نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: به رشته م علاقه ندارم

695
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6608
    تشکـر
    15
    تشکر شده 12 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    10

به رشته م علاقه ندارم

ترم پنجمم ازبازارکاررشته م خوشم نمیادمترجمی...بایدیافوق بگیری یابشینی خونه تون ترجمه کنی..تاالان تومباحث ترجمه بالاترین نمره کلاس بودم ولی فایده ش چیه من حسابداریودوست دارم که امسالم کنکورشودادم اماچون بخاطرحجم دروس خودم اونطورکه متونم نمره بیارم نخوندم....ماشالاخداهم که کمکم نمیکنه...موقعی که ازترس موفق نشدن چونوخونه مون جای درس خوندن نبودزبان که فقط یدونه درس بودخوندم تافقط قبول بشم....حالابایدبدبختی بکشم چون هیچ اینده ای برااین رشته ننیبینم ازطرفی بخاطرانبوه مشکلاتم کلاادم اخمویی ام یعنی بخودم باشه همه ش اخمام توهمه حوصله کسیوندارم خب اینجوری مردم ازادم فراری مبسن دقیقاترم قبلم هیشکی دورم نمیومداین ترم گفتم روندموعوض کنم بگم بخندم ولی من وخنده؟؟؟ازم برنمیادنمیتونم مخام خودم باشم بیحوصله اخموبداخلاق اگه خ حوصله کنه یه لبخندبه یکی که گذری داره ردمیشه تازه اونم پوزخند....نمیتونم....ترم قبلی بایکی بگونگو شدسریکی ازهمین پوزخندهای من...اصلالبخندمحبت امیزبلدنیستم فکرکردمسخره ش کردم بهم توهین کردظاهزاازمن شرتربودوبچه هاهم به طرفی اون یاکلالج من منوکمترازکم تحویل گرفتن وشدم تک....حالامخاستم روشموعوض کنم که....ده ساعته مغزسرم داره ازدردمیکوبه....یه سیل اشک ریختم...خودم بهش میگم خشم فروخورده من ازهیچکس انقدرخوشم نمیادکه بخام خ بهش محبت کنم ولی دوماه قبل بهمون طرف پیامک دادم کشکی ازش عذرخواهی کردم درحالی که دراصل توجمع منوخراب کرد...چکنم؟؟؟هیشکیونداشتم تک تک افتاده بودم امروزبانگاه توصورتش همه خاطرات بداون بیس وچهارساعت توذهنم زنده میشددلم مخاست خرخره شوبجوم ولی مجبوربودم بهش لبخندمونالیزیه بزنم....خداییش بدبختترازمن سراغ داریدمیبینیدچقدربیکسم؟؟؟چ کارکنم اگه خودم باشم هیشکی تحویلم نمیگیره واگه یدونه لبخندبرخلاف میلم بزنم سردردمرگ آورم شروع میشه من چ....کننننم؟؟؟؟بیکسی بیکسی روطاقت بیارم یاسردردکشنده رواصلااگه خودم نباشم درس هم فرمالیته س....کلایه آدمی ام مثلااگه یه سوالوج بدم بایجورنمایش قدرت برتری ایناتوذهنم میادکه ارومم میکنه...والبته افراد روازم دور دور.اینجاپست خانم معصومه گفته بودیداعتمادبنفس کاذب....همینه ولی مگه هرکسی نداره قبول دارم اینجورآدماجذاب نیستن یه نمونه شوتوکلاسمون داریم ولی من بااین بزرگ شدم بیس وهشت سالگی خودموعوض کنم ؟؟؟بگیدمن چکنم؟

2. کاربران زیر از parvaneh safayi pour بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : به رشته م علاقه ندارم

من حرف دوستمونو واستون تکرار میکنم ... چون تمام این مشکلات برای شما از همین دور بودن ناشی میشه

وقتی فردی از جمع دور میشه ، این حالتها براش عادیه ...

یک تیکه ذغال وقتی از جمع دور میشه بعد از مدتی سرد و بی حرارت میشه

و به همین خاطره که اگه شما وارد اجتماع نشدید این حالت انفعال و تنهایی شمارو به انزوا میکشونه

به همین خاطره که شما وقتی به جمع برگرید میتونید حرارت و روشنی رو از اونا بگیری و در مقابل همین حس رو به اونا بدی

مثل همون مثال بالا که گفتم ... همه به هم مربوط هستیم ...

پس اگه میخوای زندگی شادی رو تجربه کنی میتونی از کمک کردن درست به دیگران شورع کنی

و بهتره در این مورد با مشاوره ای متعهد مشورت کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6608
    تشکـر
    15
    تشکر شده 12 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : به رشته م علاقه ندارم

من مشکلات فردی زیادی دارم وقتیربهشون فکرمیکنم انگاردارم حلشون مکنم حاقل اینه که انگاردارم نق میزنن واین ارومم میکنه ایناچیزایی بوده که گاهی توتتهاییهام تامرزجنون غمگینم کردن شایدافسرده باشم بامشاوری که دوبارصحبت کردم همینوگفت امادیگه ادامه ندادم بعضیهاتوجمع بودن ارومشون نمیکنه من اگه توجمع ساکت بشینم وفقط نگاه کنم که نمیشه یجوریه چون ازاول باهاشون نبودم ویمقدارهم بزرگترم شایدم اینادلیلش نباشه نمیدونم شماروانشناسید....انگارهمه معذبن خودمم حوصله ح زدن ندارم اون جمعی که شمامیگیداگه منوباسکوتم تحمل میکنه برام لذتبخشه که گوش بدم همین....خودم حوصله بگوبخندوشوخی ندارم حداقل الان اول سال ندارم.....منومسائل زیادیوتوپست مطرح کردم اماازجوابی که دادید نتیجه ای نگرفتم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد