نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: مادر شوهر سنگدل

1403
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6518
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Angry مادر شوهر سنگدل

با سلام
    من و شوهرم در دانشگاه با هم آشنا شدیم و با مخالفت های شدید خانواده شوهرم ، تصمیم به ازدواج گرفیم بعد از 2سال که بچه دار شدیم با وجود اینکه من شاغل هستم و در شهری دور از خانواده هامون زندگی میکنیم تا کنون هیچ مسولیتی را در قبال نگهداری از فرزندم قبول نکرده است اکنون دخترم 3سالش شده و تمام این مدت ماردم از او نگهداری کرده و چه مستقیم و چه با دعوا و ناراحتی مادرشوهرم امتناع میکنه از نگهداری دخترم و میگوید من نمیتونم خانه و زندگیمو ول کنم بیام شهرستان بچه تو را بگیرم در صورتیکه هیچ مسولیتی در خانه خودش ندارد و با شوهرش(پدرشوهرم) که بازنشسته شده زندگی میکند حتی وقتی دخترم مریض میشه و احتیاج به نگهداری و مراقبت بیشتر دارد یه خورده هم دل نمیسوزونه.هیچ راهی فایده نداشته تا کنون . دیگر تحملش را ندارم و هر روز کینه ام از او بیشتر میشود مادرم نیز به سطوح آمده و او هم خسته شده نمیدانم چه رفتاری را با مادرشوهرم در پیش بگیرم لطفا راهنماییم کنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : مادر شوهر سنگدل

نقل قول نوشته اصلی توسط ویانا1391 نمایش پست ها
    با سلام
    من و شوهرم در دانشگاه با هم آشنا شدیم و با مخالفت های شدید خانواده شوهرم ، تصمیم به ازدواج گرفیم بعد از 2سال که بچه دار شدیم با وجود اینکه من شاغل هستم و در شهری دور از خانواده هامون زندگی میکنیم تا کنون هیچ مسولیتی را در قبال نگهداری از فرزندم قبول نکرده است اکنون دخترم 3سالش شده و تمام این مدت ماردم از او نگهداری کرده و چه مستقیم و چه با دعوا و ناراحتی مادرشوهرم امتناع میکنه از نگهداری دخترم و میگوید من نمیتونم خانه و زندگیمو ول کنم بیام شهرستان بچه تو را بگیرم در صورتیکه هیچ مسولیتی در خانه خودش ندارد و با شوهرش(پدرشوهرم) که بازنشسته شده زندگی میکند حتی وقتی دخترم مریض میشه و احتیاج به نگهداری و مراقبت بیشتر دارد یه خورده هم دل نمیسوزونه.هیچ راهی فایده نداشته تا کنون . دیگر تحملش را ندارم و هر روز کینه ام از او بیشتر میشود مادرم نیز به سطوح آمده و او هم خسته شده نمیدانم چه رفتاری را با مادرشوهرم در پیش بگیرم لطفا راهنماییم کنید.
    عزيزم شما چرا انقدر توقع داريد از ايشون .خب مادرشوهرم خونه زندگي داره واسش سخته از خونش دور باشه من كاملا دركش ميكنم خب اگر امكانش هست يه مدت سركار نريد اصلاچندسال بعد دخترتون سنش رسيد كه بره مهد ميتونيد دوباره شروع بكار كنيد .بنظرمن شما توقعتون رو كم كنيد وظيفه نگهداري فرزندتون بعهده شماست پس چرا توقع داريد اخه من خودم شاغل هستم اگر روزي بخام صاحب فرزند بشم(ايشاا...)يه مدت قيد كارمو ميزنم من دوست دارم خودم بچمو تربيت كنم .بنظرم شما سطح توقعتون رو بياريد پايين

3. 2 کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

خب قبل از هرچیزی باید قبول کنی که مسئولیت زندگی خودت به عهده خودته ...

و هر کاری رو بدون اینکه از کسی توقع داشته باشی انجام بدی ، به هرحال هر کسی اخلاقی داره ..

و شما نمیتونید ازش انتظار داشته باشید ...

چون خیلی از افراد بعد از پاگذاشتن به این سن دیگه حال و حوصله درست و حسابی ندارن ...

پس بهتره مسئولیت رو خودت به عهده بگیری .. اونوقت متوجه میشی که انتظاراتت بیهوده بوده ...

5. کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5950
    تشکـر
    80
    تشکر شده 174 بار در 83 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    مادر شوهر شما سنی ازش گذشته و خودش زمانی بچه داری کرده و حالا داره استراحت میکنه و به اصطلاح بازنشسته شده
    شما اگه نمیتونستی بچه نگه داری نباید بچه دار میشدی
    مسئولیت زندگی شما با دیگران نیست
    توقعتون خیلی زیاده
    شما مادر اون بچه اید اجازه ندید با تربیت متفاوت و چندگانه بزرگ بشه
    امضای ایشان
    تویی که مرا در سقوط می بینی
    آیا تاکنون اندیشیده ای
    شاید خود وارونه ایستاده ای؟...

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ویانا1391 نمایش پست ها
    با سلام
    سلام

حرف دوستان درسته آدمی هستی پر از توقع, توقعت رو کم کن راحت میشی. اگه شخصا نمیتونی مشاوره بگیر. موفق باشی

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6561
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ماشااله چقدر پر توقعی
    مگه برای مادر شوهرت بچه دار شدی؟؟
    یا سر کار نرو یا بچت رو بزار مهد کودک
    همه که مادر و مادر شوهر ندارن
    ضمنا منم فک نمیکنم از سنگدلی مادر شوهرت باشه
    سن که میره بالا ادم حوصله بچه و توان نگهداری بچه رو نداره

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5649
    تشکـر
    45
    تشکر شده 64 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام منم شاغلم دخترم دو سال داره هر روز صبح با خودم میبرم مهد ظهر میارم هرگز هم دوست ندارم کسی بیاد دخترم رو نگه داره و تربیتش کنه ما چند تا همکار که بچه کوچیک داریم خودمون مربی گرفتیم و در محل کارمون نگهش میداره یه اتاق رو به اونا اختصاص دادیم و مهدش کردیم جلو چشم خودمون هم هست هر چند مهدای بیرون هم هست خیلی هم خوبه دلیلی نداره تو توقع داشته باشی یکی کار و زندگیشو ول کنه بیاد بچه تو رو بزرگ کنه کمی مسوولیت پذیر باش .

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6559
    تشکـر
    1
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    دوستان راس میگن توقع شما بیخودیه
    اخه اگه میومد بچه شما رو هم نگه میداشت و تو خونه شما میموند اون موقع تازه خیلی بحث های دیگه شروع میشد که بدتره
    نه برا مادرشوهرتون نه برا شوهرتون سخت نگیرین بخاطر این موضوعبب
    ینین چند نفر گفتن که شما توقعتون بالاست
    پس قبول کنید
    من احتمال میدم چون مادر خودتون خسته شده از اون جانب ناراحت شدین و اینجوری دلتون پره
    خب مادرتونم حق داره
    بچه رو بزارین مهد. هم واسه خود بچه خوبه هم واسه شما

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد