نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: بابی احترامی شوهرم جیکارکنم

5527
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6784
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بابی احترامی شوهرم جیکارکنم

سلام .من چندروزپیش باشوهرم سراینکه من خواستم براخواهرم کارپیداکنم حرفم شداون یکم حسوده وخیلی زودم حصبی میشه به من میگه چراهمش میخوای برااوناکاری بکنم منم گفتم چرااینطوری حرف میزنه مگه چی میشه من براخواهرم کارپیداکنم منم عصبی شدم بهش گفتم خیلی حسودی این چه اخلاقیه داری اونم عصبی شدخیلی بهم بی احترامی کردحرفای بدی زدمنم دوروزه باهاش سروسنگینم به نظرتون چیکارکنم این رفتاراوحرفاروکناربذاره

2. کاربران زیر از مریم25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : بابی احترامی شوهرم جیکارکنم

نقل قول نوشته اصلی توسط مریم25 نمایش پست ها
    سلام .من چندروزپیش باشوهرم سراینکه من خواستم براخواهرم کارپیداکنم حرفم شداون یکم حسوده وخیلی زودم حصبی میشه به من میگه چراهمش میخوای برااوناکاری بکنم منم گفتم چرااینطوری حرف میزنه مگه چی میشه من براخواهرم کارپیداکنم منم عصبی شدم بهش گفتم خیلی حسودی این چه اخلاقیه داری اونم عصبی شدخیلی بهم بی احترامی کردحرفای بدی زدمنم دوروزه باهاش سروسنگینم به نظرتون چیکارکنم این رفتاراوحرفاروکناربذاره
    اول از همه نبايد بخاطر بقيه زندگيتو خراب كني دوما اينكه از اول نبايد بين خانوادت و بقيه و شوهرت فرق بذاري شايد باعث تبعيض بينشون شدي كه انقد ر حساس شده از اول بايد بهش با محبت ميگفتي نه اينكه با دعوا اينطوري فقط اوضاع رو بدتر ميكني مثلا اگر من براي خواهر خودم چيزي ميخرم به شوهرم ميگم اينو واسه خواهرم خودم خريدم يادم باشه رفتم خريد اينبار واسه خواهر تو ميخرم يا مادرم اصلا نميذارم فكر كنه من فرق ميذارم بينشون حتي اگر هم نخرم يا ديرتر بخرم بهش ميگم كه بدونه من به فكرشم بخاطر اين زياد گير نميده بهم

4. کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6784
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

من خیلی بهش محبت میکنم تاحالاخیلی وقتاپیش اومده اوضاع خیلی بدترولی من هیچ وقت باهاش قهرنکردم مثلااون نذاشت توجشن نامزدی خواهرم برم وعقدخواهرموبهم زهرکردامابعدفهمیدچیکاربدی کرده اون فقط نسبت به خواهراوخانواده من اینطورنیس باخواهروبرادرخودشم همینطوره باکوجکترین حرفی ازشون ناراحت میشه اون حسی شبه رقیب باهمه داره به نظرتون کم محلی کنم بهش بهترنیس چون تاحالابامحبت وگذشت باهاش زفتارکردم بهراحتی به خانوادم بی احترامی میکنه چیکارکنم

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط مریم25 نمایش پست ها
    من خیلی بهش محبت میکنم تاحالاخیلی وقتاپیش اومده اوضاع خیلی بدترولی من هیچ وقت باهاش قهرنکردم مثلااون نذاشت توجشن نامزدی خواهرم برم وعقدخواهرموبهم زهرکردامابعدفهمیدچیکاربدی کرده اون فقط نسبت به خواهراوخانواده من اینطورنیس باخواهروبرادرخودشم همینطوره باکوجکترین حرفی ازشون ناراحت میشه اون حسی شبه رقیب باهمه داره به نظرتون کم محلی کنم بهش بهترنیس چون تاحالابامحبت وگذشت باهاش زفتارکردم بهراحتی به خانوادم بی احترامی میکنه چیکارکنم
    باهش صحبت كردي دليل اينكاراشو پرسيدي؟چي گفته بهت

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4385
    تشکـر
    1,425
    تشکر شده 866 بار در 371 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام عزيزم....
    نبايد بحث رو به جايي بكشوني كه باعث دعوا و گفتن الفاذ بد بشه....
    به محض اينكه احساس كردي داره با بي منطقي بهت جواب ميده سكوت كن و محل رو ترك كن....
    بذار كمي از عصبانيتش كاسته بشه....
    با جبهه گيري شما نسبت به مسائل مربوط به خانواده ايشون حساس تر ميشه و اين طرز فكر ايجاد ميشه كه شما خانوادتون رو به حرف ايشون ترجيه دادين....
    بعد از آروم شدن جو و ابراز امادگي روحي و ارامش ايشون ميتوني منطقي و با لحن آروم تر دليل اين كار رو براش توضيح بدي و حتي در آخر براي اطمينان خاطر همسرتون از توجه شما به رضايت ايشون اين رو هم مطرح كن كه با توجه به نياز خواهرم به اين كار و وظيفه اي كه من به عنوان خواهر و خانواده در قبال ايشون دارم اما اگه شما راضي نباشيد منصرف ميشم....
    وبا تلقين هاي به جا در بين حرفهاتون همسرتون رو مردي فاميل دوست و عاشق كمك به افراد توصيف كنيد تا بتونيد باهاش ارتباط برقرار كنيد و زمينه گفتن اين حرفها و درخواستها براتون فراهم بشه....
    البته در خصوص اموري كه به زندگي مشترك و آينده شما و خانوادتون لطمه اي نميزنه نگفتن كاري كه قراره براي خانواده انجام بدين مشكلي ايجاد نميكنه و ((نگفتن دروغ گفتن نيست))....
    و ميشه با اين عمل از به وجود اومدن اين بحث ها هم جلوگيري كرد((البته باز هم متذكر ميشم كه فقط نگفتن اموري كه به زندگي مشتركتون صدمه اي نزنه))
    امضای ایشان

8. 2 کاربران زیر از zbahane بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6784
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی باهاش صحبت کردم ولی دست خودش نیس نمیتونه اینطوررفتارشوتغییربده حتی خودش بعضی وقتابه کارای اشتباهش اعتراف میکنه من اکثراوقات شده یه ساعت حرف میزنه میگه بابات اینجورکردخواهرت اونطوررفتارکردمنظورش فلان چیزبودشوهرخواهرامم که دیگه هیچی هروقت رفتیم خونه بابام یایه جای بدش کلی رفتای دیگرونه تجزیه وتحلیل میکنه همشم میگه منظورش فلان چیزبودمن ترجیح میدم سکوت کنم بااینکه نوددرصدغیرمنطقی حرف میزنه اگه چزی بگم بدترمیکنه اخرین بارم سکوت نکردم ک باعث بی احترامیش شدبهم میگه چرافک میکنی وظیفه ای درقبال خانواده ات داری اونا خودشون برن کارپیداکنن یامثلان میگه چرااون خواهرات اینکاروتوخونه بابات نمیکنه توهم نبایدکمک کنی میگم خیلی یه طرفه میره قاضی وغیرمنطقی چیکارکنم به نظرتون بی توجهی بهش جواب میده چون خیلی وقتاغرورموله کردم وهمه چیزای ک گفته نادیده گرفتم

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

منم فكر نميكنم با بيتوجهي مشكلي حل بشه فقط شايد اين مسئله يكم خاموش بشه ولي بعد بايه جرقه دوباره روشن ميشه احتياط كن يه مدت اونطور كه اون ميگه باش ولي يه مدت بذار فكر كنه كه به حرفش گوش ميدي شايد لجش گرفته يه مدت گوش كن به سرشم نزن فقط بگو بخاطر اينكه از دعوا و جروبحث خسته شدم توام كه اهميتي به خواسته من نميد ي پس بيخيال

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد