نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: مشکل با چاقی

1590
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6458
    تشکـر
    5
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy مشکل با چاقی

سلام. راستش نمیدونم باید تو این سایت بگم یانه ولی چون دیدم خیلی از مردم اینجا مشکلاتشون رو میزارن و راه حل های خوبی بهشون پیشنهاد میشه تصمیم گرفتم منم بگم.
    شاید مسخرم کنین چون احتمالا موضوع خیلی مسخره ایه ولی من الان تقریبا 1 ساله که کاملا اعتماد به نفسمو از دست دادم،عصبی شدم،از مردم به دور شدم و هیچ چیزی برام جذابیت نداره و همه ی اینا دلیلش چاق شدنم تو این یک ساله. در حد خیلی زیاد چاق نیستم ولی نسبت به همه ی خوانواده به خصوص خواهر بزرگترم که از همه بیشتر بهش حسودی میکنم چاق ترم . همین موضوع باعث شده هیچ شادی ای نداشته باشم و یه جورایی افسرده بشم و خیلی خیلی احساس تنهایی کنم.
    خیلی سعی کردم لاغر بشم ولی نمیتونم انگار حوصله ی اون کارم ندارم و همینطور ارادشو ندارم که تا یه مدت طولانی رژیم بگرم و ورزش کنم و احساس میکنم باید یکی باهام باشه و تنها نباشم.
    متاسفانه خانوادمم طوری نیستن که کمکم کنن بهم نیرو و روحیه بدن حتی بعضی وقتا این موضوع رو وسط میکشن و باعث میشه بیشتر احساس تنهایی کنم. دیگه طوری شده که حتی اگه موضوع صحبتشون من نباشم و یه نفر درباره ی چاقی و لاغری صحبت کنه بغض کنم و گریم بگیره.
    همینطور اصلا آدم اجتماعی نیستم که بتونم با کسی دوست شم . کلا شاید 2 یا 3 تا دوست داشته باشم که باهاشون صمیمی هم نیستم.
    واقعا خوشحالم میکنین کمکم کنین

2. کاربران زیر از exotic بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6416
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : میشه یه راه حل بهم بگین !!؟؟

سلام..... قبل از راهنمایی بذار بگم که منم مثل شما خیلی زودرنج شدم..... من کنکور اون چیزی که دلم میخواست و بقیه انتظار داشتن قبول نشدم..... هربار هرجا بحث کنکور میشه من بغض میکنم....شاید اصلا درباره من نباشه اما واقعا نمیتونم بیخیال بشم....... من که با خودم تصمیم گرفتم یه روز انتقام تمام این روزای سختو بگیرم....شما هم اووول از همه یه هدف مشخص کن....ادم بی هدف نه اراده داره نه انگیزه...... اول هدفتو پیدا کن بعد اراده کن بش برسی بعد به خودت انگیزه بده..... خدا رو فراموش نکن......

4. 2 کاربران زیر از negar-s بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام یه سایت بهتون معرفی میکنم واقعا عالیه دوست داشتی برو وعضوشو www.zibatar.com .

6. کاربران زیر از farimah بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5829
    تشکـر
    470
    تشکر شده 242 بار در 113 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام بچه ها من درکتون میکنم. کلا هر کی راجبه هرچی حرف میزنه من بغض نمیکنم 1راست گریه میکنم. هیچ دوستی هم ندارم اوایل داشتما اما از وقتی افسرده شدم همه رو از خودم رنجوندم البته تقصیر خودشون بود که منو درک نکردن در هر صورت الان فقط اس ام اسی باهاشون رابطه دارم . تازه 1 مدت چاقم شده بودم خانوادمم نذاشتن اون رشته ای رو که میخوام بخونم. خیلی مشکلای دیگه که شماها حتی تصورشم نمیکنید تنها کسی که به من کمک کرد فقط خودم بودم میدونی آدم بعضی وقتا به نقطه ی انفجار میرسه همون موقست که میتونی هر چیزی رو از خودت بخوای من تلافیه خیلی چیزارو سر خودم درآوردم. به نظر من چاقی چیزی نیست که آدم به خاطرش ناراحت بشه و از بقیه فاصله بگیره فقط 1 کمی همت میخواد و بس

8. کاربران زیر از Helish بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6440
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام بچه ها مي تونم بپرس جواب مشكل رو كي و كجا واسمون مي فرستن؟

10. کاربران زیر از سميه درويشي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6386
    تشکـر
    72
    تشکر شده 39 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام عزیز دلم [replacer_img]

خیلی خوشحال میشم که بتونم کمکت کنم که دوباره اعتماد به نفستو به دست بیاری.

ببین از نوشتارت مشخصه که خودتو باور نداری،چون فکر میکردی اگه این پستو بذاری مسخرت میکنن

حرف های مردم همیشه مثل مانع های کوچیکی بر سر راه زندگی ما هستن،هیچوقت به این مانعا توجه نکن و بی توجه از کنارشون رد شو.

در مورد چاقی و این حساسیت تو باید بگم که کاملا اشتباه میکنی!فکر نکن که یکی باید باهات باشه و کمکت کنه،فکر نکن یکی باید تورو به سمت جلو هل بده و کمکت کنه.منتظر نباش کسی دستتو بگیره و بلندت کنه،با اراده ی خودت بلند شو.

تنها کسی که میتونه به تو کمک کنه خودتی ، باید ارادشو داشته باشه،بشین برنامه ریزی کن برای کلاس باشگاه ... اینطوری خیلی بهتره چون روابط اجتماعی و تعداد دوستان صمیمیت هم بالا میره

یا به عبارتی بیشتر تو جامعه فعال باش

اگه وقتی بحث این موضوع پیش میاد تو خودتو ضعیف نشون بدی و بغض کنی،گناه بزرگی در حق خودت کردی ! چون به دیگران اجازه میدی بیش از اندازه مداخله کنن تو زندگیت.

به خودت عشق ورزی کن، تفکر مثبت داشته باش(با به عبارتی همیشه نیمه پر لیوان رو ببین ) ، ورزش و تغذیه سالم رو همیشه در اولویت های زندگیت قرار بده،همیشه کتاب مطالعه کن

و در اخر توکل به خدا رو هیچوقت از دست نده ....در ضمن با ترس های زندگیت روبرو شو و هیچوقت ازشون فرار نکن .در عوض برای رفعشون تلاش کن،هیچ شکستی نباید تورو نا امید کنه

فقط باید <اراده > داشته باشی همین

امیدوارم موفق و پیروز باشی خانومی.

12. کاربران زیر از dr.sh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5829
    تشکـر
    470
    تشکر شده 242 بار در 113 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط سميه درويشي نمایش پست ها
    سلام بچه ها مي تونم بپرس جواب مشكل رو كي و كجا واسمون مي فرستن؟
    سلام شما باید مثل بقیه پست بزاری بقیه هم میخونن و راهنماییت میکنن تو همون پستی که خودت میفرستی برات میفرستن جیگر

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد