نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: ارتباط شوهرم با استادش

1011
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6239
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ارتباط شوهرم با استادش

من يه ماه که ازدواج کردم البته قبلش 6 سال دوست بودم ديشب تو تبلت شوهرم چيزي ديدم که مجبور شدم تمام موبايلشو بگردم
    شوهر يه استاد خانوم داره که هم سن خودش هستش، من قبلا نسبت بهش حساس بودم که چرا دائم بهت ميزنگه ولي شوهرم رسمي باهاش برخورد ميکرد ميدونستم قبلا ميومد و پيش شوهرم از خواستگاراش ميگفت و مثلا راهنمايي ميگرفت که چي بگم بهشون
    ديشب ديدم پيام داده " تو رو به اين شب عزيز قسمت ميدم تکليف منو روشن کن من نمي‌دونم با تو خوشبخت ميشم يا نه ولي دوست دارم فکرتو صريح بهم بگي من تو رو از زندگيم خط بزنم يا نه"
    که شوهرم جوابشو نداده بود ولي ديدم اخر شب اس ام اس زده "مرسي حتي ارزش جواب دادنو نداشت شب بخير "
    من نتونستم خودمو کنترل کنم شوهرمو صدا کردم گفتم اين چيه گفت نمي‌دونم اين کيه " چون اسمش تو تبلت نبود فقط شماره بود" بعدش من گفتم من موبايلتو چک کردم اين همون استادته بعد شوهرم گفت بين ما هيچي نيست فقط از من نظر ميگيره که به خواستگاراش چي بگه اينم يه پيام از سمت خواستگارشه
    خلاصه فلن داغونم نميدونم باورش کنم يا نه
    ولي به شوهرم شک دارم چونقبلا به اسم DR.ta اسمشو ذخيره کرده بود ولي ديشبديدم که اسمشو تغيير داده
    يه شبم تو اسانسور بوديم داشتيم ميرفتيم مهموني به من گفت بذار يه زنگ فوري دارم زنم تو برو ن بهشگفتم نه باهم ميريم تو نگتو بزن وگفت بيخيال بريم مطمئنم ميخواست بهش زنگ بزنه
    کمکم کنيد مرسي

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6226
    تشکـر
    13
    تشکر شده 38 بار در 27 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : کمک فوري

دوست عزیز
    من فکر میکنم اگر امکانشو دارید تنها و اگر همسرتون باشن که چه بهتر به یک مشاور مراجعه کنید
    چون مشکل شما بزرگتر ازونی هست که با چند خط تایپ کردن حل شه
    ایشالا که موفق بشید..

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6176
    تشکـر
    98
    تشکر شده 76 بار در 44 پست
    میزان امتیاز
    10

انشاا... که اینطوری نباشه ولی به نظر من باهم رابطه دارن تا دیر نشده یه جور زندگیتو از این منجلاب بکش بیرون همون موقع که نظر شوهرتو راجع به خاستگاراش میپرسیدباید مانع ادامه این قضیه میشدی.
    سریع برو پیش یه مشاور زندگیتو نجات بده که بوی خطر حس میشه.
    کاملا حست درسته بهش شک داشته باش نمیدونم چطور راهنماییت کنم ولی سریع وقت کشی نکن برو مشاور.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6239
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

فکر ميکنم داره رخنه ميکنه اون موقعي که شوهرم گفت نظر منو راجع به خواستگارش ميپرسه اين مدلي نگفت که گفت فلاني ميگه برخي ادم‌ها در ايران چرا اينقدر ظاهر بينن مثلا خواستگارم اين جوري ميگه
    ولي دارم ديوانه ميشم اخه از دست رفته مگه به همين سرعت ترميم ميشه

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط sarmast نمایش پست ها
    من يه ماه که ازدواج کردم البته قبلش 6 سال دوست بودم ديشب تو تبلت شوهرم چيزي ديدم که مجبور شدم تمام موبايلشو بگردم
    شوهر يه استاد خانوم داره که هم سن خودش هستش، من قبلا نسبت بهش حساس بودم که چرا دائم بهت ميزنگه ولي شوهرم رسمي باهاش برخورد ميکرد ميدونستم قبلا ميومد و پيش شوهرم از خواستگاراش ميگفت و مثلا راهنمايي ميگرفت که چي بگم بهشون
    ديشب ديدم پيام داده " تو رو به اين شب عزيز قسمت ميدم تکليف منو روشن کن من نمي‌دونم با تو خوشبخت ميشم يا نه ولي دوست دارم فکرتو صريح بهم بگي من تو رو از زندگيم خط بزنم يا نه"
    که شوهرم جوابشو نداده بود ولي ديدم اخر شب اس ام اس زده "مرسي حتي ارزش جواب دادنو نداشت شب بخير "
    من نتونستم خودمو کنترل کنم شوهرمو صدا کردم گفتم اين چيه گفت نمي‌دونم اين کيه " چون اسمش تو تبلت نبود فقط شماره بود" بعدش من گفتم من موبايلتو چک کردم اين همون استادته بعد شوهرم گفت بين ما هيچي نيست فقط از من نظر ميگيره که به خواستگاراش چي بگه اينم يه پيام از سمت خواستگارشه
    ولي به شوهرم شک دارم چونقبلا به اسم DR.ta اسمشو ذخيره کرده بود ولي ديشبديدم که اسمشو تغيير داده
    يه شبم تو اسانسور بوديم داشتيم ميرفتيم مهموني به من گفت بذار يه زنگ فوري دارم زنم تو برو ن بهشگفتم نه باهم ميريم تو نگتو بزن وگفت بيخيال بريم مطمئنم ميخواست بهش زنگ بزنه
    کمکم کنيد مرسي
    سعي كن فكراي بد به ذهنت راه ندي به اين فكر كن همسرت داه حقيقتو ميگه چون شك خيلي بده اصلا نميتوني با شك ادامه بدي بعدش سعي كن شمارشو برداري نميدونم درسته يا غلط اما با اون خانم قرار ملاقات حضوري بذار و بگو ميخام بدونم دليل پييامهاتون چيه ؟ شوهر من مشاور شماست؟ من تمايل ندارم شوهرم با شما در ارتباط باشه يا به همسرت بگو شمارشو عوض كنه يا خيلي جدي به همسرت بگو من به اون خانم اعتماد ندارم و دوست ندارم با هات در ارتباط باشه به تو چه ربطي داره كه بخاد نظر تو رو بپرسه حرف غير منطقي هم نميزنم حق دارم زندگيمو حفظ كنم اگر اين زندگي واسه توام ارزش داره بايد با من باشي من ميتونم با شك ادامه بدم من همجنس خودمو ميشناسم اگر من هم بايه نفر ديگه در ارتباط باشم و پيام بدم و رابطه دوستانه داشته باشم فقط ايرادي نداره؟ منو تو شريك زندگي هم هستيم من و تو بايد زندگيمونو بسازيم من دوست ندارم زندگيمو خراب كنم من تورو زندگيمو دوست دارم توام بايد همرا ه من باشي اگر منو زندگيتو دوست داري اين زنه رو از زندگيمون حذف كن

6. 2 کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6064
    تشکـر
    32
    تشکر شده 196 بار در 82 پست
    میزان امتیاز
    10

کمکم کنيد مرسي
    ببینید یه جورائی اون اس ام اس اول که گذاشتید و در ادامه اس ام اس دوم میخوره به اینکه شوهرتون حقیقت رو گفته (من چند بار تو ذهنم مرور کردم)..بعید میدونم اونقدر این ماجرا پیش رفته باشه که بخواهید زندگیتونو خراب کنید ولی در این که اون خانوم ممکنه یه شیطنت هائی بکنه هست..بهتره مستقیم به شوهرتون بگید که خوشتون نمیاد ازین مطلب و داره رو زندگیتون تاثیر منفی میذاره .. عوض کردن اسم استاد هم ممکنه به خاطر حساسیتهای زیاد شما بوده باشه .. در ضمن قاعدتا میتونست کاری کنه که شما کلا اون اس ام اس رو نخونی ...موفق باشید
    امضای ایشان
    وقتی خدا کاری برات انجام میده تو به توانائی های خدا اطمینان داری و هنگامی که کاری برات انجام نمیده خدا به توانائی های تو اطمینان داره ....
    .................................................. ...............
    1- برای تشکر از پست مورد نظرتون از کلید تشکر استفاده کنید (سپاس نشانه قدرشناسی شماست )
    2- برای متوجه شدن کاربر از ادامه داشتن بحث پست مورد نظر رو نقل قول بگیرید
    3- جداً از دادن جوابهای طنز و مسخره کردن کاربر و یا دادن جوابهای بدون تفکر حاوی مطالبی همراه با شدت عمل پرهیز کنید ..

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5950
    تشکـر
    80
    تشکر شده 174 بار در 83 پست
    میزان امتیاز
    10

منم با نظرات آقایون موافقم چون اونا هم جنس خودشونو میشناسن هم منطقی تر حرف میزنن
    شما باید به شوهرت اعتماد کنی مگر اینکه خلافش ثابت بشه
    باهاش صحبت کن
    امضای ایشان
    تویی که مرا در سقوط می بینی
    آیا تاکنون اندیشیده ای
    شاید خود وارونه ایستاده ای؟...

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6176
    تشکـر
    98
    تشکر شده 76 بار در 44 پست
    میزان امتیاز
    10

فکر ميکنم داره رخنه ميکنه اون موقعي که شوهرم گفت نظر منو راجع به خواستگارش ميپرسه اين مدلي نگفت که گفت فلاني ميگه برخي ادم‌ها در ايران چرا اينقدر ظاهر بينن مثلا خواستگارم اين جوري ميگه
    ولي دارم ديوانه ميشم اخه از دست رفته مگه به همين سرعت ترميم ميشه
    خوب الان کلی قضیه فرق کرد که! با نظر محمد زاده موافقم.من بودم همچین کاری میکردم.

10. 2 کاربران زیر از الینا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6084
    تشکـر
    9
    تشکر شده 14 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    فقط ازت میخوام که فکر نکنی که تو یه آدم پلشت هستی وواسه شوهرت تکراری شدی،و بخوای خیلی به خودت برسی
    لطفا این فکرا به سرت نزنه
    بعدشم آقایون،ماها کی راست گفتیم که دفعه دوممون باشه؟هان؟
    اصلا چه لزومی داره که یه دختر خاستگاراشو به یه مرد زن دار معرفی کنه و نظراون مرد رو راجع به خاستگاراش بپرسه؟
    بشین با شوورت منطقی حرف بزن
    حرفای دلت رو بزن
    به فکر طلاق ملاق هم نباش که خودم میزنم تو ملاجنت
    یه زن اگه زندگیش رو دوست داشته باشه،اون زندگی رو از منجلاب میکشه بیرون،حتی به تنهایی

امیدوارم موفق شی

12. 2 کاربران زیر از reza021nana بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)