نمایش نتایج: از 1 به 45 از 45

موضوع: بلوغ زودرس ، خورارضایی

4744
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6342
    تشکـر
    3
    تشکر شده 10 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

بلوغ زودرس ، خورارضایی

سلام
    من امیر هستم 25 سالمه کارشناس عمران متاسفانه از سن 8 سالگی دچار عادت خودارضایی شدم و تقریبا الانم کامل نتونستم ترکش کنم ....
    مساله اینجاست که تو سن 8 سالگی بدون اینکه بدونم دارم چیکار میکنم این کارو شروع کردم و عادت بدتری که داشتم این بود که مانع از خروج اب منی میشدم ... این کارو تا سه چهار سال پیش به همین منوال انجام میدادم که چن سال پیش با مشاهده علایم سنگ کلیه به پزشک مراجعه کردم .... پزشک ادعا کرد که سنگ خیلی کوچک بوده و متوجه دفع شدنش نشدی ! من چون احتمالشو میدادم که این وضع به خاطر عادت بدی که داشتم بوده مانع شدن از خروج منی رو ترک کردم ولی خودارضایی رو نتونستم ...
    اولا میخوام بدونم که ایا از لحاظ تناسلی آسیب دیدم و اگه دیدم در چه حدیه ؟ این اواخر تغییر رنگ و حالت در منی رو دارم
    دوما میخام کمکم کنین ترکش کنم ... با اینکه تا حالا هزاران بار اقدام کردم ولی بازم گوشیم پر شده از فیلهای پورن .... چون از راه دینی هیچ امیدی به ترکش ندارم و امیدوارم که روشهای علمی کار آمدتر باشه به اینجا مراجعه کردم
    سوما در مراحلی از زندگی به شدت به خودکشی فکر میکردم ولی تا حالا هیچ اقدامی انجام ندادم .... ادم نامید و مایوسی هستم ... تو یه چها چوب مشخص زندگی کردم و ازش خارج هم نشدم فقط همین مشکل هست که داره داغونم میکنه ...
    چهارما عوارض این عمل رو میخوام کامل بدونم آیا من اقیم شده م ؟ آیا در رابطه زناشویی دچار مشکل خواهم شد ؟ مشکلاتی چون انزال زود رس ، بی میلی به رابطه ، عدم نعوض و .... و اینکه امکان جبران آسیبهای احتمالی در چه حد وجود داره ؟

با تشکر از راهنماییتون

2. 2 کاربران زیر از Emir بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6341
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بلوغ زودرس ، خورارضایی

از هشت سالگی ؟مطمئنی جیش نمیکردی جای اب منی خخخخخخخ

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6342
    تشکـر
    3
    تشکر شده 10 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط elahe_naz نمایش پست ها
    از هشت سالگی ؟مطمئنی جیش نمیکردی جای اب منی خخخخخخخ
    فک نمیکردم اینجا هم ادمایی مثل شما پیدا بشن .... !!!!

5. کاربران زیر از Emir بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6350
    تشکـر
    884
    تشکر شده 624 بار در 313 پست
    میزان امتیاز
    10

من هم مثل شما هستم
    از 10 سالگی شروع کردم و نمیدونستم دارم چکار میکنم
    اما چند وقتی هست که فهمیدم و نمیدونم باید چکار کنم
    تحقیق زیادی کردم و مطالب زیادی (البته فقط تو نت) خوندم و به این نتایج رسیدم این مساله هیچ ربطی به عقیم شدن نداره فقط تو هرمون های بدن تاثیر منفی میذاره که فقط با ورزش های سنگین میتونی درستش کنی دارو های هرمونی عوارض زیادی داره و اصلا به درد نمیخوره همون ورزش خیلی بهتره چون هم واسه سلامتی خوبه و هم سلامت روحی
    منم هرکاری کردم نتونستم ترک کنم الان 20 سال هست که فقط از این طریق سعی دارم خودمو به آرامش برسونم و میدونم خیلی وحشتناکه البته من اصلا اهل فیلم و عکس ..... نیستم و دوست ندارم نگاه کنم چون با خودم میگم حداقل چشم و گوشم و روحم گناه نکنه
    یه مشکل بزرگی هم که ممکنه برات پیش بیاد(برای من پیش اومده) از لحاظ روحی و احساسی نمیتونی مساله ازدواج قبول کنی اگر بتونی با این قضیه کنار بیای از راه صحیح و اسلامی و شرعی ازدواج کنی و اصلا سخت نگیری انشاله همه چی درست میشه

7. کاربران زیر از بهشت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3968
    تشکـر
    929
    تشکر شده 488 بار در 253 پست
    میزان امتیاز
    10

...
    ویرایش توسط hamidrm : 03-07-2016 در ساعت 06:54 PM

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6226
    تشکـر
    13
    تشکر شده 38 بار در 27 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام تایپیک های زیادی هستند که شرایط شما رو دارند
    اصلا نگران نباشید و تایپیک های اونهارو در صفحات قبل بخونید..
    امیدوارم در ترک این عادت بــــد موفق باشید

10. کاربران زیر از misha.arjoman بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6341
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

داداش شوخی کردم حالو هوات عوض بشه مشکلتو میتونی با مشورت حل کنی امیدوارم موفق بشی ;-)

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5829
    تشکـر
    470
    تشکر شده 242 بار در 113 پست
    میزان امتیاز
    10

ببیینید من 1 دوستی داشتم که مشکل شمارو داشت البته اون از 22 سالگی شروع کرد و الان 24 سالشه. 1روز با صدای بلند گفت خدای بهت قول میدم دیگه اینجوری اذیتت نکنم و تا حالام که چند ماه گذشته رو قولش مونده من که خودم زیاد آدم مذهبی نیستم ولی اعتقاد دارم که اگه مشکلتو به خدا بگی حتما کمکت میکنه! با ورزشم خیلی موافقم چون خودم چند سال افسردگیه شدید داشتم و باشگاه رفتن خیلی بهم کمک کرد تازه الان عضو تیم والیبال شهرمون شدم خیلی باحاله اصلا عالمی داره که نگو از طرفی هم 1 دوست خوب داشتن خیلی به آدم کمک میکنه چون میتونه مثل 1 الگو برات باشه از همه ی اینا گذشته من اعتقادم اینه که هیچ کاری نشد نداره من همیشه به خودم میگم حق نداری کم بیاری تو هم امتحان کن دیگه ضرری که نداره!!!!!!

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5927
    تشکـر
    0
    تشکر شده 42 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

من کاملا درک میکنم عزیزم.یکی از دوستام همینطور بود که با کاری که من بهش گفتم انجام بده کاملا خوب شد.فقط اول یکسری اظلاعات میخام.زود ج بده.چرا ادامه تحصیل ندادی؟این کار مانعت شده؟شغلت چیه؟رابطت با خانوادت چطوره؟مخصوصا مادرت؟

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6342
    تشکـر
    3
    تشکر شده 10 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط بهشت نمایش پست ها
    من هم مثل شما هستم
    از 10 سالگی شروع کردم و نمیدونستم دارم چکار میکنم
    اما چند وقتی هست که فهمیدم و نمیدونم باید چکار کنم
    تحقیق زیادی کردم و مطالب زیادی (البته فقط تو نت) خوندم و به این نتایج رسیدم این مساله هیچ ربطی به عقیم شدن نداره فقط تو هرمون های بدن تاثیر منفی میذاره که فقط با ورزش های سنگین میتونی درستش کنی دارو های هرمونی عوارض زیادی داره و اصلا به درد نمیخوره همون ورزش خیلی بهتره چون هم واسه سلامتی خوبه و هم سلامت روحی
    منم هرکاری کردم نتونستم ترک کنم الان 20 سال هست که فقط از این طریق سعی دارم خودمو به آرامش برسونم و میدونم خیلی وحشتناکه البته من اصلا اهل فیلم و عکس ..... نیستم و دوست ندارم نگاه کنم چون با خودم میگم حداقل چشم و گوشم و روحم گناه نکنه
    یه مشکل بزرگی هم که ممکنه برات پیش بیاد(برای من پیش اومده) از لحاظ روحی و احساسی نمیتونی مساله ازدواج قبول کنی اگر بتونی با این قضیه کنار بیای از راه صحیح و اسلامی و شرعی ازدواج کنی و اصلا سخت نگیری انشاله همه چی درست میشه
    سلام
    نگرانی من بیشتر از اینه که آیا مانع شدن از خروج منی مضر هست یا نه ؟ ضررش چیه ؟
    در مورد ازدواج هم مشکلی ندارم فقط قبلش میخوام از شر این عادت خلاص شم

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6342
    تشکـر
    3
    تشکر شده 10 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

اصلا تو حال شوخی کردن نیستم

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6342
    تشکـر
    3
    تشکر شده 10 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Helish نمایش پست ها
    ببیینید من 1 دوستی داشتم که مشکل شمارو داشت البته اون از 22 سالگی شروع کرد و الان 24 سالشه. 1روز با صدای بلند گفت خدای بهت قول میدم دیگه اینجوری اذیتت نکنم و تا حالام که چند ماه گذشته رو قولش مونده من که خودم زیاد آدم مذهبی نیستم ولی اعتقاد دارم که اگه مشکلتو به خدا بگی حتما کمکت میکنه! با ورزشم خیلی موافقم چون خودم چند سال افسردگیه شدید داشتم و باشگاه رفتن خیلی بهم کمک کرد تازه الان عضو تیم والیبال شهرمون شدم خیلی باحاله اصلا عالمی داره که نگو از طرفی هم 1 دوست خوب داشتن خیلی به آدم کمک میکنه چون میتونه مثل 1 الگو برات باشه از همه ی اینا گذشته من اعتقادم اینه که هیچ کاری نشد نداره من همیشه به خودم میگم حق نداری کم بیاری تو هم امتحان کن دیگه ضرری که نداره!!!!!!
    سلام
    در مورد قول دادن به خدا و از این حرفا اصلا حرفشم نزن من دنبال یه روش علمی هستم .... ورزش رو هم الا سه سال میخوام شروع کنم ولی فرصت نمیکنم با این وضع ادم کار کنه یا ورزش ؟ بازم ممنون از راهنماییت

17. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6342
    تشکـر
    3
    تشکر شده 10 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط الناز ابتهاج نمایش پست ها
    من کاملا درک میکنم عزیزم.یکی از دوستام همینطور بود که با کاری که من بهش گفتم انجام بده کاملا خوب شد.فقط اول یکسری اظلاعات میخام.زود ج بده.چرا ادامه تحصیل ندادی؟این کار مانعت شده؟شغلت چیه؟رابطت با خانوادت چطوره؟مخصوصا مادرت؟
    سلام
    ادامه تحصیل ندادم چون سراسری ارشد قبول نشدم و پول آزادم ندارم ... الان خدمت سربازی رو میگذرونم .این کار شاید باعث افت تحصیلیم شده باشه ! شغلمم که مهندس بیکارم .... با هیچ کودوم از اعضای خونواده رابطه نزدیکی ندارم و در یک کلام ازشون گریزونم . مادرمو دوسش دارم واسه اینکه خیلی سختی کشیده و بعد از فوت پدرم امیدش منم که تنها نمونه ....

18. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Emir نمایش پست ها
    سلام
    من امیر هستم 25 سالمه کارشناس عمران متاسفانه از سن 8 سالگی دچار عادت خودارضایی شدم و تقریبا الانم کامل نتونستم ترکش کنم ....
    مساله اینجاست که تو سن 8 سالگی بدون اینکه بدونم دارم چیکار میکنم این کارو شروع کردم و عادت بدتری که داشتم این بود که مانع از خروج اب منی میشدم ... این کارو تا سه چهار سال پیش به همین منوال انجام میدادم که چن سال پیش با مشاهده علایم سنگ کلیه به پزشک مراجعه کردم .... پزشک ادعا کرد که سنگ خیلی کوچک بوده و متوجه دفع شدنش نشدی ! من چون احتمالشو میدادم که این وضع به خاطر عادت بدی که داشتم بوده مانع شدن از خروج منی رو ترک کردم ولی خودارضایی رو نتونستم ...
    اولا میخوام بدونم که ایا از لحاظ تناسلی آسیب دیدم و اگه دیدم در چه حدیه ؟ این اواخر تغییر رنگ و حالت در منی رو دارم
    دوما میخام کمکم کنین ترکش کنم ... با اینکه تا حالا هزاران بار اقدام کردم ولی بازم گوشیم پر شده از فیلهای پورن .... چون از راه دینی هیچ امیدی به ترکش ندارم و امیدوارم که روشهای علمی کار آمدتر باشه به اینجا مراجعه کردم
    سوما در مراحلی از زندگی به شدت به خودکشی فکر میکردم ولی تا حالا هیچ اقدامی انجام ندادم .... ادم نامید و مایوسی هستم ... تو یه چها چوب مشخص زندگی کردم و ازش خارج هم نشدم فقط همین مشکل هست که داره داغونم میکنه ...
    چهارما عوارض این عمل رو میخوام کامل بدونم آیا من اقیم شده م ؟ آیا در رابطه زناشویی دچار مشکل خواهم شد ؟ مشکلاتی چون انزال زود رس ، بی میلی به رابطه ، عدم نعوض و .... و اینکه امکان جبران آسیبهای احتمالی در چه حد وجود داره ؟

با تشکر از راهنماییتون
    سلام

عزیز اول از همه نترس چون خود ترس و نگرانی مشکل ایجاد میکنه برای اینکه خیالت از لحاظ فیزیکی راحت شه به یک دکتر اورولوژیست رجوع کن و از لحاظ کنترل این عمل و درمان آسیبهای روانی که دیدی به یک مشاور مرد خوب رجوع کن. موفق باشی

19. کاربران زیر از فرشاد1020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6342
    تشکـر
    3
    تشکر شده 10 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد1020 نمایش پست ها
    سلام

عزیز اول از همه نترس چون خود ترس و نگرانی مشکل ایجاد میکنه برای اینکه خیالت از لحاظ فیزیکی راحت شه به یک دکتر اورولوژیست رجوع کن و از لحاظ کنترل این عمل و درمان آسیبهای روانی که دیدی به یک مشاور مرد خوب رجوع کن. موفق باشی

سلام
    ممنون از راهنماییتون ولی من از گفتن این مسله خیلی خیلی خیلی احساس شرم میکنم حتی به دکتر یا مشاور ... چون اینجا میتونستم بدون اینکه شناسایی بشم مشکلمو اعلام کنم اومدم .. وگرنه هیچ کس از این مساله خبر نداره

21. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    میزان امتیاز
    0

سلام
    ممنون از راهنماییتون ولی من از گفتن این مسله خیلی خیلی خیلی احساس شرم میکنم حتی به دکتر یا مشاور ... چون اینجا میتونستم بدون اینکه شناسایی بشم مشکلمو اعلام کنم اومدم .. وگرنه هیچ کس از این مساله خبر نداره
    عزیز
    خوب همین شرم و خجالت مریض گونه شما (که بیماریه و میفهمتت) داره آسیب بهت میزنه!!!!!!!! تا این شرم رو داری مرتبا آسیب میبینی, اینجا و تلفنی که نمیشه درمان بشی. همین شرم حتی اختلال در ارتباط با دیگران اللخصوص جنس مخالف ایجاد میکنه که برمشکلاتت افزوده میشه.

گفتم نترس دکتر نه بهت میخنده نه به دیگران میگه و....... مشاوران و اطبا محرمند در ضمن در طول دوران کاری 100 نفر مثل شما به آنها رجوع میکنند. پس کاملا برایشان عادیه من خودم اگه اشتباه نکنم

نزدیک 80 تا 100 بیمار در سنین مختلف به مشابه شما داشته ام که درمان شدند. تصمیم بگیر و شروع کن. موفق باشید

22. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6342
    تشکـر
    3
    تشکر شده 10 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد1020 نمایش پست ها
    عزیز
    خوب همین شرم و خجالت مریض گونه شما (که بیماریه و میفهمتت) داره آسیب بهت میزنه!!!!!!!! تا این شرم رو داری مرتبا آسیب میبینی, اینجا و تلفنی که نمیشه درمان بشی. همین شرم حتی اختلال در ارتباط با دیگران اللخصوص جنس مخالف ایجاد میکنه که برمشکلاتت افزوده میشه.

گفتم نترس دکتر نه بهت میخنده نه به دیگران میگه و....... مشاوران و اطبا محرمند در ضمن در طول دوران کاری 100 نفر مثل شما به آنها رجوع میکنند. پس کاملا برایشان عادیه من خودم اگه اشتباه نکنم

نزدیک 80 تا 100 بیمار در سنین مختلف به مشابه شما داشته ام که درمان شدند. تصمیم بگیر و شروع کن. موفق باشید

ممنون از راهنماییتون ولی فک نکنم بتونم انجامش بدم ... حتی تصورشم حالمو بد میکنه

23. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    میزان امتیاز
    0

ممنون از راهنماییتون ولی فک نکنم بتونم انجامش بدم ... حتی تصورشم حالمو بد میکنه
    پس یهتره به دنبال همان روشهای غیر علمی و غیر اصولی بری چون روش علمی همونیه که خدمتتون عرض کردم. موفق باشی!!!!!!!

24. کاربران زیر از فرشاد1020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5927
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

من يه مدت روانشناسي خوندم.ميتوني رو کمکم حساب کني در ضمن دوستمم روانشناسه خوبيه.گفته ازت بپرسم قبلا يا الان دوس دختر داشتي يا نداري؟اگه قبلا داشتي دليل قطع رابطه چي بوده؟واز همه مهمتر دوسش داشتي؟!؟!؟چطور دختري بوده؟!؟!؟

26. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6342
    تشکـر
    3
    تشکر شده 10 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

من يه مدت روانشناسي خوندم.ميتوني رو کمکم حساب کني در ضمن دوستمم روانشناسه خوبيه.گفته ازت بپرسم قبلا يا الان دوس دختر داشتي يا نداري؟اگه قبلا داشتي دليل قطع رابطه چي بوده؟واز همه مهمتر دوسش داشتي؟!؟!؟چطور دختري بوده؟!؟!؟

ممنون از لطفتون ...
    هیچ وقت با دخترا رابطه نداشتم تا اینکه حدود 2 سال پیش درگیر فیس بوک شدم و اونجا با یه نفر آشنا شدم حدود یه سالی از طریق نت و تل با هم رابطه داشتیم که حدود دو هفته پیش باهاش قطع رابطه کردم دختر خیلی خوبی بود واقعا ولی چون میدونستم آخر عاقبتی نداره تمومش کردم تا اونم علاف من نباشه ... به عشق اعتقاد ندارم ولی زود وابسته میشم الانم دوباره درگیر یه رابطه شدم که اصلا نمیدونم آخرش چی میشه کلا بی هدف فقط از تنهایی فرار میکنم

27. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5927
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

امشب دلم خیلی گرفت.از بچگی عاشق اسم امیر بودم.تا اینکه یکی اومد وارد زندگیم شد و اسمش امیر بود و رفت.....شاید به خاط اسمت دارم بهت کمک میکنم.یعنی حتما...خوب بیبین امیرجان در مرحله اول باید برای خودت یه سرگرمی درس کنی.که حتما یکی از اونا باید ورزش باشه.در مرحله دوم حتما باید از جاهای خلوت فیلم ها حرف ها کارهایی که باعث تحریکت میشه خودادری کنی.در مرحله سوم سعی کن آدم اجتماعی باشی.در ضمن اگه با اون خانمی که در ارتباطی و دوسش داری ولش نکن

28. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3968
    تشکـر
    929
    میزان امتیاز
    10

تا اونجا که من متوجه شدم این دوستمون از اینکه خود ارضایی میکنه ناراحت نیست . بلکه نگران عواقبشه. ولی بعضی از دوستان دیگه دارن برای ترک دادن ایشون راه حل میدن

29. کاربران زیر از hamidrm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6342
    تشکـر
    3
    تشکر شده 10 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

امشب دلم خیلی گرفت.از بچگی عاشق اسم امیر بودم.تا اینکه یکی اومد وارد زندگیم شد و اسمش امیر بود و رفت.....شاید به خاط اسمت دارم بهت کمک میکنم.یعنی حتما...خوب بیبین امیرجان در مرحله اول باید برای خودت یه سرگرمی درس کنی.که حتما یکی از اونا باید ورزش باشه.در مرحله دوم حتما باید از جاهای خلوت فیلم ها حرف ها کارهایی که باعث تحریکت میشه خودادری کنی.در مرحله سوم سعی کن آدم اجتماعی باشی.در ضمن اگه با اون خانمی که در ارتباطی و دوسش داری ولش نکن
    خانم الناز از اینکه باعث ناراحتیتون شدم متاسفم به خاطر کمکتون از شما ممنونم ولی ....
    الان در حال خدمت سربازی هستم و فراهم کردن این شرایط برام خیلی سخته و اینکه من ادم اجتماعی نیستم
    نمیدونم شاید آقا حمید راس میگه

31. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6342
    تشکـر
    3
    تشکر شده 10 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrm نمایش پست ها
    تا اونجا که من متوجه شدم این دوستمون از اینکه خود ارضایی میکنه ناراحت نیست . بلکه نگران عواقبشه. ولی بعضی از دوستان دیگه دارن برای ترک دادن ایشون راه حل میدن
    سلام دوست عزیز
    تا حدودی راست میگین من بیشتر نگران عواقبشم ولی اینکه از انجامش احساس ناراحتی نمیکنم هم درست نیست ...

32. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3968
    تشکـر
    929
    میزان امتیاز
    10

البته که در کل ناراحتی داره.چرا که آدم از تنهایی مجبوره...

33. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5927
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

هرکار دلت میخاد بکن.بدبخت اونی که بخاد باهات ازدواج کنه.

34. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6266
    تشکـر
    61
    تشکر شده 42 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    10

خب اینو میدونی لذتی که باجنس مخالف<قطعا همسر> هست در خود ارضایی نیست؟ چرا ازراه صحیحش وارد نمیشی وازدواج نمیکنی آخه؟ اینطوری هم ازتنهایی در میای هم اینکه فکرت مشغول همسر وزندگیت میشه ودیگه وقت سرخواروندن هم نداری... به عبارتی هدفمندمیشی برادر من. به حرفام خوب فکرکن،خوشبختانه تحصیل کرده ایی سعی کن تفکرات بی سواد هارو نداشته باشی. امیدوارم موفق بشی توکلت به خدا باشه[replacer_img]

35. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6342
    تشکـر
    3
    تشکر شده 10 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

هرکار دلت میخاد بکن.بدبخت اونی که بخاد باهات ازدواج کنه.
    چرا این حرفو میزنی ؟ من فکرمیکنم اگه شاغل باشم و ازدواج کنم از این کار دست میکشم

36. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6342
    تشکـر
    3
    تشکر شده 10 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط TABASSOM1 نمایش پست ها
    خب اینو میدونی لذتی که باجنس مخالف<قطعا همسر> هست در خود ارضایی نیست؟ چرا ازراه صحیحش وارد نمیشی وازدواج نمیکنی آخه؟ اینطوری هم ازتنهایی در میای هم اینکه فکرت مشغول همسر وزندگیت میشه ودیگه وقت سرخواروندن هم نداری... به عبارتی هدفمندمیشی برادر من. به حرفام خوب فکرکن،خوشبختانه تحصیل کرده ایی سعی کن تفکرات بی سواد هارو نداشته باشی. امیدوارم موفق بشی توکلت به خدا باشه[replacer_img]
    دوست عزیز یه جوری میگین چرا ازدواج نمیکنی که انگار به همین سادگیاس . من الان سربازیم 6 ماه دیگه تموم میشه تازه بعدش باید بگردم دنبال کار بعدش یکم پس انداز کنم تاشرایط ازدواجم محیا بشه این میشه 5 سال . درست ؟
    این وسط یه راه هست که اونم رابطه قبل از ازدواجه که نیازمو یرطرف کنم تا اون موقع ...!!!!

37. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6266
    تشکـر
    61
    میزان امتیاز
    10

دوست عزیز یه جوری میگین چرا ازدواج نمیکنی که انگار به همین سادگیاس . من الان سربازیم 6 ماه دیگه تموم میشه تازه بعدش باید بگردم دنبال کار بعدش یکم پس انداز کنم تاشرایط ازدواجم محیا بشه این میشه 5 سال . درست ؟
    این وسط یه راه هست که اونم رابطه قبل از ازدواجه که نیازمو یرطرف کنم تا اون موقع ...!!!!
    عزیزم نمیدوم شما چرا اینقد ازدواج روواسه خود سخت و بزرگ میکنی اینوبسپار به مامانت تا1دخترکم توقع ونجیب واست پیدا کنه.مامانا اینوخوب بلدن.خیلیها حین خدمت سربازی ازدواج میکنن.فقط کافیه اراده کنی.خوشبختانه تحصیل کرده ام که هستی.امتحانش ضررنداره ،توی خانواده مطرح کن ببین چی میگن.حتما نبایدپس انداز داشته باشی که؟یا بعدخدمت 1جاقراردادی مشغول شووخواستگاری ام برو.همیشه اینطوره که باازدواج توی زندگی زوجین گشایش حاصل میشه.ناامیدنباش وبااراده ی قوی پاپیش بذار حق یارت

38. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6176
    تشکـر
    98
    تشکر شده 76 بار در 44 پست
    میزان امتیاز
    10

چرا این حرفو میزنی ؟ من فکرمیکنم اگه شاغل باشم و ازدواج کنم از این کار دست میکشم
    حتی فکرشم نکن که اگه ازدواج کنی از این کار دست میکشی! هیچوقت تا قبل از اینکه این کار و ترک نکردی ازدواج نکن به شدت رو زندگیت تاثیر میزاره زندگی یه نفر دیگرم بهم میریزی. با ازدواج میل جنسیت شدیدتر هم میشه و اینکه اوایل ازدواج دو نفر نمیتونن خوب همیدگرو ارضا کنن تا وقتی که با خصوصیات و رفتارهای .... همدیگه بیشتر عادت کنن در همین مدت هست که شمایی که اعتیاد به این کار داری خودتو از لحاظ جنسی وابسته شخص مقابلت نمیدونی و برای اولین بار که تو رابطه جنسی ناکام موندی با شدت چند برابر بیشتر رو میاری به همین عادت بدت.
    تاوقت مطمئن نشدی که ترک کردی ازدواج نکن این عادت نه از لحاظ فیزیولوژیک بلکه از لحاظ روانی روی رابطه جنسیت تأثیر بشدت سوئی داره با نظر فرشاد موافقم با یه مشاور خوب میتونی ترک کنی. در ضمن همیشه اینو به خاطر بسپار تو رابطه جنسی که با همسرت خواهی داشت فقط لذت جنسی برات مطرح نیست مطمئن باش اگه ترک کنی و بعد ازدواج کنی میفهمی که لذت رابطه با همسرت هزار برابر استمنا هست.
    موفق باشید.

39. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3968
    تشکـر
    929
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط الینا نمایش پست ها
    حتی فکرشم نکن که اگه ازدواج کنی از این کار دست میکشی! هیچوقت تا قبل از اینکه این کار و ترک نکردی ازدواج نکن به شدت رو زندگیت تاثیر میزاره زندگی یه نفر دیگرم بهم میریزی. با ازدواج میل جنسیت شدیدتر هم میشه و اینکه اوایل ازدواج دو نفر نمیتونن خوب همیدگرو ارضا کنن تا وقتی که با خصوصیات و رفتارهای .... همدیگه بیشتر عادت کنن در همین مدت هست که شمایی که اعتیاد به این کار داری خودتو از لحاظ جنسی وابسته شخص مقابلت نمیدونی و برای اولین بار که تو رابطه جنسی ناکام موندی با شدت چند برابر بیشتر رو میاری به همین عادت بدت.
    تاوقت مطمئن نشدی که ترک کردی ازدواج نکن این عادت نه از لحاظ فیزیولوژیک بلکه از لحاظ روانی روی رابطه جنسیت تأثیر بشدت سوئی داره با نظر فرشاد موافقم با یه مشاور خوب میتونی ترک کنی. در ضمن همیشه اینو به خاطر بسپار تو رابطه جنسی که با همسرت خواهی داشت فقط لذت جنسی برات مطرح نیست مطمئن باش اگه ترک کنی و بعد ازدواج کنی میفهمی که لذت رابطه با همسرت هزار برابر استمنا هست.
    موفق باشید.
    من فکر میکنم علت اینکه ختنوما انقدر رو این موضوع تاکید دارن که اول ترک کن و بعد ازدواج کن، اینه که رابطه ی جنسی رو ابزاری برای استعمار مرد میدونن و با اون میخوان شوهرشون رو به کنترل در بیارن. به نظر من که اگه زن ممانعتی برای مرد بوجود بیاره، برای مرد موجه هست که از طریق دیگه خودشو ...
    بنابراین این که شما گفتید : "و برای اولین بار که تو رابطه جنسی ناکام موندی با شدت چند برابر بیشتر رو میاری به همین عادت بدت" دلیل خوبی نیست

40. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6176
    تشکـر
    98
    میزان امتیاز
    10

من فکر میکنم علت اینکه ختنوما انقدر رو این موضوع تاکید دارن که اول ترک کن و بعد ازدواج کن، اینه که رابطه ی جنسی رو ابزاری برای استعمار مرد میدونن و با اون میخوان شوهرشون رو به کنترل در بیارن. به نظر من که اگه زن ممانعتی برای مرد بوجود بیاره، برای مرد موجه هست که از طریق دیگه خودشو ...
    بنابراین این که شما گفتید : "و برای اولین بار که تو رابطه جنسی ناکام موندی با شدت چند برابر بیشتر رو میاری به همین عادت بدت" دلیل خوبی نیست
    نه آقا سوء برداشت شده از نوشته های بنده
    فکر کنم شما مجرد هستی؟! اگه متاهل باشی کاملا درک میکنی منظور من چی بوده.
    نه من خودم از مخالفان شدید این رفتار برخی خانوم ها هستم که از رابطه جنسی به عنوان اهرم فشار مرد استفاده میکنن برای اجرای خاسته هاشون.
    نه اوایل ازدواج وقتی که خانوم و آقا زیاد روی رفتارهای جنسی منظورم علایق جنسی و چیزهایی که براشون تو روابط جنسی مهمه زیاد آشنا نیستن تا یکم با عادت های همیدگه اشنا بشن یه چند وقتی طول میکشه اکثر آقایونی که قبلا به استمنا مبتلا بودن و یا حتی خانوم هایی که قبلا به استمنا مبتلا بودن در همین اولین رابطه ها دچار شکست میشن و اونوقته که برای ارضای خاسته هاشون پناه میبرن به استمنا که این بدترین کار ممکنه اونوقت در رابطه های بعدی مثل یه رباط عمل میکنن یا اصلا تمایلی به برقراری رابطه ندارن اونوقت میشه که طرف مقابل پس از مدتی دیگه تحمل این رفتار رو نداره و این میشه که برخی تایپیکایی که تو همین سایت هست درست میشه از جمله " دیگه علاقه ای به ادامه ی زندگیم ندارم, به شوهرم سرد شدم, خانومم به نیازهای جنسی من پاسخ نمیده, و.... خیلی از مسائل و مشکلارو که ریشه یابی کنی میرسی به اینجا که خانوم و آقا رابطه مناسبی با هم ندارن و در رابطشون رضایت طرف مقابل به دست نمیارن!
    استمنا یکی از دلایلی هست که باعث میشه رابطه جنسی بین خانوم و آقا به شدت تحت تاثیر قرار بگیره.
    تو این سایت افراد مجرد و کم سن و سال هم هستن درست نیز زیاد واضح این مسئله توضیح بدم.
    ببینید امیدوارم با این توضیح متوجه منظور من بشید. معمولا افراد برای استمنا و رسید به حس رضایت جنسی از روش های مختلفی استفاده میکنن( اجسام, فیلم, عکس, صدا,رفتار های خاص) و خیلی زود هم به نتیجه میرسن چون کاملا از اون چیزی که تو ذهن خودشون میگزره آگاهن کاملا میدونن که از چه رفتاری بیشترین لذت می برن با بدن خودشون آشنا هستن. ولی همین فرد وقتی به رابطه جنسی دو طرفه میرسه دچار مشکل میشه. چرا؟ چون خیلی از این وسایل و .... رفتار ها برای طرف مقابل معقول نیست و در خیلی از موارد خود فرد خجالت میکشه که به شریک جنسیش توضیح بده من اینجوری راحتترم من این رفتار و بیشتر میپسندم. حالا شما تصور کن دختر و پسری که تازه ازدواج کردن از بدن طرف مقابل و نقاط حساس بدن اون آگاه نیستن از خیلی از رفتارهایی که اون میپسنده آگاه نیستن.یه مدت طول میکشه که در اثر آزمون و خطا متوجه خصوصیات جنسی طرف مقابل بشن که مثلا همسرشون از این حرکت بیشتر خوشش میاد یا از این حرکت بدش میاد و خیلی چیزای دیگه.
    این موضوعی که شما مطرح کردید تحت عنوان اینکه خانوم از مسائل جنسی به عنوان اهرم فشار روی آقایون استفاده میکنن دیگه موضوعیت نداره, الان دیگه تو این صده خانوم ها اطلاعات بیشتری نسبت به خانوم های گذشته دارن و خیلی رفتارهای سنجیده تری نشون میدن و میدونن که این کار اصلا درست نیست. اون خانوم های قدیم بودن که برای به کرسی نشوندن حرفشون از این روش استفاده میکنن.
    در ضمن استمنا عوارض جسمی زیادی به جا میزاره در اثر تکرار زیاد دیگه میشه از چهره فرد تشخیص داد. مثل اینکه بعد از استفاده و اعتیاد به مواد مخدر یه سری نشونه هایی در چهره افراد پیدا میشه که قبل از اینکه چیزی بگه خودتون می فهمید به چه موادی معتاد هست. افرادی که اعتیاد شدید به استمنا دارن از چهرشون کاملا مشخص میشه
    به دوست عزیز پیشنهاد میکنم هر چه سریعتر به فکر رهایی از این افکار شیطانی باشن.
    موضوع برای شما روشن شد؟
    به صورت نقل قول پاسخ بدید؟

41. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3968
    تشکـر
    929
    میزان امتیاز
    10

...

42. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6176
    تشکـر
    98
    میزان امتیاز
    10

اول اینکه بنده متاهل هستم
    دوم اینکه چون این اهرم فشار رو تجربه کردم، اینجا در موردش صحبت کردم
    واضح بود؟
    شما جدی با خانومت صحبت کن. این بدترین رفتاریه که یه زن در برابر تمکین شوهرش داره. این خانوم هر رفتاری متقابل رفتار خودش از شوهرش ببینه حقشه.

ازنظر اسلام پاسخگویی به غریزۀ جنسی ضرورتی اجتناب ناپذیر است و در شریعت اسلام و بلکه همۀ شرایع الهی این امر باید منحصرا در زندگی مشترک و در رابطۀ زن و شوهر تامین شود. از این رو ممانعت یک طرف از رفع کامل این نیاز به صورت متعارف ، بویژه از سوی زن بر خلاف اصل فوق است.
    امام صادق (ع) می فرماید:" زنی خدمت پیامبر(ص) آمد و عرض کرد حق مرد بر زنش چیست؟ فرمود: به در خواست (جنسی) مرد پاسخ دهد و اگر چه (زن) بر روی شتر باشد". امام باقر(ع) نیز از پیامبر اسلام (ص) نقل می کند که حضرت به زنان فرمود: " برای این که مردانتان را از زناشویی منع کنید، نماز تان را طولانی نکنید".

در روایت دیگری امام صادق (ع) به این عمل زنان و عواقب آن اشاره می کند و می فرماید: " زنی که شوهرش را در خوابگاهشان معطل کند و راضی به عمل زناشویی نشود تا این که مرد به خواب رود،تا وقتی که مرد در خواب است ملائک آن زن را لعنت می کنند.

حتما این احادیث برای خانومتون بخونید. از جمله این احادیث زیاد هست. اگر هم به مذهب اعتقادی ندارند تو خیلی از کتب علمی کاملا به این موضوع اشاره شده اگه خواستید اسم چند تا از کتابا رو براتون بگم. چه فارسی چه خارجی.

43. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3968
    تشکـر
    929
    میزان امتیاز
    10

...

44. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5836
    تشکـر
    3
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

باسلام
    از نظر من اول چیزایی که باعٍث تحریک میشه رو از بین ببر ( فیلم ، عکس و افکار غلط )
    دوم توی اینترنت که بگردی در مورد این موضوع موارد مختلفی هست و نمیشه به طور کامل نتیجه گرفت.
    سوم با ازدواج با یک فرد مناسب ( خوش رفتار ، با ایمان ، عاقل و.... ) مشکلت حل میشه چرا که وقتی کسی هست که تو بتونی با اون هم خودت به لذت برسی و هم اون رو به لذت برسونی نیازی نمی بینی که اینکارو دیگه بکنی.
    مثلا اگر یه موقع فکر این کار به ذهنت رسید میگی صبر میکنم و با همسرم و به بهترین شکل ارضا میشم. (البته اگر این فکر رو بکنی !! )
    در مورد ازدواج هم خود من نه کار داشتم نه وسیله نقلیه و چیزای دیگه و دقیقا بعد از ازدواجم ( متاهل هستم!! ) کار پیدا شد ، ماشین خریدم و از
    مخارج مراسم ازدواج هم ( عقد و عروسی ) خودش جور شد من پول آنچنانی نداشتم
    این نظر من بود امیدوارم حداقل یه تعقل و فکری روش بکنی.
    موفق باشی....

45. کاربران زیر از bbavvaffa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

46. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6266
    تشکـر
    61
    میزان امتیاز
    10

EMIRجان امثال آقای bbavvaffaزیاد هستن که میشناسمشون.مخصوصا توی این سالها که خانواده ی دختربیشتر به این توجه دارن که پسرسالم باشه واهل رفیق بازی و خدانکرده دود و دم نباشه.بقیش حله شما این خصوصیات رو داشته باش التماستم میکنن الان دیگه خانواده ها آگهن و میدون که اکثر جوونها پس انداز آنچنانی ندارن به سختی1کار پیدا کردن ومیرن خواستگاری بالاخره اونام توی این جامعه دارن زندگی میکنن دیگه...

47. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6342
    تشکـر
    3
    تشکر شده 10 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط TABASSOM1 نمایش پست ها
    عزیزم نمیدوم شما چرا اینقد ازدواج روواسه خود سخت و بزرگ میکنی اینوبسپار به مامانت تا1دخترکم توقع ونجیب واست پیدا کنه.مامانا اینوخوب بلدن.خیلیها حین خدمت سربازی ازدواج میکنن.فقط کافیه اراده کنی.خوشبختانه تحصیل کرده ام که هستی.امتحانش ضررنداره ،توی خانواده مطرح کن ببین چی میگن.حتما نبایدپس انداز داشته باشی که؟یا بعدخدمت 1جاقراردادی مشغول شووخواستگاری ام برو.همیشه اینطوره که باازدواج توی زندگی زوجین گشایش حاصل میشه.ناامیدنباش وبااراده ی قوی پاپیش بذار حق یارت
    ازدواج آمادگی میخواد دوست عزیز آمادگی اقتصادی و روانی و ... که من اصلا ندارم .... دوس ندارم یه عمر سگ دو بزنم . چون خودم تو خانواده فقیری زندگی کردم و یه عمر عذاب کشیدم میخوام برای خانوادم بهترین امکاناتو فراهم کنم دوس دارم بچه م بهترین امکاناتو داشته باشه و تا از این موضوع مطمن نشم هرگز ازدواج نخواهم کرد .... اگه تا اخر عمرم طول بکشه ازدواج نمیکنم چون نمیخوام یکی دیگه رو هم مثل خودم بدبخت کنم از این خونه به اون خونه مستاجر باشم

48. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6342
    تشکـر
    3
    تشکر شده 10 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط الینا نمایش پست ها
    موفق باشید.
    دوست عزیز من اعتیاد داشتن به این رفتارو قبول نمیکنم چون الان اونقدری روش کنترل دارم و اونقدری ازش تنفر دارم که با کوچکترین دلیل میتونم ترکش کنم ... الان دیگه فقط از سر بی کاری و اینکه من تو این سن چرا نباید از این لذت محروم باشم باعث میشه که دست به این کار بزنم اگه مجبور بشم شاید رابطه خارج از ازدواجو پیش بگیرم ... میدونین به نظر من این سالها بهترین سالهای زندگی هست و الانه که ادم باید از زندگیش نهایت لذت رو ببره که یکی از اونا هم لذت جنسیه .... ولی متاسفانه یا خوشبختانه شرایط کشور ما اینجوری شده که سن ازدواج رفته بالا و رابطه خارج از ازدواج هم جرمه ! و جوانها بهترین سالهای زندگیشونو با درس خوندن هدر میدیم ...

49. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6342
    تشکـر
    3
    تشکر شده 10 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط bbavvaffa نمایش پست ها
    باسلام
    از نظر من اول چیزایی که باعٍث تحریک میشه رو از بین ببر ( فیلم ، عکس و افکار غلط )
    دوم توی اینترنت که بگردی در مورد این موضوع موارد مختلفی هست و نمیشه به طور کامل نتیجه گرفت.
    سوم با ازدواج با یک فرد مناسب ( خوش رفتار ، با ایمان ، عاقل و.... ) مشکلت حل میشه چرا که وقتی کسی هست که تو بتونی با اون هم خودت به لذت برسی و هم اون رو به لذت برسونی نیازی نمی بینی که اینکارو دیگه بکنی.
    مثلا اگر یه موقع فکر این کار به ذهنت رسید میگی صبر میکنم و با همسرم و به بهترین شکل ارضا میشم. (البته اگر این فکر رو بکنی !! )
    در مورد ازدواج هم خود من نه کار داشتم نه وسیله نقلیه و چیزای دیگه و دقیقا بعد از ازدواجم ( متاهل هستم!! ) کار پیدا شد ، ماشین خریدم و از
    مخارج مراسم ازدواج هم ( عقد و عروسی ) خودش جور شد من پول آنچنانی نداشتم
    این نظر من بود امیدوارم حداقل یه تعقل و فکری روش بکنی.
    موفق باشی....
    برای ازدواج فقط پول لازم نیست آمادگی روحی روانی هم لازمه فک کنم که من واقعا از زیر بار مسولیت ازدواج رفتن حراص دارم

50. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6342
    تشکـر
    3
    تشکر شده 10 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

باهاتون کاملا موافقم
    خوب گیرم که من تو رابطه م ناموفق باشم ... میرم دنبال راههای بهتر کردن رابطه با همسرم هزار جور دارو و روش وجود داره دیگه ... چرا برم دنبال استمنا وقتی میدونم رابطه واقعی لذتش بیشتره و از همه مهمتر در مقابل همسرم هم احساس مسولیت میکنم که چرا اون باید ناکام بمونه به خاطر من !!!

51. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6585
    تشکـر
    6
    تشکر شده 92 بار در 58 پست
    میزان امتیاز
    0

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام
    جواب ها به صورت زیر ارائه میشود امید میرود که مشکل شما هم وطن عزیز در سایه پناه حق و ائمه اطهار (ع) حل گردد

1.تغییر رنگ منی در افزایش سن طبیعی است.اما اگر رنگ منی به رنگ سیاه و یا قهوه ای خورد باید به پزشک بابت ازمایش مراجه فرمایید.البته رنگ زرد و سفیدی بیش از حد و یا کم بودن سفیدی عادی است و جایی نگرانی ندارد
    2.در بابت ترک این عادت بد شما نمیتوانید یک طرفه به قضیه نگاه کنید اکثرا از راه دین حل میگردد و حدود ده درصد علمی..اما به چه صورت در زیر ارائه میشود

راه های ترک استمنا:

1.خب اولا شما به هیچ عنوان نباید یک دفعه این عملو کنار بگذارید بلکه باید یواش یواش و اهسته اهسته..اگر یک دفعه کنار بذارید دوباره انجامش میدید ..مثلا الان اگر هر دو روز یه بار اینکارو انجام میدهید دفعه بعد دو روز و نیم بعد انجام بده تا برسه به هر سه ماه یک بار

2.نماز بخون ولی درست...این بهترین روششه ...اما نه یک نماز معمولی و از روی عادت و همانند کلاغ با عرض پوزش(اشاره به تند خواندن نماز) ؛؛ بلکه نمازی از روی اگاهی و توجه نمازی خاشع و خشوع
    وقتی نماز میخونی صد در صد توجه ات روی کلمات باشد یا صدات و یا خدا ...مورد سومی یعنی خدا بهتر است.نماز و اهسته با تعقیبات ان صلوات و تسبیحات خانوم فاطمه زهرا (ُس) انجام بده..و باز هم با توجه خب حالا باید بدونی که اصل موفق شدن تو این روش تمرکز و توجه

3.ورزش.شما میتونی ورزش سنگین مثل دوندگی شدید داشته باشید تا حالی برای اینکار برای شما نمونه
    4.با اب خنک دوش بگیرید.غذاهای تند نخورید.و اب خنک بنوشید ..شهوت با گرما و خوردن غذاهای تند شعله ور میگردد..شهوت با دما رابطه مستقیم دارد
    5. با عرض پوزش..به هیچ عنوان به هیچ عنوان نگذارید حتی ذره ای مدفوع در شکم شما باشد و فورا اجابت مزاج کنید...اگر این عملو انجام بدید تاثیر ان را به وضوح احساس خواهید کرد
    6.اب مناسب بنوشید 8 الی 10 لیوان در روز

اما در بحث احساس پوچی و خودکشی باید بگم این حساس با خود ارضایی رابطه مستقیم داره و دلیلشم تغییرات هورمونی ....و همچنین اینکه افرادی که زیاد استمنا میکنند خجالتی و کم رو هستند و .......

اما مهم اینه که همیشه راه بازگشت هست و خداوند هم و توبه پذیر است و اگر تلاش بنده اش را ببیند یک راه نجاتی برایش باز میکند

در ضمن توسل به ائمه (ع) یادتون نره خیلی مهم است ادم در هر زمینه ای به این بزرگواران توسل کند ..شما هم به اقا امام زمان (عج)توسل کن و بگو اقا من تلاش میکنم شما هم دست ما رو بگیر... وبه این رویه تا سه ماه ادامه بده نتایج فوق شگفت اور ان را خواهید...تو برو در خانه اهل بیت اگر جواب نگرفتی باز ای و بگو نگرفتیم...اما شزط قبولی توسل هم نماز واجبه..برای توسل هم کافی است صد تا صلوات به هر کدام از ان بزرگواران هدیه کرده و هنگام خواب البته بدون بالابردن دو دست(بالا بردن دو دست برای به منظور دعا و طلب فقط مخصوص خداست )اقا رو تصور کن و باایشون با احترام صحبت کن

انشالله جواب میگیری

اللهم صل علی محمد وال محمد

52. 2 کاربران زیر از delphic بابت این پست مفید تشکر کرده اند

53. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6342
    تشکـر
    3
    تشکر شده 10 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط delphic نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام
    جواب ها به صورت زیر ارائه میشود امید میرود که مشکل شما هم وطن عزیز در سایه پناه حق و ائمه اطهار (ع) حل گردد

1.تغییر رنگ منی در افزایش سن طبیعی است.اما اگر رنگ منی به رنگ سیاه و یا قهوه ای خورد باید به پزشک بابت ازمایش مراجه فرمایید.البته رنگ زرد و سفیدی بیش از حد و یا کم بودن سفیدی عادی است و جایی نگرانی ندارد
    2.در بابت ترک این عادت بد شما نمیتوانید یک طرفه به قضیه نگاه کنید اکثرا از راه دین حل میگردد و حدود ده درصد علمی..اما به چه صورت در زیر ارائه میشود

راه های ترک استمنا:

1.خب اولا شما به هیچ عنوان نباید یک دفعه این عملو کنار بگذارید بلکه باید یواش یواش و اهسته اهسته..اگر یک دفعه کنار بذارید دوباره انجامش میدید ..مثلا الان اگر هر دو روز یه بار اینکارو انجام میدهید دفعه بعد دو روز و نیم بعد انجام بده تا برسه به هر سه ماه یک بار

2.نماز بخون ولی درست...این بهترین روششه ...اما نه یک نماز معمولی و از روی عادت و همانند کلاغ با عرض پوزش(اشاره به تند خواندن نماز) ؛؛ بلکه نمازی از روی اگاهی و توجه نمازی خاشع و خشوع
    وقتی نماز میخونی صد در صد توجه ات روی کلمات باشد یا صدات و یا خدا ...مورد سومی یعنی خدا بهتر است.نماز و اهسته با تعقیبات ان صلوات و تسبیحات خانوم فاطمه زهرا (ُس) انجام بده..و باز هم با توجه خب حالا باید بدونی که اصل موفق شدن تو این روش تمرکز و توجه

3.ورزش.شما میتونی ورزش سنگین مثل دوندگی شدید داشته باشید تا حالی برای اینکار برای شما نمونه
    4.با اب خنک دوش بگیرید.غذاهای تند نخورید.و اب خنک بنوشید ..شهوت با گرما و خوردن غذاهای تند شعله ور میگردد..شهوت با دما رابطه مستقیم دارد
    5. با عرض پوزش..به هیچ عنوان به هیچ عنوان نگذارید حتی ذره ای مدفوع در شکم شما باشد و فورا اجابت مزاج کنید...اگر این عملو انجام بدید تاثیر ان را به وضوح احساس خواهید کرد
    6.اب مناسب بنوشید 8 الی 10 لیوان در روز

اما در بحث احساس پوچی و خودکشی باید بگم این حساس با خود ارضایی رابطه مستقیم داره و دلیلشم تغییرات هورمونی ....و همچنین اینکه افرادی که زیاد استمنا میکنند خجالتی و کم رو هستند و .......

اما مهم اینه که همیشه راه بازگشت هست و خداوند هم و توبه پذیر است و اگر تلاش بنده اش را ببیند یک راه نجاتی برایش باز میکند

در ضمن توسل به ائمه (ع) یادتون نره خیلی مهم است ادم در هر زمینه ای به این بزرگواران توسل کند ..شما هم به اقا امام زمان (عج)توسل کن و بگو اقا من تلاش میکنم شما هم دست ما رو بگیر... وبه این رویه تا سه ماه ادامه بده نتایج فوق شگفت اور ان را خواهید...تو برو در خانه اهل بیت اگر جواب نگرفتی باز ای و بگو نگرفتیم...اما شزط قبولی توسل هم نماز واجبه..برای توسل هم کافی است صد تا صلوات به هر کدام از ان بزرگواران هدیه کرده و هنگام خواب البته بدون بالابردن دو دست(بالا بردن دو دست برای به منظور دعا و طلب فقط مخصوص خداست )اقا رو تصور کن و باایشون با احترام صحبت کن

انشالله جواب میگیری

اللهم صل علی محمد وال محمد
    سلام خیلی ممنون از راهنماییهاتون ولی در مورد نماز و توکل به اعمه اطهار اعتقادم با وجود اینکه تو یه خانواده مذهبی بزرگ شدم در اون حد نیست ولی در مورد بقیه راهکارها ازتون ممنونم

54. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7147
    تشکـر
    152
    تشکر شده 15 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام

با تشکر از راهنماییتون
    مرسی یکی از مهم ترین سوالای توی ذهنمو تونستم از توی این دردو دلاتون بفهمم واقعا ممنون
    جواب سوالای آخر تون
    بله
    بله ، 90 درصد امکان داره که اصلا نتونید آمیزش کنید
    امکانش که 100 درصد هست منتهی من نمیتونم توضیح بدم میتونید توی راسخون بگردید و توی سایت های دیگه حتما نوشته

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)