نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: دودلی ازدواج کدوم رو انتخاب کنم؟

2711
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6722
    تشکـر
    0
    تشکر شده 34 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    10

Arrow دودلی ازدواج کدوم رو انتخاب کنم؟

سلام.
    ۲۵ سالمه والان حدود یک سال و هشت ماه هست که از همسر سابقم جدا شدم ی دختر ۵ ساله دارم و شیراز زندگی میکنم تو این مدت چند تا خواستگار داشتم حالا یا اینترنتی یا عادی از بین خواستگارام دوتاشون اولویت دارن یکیشون اهل سیرجان هست(کرمان) و ۳۰ سالشه و قبلا ازدواج کرده و زنش رو طلاق داده بچه نداره ،تو کارخونه فلاد اونجا کار میکنه خونه ماشین هم داره و درآمد ماهیانه ۱۲۰۰ ت از نظر اخلاق هم خوبه تو این یکسال که با هم بودیمنشده تا حالا چیزی بگه که من ناراحت بشم حتی ی کوچولو اوایل خانوادش راضی نبودن و اون تلاش خودش رو کرد و خانوادش رو قانع کرد .
    دومی : شیرازیه ۳۵ سالشه قبلا ازدواج کرده و ی پسر ۱۱ ساله داره خبر نگار و تهیه کننده هست قبلا هم مجری تلویزیون بوده خونش در حال ساخته ماشین هم داره الان تو خونه اجاره ی زندگی میکنه از نظر برخورد و اخلاق هم خوبه ولی بخاطر کارش بیشتر وقتا سرش شلوغه و خیلی وقت نداره ( مثلا هر وقت به خواستگار اولی اس میدم بی برو و برگررد جواب میده ولیدومی یا جواب نمیده یا خیلی دور ) .
    از شما کمک میخوام بنظر شما کدوم کیس ماسب تری واسه ازدواج با من هست ؟البته اینم بگم خواستگار اولی دخترم رو به فرزندی قبول میکنه . و حق طلاق رو به خودم میده دومی گفته که خونه رو بنامت میزنم .ولی ی چیز دیگه هم هست هردوشون از من میخوان قبل از ازدواج رابطه جنسی داشته باشیم تا هردومون کاملا هم رو شناخته و از روحیات هم آشنا بشیم تا دوباره به طلاق برنخوریم.( صیغه محرمانه بین خودمون بخونیم). لطفا بهم بگید چیکار کنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : دودلی ازدواج کدوم رو انتخاب کنم؟

خب دوست عزیز بهترین راه همینه که خصوصیات رو روی کاغذی بنویسید

تا بتونید در مورد اونا تصمیم گیری درستی انجام بدید .. ولی خب اینطور که شما گفتید ...

متوجه شدیم که نظر شما روی خواستگار اولیه ... به هرحال قدم اول اینه که دو طرف به دل هم بشینن ...

خب ایشون چون بچه نداره پس مشکلاتی در آینده برای پذیرش شما به وجود نمیاد ...

ولی رابطه جنسی داشتن زیاد مناسب حال نیست چون شما وقتی وارد این رابطه بشید ...

بعد از اون دیگه حرفی برای گفتن ندارید و حس ایشون رو تاحدودی ارضاء کردید

بهتره در این مورد بات هرکدوم که فکر میکنید مورد خوبه به مشاور ازدواج مراجعه کنید تا با انجام تست بتونه

نوع شخصیت و هماهنگی شما رو با هم بررسی کنه اینطوری میتونید چشم انداز اینده رو بهتر ببینید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد