نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: جزئیات تازه از قتل بر سر حسادت

684
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

جزئیات تازه از قتل بر سر حسادت

۲جوان که به‌دلیل حسادت به دوست صمیمی‌شان او را به قتل رسانده‌اند، در جریان بازجویی‌های قضایی، جزئیات بیشتری از این جنایت را بازگو کردند.

براساس محتویات پرونده این دو جوان که رضا ( 26ساله) و جعفر ( 22ساله) نام دارند، متهمند روز 22مرداد‌ماه امسال دوستشان را که جوانی 31ساله به نام کیوان بود با شلیک گلوله و ضربات متعدد چاقو به قتل رسانده و اموالش را به سرقت برده‌اند. آنها بعد از دستگیری در اعترافات اولیه‌شان گفتند به بهانه گردش کیوان را به باغی در اطراف شهر کشانده و در آنجا او را به قتل رسانده‌اند.

اما این همه جزئیات این پرونده نبود چرا که صبح دیروز 2متهم به شعبه دوم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران منتقل شدند و در برابر بازپرس بستان‌زاده جزئیات بیشتری از این جنایت را شرح دادند. در پایان جلسه بازجویی جعفر در گفت‌وگو با همشهری جزئیات بیشتری از این حادثه را شرح داد.

از شب حادثه صحبت کن. شما برای چه‌کاری با مقتول بیرون رفته بودید؟

آن شب من و رضا و کیوان برای تفریح با یکدیگر بیرون رفته بودیم. ما 4سال بود با یکدیگر دوست بودیم و رابطه نزدیکی داشتیم.

نقشه این قتل را از چه زمانی طراحی کرده بودی؟

نقشه‌ای در کار نبود و همه‌‌چیز در چند دقیقه اتفاق افتاد. کیوان شروع به شوخی‌های زشتی کرد. او به مادرم توهین کرد و من ناراحت شدم. او به‌دلیل وضعیت مالی‌شان به ما فخر می‌فروخت. آن شب ما 250هزار تومان خرج کرده بودیم اما کیوان گفت من ماشین آورده‌ام باید پول بنزین را بدهید . من فقط 30هزار تومان ‌می‌دهم. ما به‌دلیل مصرف مشروبات الکلی در وضعیت عادی نبودیم و او به شوخی‌هایش ادامه می‌داد تا اینکه نزدیک باغی در اطراف شهر من عصبانی و با او درگیر شدم.

چطور شد با او درگیر شدی؟

اول زدم توی گوشش اما بعد کنترلم را از دست دادم و کلت بادی که همراهم بود را در آوردم. گفتم من دیوانه‌ام و می‌زنم. او فحشم داد، گفت اگر مردی بزن. من هم زدم. البته این کلت بادی بود و گلوله‌هایش قدرتی نداشت. وقتی شلیک کردم صورتش خونی شد اما فقط یک زخم کوچک بود. هنوز فحش می‌داد. من هم او را از ماشین بیرون انداختم. رفتم بالای سرش گفتم دیدی چی شد.

بعد از شلیک گلوله او چه وضعیتی داشت؟

باز فحش می‌داد. به رضا هم فحش داد و او را عصبانی کرد. رضا هم چاقو کشید. چاقویش نوک تیزی نداشت اما لبه‌اش تیز بود. کلت را به رضا دادم و چاقو را از او گرفتم. از پشت یک ضربه به کتف کیوان زدم. می‌خواستم از خودم دورش کنم. می‌خواستم دومین ضربه را بزنم چاقو به‌دست خودم خورد و روی زمین افتاد.

رضا خیلی سریع چاقو را برداشت و به او ضربه زد. بعد دیدیم دیگر کاری نمی‌شود کرد و یک ضربه دیگر هم زدیم و حدود 10روز به شمال رفتیم. فکر نمی‌کردیم کسی از این ماجرا بویی ببرد.

تو در اعترافات اولیه‌ات یکی از انگیزه‌های این جنایت را حسادت به دوستت اعلام کرده بودی. وضعیت مالی خودت چطور بود؟

قبلا وضع مالی‌ام خوب بود. با یک زنی که 30سال از خودم بزرگ‌تر بود آشنا بودم و قرار بود با او ازدواج کنم. نصف سال آمریکا بود. پول خرجم می‌کرد. برایم لندکروز خرید. کارت عابربانکش را به من داده بود که در حسابش حداقل 80میلیون تومان پول بود. اما شرایط عوض شد و محتاج ماهی 2میلیون تومان شدم. لنگ پول تو‌جیبی و پول سیگارم شدم. آدم‌هایی را می‌دیدم که در عمرشان یک روز هم کار نکردند اما آنقدر پول دارند که ارث‌خور هستند. من به این دلیل کیوان را کشتم که یکسری از آدم‌ها در این دنیا من را خیلی اذیت می‌کنند. من از بودن در کنارشان عذاب می‌کشم. زودتر من را خلاص کنید.

یکی دیگر از اتهامات تو و رضا سرقت 10هزار دلار پول یکی از دوستان‌تان است. در این‌باره صحبت کن.

یکی از دوستان‌مان به نام فرید در مجارستان زندگی می‌کند و گاهی به ایران می‌آید. چند روز از قتل کیوان می‌گذشت که فرید تصمیم گرفت به مجارستان برود. ما او را به فرودگاه بردیم و در آنجا او دلارهایش را درآورد و نشان‌مان داد. ما هم نقشه سرقت پول‌هایش را کشیدیم. من به بهانه دستشویی رفتن همراه فرید رفتم و ساکش پیش رضا ماند. رضا دلارها را برداشت و در این مدت حدود 6هزار دلار خرج کردیم. می‌دانستیم او 10هزار دلار دیگر در حسابش دارد و اگر بدون پول به آنجا برود، مشکلی برایش پیش نمی‌آید.

براساس این گزارش 3مرد که متهم هستند اموال مسروقه مقتول ازجمله گوشی تلفن همراه و رینگ و لاستیک و پخش خودروی مقتول را خریده‌اند نیز از سوی بازپرس بستان‌زاده تحت بازجویی قرار گرفتند و اعلام کردند که از سرقتی بودن این اموال اطلاعی نداشته‌اند. به گفته بازپرس پرونده تحقیقات در این‌باره همچنان ادامه دارد.

2. کاربران زیر از فرشاد1020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مواظب سلامت روان خود باشید. ببینید اختلال شخصیت و حسادت چه میکند!!!!!!!!!

ممنون
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5950
    تشکـر
    80
    تشکر شده 174 بار در 83 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : مواظب سلامت روان خود باشید. ببینید اختلال شخصیت و حسادت چه میکند!!!!!!!!!

ممنون بابت تلنگرت
    کلا امروز تو فاز حوادث و قتلی!!!!!!!!!!!!
    امضای ایشان
    تویی که مرا در سقوط می بینی
    آیا تاکنون اندیشیده ای
    شاید خود وارونه ایستاده ای؟...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)