نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: وقت طلف کردن=نا امید شدن

815
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6230
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy وقت طلف کردن=نا امید شدن

سلام
    من یک دانش آموز اول دبیرستانی هستم.
    در این تابستان ( تابستان بین سوم راهنمایی و اول دبیرستان! ) برنامه های زیادی برای وقتم داشتم. اما به دلیل ناهماهنگی مشاوران و سردرگمی من، 2 ماه از تابستانم بدون انجام هیچ کدام از آن برنامه ها گذشت.
    اکنون در شهریور ماه، بالاخره برنامه ام نظم یافته و شروع به عمل به برنامه هایم( این برنامه ها تحصیلی هستند ) کرده ام.
    اما به طور مداوم ، یاد این 2 ماه طلف شده می افتم و اینطور به من القا می شود که: 2 ماه وقت طلف کردی، حالا هر چه هم درس بخونی نمی تونی اونا رو جبران کنی، هر چی هم برنامت فشرده باشه جبران اون 2 ماه رو نمی کنه و ....
    و دلسرد و نا امید می شوم
    اگر حرف چند ساعت و چند روز بود می تونستم خودم رو آرام کنم، اما الآن دیگه نمی تونم...
    خواهش می کنم کمکم کنید، چطور می تونم جلوی این افکار رو بگیرم، خودم را آرام کنم و دلسرد نشوم؟
    از کمکتان ممنونم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6071
    تشکـر
    41
    تشکر شده 156 بار در 84 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : وقت طلف کردن=نا امید شدن

سلام عزیزم
    من 18 سالمه و امسال کنکور دادم رتبم شد 823 میدونی از کی شروع کردم ........ از مهر پیش دانشگاهیم ولی از اون موقع شروع کردماااااا قبلشم فقط خوش گذرونی میکردم هر روز با دوستام گردش بودم خب البته المپیادم شرکت میکردم ولی اونا فقط یه ماه ازم میگرفت بیخیال عزیزم تو اگه یه ماه قبل کنکورم شروع کنی میرسی کنکور که چیزی نیس
    امتحانا و نمره های قبل کنکور همش کشکه این که میگن معدل معدل فقط معدل سوم اونم نهایی دومشو میگن
    تو اگه بخوای از حالا اینقدر خودتو زجر کش کنی به کنکور نمیرسی
    عزیز من با ارامش درس بخون ... خودتو واسه درس زجر نده زندگی کن " سالم " زندگی کن

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : وقت طلف کردن=نا امید شدن

خب دیگه به قول این دوستمون که کنکور داره نباید خودت رو اینقدر زجر بدی

هر فکری برای درس خوندن و طبقه بندی اطلاعات نیاز به استراحت داره

که خوش رو بازسازی کنه پس بهتره این دوماه رو فکر کنی به خودت استراحت دادی و اینقدرم خودت رو اذیت نکنی

چون وقت بسیار هست و اگه شما خیلی نگران هستید این وقت رو در پیش داریدو هدر ندید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد