نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: ترس از دوری از خانواده

1570
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6416
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

ترس از دوری از خانواده

سلام.من امسال روزانه شهر خیلی دور رشته مورد علاقمو قبول شدم..... اون شهر نه مسیر هواپیما داره نه قطار من خیلی واسم سخته 12 ساعت تو اتوبوس باشم....از یه طرف آزاد تهران هم همین رشته قبول شدم منتها بحث هزینه خیلی واسم سنگینه و از طرفی هم نمیخوام بعد دوسال کنکور برم آزاد.... دانشگاه دولتی ارج و قرب دار طبیعتا..... من خیلیییی سختمه تا این حد از خونوادم دور باشم.....از خوابگاه میترسم.....میترسم با هم اتاقیا کنار نیام. از دوری میترسم.... از تنهایی موندم چیکار کنم

2. کاربران زیر از negar-s بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : ترس از دوری از خانواده

دوست عزیز در حال حاضر تفاوتی بین آزاد و دولتی نیست و شما باید شهریه ای رو پرداخت کنید

در ضمن بعد مسافت برای شما هزینه ای بیشتر ایجاد خواهد کرد ..

برای درس خوندن و موفق شدن باید روحیه و فکری آروم داشته باشی ، و این موردو میتونی در شهر خودت تجربه کنی

پس فکرتو از این افکار بیهوده رها کن و از این فرصت استفاده خوبی ببر

در ضمت دانشگاه ازاد با بالا بردن سقف واحدهای تابستانی تونسته مدت تموم شدن دوره لیسانس رو به سه سال واقعی کاهش بده

پس شما میتونید دانشگاه آزاد درس خونی و از کلاس ها و کتاب و جزوه دوستان در تهران و دانشگاه دولتی استفاده کنی و خودتو از همین

سال اول برای قبولی ارشد اماده کنی ... پس بهتره موقعیت و امکانات تهران رو فدای حرف مردم و فکرای خودت نکنی
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    2994
    تشکـر
    2
    تشکر شده 51 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    دوست عزیز در حال حاضر تفاوتی بین آزاد و دولتی نیست و شما باید شهریه ای رو پرداخت کنید

در ضمن بعد مسافت برای شما هزینه ای بیشتر ایجاد خواهد کرد ..

برای درس خوندن و موفق شدن باید روحیه و فکری آروم داشته باشی ، و این موردو میتونی در شهر خودت تجربه کنی

پس فکرتو از این افکار بیهوده رها کن و از این فرصت استفاده خوبی ببر

در ضمت دانشگاه ازاد با بالا بردن سقف واحدهای تابستانی تونسته مدت تموم شدن دوره لیسانس رو به سه سال واقعی کاهش بده

پس شما میتونید دانشگاه آزاد درس خونی و از کلاس ها و کتاب و جزوه دوستان در تهران و دانشگاه دولتی استفاده کنی و خودتو از همین

سال اول برای قبولی ارشد اماده کنی ... پس بهتره موقعیت و امکانات تهران رو فدای حرف مردم و فکرای خودت نکنی
    سلام فرخ از کی دولتی پولی شدهه تا اونجا که میدونم تقریبا مجانیه داری تبلیغ دانشگاه ازاد میکنی

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    2994
    تشکـر
    2
    تشکر شده 51 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط negar-s نمایش پست ها
    سلام.من امسال روزانه شهر خیلی دور رشته مورد علاقمو قبول شدم..... اون شهر نه مسیر هواپیما داره نه قطار من خیلی واسم سخته 12 ساعت تو اتوبوس باشم....از یه طرف آزاد تهران هم همین رشته قبول شدم منتها بحث هزینه خیلی واسم سنگینه و از طرفی هم نمیخوام بعد دوسال کنکور برم آزاد.... دانشگاه دولتی ارج و قرب دار طبیعتا..... من خیلیییی سختمه تا این حد از خونوادم دور باشم.....از خوابگاه میترسم.....میترسم با هم اتاقیا کنار نیام. از دوری میترسم.... از تنهایی موندم چیکار کنم
    خانم دانشگاه دولتی خیلی مدرکش معتبر تر و هیچ پولی نیمخوای بدین ببینید دانشمندان روانشاس میگن حتی بدترین موقعیت مثلا زندانم سخته روبرو شدن باهش میگن وقتی باهش روبروی بشی عدات میکنی سازگار میشی و راحت زندگی میکنی ولی توصیه میکنم اگه خرچ دانشگاه دولتی براتون بیشتر میفته همون ازاد برین بهتره ولی دولتی خرجش مثلا نصف باشه میارزه چون شما هزینه براتون سنگینه خوایگاهم مثل تمام ادمای دیگه عادت میکنی و درستو میخونی کاری که همه کردن و مشکلیم نداشتن ولی حسابتون بکنید اگه از پس خرج دولتی بر میاید همون بهتره و اب و هوای اونجام قایل تحمل باشه براتون البته باید برید بپرسید و ببینید

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6416
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون دوستان....من یادم رفت که بگم من تهران نیستم..... یعنی آزاد تهران هم برای من دور حساب میشه اما نه خیلی دور...... بعدم این آزاد به هیچ عنوان خوابگاه نداره و من میدونم که از پس هزینه خونه و کرایه خونه تو تهران بر نمیام........ خدا خودش راهنماییم کنه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد