نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: عدم احترام پسرم به بزرگترها

1402
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6376
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عدم احترام پسرم به بزرگترها

سلام. پسر هفت ساله ای دارم.هر جا با او میروم زهرمارم میشود.کارهایی که ازش میخوام انجام نده، لج میکنه و حرفم را گوش نمیده.کلان هیچ تسلطی را روش ندارم.و کارهای نادرستش را نمیتونم متوقف کنم.در مقابل دیگران ابروریزی میکنه.میشه کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6348
    تشکـر
    10
    تشکر شده 18 بار در 16 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : عدم احترام پسرم به بزرگترها

با سلام ..
    شما یکی از کار هایی که میتونه انجام بدید اینکه از راه وارد بشید که بهش بفهمونید این رفتارش نا پسنده ..یکی از راه ها اینکه از چیز هایی که داره محرومش کنید ... نه چیز هایی حتما مادی .. بلکه چیز هایی معنوی .. مثلا باش قهر کنید .. و بعد اینکه متوجه کار بعدش شد .. بهش بگین چرا بهش قهر کردین.. یک کاری کنید که از قهر کردن شما بترسه .. و بدونه که تحریم شما و قهر کردن شما چقد سخته .. شما باید وجه خودتونو حفظ کنید .. به عنوان یک مادر .. ویاد بدین چه کاری خوبه یا بده ..
    بنظرم لوس کردن بچه ها خیلی بده که هرچی بخواد در اختیارش بزارید و بچه بی ادب بار بیاد .. فردا هم نتونه تو جامعه چگونه بر خورد کنه .. و بچه ای پرخاشگر داشته باشید .. و سر هر موضوعی با مردم در گیر بشه ..
    ویرایش توسط نیما. : 09-12-2014 در ساعت 03:35 AM

3. کاربران زیر از نیما. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sweeta1977 نمایش پست ها
    سلام. پسر هفت ساله ای دارم.هر جا با او میروم زهرمارم میشود.کارهایی که ازش میخوام انجام نده، لج میکنه و حرفم را گوش نمیده.کلان هیچ تسلطی را روش ندارم.و کارهای نادرستش را نمیتونم متوقف کنم.در مقابل دیگران ابروریزی میکنه.میشه کمکم کنید
    سلام

اطلاعات خیلی کمه ولی خوب ببینید 3 حالت در کل ممکنه 1- توقع بیش از حد و سختگیری شما و همسرتون از یک کودک 7 ساله 2- مشکلات مغزی و اعصبی و روانی و فیزیکی فرزند شما 3- مشکلات ناشی از تعلیم و تربیت غلط و نادرست.

به یک مشاور حاذق رجوع کنید. ممنون

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6376
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

[quote=نیما.;33014]با سلام ..
    شما یکی از کار هایی که میتونه انجام بدید اینکه از راه وارد بشید که بهش بفهمونید این رفتارش نا پسنده ..یکی از راه ها اینکه از چیز هایی که داره محرومش کنید ... نه چیز هایی حتما مادی .. بلکه چیز هایی معنوی .. مثلا باش قهر کنید .. و بعد اینکه متوجه کار بعدش شد .. بهش بگین چرا بهش قهر کردین.. یک کاری کنید که از قهر کردن شما بترسه .. و بدونه که تحریم شما و قهر کردن شما چقد سخته .. شما باید وجه خودتونو حفظ کنید .. به عنوان یک مادر .. ویاد بدین چه کاری خوبه یا بده ..
    بنظرم لوس کردن بچه ها خیلی بده که هرچی بخواد در اختیارش بزارید و بچه بی ادب بار بیاد .. فردا هم نتونه تو جامعه چگونه بر خورد کنه .. و بچه ای پرخاشگر داشته باشید .. و سر هر موضوعی با مردم در گیر بشه ..
    با سلام و تشکر از پاسخ گویی شما.من برای یک هفته کلیه وسایل الکترونیکی او را گرفتم.براش کلی سخت بود.منتهی بعد از اتمام بازم حرفام براش مهم نیست و نگران محرومیت مجدد نیست.مثلان امروز همش از روی صندلی میپره پایین.میگم نپر.دو سه بار کارش را ادامه داد.بعدشم دست خورد به ظرفهای روی اوپن.این صدای ایجاد شداه از ظرفها من را عصبانی میکنه.چون قبلش بهش میگم نپر.یا این کار را نکن
    ویرایش توسط sweeta1977 : 09-12-2014 در ساعت 06:38 PM

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6376
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

[quote=فرشاد1020;33022]سلام

اطلاعات خیلی کمه ولی خوب ببینید 3 حالت در کل ممکنه 1- توقع بیش از حد و سختگیری شما و همسرتون از یک کودک 7 ساله 2- مشکلات مغزی و اعصبی و روانی و فیزیکی فرزند شما 3- مشکلات ناشی از تعلیم و تربیت غلط و نادرست.

سلام. ممنون از توجهتون.مثلان چند روز پیش با دوستم و پسرش رفتیم بیرون.خرید لوازم مدرسه.تا وارد پاساژ شدیم گفت تشنمه.گفتم صبر کن تا اب گیر بیاوریم.همین جور غر میزد اب.خلاصه دوستم داشت با لیوان خودشون بهش داد.بعدش گفت گشنمه بیسکوییت همرام بود میگه اینو نمیخوام.چند لحظه بعد میگه دستشویی دارم.خلاصه این مشکلاتش را برطرف کردم. دایم غر میزد.در حال برگشت دوستم رفت نهار بخره، گیر داد به دوستم بیایید خونمون ، دوستمم گفت نه، اینم دیگه رها نمیکرد.بعد گیر داد گرممه.کولر زده بود شیشه را داد پایین.هر چی میگیم کولر روشنه شیشه را بده بالا، ندا د.گفتم قفل کن شیشه را به دوستم، یک دفعه در ماشین را که رو به خیابان بود را باز کرد ه ا بیاد.دیگه من داشتم دیوونه میشدم. گفتم خونه حسابت میرسم.

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=sweeta1977;33067]
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد1020 نمایش پست ها
    سلام

سلام. ممنون از توجهتون.مثلان چند روز پیش با دوستم و پسرش رفتیم بیرون.خرید لوازم مدرسه.تا وارد پاساژ شدیم گفت تشنمه.گفتم صبر کن تا اب گیر بیاوریم.همین جور غر میزد اب.خلاصه دوستم داشت با لیوان خودشون بهش داد.بعدش گفت گشنمه بیسکوییت همرام بود میگه اینو نمیخوام.چند لحظه بعد میگه دستشویی دارم.خلاصه این مشکلاتش را برطرف کردم. دایم غر میزد.در حال برگشت دوستم رفت نهار بخره، گیر داد به دوستم بیایید خونمون ، دوستمم گفت نه، اینم دیگه رها نمیکرد.بعد گیر داد گرممه.کولر زده بود شیشه را داد پایین.هر چی میگیم کولر روشنه شیشه را بده بالا، ندا د.گفتم قفل کن شیشه را به دوستم، یک دفعه در ماشین را که رو به خیابان بود را باز کرد ه ا بیاد.دیگه من داشتم دیوونه میشدم. گفتم خونه حسابت میرسم.
    سلام

نه عزیز خونه حسابت رو میرسم دیگه یعنی چی!!!! اون یک کودک 7 ساله است شما دیگه چرا کودک میشین!؟ ظاهرا فرزند شما شروع به لج و لج بازی کرده و به قولی سرکشی . که عوامل زیادی در این امر دخیلند.
    لطفا این را به حساب بی ادبی و رعایت نکردن احترام دیگران ویا بزرگترها نگذارید. دنیا دنیای احترام دیگر نیست بلکه دنیا دنیای حرمته. حرمت این کودک به علل مختلف شکسته شده و این هم واکنش اوست

خلاصه سخن اینکه به هیچ وجه با او لج نکنید, تنبیه فیزیکی مطلقا(فراموش کنید), تهدید نکنید, مقایسه نکنید, بگین که دوسش دارید, هرگز نگید بچه بدی هستی بلکه بگید خوبی و دوست داریم ولی کارت بد بود , حتما به یک مشاور مراجعه کنید.موفق باشید

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12867
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام من فکر می کنم اصولا پدر و مادر باید بچه ها دوست باشد . نکاتی مهمی در کنار این دوستی و شکل بوجود آوردن آن نقش داره
    اولا نکته دوستی پدر ومادر و احترام آنها به یکدیگر است ( بزرگترین نکته که پایه گذا همه روابط عاطفی فرزندان است)
    دوم اگه فرزند تان به شما احترام نمی گذارد مشکل را در خودتان جستو کنید
    اگر جلوی فرزند تان دعوا می کنید و بهمدیگر بی احترامی می کنید باید منتظر ..... باشید

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13472
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

امان از این بچه های فضول، ما در فامیل داریم پدرمون رو درآورده، شاید بیش فعال باشه، ولی چیزی نیست که قابل حل نباشه، باهاش تندخویی نکنید و غیر مستقیم هدایتش کنید اما می دونم سخته

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط yekta95 نمایش پست ها
    امان از این بچه های فضول، ما در فامیل داریم پدرمون رو درآورده، شاید بیش فعال باشه، ولی چیزی نیست که قابل حل نباشه، باهاش تندخویی نکنید و غیر مستقیم هدایتش کنید اما می دونم سخته

تایپک مال پارسال
    تایپک های ..قدیمی رو بالا نیارید
    به تاریخ توجه کنید
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)