نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: ازدواج با مقیم کشور های خارجی

1292
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6533
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواج با مقیم کشور های خارجی

سلام... من متولد سال 63 هستم یعنی 30 سالم هست ظاهرم به گفته ی اطرافیان جذابه. قدم 176 هست و شاید یکی از مشکلاته من برای ازدواج در سالهای گذشته این بوده. کلاً ظاهر خوبی دارم... فوق لیسانس رشته ی انیمیشن دارم و مدرسم در این زمینه با حقوق خیلی کم. یه واحد آپارتمانم از طرف پدرم بهم ارث رسیده...ضمناً
    ولی. ولی من حدود 5سال پیش ازدواج کردم ... با یه آدم دروغگو و ضمناً بعد از 4ماه متوجه شدم شیشه مصرف میکنه و بلافاصله جدا شدم... البته با حمایت خانوادم
    به هر حال بعد از اون خیلیارو بهم معرفی کردن یا خیلیا هم مستقیم ازم خواستگاری کردن ولی همشونم یجاشون میلنگید. موقعیت خودم از همشون بهتر بود ... خیلی می ترسم... و از شکست برای بار دوم وحشت دارم. هرکی میاد یا شغل خوبی نداره. یا دیپلم هست... یا بچه داره. یا طلاق گرفته و دلیل طلاق مشخص نیست. یا مجرد با هزارتا مشکل....!!!
    تو سرم افتاده شدید که پذیرش از کشور آمریکا بگیرم و برم و دیگه برنگردم. خودم می دونمو زندگیم ترسی ام از ازدواج دوم و بی آبرویی برای خانوادم..نخواهم داشت
    ولی خیلی هزینه برداره!!! به هر حال الان یکی از دوستام برادرشو بهم معرفی کرده که اقامت از کشور بلژیک داره که میگه با ازدواج سوری موفق به گرفتنش شده که یه بچه ام از اون ازدواج اورده ولی بچه با اون زنه هست... و دیپلم داره و ظاهراً قصد درس خوندنم نداره و سه سال از من بزرگتره. ظاهرشم معمولیه . خودم بهترم و شغلش که اصلاً دوست ندارم ... توی یه کارخونه ی گوشت کار می کنه و کارش دقیقاً قصابیه
    نمی دونم کار درستی هست بهش فکر کردن برای ازدواج...ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : ازدواج با مقیم کشور های خارجی

خب عزیزم شما با این همه وسواس در انتخاب چطور به این فکر افتادی ؟

در قدیم زن ها برای این ازدواج میکردن که از حمایت مالی و اجتماعی برخوردار بشن

ولی در حال حاضر با کار کردنشون دیگه این درخواست کم شده و بیشتر دنبال افرادی با سطح بلاتر از خودشونن

که در مورد شمام صادقه ولی با این ازدواج که مشخص نیست آخرش به کجا ختم میشه ..داری ریسک بزرگی میکنی

چون از نشونه ها مشخصه که این فرد قبلا" ازدواجی داشته که راحت از کنارش گذشته و با دروغ وارد یک رابطه شده

بهتره مشورت کنید و تمام جوانب رو بسنجی ... چون برگشت از یک شکست سخته

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6064
    تشکـر
    32
    تشکر شده 196 بار در 82 پست
    میزان امتیاز
    10

در واقع مصداق از چاله به چاه افتادنه الان اینجا که از لحاظ مالی حداقل در حد معمولی و مشکل مسکن رو نداری و شغل داری ..حالا برای فرار از یه چیز بد میخوای به یه چیز بدتر پناه ببری ..ببخشید ولی زیاد تو این انجمن میشنوم که برای فرار از زنا دست به استمنا زدم که فساد و گناه نباشه ..یه چی تو همین مایه های حرفهای شماست ..شما با شرایط بهتر از این بنده خدا تو ایران روبرو شدی و ترس از شکست مانعت شد که ازدواج کنی حالا میخوای بری اون ور دنیا و با توجه به چیزهائی که گفتی معلومه که خانواده ات بزرگترین حامی خودت رو از دست بدی ..به نظر من به جای اینکه مسئله ترس خودت رو حدس بزنی داری صورت مسئله رو پاک میکنی ..مث کسی که از به خاطر تصادفی که داشته بگه من دیگه هیچ وقت نمیتونم سوار هیچ ماشینی بشم ..در ضمن آیا همه باید برای شما دلیل بر هم خوردن زندگی قبلیشون رو بشرح و تفصیل بیان کنن؟
    امضای ایشان
    وقتی خدا کاری برات انجام میده تو به توانائی های خدا اطمینان داری و هنگامی که کاری برات انجام نمیده خدا به توانائی های تو اطمینان داره ....
    .................................................. ...............
    1- برای تشکر از پست مورد نظرتون از کلید تشکر استفاده کنید (سپاس نشانه قدرشناسی شماست )
    2- برای متوجه شدن کاربر از ادامه داشتن بحث پست مورد نظر رو نقل قول بگیرید
    3- جداً از دادن جوابهای طنز و مسخره کردن کاربر و یا دادن جوابهای بدون تفکر حاوی مطالبی همراه با شدت عمل پرهیز کنید ..

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4062
    تشکـر
    60
    تشکر شده 115 بار در 69 پست
    میزان امتیاز
    10

عزیزم
    من هم چند بار با این چالش مواجه بودم
    ببین من خودم آخر به این نتیجه رسیدم که قید مهاجرت را بزنم و کلا کول توی ایران زندگیمو بکنم،،اگر هر مشکلی توی ایران دارم،،سعی کنم با هزار و یک راه دیگر آن ها را برطرف کنم تا این که بخواهم ریسک بزرگ تری بکنم و راستش،،من ترسیدم و احساس کردم این جا راحت تره..کنار آمدن با همه چیز های قدیمی راحت تره..عادت کردم بهش..به زندگی این مدلی و من راه راحت را برگزیدم دیگر ( خجالت )
    تو را نمی دانم ببین،،ممکن است خیلی برایت خوب بشود فقط تنها چیزی که می دانم این است که اگر بخواهی این شکلی مهاجرت بکنی راه خیلی خیلی سختی پیش رو داری
    دیگر انتخاب با خودت
    ببین می ارزد یا نه
    موفق باشی

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saraone نمایش پست ها
    سلام... من متولد سال 63 هستم یعنی 30 سالم هست ظاهرم به گفته ی اطرافیان جذابه. قدم 176 هست و شاید یکی از مشکلاته من برای ازدواج در سالهای گذشته این بوده. کلاً ظاهر خوبی دارم... فوق لیسانس رشته ی انیمیشن دارم و مدرسم در این زمینه با حقوق خیلی کم. یه واحد آپارتمانم از طرف پدرم بهم ارث رسیده...ضمناً
    ولی. ولی من حدود 5سال پیش ازدواج کردم ... با یه آدم دروغگو و ضمناً بعد از 4ماه متوجه شدم شیشه مصرف میکنه و بلافاصله جدا شدم... البته با حمایت خانوادم
    به هر حال بعد از اون خیلیارو بهم معرفی کردن یا خیلیا هم مستقیم ازم خواستگاری کردن ولی همشونم یجاشون میلنگید. موقعیت خودم از همشون بهتر بود ... خیلی می ترسم... و از شکست برای بار دوم وحشت دارم. هرکی میاد یا شغل خوبی نداره. یا دیپلم هست... یا بچه داره. یا طلاق گرفته و دلیل طلاق مشخص نیست. یا مجرد با هزارتا مشکل....!!!
    تو سرم افتاده شدید که پذیرش از کشور آمریکا بگیرم و برم و دیگه برنگردم. خودم می دونمو زندگیم ترسی ام از ازدواج دوم و بی آبرویی برای خانوادم..نخواهم داشت
    ولی خیلی هزینه برداره!!! به هر حال الان یکی از دوستام برادرشو بهم معرفی کرده که اقامت از کشور بلژیک داره که میگه با ازدواج سوری موفق به گرفتنش شده که یه بچه ام از اون ازدواج اورده ولی بچه با اون زنه هست... و دیپلم داره و ظاهراً قصد درس خوندنم نداره و سه سال از من بزرگتره. ظاهرشم معمولیه . خودم بهترم و شغلش که اصلاً دوست ندارم ... توی یه کارخونه ی گوشت کار می کنه و کارش دقیقاً قصابیه
    نمی دونم کار درستی هست بهش فکر کردن برای ازدواج...ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

سلام

عزیز متاسفم از آنچه که خواندم, ببینید مشکل شما ترس بعد از حادثه است. در حقیقت شما ترس از ازدواج مجدد داری( به علت ازدواج بد و غلط قبلیت) که چه توی ایران باشی چه توی یک کشور دیگه

این ترس همراه شما خواهد بود!.

پس بهتره حتما برای رفع این مشکل یک خانم مشاور خوب مسلط به هیپنوتراپی رو پیدا کنی.

اگر هم که بخوای با این شخص ازدواج کنی(که من تائید نمیکنم) حتما به ایشان بگو هدفت چیه و فقط و فقط میخوای از ایشان به صورت یک پل برای خروج از کشور استفاده کنی و کششی در کار نیست والا خیلی خیلی به دردسر میفتی.

موفق باشی

اگر صحبتی ذاشتی لطفا و حتما نقل قول کن. سپاس

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد