نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: دچار مشکلات اعتقادی شدیدی شدم

1246
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2153
    تشکـر
    0
    تشکر شده 47 بار در 34 پست
    میزان امتیاز
    11

دچار مشکلات اعتقادی شدیدی شدم

...........
    ویرایش توسط zero : 09-22-2014 در ساعت 10:46 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : دچار مشکلات اعتقادی شدیدی شدم

نقل قول نوشته اصلی توسط zero نمایش پست ها
    باسلام خدمت کاربران عزیز
    من پسری 22 ساله هستم که حدود 10سال نماز میخونم روزه میگیرم کلا تو خونواده معتقدی بزرگ شدم
    چند وقت پیش یه مطلبی خوندم درباره ی قوم بنی قریظه که مخالف پیامبر اسلام بودن و در مدینه زندگی میکردن و مسلمانان بهشون حمله میکنن اونا رو محاصره میکنن که اونا تسلیم میشن ولی مسلمانان به دستور پیامبر سر تمامی(700نفر) مردان و پسران بالغ اون قوم تسلیم شده را میبرن و زنان و فرزندانشان رو به بردگی میگیرن اموالشون رو بین خودشون تقسیم میکنن(برای خوندن بیشتر میتونید تو گوگل سرچ کنید)
    من با خوندن این مطلب نسبت به اسلام و پیامبر بدبین شدم و نماز خوندن واسم سخت شده اخه کاری که اینا کردن با داعشیا چه فرقی داره شاید بگید این داستان دروغ یا تحریف شده باشه ولی سایتای اسلامی هم این داستان رو گفتن و این ظلم را که این کشتار خواست خدا بوده توجیه کردن! نگرانم نکنه یه عمره بازی خوردیم و اسلام دروغی بزرگ باشه.خواهشا کمکم کنید
    قطعا نبايد به اتفاقاتي که با تاييد پيامبر افتاده باشد شک کنيد

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6306
    تشکـر
    34
    تشکر شده 19 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    10

اگه تو قلب و وجودخودت خدارو حس میکنی,اگه خدا حرف اول همه تصمیم های زندگیتو میزنه واگه حضورشو باور داری,خودت رو درگیر داستانهایی که از صحت و سقمش خبر نداری نکن.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2153
    تشکـر
    0
    تشکر شده 47 بار در 34 پست
    میزان امتیاز
    11

بله.خدا رو حس میکنم قطعا این نظمی که تو جهان وجود داره نیاز به وجود خالقی بزرگ داره

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6585
    تشکـر
    6
    تشکر شده 92 بار در 58 پست
    میزان امتیاز
    0

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

1.شما به هیچ عنوان به اینترنت اعتماد نکن گوگل که امریکایی این هیچ ولی دانشنامه ازاد ویکی پدیا که انگیلیسیه یه چیزایی رو تحریف کرده که اصلا ادم مغزش نمیگنجه....20 تا موضوع درست میذاره بعد یدونه که منبع درستی نداره تحریف میکنه...همون یدونه تو طول زمان کارشو میکنه.خب مگه تو روایت های اخر الزمان نیست که حقیقت پنهان میشود و ظلم افزایش میابد زنا اشکار میشود...شما برو روایاتی رو که در مورد خر دجال اومده بخون....میفهمی روایت در مورد رسانه بود مثل اینترنت و تلویزیونو موبایل ....دجال مشتق جدل و جدل به معنی خلط به معنی فارسی حق را به باطل تغییر دادن
    خب حالا شما چجوری به شک افتادی؟؟؟؟؟ حالا معنی دجال اخرالزمانو فهمیدی
    مثلا میگه سرش بالای ابراست شاید و شاید منظورش امواجه
    2.گیریم که این موضوع حیقیقت باشه ...دستور پیامبر باید اجرا بشه...چون اون چیزی رو میدونه که ما نمیدونیم
    روایت داریم از حضرت علی (ع) که میگه ما باید تو جنگ ها دنبال پیامبر ص میدوییدیم که شهید نشه...منظور اینه که اینقدر عطوفت و مهربانی داشت که تو میدان جنگ هم به اسلام دعوت میکرد

3.نگهداری ایمان در اخرالزمان مثل نگه داشتن اتش در کف دسته...اخر الزمان با توجه به ویژگی هایی که از زبان معصومین ع رسید زمانی هست پر از شبهه و گمراهی... باطلو جوری شیطان جلوه اش میده که انگار حقه....خب با این و یژگی هاییی که برای اخرالزمان تعریف شده ....شما انتظار نباید داشته باشی که بدون شک و شبهه به ویژگی هایی که برای انسان اخرالزمان خداوند قرار داده برسی
    خب اما جایزه اش رو کی میگیره کسی که استقامت کنه با وجود تمام شبهه هایی که پیش میاد دین و ایمانشو نگه داره این فرد رو خدا بهش جایزه میده چجوری روایت پایین رو بخون

روایت داریم که اگر کسی در اخرالزمان فقط فقط دینش را حفظ کند خداوند در اخرت مقامی به او میدهد که سلمان فارسی که روایت داریم هر چی که حضرت پیامبر ص و حضرت علی ع میبینن و میشنون،سلمان هم میشنوه روز قیامت سلمان به کسی که در اخر الزمان فقط دینش رو نگه داشته غبطه میخوره...یعنی میگه کاشکی من هم در اخر الزمان بودمو دینمو نگه میداشتم

همونطور که توضیح دادم همه چیز از قبل پیش بینی شده هست ...ولی اکثر مردم اگاهی ندارند...چون کسی حدیث نمیخونه روایت نمیخونه قران نمیخونه ...تا یه شبهه پیش میاد فک میکنه اسلام دروغه...در حالی که نمیدونه این ویژگی اخر الزمان هستش...و اسلام همیشه حق

خداوندا به همه ی ما توفیق استقامت در دین و پیروی از ائمه و ولایت فقیه عنایت بفرما...امین

اللهم صل علی محمد وال محمد
    امضای ایشان
    حضرت امیر المومنین(ع)

هيچ ثروتي چون عقل و هيچ فقري چون جهل و هيچ ميراثي چون ادب و هيچ پشتيباني چون مشورت نخواهد بود.

6. 2 کاربران زیر از delphic بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6596
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ببینین من خودم پستی گذاشتم که توش 50تا پاسخ بهم دادن بعضیها تو همین سایت منو میشناسن. آخرش نتیجم این شد که اینجا جای این بحث ها نیست. اینجا فقط چندنفر و اخفال میکنید و به شک میندازید. هیچ چیزی مث مشاور حضوری نیست. برید حضوری پیش یه مشاور مذهبی معتبر و با علم. هزینش از مشاورای دیگه کمتره. من به مدیر ایمیل زدم پستمو پاک کنه. توش 50تا پاسخای جورواجور دیدم. من میگم علم ما هنوز اونقد قد نمیده جواب همه چیزو پیدا کنیم. اینجا هم کسی اونقد عالم نیست که جواب همه چیزو بده. هرچی دلیل و برهان واسه یه موضوع داده میشه باز یه جای دین یه رخنه ای پیدا میشه. چون بعضی چیزها کاملا از علم ما خارجه. مثلا به دنیا اومدن حضرت علی تو کعبه بدون هیچ لقاحی و بین یه عالمه بت. ما نمیتونیم نظر بدیم و هیچ کسی نمیتونه نظر بده. هیچکدوم از ما ماشین زمان نداریم برگردیم به گذشته ها.

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7249
    تشکـر
    163
    تشکر شده 1,316 بار در 478 پست
    میزان امتیاز
    10

عجیبه ما هنوز وجود شیطان رو باور نکردیم

9. کاربران زیر از ابوغفار بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6608
    تشکـر
    15
    تشکر شده 12 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    10

داعش کاربه دین وبی دین نداره پیامبرواسلام به دستورخداونداینکاروکرده....ب رادرعزیزیاخواهر...یه نکته روبهت گوشزدکنم البته بااجازه ت...درصدراسلام بسیاری کشته شدندتادین پابرجابماند....چه شد؟'کشته شدند،'من وشماچه؟...قراراست چ بشود؟میمیریم،همین!آنهاباع اب کمترومن وشماباهزاررنج بیشتر،رنج پیری،ناتوانی و و اماآنهاسالم بودندودراوج توانایی به ابدیت وسرنوشت محتوم خودشتافتند!....برادریاخواهر ...مرگ چیزبدی نیست!صرفا بدلیل کشتن عده ای بخاطر'بی دین'بودن شماذهن خودرابه چالش کشیده ای؟....پیامبرکه نعوذبالله شکنجه نمیکرده،سر میزده اندولی داعش که شمامقایسه کردی دوست من بخاطرجو بدی ووحشت وکلاشرایط جوالان درمورداعمال آنهاست...آنهاشکنجه میکنند،..این بداست،یاباشکنجه میکشند،اینهابد است،...الان حاضری به این موضوع فکرکنی؟....شمامیگویی کشتند،خب!بنام دین هم بودمگرمن خودشماقراراست چکنیم؟خب میمیریم....اگرپیامبرشکنجه کرده بودشماحق داشتی به این چالش ذهنی برسی...داعش بدلیل شکنجه های حیوانی داعش شده است....

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7249
    تشکـر
    163
    تشکر شده 1,316 بار در 478 پست
    میزان امتیاز
    10

به دوستان دیدن سخنرانی های استاد رایفی پور رو پیشنهاد میدم میتوانید با مراجعه به سایتشون با نام مصاف تهیه کنید...همچنین سخنرانی های روحانی عزیز اقای سید حسن اقا میری با مراجعه به سایت ایشون با نام بیدار باش.

12. کاربران زیر از ابوغفار بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)