نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: شوهر بداخلاق

5896
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6222
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

شوهر بداخلاق

سلام ، من خیلی دلم گرفته و نا امیدم.24 سال سن دارم.
    5 ماهه ازدواج کردم از اولین شب نامزدی تا الان خاطره خوبی ندارم.شوهرم خیلی بی ادب و با توهین صحبت می کنه بر عکس خوانوادش که به قدری خوب و مهربونن که شرمنده خوبی هاشونم از پدر و مادرم بیشتر به من محبت می کنن. متاسفانه همسرم رفتار نرمالی نداره سره کار نمیره، مدام سیگار می کشه ، رفیق بازه ، ساعت خوابش درست نیست. ساعت 7 صبح می خوابه تا 7 شب . بی مسئولیته . دم دم های صبح بهونه گیری می کنه همیشه بی خودی دعوا راه می ندازه اشک منو در میاره. احتمال اعتیاد رو می دم چون گاهی اوقات اینقدر دوسم داره که باورم نمی شه همون آدم دیشب بوده!!!! 2 ماه بعد از ازدواج متوجه شدم ی گوشی و سیم کارت دیگه داره و با چند دختر ارتباط داره خیلی ناراحت شدم اما به کسی نگفتم و خودم باهاش صحبت کردم و التماسش کردم به این کارش ادامه نده چون این کارش باعث سردی من و جدایی می شه و اون به من قول داد که تکرار نمیشه. این ماه ها رو گذروندیم اما اخلاق های بدش سر جا بود. تا اینکه 1 هفته پیش دوباده فهمیدم ی گوشی دیگه داره و مجددا با چند دختر در ارتباطه و خونه هم آوردشون. من از اون روز به همه خوانواده خودم و خوانواده شوهرم گفتم. برای جدایی تصمیم خودم رو گرفتم. البته خانواده شوهرم اصلا راضی به جدایی نیستند د اصرار دارند برگردم شوهرم هم هر روز التماس می کنه برگرد من عوض می شم. من مطمئنم درست نمی شه....... من از جدایی خیلی می ترسم گناه من چیه شانس زندگی من اینطوره تنها تو این دنیا چی کار کنم . با ابروی ریخته شده خودم چی کار کنم ممکنه ی بخته خوب به من رو کنه؟؟؟؟؟؟ این فکر ها منو برای جدایی مردد می کنه. وهم برای نفس کشیدن
    ویرایش توسط bhr : 09-07-2014 در ساعت 06:11 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5649
    تشکـر
    45
    تشکر شده 64 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : کی می دونه چی پیش میاد؟؟؟؟

سلام عزیزم تو رو خدا اشتباه منو تکرار نکن من خیلی معطل کردم هی بخشیدم از روز اول مشکل داشتم ولی از طلاق میترسیدم البته نوع مشکل من با تو فرق میکنه ولی در کل اگه راضی نیستی قبل از اینکه بچه دار بشی یا بهم دیگه بیشتر وابسته بشید تصمیمتو بگیر از چیزی نترس.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6226
    تشکـر
    13
    تشکر شده 38 بار در 27 پست
    میزان امتیاز
    10

خانومی عزیزم این دسته ادمها وقتی تنهاشون میذارن فقط تنهاراهشون خود کشیه!
    با پادرمیونی ووساطت خونواده ها برگرد..شما که 2بار فرصت دادی بار اخر رو هم بده
    زندگیتو بساز همسرت رو با پدر و برادرش ببر تست اعتیاد
    ترکش بده
    فرصت زندگیو ازش نگیر هر چقدر بدی کرده باشه بهت!اعلام کن که بار اخرته
    ایشالا خبر خوشبختیتو بدی بهم

4. کاربران زیر از misha.arjoman بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5842
    تشکـر
    0
    تشکر شده 25 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    10

سلااام عیزم ..
    الان شما دوره عقد هسی ؟
    من دوسال عقد کرده اقایی بودم...از روز سوم فهمیدم این اقا ک ب نظر من و خانوادم خیلی پاک بود و همه سرش قسم میخوردن با ی نفر درارتباطه...اولش ب خانوادم نگفتم...گف بیخیالش شدم و این حرفا...ولی ی ماه بعد دوباره دیدم با همون خانوم درارتباطه...نون و نمک مارو میخورد و خیانت میکرد....باهاش سرد شدم...ولی ب هیشکی هیچی نگفتم
    تا جایی ک ب خود اون خانوم زنگ زدم...گف بیخیال شوهرمن میشه ...ولی بیخیال ک نشد هیییچ...هرروز حالشو از من میپرسید ک مثلا ماباهم درارتباط نیسیم
    همه اینارو تحمل کردم...
    تا که متوجه شدم با دخترخاله خودم در ارتباطه...کار ب جای باریک هم کشیده...بعدش پامو کردم تو ی کفش ک طلاق میخام...(مرد یا زنی ک هرز رفته در اکثر موارد درست نمیشه)
    همممه چیمو بخشیدم ...فقط ازش جداشم...خاوادم مخالف بودن...حتی گفتن طردت میکنیم ک ابرومونو بازیچه کردی...هیچکدومشونم نه باهام دادگاه اومدن ن محضر هیییچیی....
    ولی الان هم خودم ارامش دارم هم خانوادم..اتفاقا بابام شرمندس ک چرا زودتر اینکارو نکرده واسم ک چرا اونموقه پشتمو خالی کرده..
    درسته ک پشت سر زن مطلقه خییلی حرفا میزنن و همخه تقصیرات جدایی میفته گردن خانوم..ولی من الان ارامش دارم
    اتفاقا چندماهیم هس ک ازدواج کردم...همسرم الان خییییلی چیزا داره ک اون اقا ب گرده پاشم نمیرسه...
    خدا همیشه هوای بنده هاشو داره....
    تصمیم با خودته ولی ی کاری نکن ک بعدا پشیمون شی و فرصت ازدواج دوباررو از خودت بگیری...شما الان 24 سالته...من 22 سالمه...دوسال بهترین روزای جوونیمو هدر دادم...
    هرروز ب خاطر اون دوسال خودمو لعنت میکنم ک کاش زودتر جدامیشدم و اینقد دس دس نمیکردم
    موفق باشی

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

دوست عزیز این ربطی به شانس شما نداره ...

چون خیلی از افراد در حال حاضر با این مشکل دست و پنجه نرم میکنن

خب دوران نامزدی رو برای این جور وقتا گذاشتن ...

در این دوران افراد با معاشرت و مراوده میتونن همدیگرو بشناسن و به هم اعتماد کنن

خب وقتی نمیتونید به این آقا اعتماد کنید پس مسلما" در آینده با ایشون مشکلات اساسی خواهی داشت

پس بهتره تا در این دوران نامزدی هستی با مشورت تصمیم قاطعی بگیری
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6222
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنون با خوندن این مطالب اعتماد به نفس بیشتری می گیرم . امیدوارم زندگی به همه روی خوشش رو نشون بده

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5950
    تشکـر
    80
    تشکر شده 174 بار در 83 پست
    میزان امتیاز
    10

در قرآن آیه داریم که خداوند فرمودند زنان مومن برای مردان مومن هستند و مردان زنا کار باید با زنانی مثل خود ازدواج کنند
    پس اگر شوهر شما اصلاح پذیر نبوده یعنی هیچوقت نخواهد بود و بدون، توبه ی گرگ مرگه اون به این کارا خو گرفته
    خانواده ی شوهرت هم میدونستن که فرزندشون چطور آدمیه واسه همین باهات مهربونن که نگهت دارن چون به پسر خودشون فکر میکنن
    توأم بفکر خودت باش که فقط یکبار فرصت زندگی کردن داری
    امضای ایشان
    تویی که مرا در سقوط می بینی
    آیا تاکنون اندیشیده ای
    شاید خود وارونه ایستاده ای؟...

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6222
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام در ادامه پیام گذشته:
    طی تماس هایی که با خانواده همسرم داشتم متوجه شدم همسرم به شدت مریض عصبی شده و در بیمارستان بستری شده . الان خانواده همسرم با جدایی ما راضی شدند . اما همسرم گویا باهیچ کس حرف نمی زند و فقط به دیوار خیه می شود برای جدایی بایدچی کار کنم به هیچ وج راضی ب طلاق نمی شه میگه دست و پام رو مهرت می کنم که برگردی . اما من دیگه نمی خوامش بریدم ازش دروغه که آدم می شه . و احتمال اعتیاد داشتنش هم بیشتر متنفرم می کنه چی کار کنم طلاق می خوام

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام
    من کارشناس حقوق هستم انشالا تا چند وقت دیگه پروانه وکالتمو هم میگیرم...
    تمام مطالبتونو خوندم.مورد شما از مصادیق عسر و حرج هست.و طبق قانون خانواده میتونین درخواست الزام همسرتونو به طلاق از دادگاه خانواده بخواین.و اگه امتناع کرد خود دادگاه اجازه جاری شدن صیغه طلاق رو میده.البته به همین راحتیا نیست.مراحل رو باید طی کنید.اگه بینتون نزدیکی صورت نگرفته باشه ی مقدار کارتون جلوتر میوفته....اگه تصمیمتون جدیه من میتونم راهنمایی دقیقتر کنم.

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6222
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام، میشه بیشتر راهنمایی کنید؟ من چطور می تونم اعتیاد و عصبی بودنش رو اثبات کنم؟ تا بتونم جدا شم. تقریبا یک ماهه اصلن ندیمش

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6222
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

اگر منظورتون از نزدیکی رابطه جنسی کامل هست متاسفانه این اتفاق افتاده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد