نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: همجنس بازی وخودارضایی

2123
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6492
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

Post همجنس بازی وخودارضایی

سلام
    من الان حدود 10ساله که همجنس گرایی وخودارضایی پرداختم
    دیگه نمیخوام این عمل های ناپسند را ادامه بدم
    میخوام عواقبشا بدونم لطفا بهم بگین که چه بلایی سرم اومده
    ودراینده چی میشه
    کمکم کنید که دیگه این کارراانجام ندم

2. کاربران زیر از هادی قم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : همجنس بازی وخودارضایی

خب هر کار بدی تاوان خودش رو داره ...

انسان هر کاریو در زندگی انجام بده شروع یک دایره است که به خودش ختم خواهد شد ...

مگر اینکه توبه کنه و بتونه مسیر زندگیشو تغییر بده ...

به هرحال شما اگه میخوای از این کار دست برداری که بعد از 10 سال خیلی سخت خواهد بود

بهتره به حواشی اون زیاد فکر نکنی و قاطعانه از این وضعیت خارج بشی ...

و کسی جز خود شما نمیتونه از این وضعیت خودشو رها کنه ...

توصیه اول اینه که هیچوقت اجازه ورود این افکارو به خودتون ندید تا مجبور بشید دنبال چاره و درمانش باشید

و توصیه دوم اینکه وقتی این حالت براتون به وجود اومد موقعیت خودتو عوض کن تا از شرایط و موقعیت اون فکر خارج بشی
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6492
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    خب هر کار بدی تاوان خودش رو داره ...

انسان هر کاریو در زندگی انجام بده شروع یک دایره است که به خودش ختم خواهد شد ...

مگر اینکه توبه کنه و بتونه مسیر زندگیشو تغییر بده ...

به هرحال شما اگه میخوای از این کار دست برداری که بعد از 10 سال خیلی سخت خواهد بود

بهتره به حواشی اون زیاد فکر نکنی و قاطعانه از این وضعیت خارج بشی ...

و کسی جز خود شما نمیتونه از این وضعیت خودشو رها کنه ...

توصیه اول اینه که هیچوقت اجازه ورود این افکارو به خودتون ندید تا مجبور بشید دنبال چاره و درمانش باشید

و توصیه دوم اینکه وقتی این حالت براتون به وجود اومد موقعیت خودتو عوض کن تا از شرایط و موقعیت اون فکر خارج بشی
    میخوام عواقشاهم بدونم

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4275
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

عواقب بدش اینه که در آینده دپرس گوشه گیر و دچار ضعف جسمانی شدید می شوید

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6492
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

دیگه چی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط هادی قم نمایش پست ها
    سلام
    ودراینده چی میشه
    سلام
    شما همجنس بازی نه هم جنس گرا که یک اختلال و بیماریه و یا به عبارتی انحراف که قبلا توضیح داده شده.

برای درمان نیز باید مشاوره حضوری بگیرید. به فکر عواقب آنهم که حتما مثل بقیه بیما ریها خوشایند نخواهد بود نباشید. فقط درمان رو شروع کنید. موفق باشید

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7147
    تشکـر
    152
    تشکر شده 15 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط هادی قم نمایش پست ها
    سلام
    ودراینده چی میشه
    حدود ده سال خوب خیلی زیاده
    با اینکه من الان دارم یه همجنس خواه پدوفیلی که بیشتر از 20 ساله به این کار میپردازه رو ترک میدم با اینکه اون خودش راضی نیست ولی بازم میگم خیلی سخته...

البته این اصلا جای ترس نداره
    از لحاظ قانونی جرمش اگه متاهل باشی مرگه که قاضی میگه چه نوع مرگی باشه ( ماده 141 )
    اگه هم مجرد باشی بیشتر از 4 بار همجنس گرایی حدود 60 بار شلاق داره
    الان که 10 ساله حبس ابد
    از خود ارضایی نترس چون کار خیلیاست و پیدا کردنشونم خیلی سخته مگه اینکه خودشون خودشونو لو بدن که در این صورت اونم مجازات مخصوص خودشو داره
    تو قرآنم که همشون حرامه
    ولی راهی برای درست شدنم هست ...
    لطفا این صفحه رو بخونید
    من با استفاده از همین تونستم یه همجنس گرا رو درمان کنم
    .: Porseman.org :. - همجنسگرايي، علل و درمان
    در مورد کاری که خودت با خودت میکنی هم آقا
    فقط باید توبه کنید و بر ذهنتون غلبه کنید و خیلی راحت میشه ترکش کرد
    چون خودمم همین مشکلو داشتم میگم
    شاید تا یه ماه وقتی یه جایی میشینید بدنتون زیاد آسیب پذیر باشه
    ولی مشکل زیادی نیست
    شاید پشت کمرتون به صورت موقتی کبود شه و احساس ضعف کنید ولی وقتی خوب شد میتونید خودتونو کنترل کنید که دیگه نرید طرفش
    به خدا توکل کنید و از خدا کمک بخواین
    اینجوری میتونید درستش کنید
    مشکلتون مشکل بزرگی نیست
    من افرادی رو میشناسم که خیلی مشکل بزرگ تری از مشکل شما رو داشتن
    یادتونم نره ترک دادن یه پدوفیلی که 20 ساله داره به بچه ها حمله میکنه و ارضای جنسی و استمنا هم داره در صورتی که خوش حاظر نیست ترک کنه خیلی سخته
    لطفا نگران نباشید چون مشکلتون از مشکل این خانومی که بالا نوشتم که دیگه بیشتر نیست ، هست ؟

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7147
    تشکـر
    152
    تشکر شده 15 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد1020 نمایش پست ها
    سلام
    شما همجنس بازی نه هم جنس گرا که یک اختلال و بیماریه و یا به عبارتی انحراف که قبلا توضیح داده شده.

برای درمان نیز باید مشاوره حضوری بگیرید. به فکر عواقب آنهم که حتما مثل بقیه بیما ریها خوشایند نخواهد بود نباشید. فقط درمان رو شروع کنید. موفق باشید
    چی گفته که شما فهمیدید پدوفیلیه یا همجنس گرا ؟
    چیزی در مورد بچه گفته که اینقدر با اطمینان میگید ؟

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    1
    تشکـر
    477
    تشکر شده 414 بار در 135 پست
    میزان امتیاز
    10

امضای ایشان

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    1
    تشکـر
    477
    تشکر شده 414 بار در 135 پست
    میزان امتیاز
    10

این هم یک موضوع مشابه که توسط یکی دیگر از کاربران محترم مطرح شده:
    این هم یک موضوع متناسب با موضوع شما:
    با سلام من مردی 32 سال هستم که با زنی 30 سال 4 سال ازدواج کردم ازدواجم با عشق بود و نه از این سنتی ها البته کاملا دو طرفه نبود بعد 2 سال در اون حدی که انتظار داشتم زندیگیمون خوب نشد ولی اختلاف زیاد و بزرگی هم نداشتیم ولی مشکل من از 5 ماه قبل شروع شد از اون زمانی زندگیم رو به نابودی .
    زن من 1 سالی میشه مثل قبل نیست این یه دوستی داره دوست دوران دانشگاهش با هم خیلی صمیمی هستن زیادم رفت آمد دارن گاهی وقتا منو بیزار می کنه من می رفتم برای ارشد یه شهر دیگه 2 روز اونجا بودم این دوستش شب می یامد پیش زنم هرچی می گفتم برو خونه مادرت می گفت نه
    خلاصه کنم رابطه خیلی صمیمی بود تا اینکه نمی دونم ممنون باشم ناراحت باشم یه نفر یه خانوم به من زنگ زد که زنت اینکاره هست (همجنس ...) تا 1 ماه موندم چه کار کنم تا اینکه گفتم اول باید برم سراغ موبایلش اونم رمز داشت بعد چند وقت که از رو دستش نگاه کردم با حدس موبالشو وقتی حمام بود باز کردم اس ام اس نگاه کردم افتضاح بود عاشقانه بود برای اون عوضی خانه خراب کن
    می خواستم همون جا برم سراغش ولی هر چی فکر کردم دیدم آبروم میره خانواده منم سنتی هستن
    نه می تونم به کسی بگم شهر ما هم بزرگ نیست سریع هم جا میپیچه دیگه نمی تونم این جا زندگی کنم اصلا اون کسی که زنگ زد کی بود همون به همه بگه چه کار کنم
    کمکم کنید نابود شدم کم آوردم با کی حرف بزنم با خودش ... نمی دونم
    امضای ایشان

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7249
    تشکـر
    163
    تشکر شده 1,316 بار در 478 پست
    میزان امتیاز
    10

ممنون جالب بود وقابل استفاده

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

برای این که بتونید از شر خودارضایی راحت بشید ابتدا باید عوامل تحریک کننده رو از خودتون دور کنید . عواملی که معمولا باعث تحریک میشن عبارتند از :کنترل نکردن چشم ، پرداختن به فکر و خیال های جنسی ، خوردن غذاهایی که موجب تقویت و افزایش میل جنسی می شوند ، پوشیدن لباس زیر (شرت) نامناسب ، خوابیدن روی شکم و مهمتر از همه ضعیف بودن اعتقادات مذهبی

کنترل نکردن چشم :ز دست دیده و دل هر دو فریاد که هر چه دیده بینه دل کنه یاد !
    حدیث های زیادی که در مورد نگاه های حرام وجود داره حاکی از خطرناک بودن این گونه نگاه هاست . اگه دقت کرده باشید در توضیح المسائل مراجع بخش جداگانه ای برای احکام نگاه کردن وجود داره . اگه موفق بشید چشم رو کنترل کنید شاید بشه ادعا کرد که بیش از 50 درصد راه رو رفتید .

برای کنترل چشم و پرهیز از نگاه های حرام دو را پیشنهاد می کنم :

روش ضربتی ! :
    این که به یکباره تصمیم بگیرید دیگه عکس ها و فیلم های تحریک کننده نبینید . وقتی به خیابون میرید از نگاه به برجستگی های بدن خانم های بدحجاب و بد پوشش پرهیز کنید . اگه فیلمی به اصطلاح مجاز مشاهده کردید سعی کنید به برجستگی های بدن خانم های بازیگر نگاه نکنید . همین طور خانم ها سعی کنند به قسمت هایی از بدن مردها که باعث تحریک اونا میشه نگاه نکنند .معمولا گرفتن چنین تصمیماتی سخت هست مخصوصا زمانی که مدت زمانی زیادی رو به نگاه های حرام مشغول بودید . ولی اگه تصمیم به این کار گرفتید بهتره که یه کار رو چاشنی کنید تا درصد موفقیت شما بالاتر بره .

به جای این که به خودتون قول بدید که دیگه نگاه های حرام رو کنار میذارم ، پیشنهاد می کنم به یه مکان مذهبی برید . بهترین جا زیارتگاه های امام زادگان و اگه دسترسی دارید حرم مطهر امام رضا علیه السلام یا حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله هست . برید توی حرم ، دو رکعت نماز بخونید و دستتون رو به ضریح برسونید و بگید : من همین جا و همین الان و در حضور امام رضا (ع) یا ... به تو ای امام زمان (عج) قول میدم که فلان نگاه حرام رو کنار بذارم . قول میدم که دیگه با فلان نگاه حرام خون به دلت نکنم . یا امام رضا (...) کمکم کن که شرمنده امام زمانم نباشم ! و ...

اگه به این مکان ها دسترسی ندارید می تونید یه روز شهادت یا ولادت یکی از امامان معصوم یا امامزادگان رو انتخاب کنید و برنامه رو اجرایی کنید .

اگه واقعا قصد ترک داشته باشید و به ائمه متوسل بشید محاله که دستتون رو نگیرند .
    اگه وضع تون خیلی خراب هست و فکر می کنید که نمی تونید این کار رو بکنید از روش دوم استفاده کنید :
    این روش به این بستگی داره که شما به دیدن چه نوع تصاویر و فیلم های تحریک کننده ای عادت کردید . در شروع کار سعی کنید کم کم از میزان تحریک کنندگی برهنگی های تصاویری که می بینید کم کنید .

برای مثال در ابتدا تصمیم بگیرید که دیدن تصاویر و فیلم های مستهجن از نوع آمیزشی رو کنار بذارید . اگه در سیستم یا گوشی شما از این گونه تصاویر یا فیلم ها هست اونا رو حذف کنید . برای این که راحت تر این کار رو بکنید بازم می تونید از روش قبلی استفاده کنید و یا از روش نذر کرده بهره ببرید .

روش نذر کردن روشی است که یک نفر نذر میکنه که اگه فلان گناه رو انجام دادم برای رضای خدا فلان کار خیر رو بکنم . و چون عمل به نذر واجب هست بنابراین می تونه مانعی برای شما باشه که سراغ دیدن اون تصاویر و یا فیلم ها نرید . مثلا نذر کنید که اگه فیلم های مستهجن رو نگاه کردم 10 هزار تومان به صندوق صدقات بندازم ! یا 2 روز روزه بگیرم و ... . بهتر هست نذری که می کنید رو جایی یادداشت کنید تا فراموش نکنید . برای این که بقیه از نذر شما باخبر نشن اونو به صورت رمز یا یه علامت یادداشت کنید .

وقتی موفق شدید مرحله اول رو با موفقیت پشت سر بذارید ، سعی کنید سطح پوشش عکس ها و فیلم هایی رو که می بینید بالاتر ببرید . مثلا آقایون سعی کنند از دیدن تصاویر و فیلم های زنان برهنه خودداری کنند و خانمها هم همین طور . از اون جایی که ممکنه از دیدن تصاویر آلت تناسلی هم جنس خودتون هم تحریک بشید سعی کنید دیدن اون تصاویر رو هم کنار بذارید .
    در مرحله ی بعد نوبت به نگاه نکردن به برجستگی های بدن جنس مخالف میرسه که خیلی راحت تر از مراحل اول و دوم هست .
    نکته ی جالب این جاست که ممکنه شما در همون مرحله ی اول کلا قید نگاه های حرام رو بزنید و دیگه خودتون رو به زحمت نیاندازید .
    من کسی رو میشناسم که سال پیش در حرم حضرت معصومه سلام الله علیها قول مشابهی رو به امام زمان عج داد . الان خودش باورش نمیشه که بعد از گذشت یک سال هنوز سر قولش با امام زمان عج مونده باشه .

اگه خدای نکرده در اجرای هر کدوم از مراحل شکست خوردید فوری توبه کنید و کار رو از سر بگیرید . با تفکرهای منفی شدیدا برخورد کنید و سعی کنید موضوع رو با فرد دیگه ای در میون نذارید مگه این که اون فرد ، آدمی باشه که اهل سرکوفت زدن و القاء تفکرات مایوس کننده نیست .

فکر و خیال های جنسی :برای خلاصی از این معضل هم بهترین راه جایگزین کردن فکر و خیال های دیگه است و اگه کمک خدا رو هم می خواید ذکر بگید :

[replacer_a]

نخوردن غذاهایی که موجب تقویت و افزایش میل جنسی میشن :بعضی از غذاها هستند که مستقیما به روی قوای جنسی تاثیر میذارن و اونو تحریک می کنند. یادمه توی دوران مجردی بابام نمی ذاشت سر سفره پیاز بخورم !!!
    بنابراین از خوردن زیاد پیاز ، عسل ، انار ، سوپ جو ( آقایان ) ، اسفناج ، لیموترش و زغال اخته خودداری کنید .

نپوشیدن لباس زیر (شرت) نامناسب : شرتی که می پوشید سعی کنید گشاد نباشه . این بیشتر شامل آقایون میشه . آقایون پس باید شرتی بپوشند که موقع راه رفتن یا ورزش کردن آلت اونا برا خودش به راحتی این ور اون ور نره ! همین که ثابت نگه داشته بشه کافیه . نکته ی بعدی که آقایون باید رعایت کنند اینه که موقع شرت پوشیدن سر آلت رو به بالا و چپ و راست قرار ندن ! چون اگه یه لحظه فکر جنسی به سراغتون اومد یا صحنه ی ناجوری دیدید و تحریک شدید آلت شما جای زیادی برای نعوظ نداشته باشه .
    بهتره سر آلت طبق روال طبیعی همیشه سر به زیر باشه !

نخوابیدن روی شکم :
    اینم باز مخصوص آقایون هست . اگه با روی شکم خوابیدن آلت شما تحریک میشه سعی کنید خودتون رو به حالت های دیگه عادت بدید . اگه به روش های دیگه خوابتون نمیبره سعی کنید سر آلت رو به پایین باشه و به هیچ وجه زیر بدن شما قرار نگیره .

15. کاربران زیر از farimah بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)