نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: خود ارضایی و نیاز به تحقیر شدن

6043
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    83
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

خود ارضایی و نیاز به تحقیر شدن

سلام
    من از گفتن این موضوع واقعا شرم دارم ولی خوب دیگه دارم اذیتم میشم!!
    من دوست دارم سگ خانم ها باشم . از اذیت شدن تحقیر شدن لذت میبرم علاقه شدید به لیسیدن پای خانم ها دارم ولی خوب کسی نیست که کمکم کنه و تاحالا هم نتونستم این کار رو تجربه کنم در نتیجه شدیدا معتاد به خودارضایی شدم به طوری که روزانه 3 4 بار خودارضایی انجام میدم!!!
    کمکم کنین خواهشا

2. 2 کاربران زیر از احسان نامداری بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46
    تشکـر
    391
    تشکر شده 145 بار در 81 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : خود ارضایی و نیاز به تحقیر شدن

نقل قول نوشته اصلی توسط احسان نامداری نمایش پست ها
    سلام
    من از گفتن این موضوع واقعا شرم دارم ولی خوب دیگه دارم اذیتم میشم!!
    من دوست دارم سگ خانم ها باشم . از اذیت شدن تحقیر شدن لذت میبرم علاقه شدید به لیسیدن پای خانم ها دارم ولی خوب کسی نیست که کمکم کنه و تاحالا هم نتونستم این کار رو تجربه کنم در نتیجه شدیدا معتاد به خودارضایی شدم به طوری که روزانه 3 4 بار خودارضایی انجام میدم!!!
    کمکم کنین خواهشا
    سلام
    خب اول از همه اینکه به وبسایت مشاور خوش اومدید

من از بین صحبتهای شما متوجه شدم که از دو مشکل رنج می برید
    اولی این مشکل آزارطلبی هست که علاقمندید از جانب خانمها مورد تحقیر و توهین قرار بگیرید
    و دومی هم که مشکل خودارضایی هست

درسته که هر دوی اینها مواردی غیر طبیعی به حساب میان و نیاز به درمانهای گوناگون دارن، اما درخواست اصلی شما رفع کدامیک هست؟ ...

4. کاربران زیر از Moshaver بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    83
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

هر دو اما خود ارضای مشکل اصلی منه!

6. کاربران زیر از احسان نامداری بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46
    تشکـر
    391
    میزان امتیاز
    11

هر دو اما خود ارضای مشکل اصلی منه!
    خب برآیند من اینه که مشکلات شما از بروز و ظهور بیش از حد فانتزی های جنسی تون هست

به این صورت که فکر کردن شما درباره ی زیبایی ها و لذات یک ارتباط جنسی با جنس مخالف باعث میشه که تمایل بیش از اندازه ای به ارتباطات جنسی پیدا کنید، از طرفی چون دسترسی به این مورد ندارید از یک طرف عطش شما رو بیش از پیش میکنه و حتی تا این حد جلو میرید که تشنه ی لیسیدن پاهای یک جنس مخالف میشید (البته شاید هر فانتزی جنسی در چارچوب خودش بسیار زیبا هم باشه، اما با این شرایط نه و بعنوان یک ناهنجاری شناخته میشه) و اما از طرف دیگه و در نهایت که هیچ راهکاری ندارید مجبورید خلاء پیش آمده رو با خودارضایی پر کنید

درباره عوارض و مضرات خودارضایی که خب نیازی به گفتن نیست، خلاصه بدونید که از لحاظ دین گناه کبیره هست، اما از لحاظ علم پزشکی که به دلائل متعدد باعث ایجاد مشکلاتی در شما میشه
    در رفتار شما خودش رو به این صورت نشون میده که اراده تون رو ازتون سلب میکنه، بگونه ای که در آینده در اتخاذ تصمیمات مهم زندگیتون دچار مشکلاتی میشید و حتی در امورات روزمره تون هم دیگه نمیتونید نظم لازم رو به برنامه هاتون بدید
    از سویی در آینده و در زندگی جنسی تون به مشکلات عدیده بر میخورید از ساده ترینش که انزال زودرس باشه تا اختلالات نعوظ از عوارض این عمل شما می باشد. بگونه ای که فردا روز که باید در زمان و مکان لازمش طرف مقابلتون رو ارضا کنید بعلت اینکه قبلا خود ارضایی داشتین نمیتونین طرف مقابلتون رو ارضا کنید و اون زمان مشکلات روانی و رفتاری عدیده ای رو، هم برای خودتون و هم برای طرف مقابلتون به وجود می آورید

اما چه کنیم که بتونیم بر این مورد غلبه کنیم؟
    خب شما باید خودتون رو بشناسید، آیا از اینگونه اشخاصی هستید که اگر اراده کردید که یک عملی رو انجام ندید دیگه یه هیچ وجه سمتش نمیرید؟
    (براتون مثال میزنم: دیدید این افرادی که میگن سیگار رو میزاریم کنار، و از روزی که گذاشتن کنار دیگه تحت هیچ شرایطی حتی لب به سیگار هم نزدن؟)
    یا اینکه باید به مرور و کم کم این مورد رو کنار بزارید؟
    ما فرض میکنیم که شما از دسته افراد گروه دوم هستید

خب ببینید اول از همه شما باید زمینه ی لازم برای ترک رو فراهم کنید ؛؛ مواد لازم:
    1. توبه !! (بله، درست خواندید: توبه. اول از همه از خدای بالای سرتون عذرخواهی کنید که از فرامینش سرپیچی کردید)
    2. تقاضا و توکل ! (از همون پروردگاری که ازش عذرخواهی کردید بخواهید که با تقویت اراده تون شما رو در این راه یاری کنه)
    و سوم هم. اراده و در نهایت برنامه

برای اینکه موفق بشید یک روز به یک روز شروع میکنیم
    یک تقویم بگیرید و هر روزی که خودارضایی نکردید رو آخر شب تیک بزنید، فرداش همینطور و میریم جلو ...
    اما چه کنیم که در طول هر یک روز خودارضایی نکنیم؟

اول اینکه از افکارتون دوری کنید، بگونه ای که هر زمان افکار و فانتزی های جنسی بسراغتون اومد بلافاصله با مورد دیگه ای جایگزینش کنید (مگر اینکه یک همراه حقیقی مشترک در کنارتون باشه، نه فقط تصورات و تخیلاتتون)
    دوم اینکه محرکهای محیطی رو از اطرافتون دور کنید، بعنوان مثال شبکه ها و سایتهای محرک ماهواره ای و اینترنتی
    سوم اینکه سعی کنید نگاهتون رو درویش کنید ... !! درست است که خانمها و بانوانی رو در سطح شهر می بینید که از لحاظ ظاهری آراسته هستند و بعضا شاید به چشمتون زیبا هم بیان، اما مهم اینه که بدانید این شما هستید که نباید با دیدن اونها شروع به خیال پردازی موهومانه در ذهنتون کنید و اونها هم مثل شما که دوست دارید مرتب بنظر بیاید خودشون رو آراسته و مرتب میکنن و اکثرا قصد خاصی ندارند
    چهارم اینکه تغذیه تون رو از مواد محرک و تقویت کننده ی قوای جنسی به حداقل برسونید، بعنوان مثال از خوردن غذاهایی همچون فلفل، ادویه جات، موز، خرما، عسل و ...تا حد ممکن خودداری کنید، حتی غذاهای روزمره رو هم میتونید تا حد ممکن پایین بیارید و حتی میتونید روزه بگیرید !
    پنجم اینکه به ورزش رو بیارید اما ورزشی که در آن با دوستانی از جنس خودتون روبرو نباشید و بدتر مشکلتون رو مضاعف کنن (مثلا الان تبدیل شدن باشگاه به یک پاتوق، یکی از معضلات جامعه ی ما شده)
    یا اینکه ورزشتون همراه با یک آشنایی جدید نباشه که شما رو به سمت فانتزی هاتون سوق بده (مثلا صبح جمعه که پارک یا کوه تشریف می برید طرح دوستی با یک خانم رو نریزید که بعد از بازگشتتون بخواید با فکر کردن به راههای چیره شدن بر ایشون! دست به خودارضایی بزنید)
    ششم که بسیار هم مهم هست "اشتغاله"> خودتون رو حتی شده پاره وقت در یک جا مشغول به کار کنید، این یک قانون نانوشته هست که وقتی کاری بر گردنتون باشه و در انجامش متعهد باشید فرصت و حوصله ی پرداختن به امورات این چنینی رو دیگه نخواهید داشت (البته باز هم با رعایت نکات ذکر شده در بندهای بالایی، نه اینکه خود محل کارتون تبدیل به یک محرک بشه)

خب حالا فعلا همین ها رو داشته باشید تا ببینیم چه میکنید قهرمان ...
    ویرایش توسط Moshaver : 09-08-2013 در ساعت 02:00 AM

8. 2 کاربران زیر از Moshaver بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    83
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

امیدوارم که از پس اینکار ها بر بیام فقط سوالم اینه که الان دیر نشده؟
    چون من دچار زود انزالی" onclick="replacer_hook(332)" target="_blank" href="http://forum.moshaver.co/f147">زود انزالی شدم همین الان و این مسئله خود ازضایی از کلاس دوم سوم راهنمایی تا الان که 18 سالمه به شدت همراهم بوده و روز به روز زیاد تر شده!!
    به نظرتون برای اینکه انقدر به فکر و رویا نرم رابطه داشتن با دوست دخترم میتونه مفید باشه ؟
    یعنی اگر مثلا کسی باشه که من پاشو بلیسم و اربابم باشه میتونه منو از خودارضای دورتر کنه؟

10. 2 کاربران زیر از احسان نامداری بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46
    تشکـر
    391
    میزان امتیاز
    11

امیدوارم که از پس اینکار ها بر بیام فقط سوالم اینه که الان دیر نشده؟
    چون من دچار زود انزالی شدم همین الان و این مسئله خود ازضایی از کلاس دوم سوم راهنمایی تا الان که 18 سالمه به شدت همراهم بوده و روز به روز زیاد تر شده!!
    به نظرتون برای اینکه انقدر به فکر و رویا نرم رابطه داشتن با دوست دخترم میتونه مفید باشه ؟
    یعنی اگر مثلا کسی باشه که من پاشو بلیسم و اربابم باشه میتونه منو از خودارضای دورتر کنه؟
    دوست عزیز من به شما توصیه کردم که از محرکها دوری کنید و چنانچه فکری هم بسراغ شما آمد بلافاصله ذهنتون رو به چیز دیگری معطوف کنید که این افکار در ذهنتون جولان ندهند
    اون وقت شما میگید رابطه داشتن با جنس مخالف از این مشکلتون کم کنه؟!...
    ببینید اگر رابطه ی شما با جنس مخالفتون یک رابطه ی مداومی هست و میتونید رابطه ی جنسی مستمری با ایشون داشته باشید یعنی به نوعی پارتنر جنسی همدیگه هم بصورت همیشه در دسترس و برای مدت طولانی به حساب بیاید (البته شرعی) خب بله، به احتمال زیاد بتونه به شما در ترک این عادت کمکی بکنه
    اما از اونجایی که معمولا روابط دوستی بعلت موانعی که وجود داره، معمولا نهایتا به یک یا چند بار رابطه ی جنسی محدود میشه بدتر باعث حریص تر شدن شما خواهد شد ...
    ویرایش توسط Moshaver : 09-15-2013 در ساعت 08:47 PM

12. 3 کاربران زیر از Moshaver بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1983
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

برای کمک و راهنمایی *علمی* بدینجا مراجعه بفرمایید:
    کمک علمی به مازوخیست ها

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد