نمایش نتایج: از 1 به 16 از 16

موضوع: همجنس گرایی

2391
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6594
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

همجنس گرایی

دوستان سلام.
    من یه پسر 22 ساله هستم و علاقه شدیدی به هم جنس دارم ولی تا حالا باهوشون س ............... نداشتم و علاقه خاصی برای رابطه با جنس مخالف ندارم و موقع دیدنشون هم هیج حسی ندارم ولی برعکس برای جنس موافق مساله کاملا فرق می کنه .دوس دارمبا بچه های هم جنس خودم که خوشگل هستند رابطه داشته باشم. و از اینکه به روانپزشک مراجعه کنم احساس شرم می کنم .
    دوستان خواهش می کنم اگه کسی در این زمینه تجربه داره یا میتونه کمک کنه بگه . خواهش می کنم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : همجنس گرایی

نقل قول نوشته اصلی توسط pesarg نمایش پست ها
    دوستان سلام.
    من یه پسر 22 ساله هستم و علاقه شدیدی به هم جنس دارم ولی تا حالا باهوشون س ............... نداشتم و علاقه خاصی برای رابطه با جنس مخالف ندارم و موقع دیدنشون هم هیج حسی ندارم ولی برعکس برای جنس موافق مساله کاملا فرق می کنه .دوس دارمبا بچه های هم جنس خودم که خوشگل هستند رابطه داشته باشم. و از اینکه به روانپزشک مراجعه کنم احساس شرم می کنم .
    دوستان خواهش می کنم اگه کسی در این زمینه تجربه داره یا میتونه کمک کنه بگه . خواهش می کنم.
    يكم عقلاني فكر كن تو يه مرد اصلا بهم ميخورديد؟؟؟؟؟؟اين علاقه رو خودت بايد بوجود بياري به جنس مخالف خودت بايد حس خودتو بيداركني كسي نميتونه واست كاري بكنه جر خودت اين راهو نرو مشكلاتش زياده خودتو دوست داشته باش به خودت احترام بذار با همجنس خودت وقت بذار باهاشون در ارتباط باش زياد مغزتو مشغول اينكه به جنس مخالف علاقه نداري نكن باهاشون وقت بگذرون دوست شو فقط كافيه وقت بذاري

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6594
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

من نگفتم با یه مرد گفتم با جوونا.
    ینی با جنس مخالف دوس شم؟

ممنون از راهنماییتون

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستان سلام.
    سلام

عزیز تنها کسی که میتونه کمکت کنه یک مشاور حاذق و وارد به مسائل جنسیه, خجالت میکشم یعنی چی!!!!!!!!!!! برای دل درد شدید و تب و لرز هم باید بری دکتر, خجالت داره؟؟؟؟؟؟

ببین تفاوت زیادی بین هم جنس گرایان و هم جنس بازان هست که باید دقیقا و حضورا توسط یک مشاور در مورد شما تشخیص داده بشه والا به دردسر میفتی و آسیب بیشتری میبینی.

همجنسگرا کیست ؟
    از یک دوست همجنس گرا پرسیدم یک فرد همجنس گرا را چگونه تعریف میکنید ؟
    او گفت : شما فکرش را بکنید که سیاره ای وجود داشته باشد که همه ساکنین آن از یک جنس باشند یعنی همه بشکل زن و یا مرد . کار کنند ، بخورند ، بنوشند ، برقصند ، آواز بخوانند ، پیکار کنند ، عاشق شوند و غیره . فرض کنیم ساکنین کره همجنس گرا همگی بشکل زن باشند و اگر یک از ساکنین کره زمین ، یکی از ساکنین کره همجنس گرا را به کره زمین ببرد و اگر یکی از مردان زمینی عاشق او شود ، آیا میدانید برای ساکن کره همجنس گرا در ارتباط با این عشق چه حالتی دست خواهد داد ؟ او احساس خواهد کرد که یک گوریل عاشق او شده است . این احساس یک همجنس گرا به جنس مخالف است . آیا شما مایلید با یک گوریل ازدواج کنید ؟

ترانس سکشوال کیست ؟

گاهی بعضی از دوستان ، افراد ترانس سکشوال را با افراد همجنس گرا تمایز نمی دهند . افراد ترانس سکشوال کسانی هستند که روح خود را اسیر بدنی میدانند که به جنس مخالف تعلق دارد و میخواهند تغییرجنسیت دهند تا به بدن واقعی خود برسند و با جنس مخالف زندگی کنند . در همین ارتباط از یک دوست ترانس سکشوال پرسیدم یک ترانس سکشوال را چگونه تعریف میکنید ؟
    او گفت : فکرش را بکنید مردی شبی با همسرش به بستر خواب برود . صبح وقتی او از خواب برمیخزد بالایش یک مردی سبیل کلفت را میبیند که میخواهد او را ببوسد ! مرد مشتش را گره کرده و یک تو دهنی به آقا سبیلو میزند و بلند میشود اما وقتی بلند میشود ، ناباورانه میبیند که پستانهای زنانه دارد او به آئینه خیره میشود و میبیند او تبدیل به یک زن شده است . این شخص ترانس سکشوال است که حال روحش اسیر بدن جنس مخالف است . آیا فکر میکنید مرد دیروزی که جسمش به زن تبدیل شده تمایل به زندگی زناشویی با یک مرد را خواهد داشت ؟

همجنس باز کیست ؟
    همجنس بازان افرادی هستند که در صورت فقدان جنس مخالف و یا تنوع طلبی با هم جنس خود مقاربت میکنند و در حالت عادی میتوانند با جنس مخالف مقاربت نمایند

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6594
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

آقا فرشاد خواهشا کمک کنید .
    من نمیتونم برم پیش مشاور روم نمیشه شم کمک کن.

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    میزان امتیاز
    0

آقا فرشاد خواهشا کمک کنید .
    من نمیتونم برم پیش مشاور روم نمیشه شم کمک کن.
    جواب سوالم رو ندادی؟؟؟

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6594
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

حالا من هرچی بگم شما حرف خودتو میزنی.

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6585
    تشکـر
    6
    تشکر شده 92 بار در 58 پست
    میزان امتیاز
    0

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

در رابطه با این معضل باید عرض شود محیط اجتماعی خیلی بر رو ادم تاثیر میگذارد تو این مورد و الان افراد جامعه به شدت به همجنس گرایی میروند دلیل این موضوع هم سه دلیله

1.فرد خوب تربیت نشده.به طور مثال خانواده ای دخترش را پسرونه بزرگ کرده و بالعکس خانواده ای پسری را دخترونه بزرگ کرده

2.هم کلاسیان و معلمان و کسانی که فرد با ان ها بزرگ شده خیلی خیلی مهم هست

3.فرا جنسیتی یا ترانس سکشوال

اما اگر بعد از سنین بلوغ این حس خود به خود اغاز شده دلیلش احتمالا استمنای زیاد و تماشای زیاد فیلم های پورن ************ هست.چون انسان طبیعت هر کاری رو زیاد انجام بده وزیاد ببینه ازش زده میشه و طرف به یک چیز جدید فک میکنه . همش دوست داره یه چیز جدید باشه که خودشو ارضا کنه به همین دلیل از تماشای فیلم های پورن لذت نمیبره و به سمت همجنسگرایی تماشای فیلم های همجنسگرایی و اگر این روال ادامه داشته باشه از همجنسگرایی به همجنس بازی میرسه

شما نوع دستیابی به این گرایشو اعلام کن تا در پناه حق و اهل بیت عصمت وطهارت (ع) راهکار ارائه گردد انشالله

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6594
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.
    من دوران راهنمایی و دبیرستان رو تو خوابگاه بودم و از همون دوران ابتدایی با این مسایل آشنا بودم ولی تا دوران راهنمایی اصلا نیازی بهش نمیدیدم ئ این کارا رو مسخره می دونستم بعدا کم کم تو خوابگاه با که پسرای خوشگل رو میدیدم و دوستام که رابطه هاشون رو تعریف می کردن من هم وسوسه شدم امتحان کنم ولی به واسطه مذهبی بودن و کمرو بودن هیچ موقع به کسی پیشنهاد ندادم و س ..... هم نکردم ولی با نگاه لذت میبردم .
    الان جوری شده که اصلا به س ..... با دخترها اصن تمایلی ندارم و فقط به پسر فکر میکنم اونم نه همشون باید به چشمم بیاند. بازم میگم هنوز س.... نکردم

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    میزان امتیاز
    0

سلام.
    من دوران راهنمایی و دبیرستان رو تو خوابگاه بودم و از همون دوران ابتدایی با این مسایل آشنا بودم ولی تا دوران راهنمایی اصلا نیازی بهش نمیدیدم ئ این کارا رو مسخره می دونستم بعدا کم کم تو خوابگاه با که پسرای خوشگل رو میدیدم و دوستام که رابطه هاشون رو تعریف می کردن من هم وسوسه شدم امتحان کنم ولی به واسطه مذهبی بودن و کمرو بودن هیچ موقع به کسی پیشنهاد ندادم و س ..... هم نکردم ولی با نگاه لذت میبردم .
    الان جوری شده که اصلا به س ..... با دخترها اصن تمایلی ندارم و فقط به پسر فکر میکنم اونم نه همشون باید به چشمم بیاند. بازم میگم هنوز س.... نکردم
    سلام

با توجه به این گفته ات اینطور برداشت میشه که تو همجنس گرا نیستی شما هم جنس بازی عزیز( یعنی ناخواسته دچار انحراف جنسی شدی)

حتما مشاوره میخوای, اونم حضوری باور کن درمان هم میشی ولی اگه یکبار و فقط یکبار این عمل رو با هم جنس انجام بدی دچار عواقب بدی میشی که خودت بیشتر آسیب خواهی دید و بقیه زندگیت تباه میشه. باور کن.

دیگه خودت میدونی زندگی زندگی توست. موفق باشی

11. کاربران زیر از فرشاد1020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6594
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

یه مشاور خوب پیشنهاد میدید؟ (اصفهان)

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6594
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

میشه یه مشاور خوب معرفی کنید؟(اصفهان)

14. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    میزان امتیاز
    0

یه مشاور خوب پیشنهاد میدید؟ (اصفهان)
    گلم من متاسفانه دوستان توی ایران رو نمیشناسم از ادمین و دیگر دوستان در این مورد بپرسید.

موفق باشی

15. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6585
    تشکـر
    6
    تشکر شده 92 بار در 58 پست
    میزان امتیاز
    0

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

دوست عزیز شما همجنس باز نیستی و هم جنس گرایی
    به کسی که رابطه فیزیکی داشته باشه میگویند همجنس باز.ولی خب الحمدلله شما رابطه نداشته و مذهبی بودنتون کمکتون کرده

دوست عزیز شما به من پیغام خصوصی بده تا راهکار ها ارائه شود.متاسفانه نمیشه تو عمومی گفتو

16. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7147
    تشکـر
    152
    تشکر شده 15 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    10

دوستان سلام.
    خیلی زمان خوبی اومدی چون هنوز هیچ کاری نکردی
    باید بدونی انجام دادن این اعمال رو میگن بچه بازی یا پدوفیل که باعث میشه دیگه نتونی آمیزش کنی
    ولی فقط فکر کردن اشکالی نداره ولی اگه این فکر کردنم ریشه کنش کنی خیلی خوب میشه
    برای شما که ذکر کردی که مجردی میدونی یه بار انجامش ، مجازاتش میشه " حبس ابد " ؟!؟
    باید سعی کنی زیاد تنها نشی و زیاد به بچه ها نزدیک نشی اینجوری برات بهتره
    اگه کسی توی آشناهات یا کسی که مطمئنی دوستت داره و خانوم هم هست و حاضره بهت کمک کنه هست خبرم کن
    من تو این زمینه تخصص دارم
    خیلیا رو هم ترک دادم شما که دیگه خیلی خوبی و مشکلی هنوز براتون پیش نیومده
    اگه کسی هست بگو تا شمارمو بهش بدم تا بتونه درمانت کنه
    چون راه درمانه این بیماری از دست افراد دیگه بر می آد و خودت تنهایی نمیتونی کاری کنی
    به این دلیل گفتم خانوم باشه چون من خودم مونثم نمیخوام با آقایون باشم

17. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7147
    تشکـر
    152
    تشکر شده 15 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    10

به این میگن تفکر به همجنس بازی
    همجنس گرایی کلا قضیه ـش فرق میکنه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد