همسر باید در ایشون شکل بگیره که بهترین راهش مشاوره هر دوی اونها با یک متخصص هست که هم راهکارهایی به خواهرتون ارائه بشه هم شوهرش بدونه چه جوری میتونه محبت ایشون رو جلب کنه ..موفق باشید
    آخه شوهر بدبختش هم نمیدونه ک این یکی دیگه رو دوس داره از مشاور و روانشناس هم میترسه میگه نمیرم خواهشا راهنمایی کنید ما خودمون چجوری میتونیم به شوهرش علاقمندش کنیم ...ضمنا خودش هم به این موضوع اذغان داره ک شوهرش پسر خوب و ساده و... هست ولی میگه چون یکی رو دوس داشتم نمیتونم اینو دوس داشته باشم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6064
    تشکـر
    32
    تشکر شده 196 بار در 82 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood نمایش پست ها
    آخه شوهر بدبختش هم نمیدونه ک این یکی دیگه رو دوس داره از مشاور و روانشناس هم میترسه میگه نمیرم خواهشا راهنمایی کنید ما خودمون چجوری میتونیم به شوهرش علاقمندش کنیم ...ضمنا خودش هم به این موضوع اذغان داره ک شوهرش پسر خوب و ساده و... هست ولی میگه چون یکی رو دوس داشتم نمیتونم اینو دوس داشته باشم

خب اگه شوهرش پسر خوب و ساده ای هست احتمالا آروم آروم خودش جاشو تو دل خواهرتون باز میکنه ..این که خواهرتون به مشاره یا روانشناس مراجعه نمیکنه یه خورده ای کار رو سخت میکنه ولی سعی در مجبور کردنش برای دوست داشتن شوهرشون نکنید که این مضوع میتونه نتیجه عکس داشته باشه و به خاطر فشار اطرافیان ممکنه بدتر از شوهرش متنفر بشه از نظر من فعلا بهترین کار اینه که یه مقداری زمان بهش بدید و اگه صحبتی هم باهاش میکنید مختصر باشه و در کمال آرامش.. تا انشالله آروم آروم خودش به نتیجه برسه که هم شوهرش مرد خوبیه و قابل دوست داشتن و هم راهی رو شروع کرده که بهتره به راهش ادامه بده و برگشت تو این راه ممکنه زندگیشو برای همیشه تحت تاثیر قرار بده
    امضای ایشان
    وقتی خدا کاری برات انجام میده تو به توانائی های خدا اطمینان داری و هنگامی که کاری برات انجام نمیده خدا به توانائی های تو اطمینان داره ....
    .................................................. ...............
    1- برای تشکر از پست مورد نظرتون از کلید تشکر استفاده کنید (سپاس نشانه قدرشناسی شماست )
    2- برای متوجه شدن کاربر از ادامه داشتن بحث پست مورد نظر رو نقل قول بگیرید
    3- جداً از دادن جوابهای طنز و مسخره کردن کاربر و یا دادن جوابهای بدون تفکر حاوی مطالبی همراه با شدت عمل پرهیز کنید ..

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

فک میکنی .....من دیدم طرف از شوهرش متنفرررر بوده ولی اللان عاشقشه ...به مرور زمان. عاشقش میشه.
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6084
    تشکـر
    9
    تشکر شده 14 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    فک میکنی .....من دیدم طرف از شوهرش متنفرررر بوده ولی اللان عاشقشه ...به مرور زمان. عاشقش میشه.
    دقیقا من با نظر پریماه موافقم
    کسایی رومیشناسم که اول دوست داشتن سربه تنشون نباشه
    بعدا همدیگه رو ول نمیکردن به حال خودشون

7. کاربران زیر از reza021nana بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)