نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مخالفت خانواده

964
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6656
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مخالفت خانواده

با سلام
    من دختری 28 ساله هستم با تحصیلات دانشگاهی فوق لسانس. مدت چهار سال با یکی از همدوره های دانشگاهم دوست بودم و خیلی به هم علاقه مند شدیم طوریکه تمام برنامه زندگیمونو روی ازدواج با هم گذاشتیم الان مدت یکسال است که در حال تلاش برای ازدواج هستیم دو مرتبه منزب ل ما آمدند اما هر دو بار خانواده ها بسیار برخورد بدی داشتند. مشکل اینجاست که من یکسال و نیم از طرفم بزرگترم. و بیشتر صبر کردن برای ممکن نیست از طرفی خانواده اون هم گفتن دیگر به هیچ عنوان برای خواستگاری پامونو خونه خانواده ما نمیذارن. مشکل اینجاست که مادر من قبلن یکبار ازدواج کرده و اینها با تحقیقاتی که از خانواده شوهر قبلیش کردن خیلی راجب بهش بد گفتن و اینا هم دیدشون نسبت به خانواده من کاملن منفی شده. از طرفی متوجه عمق علاقه ما به هم نیستند.و خیلی راحته براشون که بگن برین با یکی دیگه ازدواج کنین. میخام نظر شما رو بدونم؟ آیا عاقلانه هست که من دوباره برای ایشان صبر کنم درحالیکه خود ایشون هم میگه خیلی امیدی ندارم راضی بشن با شناختی که داره از خانوادش. از طرفی هم مادرم کاملن نسبت به تحقیقات اونا جبهه گرفته و اصلن چشم دیدنشونو نداره. سوال بعدی من اینه که ما اگه بخایم ازدواج کنیم بدون اطلاع خانواده هامون آیا کار عاقلانه ایه؟ اوضاع روحیم اصلن خوب نیست خواهش میکنم منو راهنمایی کنین.

2. کاربران زیر از goli123 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : مخالقت خانواده

عزیزم داشتن حمایت و پشتیبانی خانواده برای ازدواج بسیار مهمه ...

از طرفی هدف شما از ازدواج فقط و فقط رسیدن به آرامشه ...

پس وقتی حمایت خانواده رو نداشته باشید ، نظر منفی اونا روی زندگی شما تاثیرات بدی خواهد داشت

حتی اگه حرفی هم زده نشه این عدم پشتیبانی میتونه به زندگی شما آسیب برسونه ...

خصوصا" که دوتا خانواده کاملا" مخالف هستن و پسر هم در این مورد با نظر خانواده خودش هماهنگه ...

پس توصیه میکنم اگه قراره فرصت بدید تا مدتی محدود باشه وگرنه بهتره این رابطه رو قطع کنید

در ضمن برای ازدواج شما بدون اطلاع خانواده حتما" رضایت پدر لازمه و این کار شمارو نه تنها به ارامش نمیرسونه

بلکه شمارو به راهی میاره که عاقبتش عذاب وجدان و ناراحتیه ...

پس خواهشا" اینقدر احساسی رفتار نکنید ...

4. کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6656
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مخالقت خانواده

ممنون از زاهنماییتون ولی طرفم به من گفته که من اصلن برام اهمیتی نداره که راجب مادرت چه حرفایی زدن (نمیدونم شاید صرفن برای آروم کردن من گفته و بعدن توی زندگی ما ایجاد مشکل بشه.) به نظر شما صبر کردن به منظور بهبود اوضاع کار عاقلانه ای نیست؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد