نمایش نتایج: از 1 به 16 از 16

موضوع: دختری بدبخت

2263
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6172
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دختری بدبخت

سلام به همگی بچه ها
    من دختری هستم 18 ساله که از کودکی با مشکلات زیادی رو به رو بوده ام از زمانی که به دنیا آمدم پدر و مادرم با هم درگیر بودند که سال پیش از هم جدا شدند
    پدرم مشکل روانی دارند و نمی توناند کار کند و مادرم بیرون کار می کند و خرجی می دهد و پدرم ماهی مبلغ نا چیزی برای من و برادر کوچک ترم می دهد ولی باز هم اموراتمان به سختی می گذرد
    من سال 94 کنکور دارم و به دلیل نداشتن پشتوانه مالی از کلاس های کنکور استفاده نکردم و چون مادرم همه مشکلات و سختی ها را به خاطر من تحمل کرده و واقعا زحمتکش است و تمام امیدش این است که من به جایی برسم و من نمی دانم چگونه باید برای کنکور درس بخوانم تا بتوانم رتبه خوبی بیاورم و سراسری قبول شم لطفا کمکم کنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6220
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دختری بدبخت

سلام دوست خوبم
    من خودم دانشجو روزانه دانشگاه سراسری هستم و برای قبولی از هیچ کلاسی استفاده نکردم. تا سال آینده خیلی وقت داری با برنامه ریزی مناسب میتونی آینده خوبی برای خودت داشته باشی
    در ضمن درسته مادرت برات زحمت خیلی زیادی کشیده اما سعی کن خودت رو رها کنی تا بدون فشار روانی تلاش کنی
    موفق باشی

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3222
    تشکـر
    356
    تشکر شده 287 بار در 145 پست
    میزان امتیاز
    11

اگر درست یادم باشه رستگار رحمانی سال 88 ( دقیق یادم نیست ) رتبه یک کنکور شد
    به نطرتون کلاس یا جایی رفته بود ؟
    تو روستا بوده و حتی جزوه معمولی هم شاید نداشته و شایدم حتی معلمای خوبی نداشته ؛ اما خودش خواست و با خوندن همون کتاب های درسیش رتبه 1 شد
    شما اول سعی کن از مشکلاتت یه پل برای ترقی خودت بسازی چون انسان هایی که موانعی زیادی تو زندگیشون داشتن بیشتر موفق شدن ، چون میخواستن با موفقیتشون تمام مشکلاتشون رو فراموش کنن
    میدونم ممکنه شرایط فکری زیاد بهتون فرصت تمرکز روی درس رو نده اما به فکر خودتون باشید
    این یک سال میتونه مسیر زندگی شما رو عوض کنه پس شمام نزارید زندگی مسیر یه سال شما رو عوض کنه
    اگر خودتون بخواید و ارادتون قوی باشه بهتون قول میدم با خوندن همین کتاب های درسی هم رتبه خوبی بگیرید

4. کاربران زیر از positive بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5950
    تشکـر
    80
    تشکر شده 174 بار در 83 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    خیلیا،شاید نصف اونایی که تو کنکور رقیب تو هستن از کلاس های کنکوری استفاده نمیکنن حتی خیلیاشون غیر حضوری مدرسه رفتن و معلم نداشتن ولی سراسری قبول میشن حتی رشته های فوق العاده.تو میتونی از برنامه های آموزشی تلویزیون بخصوص شبکه آموزش که برای فرصت برابر داوطلبای کنکوره استفاده کنی میتونی تو کتابخونه یا اونای که کتاب امانت میدن عضو بشی و هرکتاب آموزشی که میخوای دراختیارت باشه اینا همش حل میشه فقط یه چیزه که ممکنه تو رو از بقیه رقبا عقب نگه داره اونم ارادست که فقط و فقط به خودت بستگی داره هربار خواستی تنبلی کنی به مادرت فکر کن و به لحظه ای که جواب خستگیهاشو با دیدن رتبه ی تو میگیره تو اصلا بدبخت نیستی خدا مادری بهت داده که زندگیشو فدای تو میکنه تا سربلند باشی تو میتونی درس بخونی و دانشگاه بری درحالی که خیلیا دوس دارن جای تو باشن ولی اجازه درس خوندن ندارن
    از خدا کمک بخواه، یاعلی بگو و شروع کن هرشب سوره حشر بخون برای حافظه عالیه با قلبت بخون خدا نور علم رو به قلبت میتابونه
    موفق باشی
    من برای موفقیتت دعا میکنم
    امضای ایشان
    تویی که مرا در سقوط می بینی
    آیا تاکنون اندیشیده ای
    شاید خود وارونه ایستاده ای؟...

6. کاربران زیر از آنارشیست بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5842
    تشکـر
    0
    تشکر شده 25 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    خیلیا هستن ک کلاس نرفتن ..شرایط خانوادگی خوبی هم نداشتن
    ولی موفق بودن
    99 درصد پشتکار خودته عزیزم
    خودت باید تلاش کنی
    فکرتم ازاد کن...با تمرکز درستو بخون...اینجوری زحمت مادرتم جبران میکنی
    یکیو میشناسم تو روستا با بدترین شرایط درس خوند ...رتبه 5 شد انسانی
    اگه خودت بخای میتونی عزیزم
    موفق باشی

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5295
    تشکـر
    58
    تشکر شده 20 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم من خودمم دانشجویه روزانه دانشگاهم از هیچ کلاسیم استفاده نکردم چون هزینش زیاد بود و بابام نمیتونست بده تو برای اینکه بتونی تو کنکور قبول شی فقط کتاب درسیتو لازم داری و دیگه هیچ خیلی از دوستام کلی کلاس رفته بودن ولی به جان خودم ااخرش دانشگاه اازاد یا پیام نور رفتن اصلا به این چیزا فکر نکن .

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6260
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام به شما
    برای موفقیت در کنکور همونطور که بقیه بچه ها گفتن نیازی به کلاس کنکور و... نیست ،به نظر من شما باید اول از همه انتظاراتت رو از خودت کم کنی و درحد وتوان خودت انتظار داشته باشی
    چون اگر این کارو نکنی اضطراب واسترس اینکه اگه تو این رشته ودانشگاه قبول نشم تمام سختی هایی که مادرم کشیده رو حدر دادم واین باعث نیز افسردگی میشه وروند کارهاتو بهم میریزه.
    بنابراین با یک حد متعادل شروع کن.
    اول از همه اگر درستون خوب هست خودتون برنامه ریزی کنید وگرنه میتونید با کمترین هزینه ویا رایگان از طریق اینترنت به دنبال مشاور بگردید.
    بعد برنامه ریزی روش مطالعه خودتونو پیدا کنید :بعضی ها فقط میخونند -بعضی خلاصه برداری تیتر وار میکنند -بعضی تمام نکات رو مینویسند -بعضی هم از لایتنر استفاده میکنندو.......
    ودر آخر باید بگم زیاد به خودتون سخت نگیر ید که مطمئنا نتیجه ای جز استرس برای شما ندارد البته این به معنای عدم تلاش و پشتکار نیست بلکه به این معنی است که متعادل باشید و همچنین صبور باشید.
    امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم.

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2062
    تشکـر
    1
    تشکر شده 22 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

شمیم جان من با شناختی که از تو دارم ایمان دارم که موفق خواهی شد فقط به نظرم اعتماد به نفست کم شده و خیلی خودت رو دست کم گرفتی در حالی که همیشه جزو بهترین های مدرسه تون بودی اونم مدرسه نمونه دولتی فقط کافیه عزمت و جزم کنی تا همگی ما رو خوشبخت کنی و به مشکلاتت فکر نکن چون بعد کنکور وقت برا فکر کردن زیاد داری
    امضای ایشان
    مصیبت آدمی به اندازه صبر اوست
    پس هر وقت در مصیبتی گرفتار شدید صبر کنید
    و با ناله و شیون پاداش پایان صبرتان را از بین نبرید
    امام علی(ع)

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6080
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    فقط آزمون های آزمایشی هستن که به دردت میخورند و یه پشتکار که بتونی کتاباتو بجوی.

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4062
    تشکـر
    60
    تشکر شده 115 بار در 69 پست
    میزان امتیاز
    10

عزیزم دقیقا کاری رو که می گم بکن
    البته که می تونی در همه چیز با اراده و پشتکار موفق بشی ولی من می خواهم کاربردی راهنماییت کنم
    رشته ات هر چیزی که هست کنکور توی رشته علوم انسانی یا هنر یا زبان شرکت کن
    که دیگر مشکل نکات تستی و کنکوری ریاضیات گسسته و هندسه تحلیلی و دیفرانسیل و فیزیک و شیمی و..را نداشته باشی و بعد خیالت راحت باشد که باقی درس ها می ماند با خودت
    آن ها کلاس های فوق العاده شان با چیزی که در مدارس دولتی تدریس می شود فرق چندانی ندارند و فقط باید بخوانی و بخوانی و برایت آرزوی موفقیت می کنم

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط شمیم18 نمایش پست ها
    سلام به همگی بچه ها
    من دختری هستم 18 ساله که از کودکی با مشکلات زیادی رو به رو بوده ام از زمانی که به دنیا آمدم پدر و مادرم با هم درگیر بودند که سال پیش از هم جدا شدند
    پدرم مشکل روانی دارند و نمی توناند کار کند و مادرم بیرون کار می کند و خرجی می دهد و پدرم ماهی مبلغ نا چیزی برای من و برادر کوچک ترم می دهد ولی باز هم اموراتمان به سختی می گذرد
    من سال 94 کنکور دارم و به دلیل نداشتن پشتوانه مالی از کلاس های کنکور استفاده نکردم و چون مادرم همه مشکلات و سختی ها را به خاطر من تحمل کرده و واقعا زحمتکش است و تمام امیدش این است که من به جایی برسم و من نمی دانم چگونه باید برای کنکور درس بخوانم تا بتوانم رتبه خوبی بیاورم و سراسری قبول شم لطفا کمکم کنید.
    عزيزم تو بايد قوي باشي نميشه كه با خودت بگي آي من بدبختم آي من مامانم كار ميكنه يا جداشدن به فكر خودت باش عزيزم دلت به حال خودت بسوزه كه خودت بايد باعث موفقيت بشي خدا رو شكر مادرپدرت هستند ميتونست وضعيتت خيلي بدتراينا باشه برو خداروشكر كن مامانت ميره سركار اگه مجبور بودي بخاطر امرارمعاشت توهم كار ميكردي چي ؟ حال كه مادرت اينقدر داره تلاش ميكنه توهم بايد قوي باشي بايد مادرتو به ارزوش برسوني خواسته زيادي نداره كه فقط ميخاد درستو بخوني توام كه كاري نداري برنامه ريزي كن بشين هروز چندتا فصل بخون حتما نبايد براي كنكور كلاس بري تلاشتو دوبرابر كن كتابهاي تست بگير فقط بخون بخون بخون تا نتيجه بگيري آفرين به تو

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6172
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام رفقا خسته نباشید ازتون ممنونم واقعا بهم اعتماد به نفس دادید ولی خوب اونایی رو که گفتین امکانات کلاس کنکوری نداشتن و روستایی بودن و رتبه یک رقمی آوردن آخه هوش من که به اندازه اونا نیس یه همچین آدمایی تعدادشون کمه منم خودم میدونم که جز اونا نیستم چون تو مدرسه که درس میخوندیم و امتحان تست میدادیم من رتبه ی بدی میاوردم بعد به خودم میگفتم که تو تو مدرسه اینطوری هستی تو کنکور میخوای چطور باشی کنکوری که این همه سخته!

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط شمیم18 نمایش پست ها
    سلام رفقا خسته نباشید ازتون ممنونم واقعا بهم اعتماد به نفس دادید ولی خوب اونایی رو که گفتین امکانات کلاس کنکوری نداشتن و روستایی بودن و رتبه یک رقمی آوردن آخه هوش من که به اندازه اونا نیس یه همچین آدمایی تعدادشون کمه منم خودم میدونم که جز اونا نیستم چون تو مدرسه که درس میخوندیم و امتحان تست میدادیم من رتبه ی بدی میاوردم بعد به خودم میگفتم که تو تو مدرسه اینطوری هستی تو کنکور میخوای چطور باشی کنکوری که این همه سخته!
    خواستن توانستن است

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2062
    تشکـر
    1
    میزان امتیاز
    0

انقد منفی بافی نکن شرایط کنکور فرق میکنه اونایی که خوب بخونند و استرس نداشته باشن و با اعتماد به نفس برن جلو موفق می شند شاید یکی همه کلاس های کنکور رو رفته باشه و لی بخاطر استرس و اعتماد به نفس پایین نتونه خوب تست بزنه امیدت به خدا باشه
    امضای ایشان
    امام علی(ع)

17. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6172
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    آخه یه مشکل بزرگ من اینه که استرس خیلی بالایی دارم (فوق العاده) و اعتماد به نفس خیلی پایین نمیدونم چطور اینارو برطرف کنم.

18. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2062
    تشکـر
    1
    میزان امتیاز
    0

بچه ها از همگی تون ممنونم چون شمیم جان ما شروع کرده به خوندن امروزم آزمون داشت براش دعا کنید بخدا اگه اعتماد به نفس کافی رو داشته باشه سراسری هم قبول میشه با رتبه خوب هم قبول میشه اگه می تونید فقط بهش اعتماد به نفس بدید راه کارهایی رو بهش یاد بدید که با اعتماد به نفس کامل بخونه
    مرسی از همگی
    امضای ایشان
    امام علی(ع)

19. 2 کاربران زیر از sogand بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد