نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: شهوت زیاد

2249
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6381
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شهوت زیاد

سلام من 19 سالمه .من یه غلطی کردم که باعث شده خانواده وتمام اطرا فیانم از من بیزار بشن.چند وقته پیش بادوستم داشتیم از باشگاه میومدم که خاهرم گفت بروجای خونم وبرام لباس بیار دوستم خوشکله منم آدم شهوتی هستم وقتی رفتیم خونه به سرم زد که لواط کنم من رفتیم تو خونه ومن گفتم یا....یا نمیزارم بری اونم شروع کرد داد زدن کسی خونه نبود ولی شانس من یکسی اومد وباعث شد تمام اطرافیانم بفهمن وآبروم بره اما من خر از این قضیه درس عبرت نگرفتم وبعد چند مدت دوباره همین اتفاق افتاد اما این دفه من اون کارو کردم واون پسره به همه گفت ومنم از باشگاه انداختن بیرون من خودم به قرآن نمی خاستم کاری کنم همین که به خلوت میرسم نمی فهمم چی میشه که قدرت اختیار ندارم .حالا همه اطرافیانم و خودمم از خودم بدم میاد و چند وقته از خونه بیرون نرفتم چون همه باهام مثل قاتل ها رفتار میکنند چند بار تصمیم به خودکشی گرفتم ولی جلومو گرفتن .لطفا یه راه بگید که دیگران منو ببخشن تو روخدا دیگه خسته شدم چون همه یجوری باهام رفتار میکنند

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : اشتباه خیلی بد لطفا کمک کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط امیر740 نمایش پست ها
    سلام من 19 سالمه .من یه غلطی کردم که باعث شده خانواده وتمام اطرا فیانم از من بیزار بشن.چند وقته پیش بادوستم داشتیم از باشگاه میومدم که خاهرم گفت بروجای خونم وبرام لباس بیار دوستم خوشکله منم آدم شهوتی هستم وقتی رفتیم خونه به سرم زد که لواط کنم من رفتیم تو خونه ومن گفتم یا....یا نمیزارم بری اونم شروع کرد داد زدن کسی خونه نبود ولی شانس من یکسی اومد وباعث شد تمام اطرافیانم بفهمن وآبروم بره اما من خر از این قضیه درس عبرت نگرفتم وبعد چند مدت دوباره همین اتفاق افتاد اما این دفه من اون کارو کردم واون پسره به همه گفت ومنم از باشگاه انداختن بیرون من خودم به قرآن نمی خاستم کاری کنم همین که به خلوت میرسم نمی فهمم چی میشه که قدرت اختیار ندارم .حالا همه اطرافیانم و خودمم از خودم بدم میاد و چند وقته از خونه بیرون نرفتم چون همه باهام مثل قاتل ها رفتار میکنند چند بار تصمیم به خودکشی گرفتم ولی جلومو گرفتن .لطفا یه راه بگید که دیگران منو ببخشن تو روخدا دیگه خسته شدم چون همه یجوری باهام رفتار میکنند
    سلام

متاسفانه کاریست که شده, بگذریم. اگر به صورت زور و تجاوز بوده که خوب شما مشکلات روانی داری که باید حتما تحت درمان قرار بگیری والا ممکنه کار دست خودت بدی. اگر نه شما دلت میخواست و ایشونم

همینطور. خوب هر دوی شما ممکنه همو سکشوال باشید و یا در اثر منع جنسیتی جامعه به این کار دست زدید. خوب کاری رو انجام دادی باید عواقب رفتاریش و برخوردها رو هم بپذیری . در هر صورت حتما مشاوره بگیر.

3. کاربران زیر از فرشاد1020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6226
    تشکـر
    13
    تشکر شده 38 بار در 27 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام توبه کن تا خدا توبتو بپذیره خودش همه ی مشکلات رو حل میکنه!
    ایمانت رو قوی کن تا خدا تو خلوت باهات باشه و نذاره به هم جنس بازی رو بیاری
    یاعلی

5. کاربران زیر از misha.arjoman بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

خب اعتماد وقتی سلب میشه دیگه نمیتونی مثل قبل با دیگران راحت برخورد کنی

مسلما" اطرافیان این موضوع رو فراموش نخواهند کرد ولی گذشت زمان میتونه اونو کمرنگ کنه

و اگه تغییری در رفتار و کردارت ایجاد میکنی باید صبور باشی تا بتونی آروم آروم به زندگی قبل برگردی

وگرنه در حال حاضر صبوری کنید تا از این موضوع خارج بشید چون ناراحتی و خودکشی مشکلی رو حل نخواهد کرد

از طرفی هم رابطه خودتو با خدای خودت درست کن چون اون اگه بخواد میتونه شمارو از این مشکل رها کنه

ولی باید قبول کنی و مثل یک مرد بپذیری که هر کاری تاوانی داره و باید اونو تحمل کنی
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6381
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نمیدنم به خدا دیگه کم آوردم انقدر اطرافیانم سرکوفت میزنن که دوس دارم به میرم بخدا من نمیخام این کار هارو بکنم ولی تا پام با کسی به خلوت میرسه نمیدنم اثلا دارم چی کار میکنم .کاش اثلا این غریزه جنسی وجود نداشت

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط امیر740 نمایش پست ها
    نمیدنم به خدا دیگه کم آوردم انقدر اطرافیانم سرکوفت میزنن که دوس دارم به میرم بخدا من نمیخام این کار هارو بکنم ولی تا پام با کسی به خلوت میرسه نمیدنم اثلا دارم چی کار میکنم .کاش اثلا این غریزه جنسی وجود نداشت
    سلام مجدد

نمیدونم جوابیه من رو خواندی و یا نه , ولی خوب این رو بدان تقصیر از نیاز و یا درایو(نه غریزه)جنسی نیست چون تفاوت انسان با حیوان همین است که انسان قادر به کنترل خود خویش و نیاز هایش است و لی

حیوان تابع غریزه!

بگذریم, یکم از کودکی خود بگو البته با کمی با تعمق و فکر- آیا هیچ موقع در کودکی شاهد جفت گیری حیوانات یا انسانهای بالغ بوده ای؟ - آیا تعرض و یا تجاوز جنسی بهت شده- رابطه با پدر و مادرت چطور بوده

- با خواهران و برادرا ن چطور

پاسخت رو نقل قول کن که متوجه بشم.ممنون

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5829
    تشکـر
    470
    تشکر شده 242 بار در 113 پست
    میزان امتیاز
    10

روتو برم عزیزم!!! نکنه میخوای اطرافیانت ازت تشکر کنن؟؟؟!!!!! تازه تو هنوزم دست از این کارات برنداشتی میدونی چرا؟؟؟ چون همش ذهنت درگیره این قضیست به نظر من که باید خودتو درگیر این فکر نکنی که اگه با یکی تنها باشی چکار کنی. خوب میدونی آدم از هر چیزی که بترسه با سر میره طرفش تو هم چون ذهنت همش درگیره این موضوعه مسلما نمیتونی ازش خلاص بشی. اگه میخوای به خودت کمک کنی الان وقتشه دیگه وگرنه که خودتو 1 مرده بدون

10. کاربران زیر از Helish بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد