نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: راهنمایی لازم در مورد ساخت وساز

1116
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6694
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

راهنمایی لازم در مورد ساخت وساز

با سلام
    از مشاورین و دوستان گرامی خواهش میکنم راهنمایی لازم بفرمایید با دویست میلیون میشه کار ساختو ساز رو شروع کرد البته با یه شریک قابل اعتماد که همین قدر سرمایه بذاره
    موفقیت وسودش چطوره سختی کار زیاده یا کم؟چ چیزهایی لازم هست از کجا باید شروع بشه و یک منبع کامل برای راهنمایی معرفی کنید در ضمن در شیراز....

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6585
    تشکـر
    6
    تشکر شده 92 بار در 58 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : راهنمایی لازم در مورد ساخت وساز

بسم الله الرحمن الرحیم

1.اولا میشه که ساخت و ساز کرد سودش هم خوبه ولی باید بلد باشی کجا بسازی چجوری بسازی...از کجا مصالح بخری که مثلا هم بصرفه باشه و هم مورد پسند مشتری

2.شارکت زیاد جالب نیست...چون داداش خودم زده بود تو کار ساخت و ساز بعد پول داده بود که خونه بسازن و بعد نشد کلی دنبال پولش رفت...شما هم اگر شریک میخواید باید طوری قرار داد های شراکتتونو تنظیم کنید که اگر طرف پولتونو نداد کارش گیر باشه.از چک های تضمین دار استفاده کنید...و خلاصه هر جوری که قانون سفت تر بشه

3.سختیش زیاد نیست از لحاظ کاری ولی از نظر فکری اذیت میشید مطمئنا مشغله فکری زیاد داره ...ممکنه پول کم بیاری...مصالح بره بالا...همه اینا هست

4.شرو کارم اگه شریک میخوای باید شریک پیدا کنی دیگه...وگرنه خودتون میتونید بسازید...ولی اگه با یه شرکت پیمان کار معروف تو خود شیراز قرار داد ببندید خیلی به نفع تونه...چون اونا هم میدونن مصالح از کجا بگیرن هم میدونن کجا بسازن که بصرفشون باشه
    اما میگم باید قرار دادا طوری تنظیم بشه که کسی نتونه کلاهبرداری کنه

و در اخر که شما باید هوش زیادی تو اینکار داشته باشی...مثلا اگر میخوان توی یه جایه معروف خونه بسازن شما باید بری ببینی اونجا خونه متری چنده سرتون کلاه نذارن... ویا ببینی مثلا هر طبقه چقد هزینه میبره
    امضای ایشان
    حضرت امیر المومنین(ع)

هيچ ثروتي چون عقل و هيچ فقري چون جهل و هيچ ميراثي چون ادب و هيچ پشتيباني چون مشورت نخواهد بود.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6694
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از پاسخ و راهنمایی مفیدتون

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6799
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام واحترام
    من قراره از عید کار ساخت وساز را شروع کنم یه زمین 210 متری یه جای مناسب در اصفهان دارم که میخام داخلش یه اپارتمان 8 واحده با چهار طبقه بسازم یه خونه هم یه مکان دیگه دارم که حدود300 میلیون تومان میرزه برا شروع کار من حدود 30میلیون پول نیاز دارم چون نمیخام فعلا خونه را بفروشم دنبال یه وام با بهره پایین هستم از شما تقاضا دارم در مورد وام هایی که الان هست
    ومیشه اونا را با بهره پایین گرفت اعم از مربوط ویا غیر مربوط به مسکن برام توضیح بدید.
    ممنون وسپاس گذارم

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6585
    تشکـر
    6
    تشکر شده 92 بار در 58 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazlmomeni3 نمایش پست ها
    با سلام واحترام
    من قراره از عید کار ساخت وساز را شروع کنم یه زمین 210 متری یه جای مناسب در اصفهان دارم که میخام داخلش یه اپارتمان 8 واحده با چهار طبقه بسازم یه خونه هم یه مکان دیگه دارم که حدود300 میلیون تومان میرزه برا شروع کار من حدود 30میلیون پول نیاز دارم چون نمیخام فعلا خونه را بفروشم دنبال یه وام با بهره پایین هستم از شما تقاضا دارم در مورد وام هایی که الان هست
    ومیشه اونا را با بهره پایین گرفت اعم از مربوط ویا غیر مربوط به مسکن برام توضیح بدید.
    ممنون وسپاس گذارم

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

باید بگم که بنده تا بحال وام ساخت و ساز مسکن ندیدم.چیزی فقط به عنوان وام ساخت ساز وجود داره...وام تعمیر بافت فرسوده هست که اونم فک کنم فقط تو تهران هستش با این حال باید بری شهرداری اصفهان پرسی...بعضی از این بنگاه ه املاکا هم میدونن کجا وام میدن
    امضای ایشان
    حضرت امیر المومنین(ع)

هيچ ثروتي چون عقل و هيچ فقري چون جهل و هيچ ميراثي چون ادب و هيچ پشتيباني چون مشورت نخواهد بود.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)