نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: برگردوندن یک رابطه

1379
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6697
    تشکـر
    6
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

برگردوندن یک رابطه

حدود ٣ سال است يك رابطه احساسي با يك آقايي دارم من با اين آقا هم همكارم هم دوستم هم عاشقشم، يه رابطه كاري احساسي دوستي خوب داشتيم، ميگم داشتيم و اميدوارم دوباره حالم خوب بشه و همه چيز مثل قبل بشه، حدود يك ماهه پيش از اونجايي كه خانمها حس قوي دارن احساس كردم يه چيزي جاي خودش نيست اون اعتماده نيست اون حس خوبه نيست شروع كردم به گير دادن زنگ ميزدم جواب نميداد شروع ميكردم اس ام اس دادن محكومش ميكردم هنوز دفاع نكرده بود داد و غال و بي احترامي، تا اينكه يك روز تو ماشينش گفتم گوشيتو ميدي يه زنگ بزنم گوشيم خاموشه، ديدم رنگش پريد گفت اره بيا گوفتم رفتم تو مسيجاش ناخواسته گوشيرو خواست بگيره ولي ديدم چيزي كه نبايد ميديدم، خلاصه حالم بد شد عشقم عشقم و ابراز علاقش به يكي غير از خودم داشت ديوونم ميكرد بهش گفتم ديگه نميخوام ادامه بديم ولي تا صبح يك پسر ٢٩ ساله و داراي يه مقام اجتماعي و شغل و منصب خوب با تحصيلات عالي اظهار پشيماني و ندامت كرد كه اشتباه بود مثل بقيه مرداي ديگه تو من و ببخش و من غلط كردم ... حسابي خودش و خورد كرد اينكه تو به من كمك كن ميخوام آدم باشم نميخوام تو رو از دست بدم اون زن ول كن من نبوده و از اينجور حرفاا،از اونجايي كه من واقعا عاشق اين مردم و قبولش دارم گفتم پشيمونه اشتباه كرده و قبول كرده كه اشتباه كرده ميگه بدون من شاد نيست دنيارو با من ميخواد بزار يه فرصت بدم، فرصت و دادم ولي حال خودم بده خيلي بده اعتمادي نيست وقتي ميگه عشقم ياد اس ام اسش به اون زن ميفتم بهش اعتراض ميكنم يهو گريم ميگيره از اينكه من از محبت كم نزاشتم براش فقط يه رابطه جنسي اينقدر مهم بوده كه بايد بخاطرش به من خيانت كنه؟ ميگم چرا تو اين ٣ سال من تمام موقعيتام و گزاشتم كنار چون اون و ميخواستم فقط ولي اون نتونست ، يعني همه حرفاش دروغ بود اين ٣ سال و كلي سوال ديگه، ميخوام راهنماييم كنيد آيا براي آرامش حودم بايد بيام از اين رابطه بيرون يا چه راهي هست كه دوباره اعتمادم جلب بشه حالم خوب بشه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : سلام

سلام عزیزم
    من چند تا سوال دارم ازت
    این سه سال که میگی تو عاشقش بودی اونم عاشقت بوده، هیچ اقدامی برای خواستگاری ازت نکرده؟!
    اگه فقط دوستین باهم به قول خودت رابطه احساسی دارین که مطمئن باش برا پسر جماعت دوستی تعهد محسوب نمیشه
    چرا اجازه دادی سه سال بلاتکلیف باشی؟ اگه به تو جدی فکر میکنه و فقط دلش با تو آروم میگیره باید ثابت کنه، باید یه قدم جدی برای با تو بودن برداره
    اگه خودتم فقط میخوای باهاش دوست بمونی که انتظار نداشته باش بهت دوباره خیانت نکنه، اعتماد دوباره هم احمقانه س، رو رابطه بدون تعهد هیییچ حسابی نمیشه باز کرد...
    امضای ایشان

3. کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3127
    تشکـر
    0
    تشکر شده 279 بار در 167 پست
    میزان امتیاز
    11

به نظر منم اگه واقعأ عاشقت بود و دوست داشت هرگز بهت اين خيانت رو نميكرد به نظر من كه رابطه رو تموم كنيد خيلي بهتره تا اينكه در آينده پشيمون بشي چرا اين كارو نكر دي
    امضای ایشان
    با مشاوره ، ازدواج ديگر هندوانه در بسته اي نيست.

5. 2 کاربران زیر از m@ede بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6697
    تشکـر
    6
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط naghme نمایش پست ها
    سلام عزیزم
    من چند تا سوال دارم ازت
    این سه سال که میگی تو عاشقش بودی اونم عاشقت بوده، هیچ اقدامی برای خواستگاری ازت نکرده؟!
    اگه فقط دوستین باهم به قول خودت رابطه احساسی دارین که مطمئن باش برا پسر جماعت دوستی تعهد محسوب نمیشه
    چرا اجازه دادی سه سال بلاتکلیف باشی؟ اگه به تو جدی فکر میکنه و فقط دلش با تو آروم میگیره باید ثابت کنه، باید یه قدم جدی برای با تو بودن برداره
    اگه خودتم فقط میخوای باهاش دوست بمونی که انتظار نداشته باش بهت دوباره خیانت نکنه، اعتماد دوباره هم احمقانه س، رو رابطه بدون تعهد هیییچ حسابی نمیشه باز کرد...
    هيچ وقت غرورم اجازه نداد راجع به خواستگاري و ازدواج ازش سوال بپرسم اين آقا ٢ سال از من كوچكتر هم هست شايد دليلش اين بوده كه جدي روش فكر نكردم اوايل يه پله ترثي بود تو كارم خيلي كمكم ميكرد تو روابط من هم خيلي جاها كمكش بودم ، راستش كم كم وابستگيم زياد شد و همينطور علاقم يك خانواده بسيار بسته و محدود كه تو ٢ سال اول من پنهان بودم از تمام خانوادش زيادم سحت نميگرفتم چون يه مورد ازدواج نبود برام يكي كه ارتباطاتمو قوي ميكرد ولي الان نزديكه يك ساله به تمام خانواده و دوستانش معرفي شدم برام احترام قائلن ولي بطور جدي هنوز حرفي نزده براي ازدواج ، ببينيد من هم زياد اصراري به اين موضوع ندارم معتقدم هر چيزي به زمانش اتفاق ميفته چيزي كه ميخوام اينه كه موندن تو اين رابطه صحيح هست يا نه؟ وقتي يك بار خيانت ديدي اعتماد دوباره فايده داره يا نه؟ ميگه مرد تو يه اشتباهي كرده كمكش كن تا جبران كنه، منم صرفنظر از اينكه اين رابطه به ازدواج برسه يا نه در كنار هم ارامش داريم يه احساس خوبه همين بسه يه شام رفتنمون بيرون با هم كلي عشقه . نميدونم شما چند سالتونه كي هستيد چي هستيد فقط ميخوام يه شخص ثالث بگه بهم كه چجوري اون اعتماده برگرده؟ يه چيز خوب ميخوام بگيد كه برگردم به اون زندگي خوبه، همه خطاكاريم اينقدر آدمها هستند با وجود حطا كاريشون يه عذر خواهي نميكنن اين هم آدميزاده اشتباه كرده بخاطر كمبودهايي كه صد در صد از جانب من بوده رفته سمت يكي ديگه حالام پشيمونه، من خوب نيستم ديگه مشكل من اينه الان اون ادم نرماله نيستم ديگه متاسفانه

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط m@ede نمایش پست ها
    به نظر منم اگه واقعأ عاشقت بود و دوست داشت هرگز بهت اين خيانت رو نميكرد به نظر من كه رابطه رو تموم كنيد خيلي بهتره تا اينكه در آينده پشيمون بشي چرا اين كارو نكر دي
    درسته منم بانظر ایشون موافقم مطمئن باش اگه باهاش ادامه بدی اذیت میشی همیشه با کوچکترین کاربهش شک میکنی وخود خوریو خیلی اتفاقای دیگه

8. کاربران زیر از farimah بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6697
    تشکـر
    6
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسي دقيقا همينطوره تنها كسي كه داره اذيت ميشه الان منم ، مرسي بچه ها

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18413
    تشکـر
    53
    تشکر شده 28 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : برگردوندن یک رابطه

اینو از من به خاطر داشته باش دوست عزیز هیچ موقع به روی اون نیار که تو مشکلی داشتی یا واسش کم گذاشتی که رفته سراغ یکی دیگه( حتی اگه خودت این حس رو داری!)... به نطر من یه کم رابطت رو باهاش کمرنگ کن ببین واکنشش چیه؟؟ اگه واقعا دوست داره که تمام تلاششو میکنه که تو برگردی به همونی که قبلا بودی و اگه نه هم کم کم خودت متوجه میشی که اون مردی نیست که آینده ات رو باهاش بسازی چون زود جا زده.. به هر حال برات آرزوی خوشبختی میکنم.برای منم دعا کن خدا کمکم کنه تحمل کنم اون فریبی که خوردم رو...

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15518
    تشکـر
    98
    تشکر شده 77 بار در 54 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : برگردوندن یک رابطه

تاپیک برای پارسال

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد