نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: خسته شده ام کمک کمک

2266
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6686
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

خسته شده ام کمک کمک

سلام بچها حالش شما .
    بچها 22 سالمه شکست عشقی خوردم بچها خسته ام نمی تونم فراموشش کنم . خانواده سخت گیری دارم از موضوع با خبر شدن نمی زارن سر کلاسهای دانشگاهم برم . فقط گفتن غیر حضوری گوشیم رو ازم گرفتن تو رو خدا کمکم کنید چکار کنم . تنها دلخوشیم گوشیم و اهنگای داخلشه دانشگاهمه .....
    خانواده من هنوز تو زمان قدیمن من رو از همه چی محروم می کنن .. همه چی رو فکر می کنن باعث خراب شدن من میشه .. رمان خوندن ... وات ساپ داشتن .. بچها دیوونه شدم .... شدم اسیر عراق کمکم کنید بگید چکاری کنم لطفا چطور اینده ام رو بسازم چطور اعتماد خانواده ام جلب کنم .. چطور گوشی و دانشگاهم پس بگیرم لطفا کمکم کنید تورو خدا

2. کاربران زیر از saharjan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : خسته شده ام کمک کمک

خب دیگه تمام این مواردی که گفتید ، برمیگرده به گذشت زمان ...

به هرحال باید زمان بگذره تا موضوع از این تب و تاب بیرون بیاد ...

و شمام باید در این مدت طوری رفتار کنید که برای خانواده مشخص بشه که دیگه مثل قبل دلبستگی ندارید

شرایط سختیه ولی خب هر اتفاقی تبعاتی داره که باید تحملش کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6686
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    خب دیگه تمام این مواردی که گفتید ، برمیگرده به گذشت زمان ...

به هرحال باید زمان بگذره تا موضوع از این تب و تاب بیرون بیاد ...

و شمام باید در این مدت طوری رفتار کنید که برای خانواده مشخص بشه که دیگه مثل قبل دلبستگی ندارید

شرایط سختیه ولی خب هر اتفاقی تبعاتی داره که باید تحملش کنید
    سلام فرخ جان الان سه ماهه طبق میل اونا رفتار میکنم ولی زره ای اثر نکرد
    اسیر عراق شدم من

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6064
    تشکـر
    32
    تشکر شده 196 بار در 82 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط saharjan نمایش پست ها
    سلام فرخ جان الان سه ماهه طبق میل اونا رفتار میکنم ولی زره ای اثر نکرد
    اسیر عراق شدم من

سلام
    من خوندم که چی نوشتید ..و این تنها به تفاوت های نوع تفکر و سطح فکری دو نسل بر میگرده ..و همینطور حساسیت زیاد خانواده ها از اوضاع نابسمانی که وجود داره ..دوست خوبم توقع من از شما که سن و سالت هم کم نیست و سطح فکری خوبی داری اینه که تا حدودی بهشون حق بدی که تا این حد نگرانی داشته باشند ..دوست گرامی من خودم پدرم (یه دختر دارم )..از نظر والدین یه چیزهائی با یه اشتباه اگه خدشه دار بشه دیگه درست بشو نیست و برگشت پذیری نداره ..برای همین حتی دوست ندارن فرصت یه بار اشتباه رو به فرزندشون بدن ..کما اینکه هیچ تضمینی هم نیست از نظر اونها که شما مرتکب همچین اشتباهی نشی..در ضمن لاین و وات ساپ و وایبر و اینها لازمه حتمی زندگی نیست که شما نداری یعنی از زندگی عقب نیستی کما اینکه همین الان داری از نت برای ارتباطات استفاده میکنی ..حق رو به شما میدم که احساس کنید اسیر این قید و بندها شدید ..و تا حدودی هم حق میدم که سخت گیریها مخصوصا در خصوص دانشگاهتون زیاد از حده ..ولی خواهشی که دارم اینه که درک کنید با توجه به اون شکستی که ذکر کردید خوردید پدر و مادرتون یه جورائی ترس از تکرار مجددش دارن و از دید اونها همچین نگرانی بیموردی هم نیست ..در ضمن علاقه مندیشون به شما غیر قابل کتمانه که اگه اینجور نبود خیلی به فکرتون نبودن که چی میکنید و کجا میرید .. ولی باز هم زمان اوضاع رو شاید کمی مساعد تر کنه ..موفق باشی
    امضای ایشان
    وقتی خدا کاری برات انجام میده تو به توانائی های خدا اطمینان داری و هنگامی که کاری برات انجام نمیده خدا به توانائی های تو اطمینان داره ....
    .................................................. ...............
    1- برای تشکر از پست مورد نظرتون از کلید تشکر استفاده کنید (سپاس نشانه قدرشناسی شماست )
    2- برای متوجه شدن کاربر از ادامه داشتن بحث پست مورد نظر رو نقل قول بگیرید
    3- جداً از دادن جوابهای طنز و مسخره کردن کاربر و یا دادن جوابهای بدون تفکر حاوی مطالبی همراه با شدت عمل پرهیز کنید ..

7. کاربران زیر از babak بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام بچها حالش شما .
    بچها 22 سالمه شکست عشقی خوردم بچها خسته ام نمی تونم فراموشش کنم . خانواده سخت گیری دارم از موضوع با خبر شدن نمی زارن سر کلاسهای دانشگاهم برم . فقط گفتن غیر حضوری گوشیم رو ازم گرفتن تو رو خدا کمکم کنید چکار کنم . تنها دلخوشیم گوشیم و اهنگای داخلشه دانشگاهمه .....
    خانواده من هنوز تو زمان قدیمن من رو از همه چی محروم می کنن .. همه چی رو فکر می کنن باعث خراب شدن من میشه .. رمان خوندن ... وات ساپ داشتن .. بچها دیوونه شدم .... شدم اسیر عراق کمکم کنید بگید چکاری کنم لطفا چطور اینده ام رو بسازم چطور اعتماد خانواده ام جلب کنم .. چطور گوشی و دانشگاهم پس بگیرم لطفا کمکم کنید تورو خدا
    سلام

این روشت رو به ناکجا آباده!!!!! من که جواب شما رو داده بودم که؟؟؟؟؟

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    میزان امتیاز
    0

سلام بچها حالش شما .
    سلام

ار من پرسیده بودی چرا ناکجا آباد؟؟؟؟

عزیز بزار رک بهت بگم اون شخص که بچه هست تو خودت نیز از نظر من زیر سن ازدواجی(فکر کنم با نظرات من تا حدودی آشنایی). طبق تعاریف خودت اصلا اون طرف دلبستگی خاصی به تو نداشته رابطه فقط رابطه استاد و شا گرد بوده.

تو هم یک شخص تنها در خانواده خشک وتا حدودی مذهبی, هوا برت داشته عاشق شدی زدی تمام کاسه و کوزه رو بهم ریختی!!!!!!!!!!!!!

مشاور که نمیتونی بری تلفنی هم نمیتونی یا بهت اجازه نمیدن. پیر فامیل هم که کاری از دستش بر نمیاد. ازدواج کردن تو این شرایط هم که خریت محضه. خودکشی هم که نشانه دیوانگی و نادانی کامل و بدتر از خریته. خوب باید صبر کنی و شرایط رو تحمل کن تا دوره حبست بگذره و به زندگی قبلیت برگردی.

مثل دوران حبس زندانیان باید نشان بدی که متنبه شدی و همکاری کنی. البته گناهی نداری جز نادانی وناتوانی ونیازمندی و نگرانی.

بهتره بیشتر راجب انسانیت خودت انسان وعشق و خودشکوفایی بخوانی و بدانی.

در ضمن هر راهنماییی توی این سایت راهنمایی نیست بلکه بیشتر به بیراهه میبرند(ناکجا آباد)

مواظب خودت باش

نقل قول لطفا. سپاس

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6686
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد1020 نمایش پست ها
    سلام

ار من پرسیده بودی چرا ناکجا آباد؟؟؟؟

عزیز بزار رک بهت بگم اون شخص که بچه هست تو خودت نیز از نظر من زیر سن ازدواجی(فکر کنم با نظرات من تا حدودی آشنایی). طبق تعاریف خودت اصلا اون طرف دلبستگی خاصی به تو نداشته رابطه فقط رابطه استاد و شا گرد بوده.

تو هم یک شخص تنها در خانواده خشک وتا حدودی مذهبی, هوا برت داشته عاشق شدی زدی تمام کاسه و کوزه رو بهم ریختی!!!!!!!!!!!!!

مشاور که نمیتونی بری تلفنی هم نمیتونی یا بهت اجازه نمیدن. پیر فامیل هم که کاری از دستش بر نمیاد. ازدواج کردن تو این شرایط هم که خریت محضه. خودکشی هم که نشانه دیوانگی و نادانی کامل و بدتر از خریته. خوب باید صبر کنی و شرایط رو تحمل کن تا دوره حبست بگذره و به زندگی قبلیت برگردی.

مثل دوران حبس زندانیان باید نشان بدی که متنبه شدی و همکاری کنی. البته گناهی نداری جز نادانی وناتوانی ونیازمندی و نگرانی.

بهتره بیشتر راجب انسانیت خودت انسان وعشق و خودشکوفایی بخوانی و بدانی.

در ضمن هر راهنماییی توی این سایت راهنمایی نیست بلکه بیشتر به بیراهه میبرند(ناکجا آباد)

مواظب خودت باش

نقل قول لطفا. سپاس
    سلام فدای تو که ارومم میکنی عزیزم قول میدم ایقد خوب باشم که مثل یک زندانی که هر چقدر خوب باشه عفو میخوره منم ایطور باشم
    تا از چاه به چاله نیفتم فدات که آقایی سروری
    تو خیلی خوبی باور کن باحرفات کاری کردی که از خاب بیدار شم

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    میزان امتیاز
    0

سلام فدای تو که ارومم میکنی عزیزم قول میدم ایقد خوب باشم که مثل یک زندانی که هر چقدر خوب باشه عفو میخوره منم ایطور باشم
    تا از چاه به چاله نیفتم فدات که آقایی سروری
    تو خیلی خوبی باور کن باحرفات کاری کردی که از خاب بیدار شم
    محبت داری

آرزوی بهترینها رو برات دارم

موفق باشی

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6686
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد1020 نمایش پست ها
    محبت داری

آرزوی بهترینها رو برات دارم

موفق باشی
    مرسی عزیزم توهم موفق باشی

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5829
    تشکـر
    470
    تشکر شده 242 بار در 113 پست
    میزان امتیاز
    10

خواهش میکنم قابل نداشت بازم بیاید این طرفا ممنون خوش گذشت خیلی آقایی ....
    چقد شما دوتا تارف تیکه پاره کردید!!

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6814
    تشکـر
    62
    تشکر شده 45 بار در 16 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام بچها حالش شما .
    سلام
    باز هم یه موضوع دیگه باز هم یک رابطه نادرست دیگه واقعا جای تاسف داره ولی با عرض معذرت از شما و همه دوستان این سایت این روابطی که امروزه بین دختره و پسرها در ایران وجود داره روابط عاشقانه نیست . البته من چون تحقیقی در این باره ندارم نمیتونم درصد بگم ولی میتونم بگم بیشتر این روابط فقط برای ایجاد یک رابطه جنسی و ارضاء شدن طرفین صورت میگیره وگرنه دختر یا پسری که تو سن 18 تا 24 یا 25 سالگی رابطه برقرار میکنند اصلا خیلی سخته که عشق رو درک کنند .
    در مورد مواردی که ذکر کردید باید بگم درسته که امروزه گوشی آدم ها رو به خودش وابسته کرده اما بدون گوشی هم میشه زندگی کرد . در مورد واتس آپ که گفتید اصلا تو فکرش نرید نمونش خود من الان واتس آپ و از این جور نرم افزارها رو گوشیم (Nokia N73 ) نصب نمیشه و ندارم و خدا رو شکر هیچ مشکلی هم ندارم .
    در مورد خانوادت هم نگران شما هستند که نکنه از طریق یه رابطه غلط و ارتباطی ناسالم آینده شما خراب بشه ولی نباید این اینقدر سخت گیرانه با قضیه برخورد میکردند . اما شما با صبر و تحمل باید اعتماد اونها رو جلب کنی تا باز هم به روزهای آرمانی خودت برگردی کاری در این مورد نیشه انجام داد .
    و در آخر از من به شما نصیحت که زیاد به فکر رابطه با جنس مخالف فکر نکنید که بجر ضرر سودی نداره .

موفق باشید .
    امضای ایشان
    اسرار ازل را نه تو دانی و نه من
    وین حرف معما نه تو خوانی ونه من
    هست از پس پرده گفتگوی من و تو
    چون پرده برافتد نه تو مانی و نه من

15. کاربران زیر از Shemsh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6686
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Shemsh نمایش پست ها
    سلام
    باز هم یه موضوع دیگه باز هم یک رابطه نادرست دیگه واقعا جای تاسف داره ولی با عرض معذرت از شما و همه دوستان این سایت این روابطی که امروزه بین دختره و پسرها در ایران وجود داره روابط عاشقانه نیست . البته من چون تحقیقی در این باره ندارم نمیتونم درصد بگم ولی میتونم بگم بیشتر این روابط فقط برای ایجاد یک رابطه جنسی و ارضاء شدن طرفین صورت میگیره وگرنه دختر یا پسری که تو سن 18 تا 24 یا 25 سالگی رابطه برقرار میکنند اصلا خیلی سخته که عشق رو درک کنند .
    در مورد مواردی که ذکر کردید باید بگم درسته که امروزه گوشی آدم ها رو به خودش وابسته کرده اما بدون گوشی هم میشه زندگی کرد . در مورد واتس آپ که گفتید اصلا تو فکرش نرید نمونش خود من الان واتس آپ و از این جور نرم افزارها رو گوشیم (Nokia N73 ) نصب نمیشه و ندارم و خدا رو شکر هیچ مشکلی هم ندارم .
    در مورد خانوادت هم نگران شما هستند که نکنه از طریق یه رابطه غلط و ارتباطی ناسالم آینده شما خراب بشه ولی نباید این اینقدر سخت گیرانه با قضیه برخورد میکردند . اما شما با صبر و تحمل باید اعتماد اونها رو جلب کنی تا باز هم به روزهای آرمانی خودت برگردی کاری در این مورد نیشه انجام داد .
    و در آخر از من به شما نصیحت که زیاد به فکر رابطه با جنس مخالف فکر نکنید که بجر ضرر سودی نداره .

موفق باشید .
    سلام عزیزم مرسی از راهنمای هات خودمم به ای نتیجه رسیدم که دیگه کاری به هیچ نداشته باشم و زندگی کنم تا خانوادم اعتماد کنن بهم اشتباهاتم را جبران کنم و زندگی سالمی داشته باشم
    و راجب رابطه جنسی و ارضا شدن
    عزیزم باید بگم من خیلی نسبت به ای موضوع ها سردم و از رابطه بدم میاد و حتی بدترین شرایط می دونم یک رابطه رو
    از این بابت خیالت راحت ک من خوشم نمیاد از رابطه داشتن همه دوستام تعجبن از ای اخلا قم دیگه بهشون ثابت شده
    بوووووووس مرسی از راهنمایت بوس

17. کاربران زیر از saharjan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)