نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: به ازدواج فامیلی علاقه ای ندارم

1234
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

به ازدواج فامیلی علاقه ای ندارم

سلام
    من یک پسر 24 ساله مجرد هستم و خیلی دوست دارم که ازدواج غیر فاملی داشته باشم ، اما همه به من اسرار میکنن که یکی از دختر های فامیل رو بگیرم حتی مادرش هم راضی و اسرار داره ، مادر خودم هم میگه منم راضیم اما خودت ازادی برا انتخاب ، از هر نظر هم دختر خیلی خوبیه و هیچ ایرادی هم نمیشه روش گذاشت و نخواهم گذاشت، اصلاً هم حس خواهری نصصبت بهش ندارم چون اصلا باهاش صحبت نکردم و هیچ حسی هم نصبت بهش ندارم ، یعنی کلاً من احل دوست دختر بازی و هیچ رابطه ای نبودم ، حتی به دخترا نگاه هم نمیکنم به هیچ کس هم علاقه ای ندارم ، اما دوست ندارم تو فامیل ازدواج کنم چون تک فرزندم و خواهر برادری ندارم دوست دارم فامیل جدید برا خودم داشته باشم
    به این هم اعتقاد دارم که ازدواج غیر فامیلی توش عشق بیشتر میتونه رشد کنه
    ادم رک و بدون خجالتی هم هستم و با اطرافیانم خیلی خوبم
    اما اطرافیانم به من خیلی اسرار و خیلی پافشاری میکنن که ازدواج فامیلی کنم و خوبیهای ازدواج فامیلی برام میگن ، یکم منو به شک انداختن که تصمیمی که میگیرم درسته یا نه

از راهنمایتون خوشحال میشم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : به ازدواج فامیلی علاقه ای ندارم

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    سلام
    من یک پسر 24 ساله مجرد هستم و خیلی دوست دارم که ازدواج غیر فاملی داشته باشم ، اما همه به من اسرار میکنن که یکی از دختر های فامیل رو بگیرم حتی مادرش هم راضی و اسرار داره ، مادر خودم هم میگه منم راضیم اما خودت ازادی برا انتخاب ، از هر نظر هم دختر خیلی خوبیه و هیچ ایرادی هم نمیشه روش گذاشت و نخواهم گذاشت، اصلاً هم حس خواهری نصصبت بهش ندارم چون اصلا باهاش صحبت نکردم و هیچ حسی هم نصبت بهش ندارم ، یعنی کلاً من احل دوست دختر بازی و هیچ رابطه ای نبودم ، حتی به دخترا نگاه هم نمیکنم به هیچ کس هم علاقه ای ندارم ، اما دوست ندارم تو فامیل ازدواج کنم چون تک فرزندم و خواهر برادری ندارم دوست دارم فامیل جدید برا خودم داشته باشم
    اما اطرافیانم به من خیلی اسرار و خیلی پافشاری میکنن که ازدواج فامیلی کنم و خوبیهای ازدواج فامیلی برام میگن ، یکم منو به شک انداختن که تصمیمی که میگیرم درسته یا نه

سلام

اصلا معنی نداره پس هر موقع با هر کی دوست داشتی ازدواج کن. موفق باشی

3. 3 کاربران زیر از فرشاد1020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

هركدوم يه مزايا و معايبي دارند بستگي به علاقه خودتون داره چون اشنايي بيشتر ي هم داريد به ايشون باز هرطور مايليد با نظرتون موافقم منم خانواده كم جمعيتي داشتم ازدواج كردم تا دروبرم شلوغ بشه درو بر خودم شلوغ شد اما مادر پدرم نه حالا با ز بستگي به خودت داره ببين اگر به كسي ميتوني علاقه مند شي خب با غريبه اما اگر همين دختر خانم رو هم مناسب خودتون ميدونيد چرا معطل ميكنيد اگر شرايطش رو داريد

5. کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6064
    تشکـر
    32
    تشکر شده 196 بار در 82 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام

ببیند اولا باید بگم بزرگترین حسن یه ازدواج فامیلی اینه که شما شناخت خیلی بیشتری از همسرتون دارید ..که این نکته خیلی مهمی در زندگی امروزه محسوب میشه ..در ضمن اینو بدون فامیلی که با توجه به گفته های شما چندان هم نزدیک نیست ..بعد ازدواج همون جوری باقی نمیمونه واقعا به شکل جدیدی از روابط فامیلی در میاد ..در ضمن از یه طرف پدر یا مادر ایشون با هم فامیل هستید که طرف دوم پدر یا مادرشون باقی میمونه که خودش اضافه شدن یه سری فامیل جدیده .. با توضیحاتی که شما دادی و از نکات مثبت اون دختر گفتی ..به شخصه من اگه جای شما بودم ازدواج فامیلی میکردم..چون نکات مثبتش از اون چیزی که شما مد نظرته به مراتب بیشتره ولی خب در نهایت تصمیم با خودته
    امضای ایشان
    وقتی خدا کاری برات انجام میده تو به توانائی های خدا اطمینان داری و هنگامی که کاری برات انجام نمیده خدا به توانائی های تو اطمینان داره ....
    .................................................. ...............
    1- برای تشکر از پست مورد نظرتون از کلید تشکر استفاده کنید (سپاس نشانه قدرشناسی شماست )
    2- برای متوجه شدن کاربر از ادامه داشتن بحث پست مورد نظر رو نقل قول بگیرید
    3- جداً از دادن جوابهای طنز و مسخره کردن کاربر و یا دادن جوابهای بدون تفکر حاوی مطالبی همراه با شدت عمل پرهیز کنید ..

7. کاربران زیر از babak بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد1020 نمایش پست ها
    سلام

اصلا معنی نداره پس هر موقع با هر کی دوست داشتی ازدواج کن. موفق باشی
    مرسی از نظرتون

9. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدزاده نمایش پست ها
    هركدوم يه مزايا و معايبي دارند بستگي به علاقه خودتون داره چون اشنايي بيشتر ي هم داريد به ايشون باز هرطور مايليد با نظرتون موافقم منم خانواده كم جمعيتي داشتم ازدواج كردم تا دروبرم شلوغ بشه درو بر خودم شلوغ شد اما مادر پدرم نه حالا با ز بستگي به خودت داره ببين اگر به كسي ميتوني علاقه مند شي خب با غريبه اما اگر همين دختر خانم رو هم مناسب خودتون ميدونيد چرا معطل ميكنيد اگر شرايطش رو داريد
    مرسی از راهنمای
    ، اما هم به ازدواج به فامیل علاقه ندارم هم به هیچ شخص خاصی علاقه برا ازدواج ندارم ، حتی فکر میکنم سنم برا ازدواج بالا تر هم بره بهتره یعنی فکر مینم تا 26 سالگی صبر کنم خوبه اما اطرافیانم چون منو دوست دارن اسرار میکنم.
    بازم ممنون از نظرتون

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط babak نمایش پست ها
    ببیند اولا باید بگم بزرگترین حسن یه ازدواج فامیلی اینه که شما شناخت خیلی بیشتری از همسرتون دارید ..که این نکته خیلی مهمی در زندگی امروزه محسوب میشه ..در ضمن اینو بدون فامیلی که با توجه به گفته های شما چندان هم نزدیک نیست ..بعد ازدواج همون جوری باقی نمیمونه واقعا به شکل جدیدی از روابط فامیلی در میاد ..در ضمن از یه طرف پدر یا مادر ایشون با هم فامیل هستید که طرف دوم پدر یا مادرشون باقی میمونه که خودش اضافه شدن یه سری فامیل جدیده .. با توضیحاتی که شما دادی و از نکات مثبت اون دختر گفتی ..به شخصه من اگه جای شما بودم ازدواج فامیلی میکردم..چون نکات مثبتش از اون چیزی که شما مد نظرته به مراتب بیشتره ولی خب در نهایت تصمیم با خودته
    مرسی از نظرتون برام جدید بود ، آره از هر لحاظ دختر خیلی خوبیه ، حتی تا وقتی اونا بهم نگفتن که بیا اینو بگیر حتی یک لحظه هم بهش فکر نکرده بودم و جا خوردم
    بازم از راهنمایتون ممنون
    ویرایش توسط reza1 : 10-21-2014 در ساعت 12:36 AM

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

مرسی از راهنمای
    من شرایط ازدواجم تقریبا مناسبه ، اما هم به ازدواج به فامیل علاقه ندارم هم به هیچ شخص خاصی علاقه برا ازدواج ندارم ، حتی فکر میکنم سنم برا ازدواج بالا تر هم بره بهتره یعنی فکر مینم تا 26 سالگی صبر کنم خوبه اما اطرافیانم چون منو دوست دارن اسرار میکنم، اینجور که جویا شدم طرف هم راضیه
    بازم ممنون از نظرتون
    خواهش ميكنم اما منطقي نيست بخاطر نظر ديگران تن به ازدواج بديد شما خودتون انسان عاقل بالغي هستيد پس خودتون بهتر از ديگران صلاح خودتون رو ميدونيد

13. کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد