نمایش نتایج: از 1 به 19 از 19

موضوع: خواستگاری

1988
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6662
    تشکـر
    7
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

خواستگاری

سلام به همه دوستان
    من 25 سالمه و مهندس کامپیوترم و درآمدم ماهی 1700-2 تومن هستش البته 1.5 سال هست که وارد کار شدم...
    آقا ما یه بار رفتیم خواستگاری والا دیدیم برا 7 پشتمون بسته
    دختر خانوم ها ماشالله چه پر توقع شدن واقعا که !!!!!
    همینه دیگه سن ازدواج سر به فلک کشیده!
    آقایون اگر رفتن و مثل بنده پشیمون شدن بفرمایید نظراتتون بگید برا اعلام همدردی!

2. کاربران زیر از H128 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : خواستگارییییییییییییییییی یییییییی

قرار نیست. تا رفتی خاستگاری. همه. قبول کنن هرکس یه جوره.

این نشد یکی دیگه چیزی که زیاده دختر خوب و منطقی ههههههه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

4. 4 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

خب دوستمون درست میگن نباید همه رو با یک دید نگاه کرد و قضاوتشون کرد ...

در حال حاضر این توقعات بالا بلای جون خیلی از زندگی ها شده و همین اوضاع رو که الان داریم ،میبینیم رو به وجود اورده

ولی شما اگه بخوای با اولین مشکل پشیمون بشی در واقع یه جورایی به خودتون و به اونیکه الان منتظر شماست ، ظلم کردید

بهتره اول تجربه خودتونو بیان کنید ، تا دوستانم اگه تجربیات مشابه دارن تو این تاپیک قرار بدن
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

6. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6662
    تشکـر
    7
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

راستش فرخ جان من کلا 2ومین تجربه خواستگاری رفتنم بود!
    خانوم میگه خونه داری؟
    ماشین ؟
    بعدش ...... بگذریم!
    تازه کلی کلاسم میزارن!
    راستی تو جلسات خواستگاری بهترین برخورد با خانوما چجوریه کلا تجربه ندارم ممنون میشم کمک کنید!
    خواستگاری دوم که رفتم طرف میگفت میخواد بره سره کار و منم قبول نکردم به نظرتون کار خوبی کردم یا بهتر بود اجازه این کار میدادم!

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6662
    تشکـر
    7
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    قرار نیست. تا رفتی خاستگاری. همه. قبول کنن هرکس یه جوره.

این نشد یکی دیگه چیزی که زیاده دختر خوب و منطقی ههههههه
    خواهر محترم من نگفتم که قبول کنن ولی میگم حرف منطقی بزنن آخه از یه جوان 25 ساله که تازه سرکار میره تازه با این همه مشکلات اقتصادی و ......... قبول کرده ازدواج کنه بازم میبینی یه کاری میکنن طرف فرار کنه

9. 2 کاربران زیر از H128 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    تشکر شده 180 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    خب شانس شما زده طرف پرتوقع بوده خیلی.البته تعداد خانواده های پرتوقع متاسفانه کم نیست.به هر حال شمام که سنی ندارید چند سال دیگه کار کنید انشالا بهتر از این میشید با توپ پر میرید خواستگاری.در مورد سرکار رفتن هم که اجازه ندادید به نظر من اشتباهه چون الان با این مخارج نیاز به کار کردن جفت باهمه اما خب اگه ملاکتون واقعا زن خانه داره بهتره بدون واهمه بیانش کنید هر کس قبول کرد بسم الله هر کسم قبول نکرد بهتره اینه وارد زندگی شید بعد مشکل و دعوا پیدا کتید خدای نکرده

11. 2 کاربران زیر از gOli! بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

خود شما هم از خانمها توقع داريد كه مثلا دختر خانم ظاهرش اينطوري باشه والله الان پسرها هم دنبال وضعيت مالي دخترها هستند يه نمونش پسر عمم ميگه بايد دختري كه ميرم خواستگاريش باباش مايه دار باشه پورشه داشه باشه و ال و بل فقط خانمها نيستند اگرم توقع دارند بخاطر زندگي آينده ش.ون هست نه بخاطر چيز ديگه رندگ الان خيلي سخت شده مخصوصا اگر پشتوانه مالي خوبي نداشته باشيد مخصوصا اگر تو يه شهر بزرگ هم زندگي كنن نمي دونم توقع اون خانم ازشما چي بوده ولي خب خانمها هم حق انتخاب دارند شما خب به خواستگاري كسي كه همسطح خودتون هستند بريد شايد اينبار جواب مثبت باشه

13. 2 کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

ببین داداش. تو جامعه امروزی. همه دخترا یکی از شرط هاشون این پسر ماشین نداشته باشه حداقلش خونه باید داشته باشه

من خودمم میگم پسر باید خونه داشته باشه. سنتون هم همچی کمم نیست 25سال. خب. دیر وارد کار شدید.

شما که هنوز موقعیت. اقتصادیتون رو به راه نیست. حتی. یه خونه بخری. زود ازدواج نکن بزار دوسه سال دیگه. 5سال دیگه. شما هنوز جا داری. غصه این چیزا رو. نخور این روزا مردم. زبونشون که کار میکنه فردا خودت. یه خونه. و ماشین زیر پات باشه. دهن مردم بسته میشه
    شاید به نظرت مسخره بیاد ولی واقعیت. همینه هیچ دختری راضی نیست به زندگی کردن تو خونه مادر و پدر شوهر. خیلی سختشونه. اگه هم باشه خیلییی کم. . lsm
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

15. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6662
    تشکـر
    7
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدزاده نمایش پست ها
    خود شما هم از خانمها توقع داريد كه مثلا دختر خانم ظاهرش اينطوري باشه والله الان پسرها هم دنبال وضعيت مالي دخترها هستند يه نمونش پسر عمم ميگه بايد دختري كه ميرم خواستگاريش باباش مايه دار باشه پورشه داشه باشه و ال و بل فقط خانمها نيستند اگرم توقع دارند بخاطر زندگي آينده ش.ون هست نه بخاطر چيز ديگه رندگ الان خيلي سخت شده مخصوصا اگر پشتوانه مالي خوبي نداشته باشيد مخصوصا اگر تو يه شهر بزرگ هم زندگي كنن نمي دونم توقع اون خانم ازشما چي بوده ولي خب خانمها هم حق انتخاب دارند شما خب به خواستگاري كسي كه همسطح خودتون هستند بريد شايد اينبار جواب مثبت باشه
    اتفاقا این بنده خدایی که ما رفتیم سطحش از ما پایین تر بود!
    مثلا خونش خیلی کوچیکتر و ماشین و ......... ولی نمیدونم والا !

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6662
    تشکـر
    7
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    ببین داداش. تو جامعه امروزی. همه دخترا یکی از شرط هاشون این پسر ماشین نداشته باشه حداقلش خونه باید داشته باشه

من خودمم میگم پسر باید خونه داشته باشه. سنتون هم همچی کمم نیست 25سال. خب. دیر وارد کار شدید.

شما که هنوز موقعیت. اقتصادیتون رو به راه نیست. حتی. یه خونه بخری. زود ازدواج نکن بزار دوسه سال دیگه. 5سال دیگه. شما هنوز جا داری. غصه این چیزا رو. نخور این روزا مردم. زبونشون که کار میکنه فردا خودت. یه خونه. و ماشین زیر پات باشه. دهن مردم بسته میشه
    شاید به نظرت مسخره بیاد ولی واقعیت. همینه هیچ دختری راضی نیست به زندگی کردن تو خونه مادر و پدر شوهر. خیلی سختشونه. اگه هم باشه خیلییی کم. . lsm
    من 18 دانشگاه قبول شدم 4 سال طول کشید + 2 سال سربازی پس دیگه زودتر از این نمیشد وارد کار شد بعد به نظر شما سنم زیاده و دیر وارد کار شدم؟؟؟؟
    ببین خواهر من حداقل خونه داشته باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!
    الان یه 206 بخری 37 تومن باید بدی 37000000 تومن نه 37 هزار تومن ها .......!!!!!!!
    اونوقت یه خونه تو تهران با متری 4 تومن تو همین طرشت نه 3.5 بخری 60 مترم باشه چیزی معادل 200 میلیون تومن آب میخوره عزیزم!
    حالا با حقوق من حساب کن اگر هیچی نخورم و هیچی نپوشم چقدر باید کار کنم تا فقط یه خونه بخرم! (دقت کن هیچ چیز نخرم هیچی نخورم و .... و تازه بعد از کلی پس انداز 10 سال دیگه خونه به قیمت همین امروز باشه !!!) میدونم بیشتر شبیه مطالب فانتزی هستش!
    پس بهتره خواهران محترم یکمی در میزان سطح توقعاتشون تجدید نظر بفرماینند
    ضمنا من نگفتم بیاد پیش مادرم برای رهن 50 متری خونه هم 50 میلیون باید بدم که به اون راضی شدم اما خریدش شرمندم دیگه
    پس با این اوصاف فکر کنم بهتر باشه همین اوضاع مملکتی پیش بهتره گور پدر ازدواج
    من میگم سطح توقعات بالا هستش بعدش میگن نه بابا دختر همشون اینجوری نیستن یهو میبینی از قضا یکی میاد میگه خونه!!!!!
    بگذریم فکر کنم باید به حرف همون رفقم که 35 سالشه و مجرد گوش کنم و ببخشید به همون گناه کردن (فکر بد نکنید منظورم ارتباط با نامحرم بسنده کنم )ممنون رفقا

18. 2 کاربران زیر از H128 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط H128 نمایش پست ها
    اتفاقا این بنده خدایی که ما رفتیم سطحش از ما پایین تر بود!
    مثلا خونش خیلی کوچیکتر و ماشین و ......... ولی نمیدونم والا !
    خب حتما شرايط ديگه اي هم مد نظرشون بوده.به هر حال شما فرصت زيادي داريد و براي اينكه بتونيد زندگي آيندتون رو تامين كنيد فرصت داريد عزمتون رو جزم كنيد و تمام شرايطي كه بايد مهيا بشه رو فراهم كنيد بنظر من اين بهترين راهه ولي اگر وضعيتتون فورس ماژوره خب به مادر و پدرتون بگيد فردي رو در نظر بگيرن كه ميدونن شرايط شما رو قبول ميكنه اونوقت اگر شما هم پسنديد و مايل بوديد مباركه ان شاا...

20. کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3222
    تشکـر
    356
    تشکر شده 287 بار در 145 پست
    میزان امتیاز
    11

من 18 دانشگاه قبول شدم 4 سال طول کشید + 2 سال سربازی پس دیگه زودتر از این نمیشد وارد کار شد بعد به نظر شما سنم زیاده و دیر وارد کار شدم؟؟؟؟
    ببین خواهر من حداقل خونه داشته باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!
    الان یه 206 بخری 37 تومن باید بدی 37000000 تومن نه 37 هزار تومن ها .......!!!!!!!
    اونوقت یه خونه تو تهران با متری 4 تومن تو همین طرشت نه 3.5 بخری 60 مترم باشه چیزی معادل 200 میلیون تومن آب میخوره عزیزم!
    حالا با حقوق من حساب کن اگر هیچی نخورم و هیچی نپوشم چقدر باید کار کنم تا فقط یه خونه بخرم! (دقت کن هیچ چیز نخرم هیچی نخورم و .... و تازه بعد از کلی پس انداز 10 سال دیگه خونه به قیمت همین امروز باشه !!!) میدونم بیشتر شبیه مطالب فانتزی هستش!
    پس بهتره خواهران محترم یکمی در میزان سطح توقعاتشون تجدید نظر بفرماینند
    ضمنا من نگفتم بیاد پیش مادرم برای رهن 50 متری خونه هم 50 میلیون باید بدم که به اون راضی شدم اما خریدش شرمندم دیگه
    پس با این اوصاف فکر کنم بهتر باشه همین اوضاع مملکتی پیش بهتره گور پدر ازدواج
    من میگم سطح توقعات بالا هستش بعدش میگن نه بابا دختر همشون اینجوری نیستن یهو میبینی از قضا یکی میاد میگه خونه!!!!!
    بگذریم فکر کنم باید به حرف همون رفقم که 35 سالشه و مجرد گوش کنم و ببخشید به همون گناه کردن (فکر بد نکنید منظورم ارتباط با نامحرم بسنده کنم )ممنون رفقا
    واقعا درسته
    حالا بحث مهریه و هزینه های ازدواج و ... همش سرجاش !
    یه مهریه 100 سکه ای میشه 100 میلیون تومن
    اگر ماهی 1.5 در آمد داشته باشی و 500 تومن اجاره خونه و 500 تومن هم هزینه زندگی و ... سرجمع آخر ماه 500 تومن دست یه نفر رو میگیره
    ( اینم واقعا دست بالا گرفتم ، آخر ماه همین 1.5 هم کم میاد دیگه پس انداز به کنار )
    یعنی با 200 ماه کار کردن بدون در نطر گرفتن تورم و قیمت دلار و قیمت جهانی طلا باید شما مهریه ای رو متقبل بشید که عند المطالبه هست !
    خب چرا کسی ازدواج نمیکنه و اینقدر آمار تولد اومده پایین و طلاق زیاد شده ؟
    خانواده ها خیلی ازدواج رو سخت گرفتن ( مخصوصا خانواده دختر ) اگر سطح توقع و چشم و هم چشمی کمتر بشه ازدواج خیلی راحت تر میشه
    همین هزینه های اضافی هست که خیلی ها رو از ازدواج منصرف میکنه ...
    فقط دو تا راه جلوی پای جوونا هست :
    1- جیب پدر گرامی سنگین باشه 2 - دو نفر واقعا عاشق هم باشن و خانواده ها هم زیاد سخت نگیرن ...
    برای بعضی خانواده ها شاید تامین هزینه جهزیه یه مقدار دشوار باشه ، اما همون خانواده انتظار ماشین و خونه و بهترین مراسم عروسی رو دارن !

22. کاربران زیر از positive بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6662
    تشکـر
    7
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدزاده نمایش پست ها
    خب حتما شرايط ديگه اي هم مد نظرشون بوده.به هر حال شما فرصت زيادي داريد و براي اينكه بتونيد زندگي آيندتون رو تامين كنيد فرصت داريد عزمتون رو جزم كنيد و تمام شرايطي كه بايد مهيا بشه رو فراهم كنيد بنظر من اين بهترين راهه ولي اگر وضعيتتون فورس ماژوره خب به مادر و پدرتون بگيد فردي رو در نظر بگيرن كه ميدونن شرايط شما رو قبول ميكنه اونوقت اگر شما هم پسنديد و مايل بوديد مباركه ان شاا...
    خیلی ممنون دوست عزیز از راهنماییت
    اما نه بابا فورس ماژور کجا بود مگه نون شب که نخوریم بمیریم! خخخخخخخخخ من به خانواده گفتم این پروسه 2-3 سال هم طول بکشه فدای سرتون اتفاقا من زمان میخرم! الان 7-8 ماهی میشه بحث ازدواج قبول کردم کلا همین 2 جا رفتیم خواستگاری اصلا عجله ای در کار نیست
    تازه باز ما میتونیم هر چند وقت یکبار ریم خواستگاری ولی خانوم ها چی خخخخخخ
    شوخی کردم به خواهران محترم بر نخوره

24. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6662
    تشکـر
    7
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط positive نمایش پست ها
    واقعا درسته
    حالا بحث مهریه و هزینه های ازدواج و ... همش سرجاش !
    یه مهریه 100 سکه ای میشه 100 میلیون تومن
    اگر ماهی 1.5 در آمد داشته باشی و 500 تومن اجاره خونه و 500 تومن هم هزینه زندگی و ... سرجمع آخر ماه 500 تومن دست یه نفر رو میگیره
    ( اینم واقعا دست بالا گرفتم ، آخر ماه همین 1.5 هم کم میاد دیگه پس انداز به کنار )
    یعنی با 200 ماه کار کردن بدون در نطر گرفتن تورم و قیمت دلار و قیمت جهانی طلا باید شما مهریه ای رو متقبل بشید که عند المطالبه هست !
    خب چرا کسی ازدواج نمیکنه و اینقدر آمار تولد اومده پایین و طلاق زیاد شده ؟
    خانواده ها خیلی ازدواج رو سخت گرفتن ( مخصوصا خانواده دختر ) اگر سطح توقع و چشم و هم چشمی کمتر بشه ازدواج خیلی راحت تر میشه
    همین هزینه های اضافی هست که خیلی ها رو از ازدواج منصرف میکنه ...
    فقط دو تا راه جلوی پای جوونا هست :
    1- جیب پدر گرامی سنگین باشه 2 - دو نفر واقعا عاشق هم باشن و خانواده ها هم زیاد سخت نگیرن ...
    برای بعضی خانواده ها شاید تامین هزینه جهزیه یه مقدار دشوار باشه ، اما همون خانواده انتظار ماشین و خونه و بهترین مراسم عروسی رو دارن !
    درود بر شما دوست عزیز بالاخره یکی پیدا شد حرف دل مارو بفهمه! براوووووووو
    الان یا باید با طرف رفیق باشی و از این حرفا (که من با این شیوه کلا مخالفم بنا به دلایلی یک مورد اینکه آدم ممکنه احساسی برخورد کنه و خیلی از معایب نبینه و یا ساده ازش بگذره و نتیجش این میشه که 30 درصد از ازدواج های تهران به طلاق منجر میشه) یا باید پولدار باشی که خوب من اگر پولدار بودم زن نمیگرفتم خخخخخخخخ اینم شوخی کردم ولی کلا تا وقتی همه فقط شعار بدن و بگن زندگی ساده و ..... ولی در عمل بخوان سخت بگیرن نتیجش میشه سن ازدواج بالا + فساد در جامعه + بی بند و باری به علت عدم ارضای روحی و عاطفی و جنسی و ..... + آخر عاقبتشم میشه سن دیر بچه دار شدن و هزاررررررررررررررررررر مشکل دیگه

25. کاربران زیر از H128 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3562
    تشکـر
    213
    تشکر شده 208 بار در 106 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام داداشی
    به قول بعضیا همه رو به یه چشم نگا نکنین
    نمی گم سطح توقعات پایینه که خیلیم بالاس
    ولی بگردی دختر خوب با توقعات متوسط پیدا میشه
    جوینده یابنده اس

27. کاربران زیر از yass بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6662
    تشکـر
    7
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط yass نمایش پست ها
    سلام داداشی
    به قول بعضیا همه رو به یه چشم نگا نکنین
    نمی گم سطح توقعات پایینه که خیلیم بالاس
    ولی بگردی دختر خوب با توقعات متوسط پیدا میشه
    جوینده یابنده اس
    سلام خیلی ممنون کاشکی همه مثل شما بودن امیدوارم شما هم یه همسر مناسب گیرتون بیاد با تشکر

29. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

خیلی ممنون دوست عزیز از راهنماییت
    اما نه بابا فورس ماژور کجا بود مگه نون شب که نخوریم بمیریم! خخخخخخخخخ من به خانواده گفتم این پروسه 2-3 سال هم طول بکشه فدای سرتون اتفاقا من زمان میخرم! الان 7-8 ماهی میشه بحث ازدواج قبول کردم کلا همین 2 جا رفتیم خواستگاری اصلا عجله ای در کار نیست
    تازه باز ما میتونیم هر چند وقت یکبار ریم خواستگاری ولی خانوم ها چی خخخخخخ
    شوخی کردم به خواهران محترم بر نخوره
    ok.خانم ها هم ميشنينن خونه و گزينه مناسبو انتخاب ميكنن اصلا خستگي به خودشون نميدن برن گلو شيريني بخرنبعد برن جواب منفي بگيرن خخخخخخخخخخخ

30. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    تشکر شده 1,280 بار در 640 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام. بنظر من توقع داشتن از یه پسر 25 ساله که خونه داش باش خیلی زیاده من که خودم به شخصه فقط اخلاق طرف واسم مهم بد خانوادش بد حقوقش اینکه چی داره زیاد مهم نیس اینکه قرار ج جوری زندگیشو بسازه در کل برنامش چیه این خیلی مهمتره تا اینکه با پول باباش پوز بده اینجوری همش دستش باید تو جیب باباش باش واین اصلا قشنگ نیست

31. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11276
    تشکـر
    28
    تشکر شده 66 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    10

وقتی چیزی به اسم عشق در بین نباشه میشه همین . اون دختر خانم میخواد با این کار واسه خودش زندگی خوب بسازه و براش شخص مقابلش اصلا مهم نیست . علاقه اگر باشه واقعا این اتفاقات پیش نمیاد .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)