نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13

موضوع: بی خواستگاری

2816
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6271
    تشکـر
    1,498
    تشکر شده 560 بار در 143 پست
    میزان امتیاز
    10

اینده

سلام دختری هستم ... از نظر ظاهری و سلامتی هیـــچ مشکلی ندارم...
    خیلـــی کم روهستم
    حالا شما میگین من چیکار کنم؟؟ چه راهی بهم پیشنهاد میکنم
    ویرایش توسط آفرودیت : 10-03-2015 در ساعت 10:25 AM

2. کاربران زیر از آفرودیت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    6140
    تشکـر
    159
    تشکر شده 386 بار در 165 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بی خواستگاری

بگو بخند زیاد کی گفته بده ؟

شما اینجوری که میگی نسبتا خشک رفتار میکنی اینم باعث میشه پسرا سمتت نیان

یه مقدار راحت تر باش به نظرم .

4. کاربران زیر از Taghi Titan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5997
    تشکـر
    3
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام بنظرم مشكل نداري اگه قراره خواستگار با بگو بخند بياد با بگو بخند هم ميره حالا اگه قبل ازدواج بره يعني اصلا نياد خيلي هم بهتره، بايد ايمان داشته باشي بخدا و بدوني براي هر كس يه جفتي آفريده شايد ميخواد يكي از بهترين ها را برات جدا كنه،ولي تو هم بايد دست بجنبني و با پسرا نه ولي با مادر و خواهرايي كه مواجه ميشي بهترين برخورد را داشته باشي.

6. کاربران زیر از kosar27 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6271
    تشکـر
    1,498
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Taghi Titan نمایش پست ها
    بگو بخند زیاد کی گفته بده ؟

شما اینجوری که میگی نسبتا خشک رفتار میکنی اینم باعث میشه پسرا سمتت نیان

یه مقدار راحت تر باش به نظرم .
    خداگفته
    بعدشم من نگفتم که بگو بخند نمیکنم --میگم که به چشم داداشم میحرفم باشون یعنی عشوه مشوه نمیریزم واسه کسی

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6271
    تشکـر
    1,498
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط kosar27 نمایش پست ها
    سلام بنظرم مشكل نداري اگه قراره خواستگار با بگو بخند بياد با بگو بخند هم ميره حالا اگه قبل ازدواج بره يعني اصلا نياد خيلي هم بهتره، بايد ايمان داشته باشي بخدا و بدوني براي هر كس يه جفتي آفريده شايد ميخواد يكي از بهترين ها را برات جدا كنه،ولي تو هم بايد دست بجنبني و با پسرا نه ولي با مادر و خواهرايي كه مواجه ميشي بهترين برخورد را داشته باشي.
    ممنون کوثرجان
    والا خوب رفتار میکنم !
    ینظرمنم همین درسته که اگه کسی بخواد بخاطر بگوبخند و بقول معروف پا دادن منو بخاد با همین چیزا هم میره با یکی دیگه --بعدی...

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    6140
    تشکـر
    159
    تشکر شده 386 بار در 165 پست
    میزان امتیاز
    0

خدا گفته بگو بخند زیاد بده ؟؟؟

کجا گفته ؟

10. کاربران زیر از Taghi Titan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط آفرودیت نمایش پست ها
    سلام دختری تقریبا 26 ساله هستم ...و تا این سنم یه دونه خواستگارنداشتم ... از نظر ظاهری و سلامتی هیـــچ مشکلی ندارم...تا حالا کسی به عنوان خواستگاری خونمون نیومده.البته کسایی بودن که پیشنهاد میدادن یه 3-4نفری ولی خب ب هردلیلی ک یا خوب نبودن یا بالاخره یه مشکلی داشتن میگفتم نه و نمیزاشتم بیان خونه---البته واسطه ها معرفی میکردن ..
    مشکل من اینه که سر به زیرم... سر به زیرم یعنی چشامو نمیچرخونم نگاه به پسرا نمیکنم باهاوشن بگو بخند نمیکنم اگرم بکنم به دید برادرم نگاهشون میکنم ...یعنی نگاه بد به کسی نمیکنم...خداوند گفته نگاه به فرد نامحرم تیریست از ناحیه شیطان......
    نمیگم که گند اخلاقم خشکم! نه ولی همیشه حد نگاه و خندمو نگه داشتم و میدارم
    با این وضع جامعمون رو هم که میبینم تا با یه پسری بگو بخند نکنی یا باهاش چندسال نباشی بهش بقول خودشون حال ندی کسی نمیاد سمتت!!
    ببخشید که رک حرف زدم
    ادم منزوی هم نیستم خیلی توی اجتماعم---اینجور نیس که کسی نبینه منو یا دیده نشم....

سلام نه عزيزم كاري خيلي درستي ميكني بعضي آقايون حد خودشون رو نميدونن با گفتت كاملا موافقم مطمعن باش به خاطر همين سر بزيريت خدا بهت يه پاداش خوب ميده با نظر ت كه ميگي بگو بخند نبايد بكني كاملا موافقم

12. کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6222
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ، چرا خاستگار های دیگه رو نزاشتی بیان؟ باور کن خاستگار خاستگار میاره . برو سر کار تو محیط کاری با رفتار سنگینی که داری خاستگار های خوبی پیشنهاد می شه

14. کاربران زیر از bhr بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5950
    تشکـر
    80
    تشکر شده 174 بار در 83 پست
    میزان امتیاز
    10

توکل به خدا داشته باش منم موافقم که رفتاره خوبت پاداشی به دنبال داره همیشه هم به یاد داشته باش خدا همیشه درحال آزمایش انسانهاست و شما هم به این وسیله آستانه ی صبرت آزمایش میشه.سوره ی طه اگر 40 شب خونده بشه باعث خواستگار یافتن دختر میشه و سوره احزاب هم به همین ترتیب باعث افزایش خواستگاران میشه هر روز صبح هم سوره ناس و فلق رو بخون انشاال... مشکلت حل مشه
    امضای ایشان
    تویی که مرا در سقوط می بینی
    آیا تاکنون اندیشیده ای
    شاید خود وارونه ایستاده ای؟...

16. کاربران زیر از آنارشیست بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6271
    تشکـر
    1,498
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدزاده نمایش پست ها
    سلام نه عزيزم كاري خيلي درستي ميكني بعضي آقايون حد خودشون رو نميدونن با گفتت كاملا موافقم مطمعن باش به خاطر همين سر بزيريت خدا بهت يه پاداش خوب ميده با نظر ت كه ميگي بگو بخند نبايد بكني كاملا موافقم

ممنون عزیزم

نقل قول نوشته اصلی توسط bhr نمایش پست ها
    سلام ، چرا خاستگار های دیگه رو نزاشتی بیان؟ باور کن خاستگار خاستگار میاره . برو سر کار تو محیط کاری با رفتار سنگینی که داری خاستگار های خوبی پیشنهاد می شه
    میدونی من از اینکه کسی معرفی کنه خوشم نمیاد--دوست دارم خودم یا اون طرف منو ببینه و خوشم بیاد نه اینکه با حرف دیگرون بخواد بیاد منو بگیره
    نمیدونم شاید این طرز فکرم اضتباه باشه ولی خب دوست ندارم

نقل قول نوشته اصلی توسط آنارشیست نمایش پست ها
    توکل به خدا داشته باش منم موافقم که رفتاره خوبت پاداشی به دنبال داره همیشه هم به یاد داشته باش خدا همیشه درحال آزمایش انسانهاست و شما هم به این وسیله آستانه ی صبرت آزمایش میشه.سوره ی طه اگر 40 شب خونده بشه باعث خواستگار یافتن دختر میشه و سوره احزاب هم به همین ترتیب باعث افزایش خواستگاران میشه هر روز صبح هم سوره ناس و فلق رو بخون انشاال... مشکلت حل مشه
    چشم مرسی عزیزم میخونمشون

18. کاربران زیر از آفرودیت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط آفرودیت نمایش پست ها
    سلام دختری تقریبا 26 ساله هستم ...و تا این سنم یه دونه خواستگارنداشتم ... از نظر ظاهری و سلامتی هیـــچ مشکلی ندارم...تا حالا کسی به عنوان خواستگاری خونمون نیومده.البته کسایی بودن که پیشنهاد میدادن یه 3-4نفری ولی خب ب هردلیلی ک یا خوب نبودن یا بالاخره یه مشکلی داشتن میگفتم نه و نمیزاشتم بیان خونه---البته واسطه ها معرفی میکردن ..
    مشکل من اینه که سر به زیرم... سر به زیرم یعنی چشامو نمیچرخونم نگاه به پسرا نمیکنم باهاوشن بگو بخند نمیکنم اگرم بکنم به دید برادرم نگاهشون میکنم ...یعنی نگاه بد به کسی نمیکنم...خداوند گفته نگاه به فرد نامحرم تیریست از ناحیه شیطان......
    نمیگم که گند اخلاقم خشکم! نه ولی همیشه حد نگاه و خندمو نگه داشتم و میدارم
    با این وضع جامعمون رو هم که میبینم تا با یه پسری بگو بخند نکنی یا باهاش چندسال نباشی بهش بقول خودشون حال ندی کسی نمیاد سمتت!!
    ببخشید که رک حرف زدم
    ادم منزوی هم نیستم خیلی توی اجتماعم---اینجور نیس که کسی نبینه منو یا دیده نشم....

عزيزم چرا دوست نداري معرفيتون كنن ميدوني منم همسرمو يكي از اقوام معرفي كرد با اينكه چندين سال هم رو ما شناخت داشت و شخصيت خانوادگيمونو ميشناخت هم اونا رو ميدونست با هم ميتونيم مچ بشيم اين هم خيلي خوبه من كه راضي بودم بلاخره اينم انتخاب خودت خواهد بود اتفاقا فردي كه معرفي ميشه مورد شناخته مورد اعتماده كسيه كه معرفي ميكنه كسي همچين ريسكي نميكنه كه بياد يه فرد بديو معرفي كنه باعث بدبختيه كسي بشه خداي نكرده

20. 2 کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6271
    تشکـر
    1,498
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدزاده نمایش پست ها
    عزيزم چرا دوست نداري معرفيتون كنن ميدوني منم همسرمو يكي از اقوام معرفي كرد با اينكه چندين سال هم رو ما شناخت داشت و شخصيت خانوادگيمونو ميشناخت هم اونا رو ميدونست با هم ميتونمچ بشيم اين هم خيلي خوبه من كه راضي بودم بلاخره اينم انتخاب خودت خواهد بود اتفاقا فردي كه معرفي ميشه مورد شناخته مورد اعتماده كسيه كه معرفي ميكنه كسي همچين ريسكي نميكنه كه بياد يه فرد بديو معرفي كنه باعث بدبختيه كسي بشه خداي نكرده
    باشه گلم مرسی از راهنماییای خوبت

22. کاربران زیر از آفرودیت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5582
    تشکـر
    1,578
    تشکر شده 655 بار در 279 پست
    میزان امتیاز
    10

بابا این راهنمایی ها چیه شماها ارائه میدین . کلی عشوه گری و بگو بخند برای پسرا انجام بده تا مثلا یه خواستگار پیدا بشه من با خشک بودن دختر موافق نیستم ولی با جلف و سبک بودن دختر هم مخالفم . خواهشا بد به دلتون راه ندین . دختر عمه خودم الان تازه ازدواج کرده 34 سالشه . قیافش عالیه و از هر انگشتش کلی هنر میباره . مسئول ازمایشگاه یه کارخانه هم هست این سومین خواستگارش بوده تازه ازدواج کرده . واستون حتما دعا میکنم که بختتون باز بشه به یاری خدا یه راه حل هم دارم سعی کنید همه جا حضور داشته باشین : مثلا : مهمانی ها ، مراسم های مذهبی و رفت و امد های خانوادگی حتی با اقوام درجه 3. فامیل و اشنا بعضا خیلی میتوه موثره باشه برای اینکه پسری دنبال یه فرد برای ازدواج باشه و از طریق اقوام شما رو معرفی کنن . خنده رو باشین . جذاب به نظر برسین چه از لحاظ رفتاری و چه ظاهری سلایق پسرا کاملا متفاوته ولی اکثرا بر یک چیز سلیقشون مشترک هست اون هم حیا و نجابت دختر مثلا فامیلای خودمون هر کدوم یه سازی میزنن : یکی از پسرا کلا تیپش فشن و ... هست و فقط دنبال دختر چادری میگرده ، میگه دوس ندارم کسی به خانومم نگاه کنه یکی هنرمند میخواد ، یکی هم هست که هنوز تا اونجایی که اطلاع دارم 40 بار رفتن خواستگاری و هنوز موفق نشدن یه حاج اقایی میگفت که شهرهای مذهبی در وضعیت بهتری هستند از نظر تعداد بیشمار خواستگار . چون اکثرا طلبه هستن و به مادیات اهمیتی نمیدن و سریعا ازدواج میکنن نماز بخونید و سر نماز با قلب پاک و با صداقت از خدا بخواهید که مشکل شما حل بشه ، قطعا خدا ارحم الراحمین هست و به زودی جواب میگیرید خود من هم وقتی به این موضوع فکر میکنم کلی ناراحت میشم که مثلا اگه این موضوع برای من پیش میامد چطور برخورد میکردم !!!! واقعا عذاب وجدان داره .

24. 3 کاربران زیر از پسرک 22 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)