نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: شک به شوهر

1336
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6792
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

شک به شوهر

با سلام و احترام
    من 32سالمه و سال 89 ازدواج کردم همسرمو دوست داشتم و دارم اما چند ماهی هست که مشکل داریم اون داروهای فلوکتسین و رسپیدون دکتر براش تجویز کرده که البته یواشکی به دکتر مغز و اعصاب مراجعه کرده قبل از ازدواجم پیش روانپزشک میرفته اما میگفت برای درمان استرس بوده .بمن خیلی زیاد شک داره انقدر که حتی توی خونه رکوردر میزاره و حتی بدتر ازهمه به ادمهای اطرافم به شکل عجیبی شک کرده این رفتارش خیلی ازارم داد اما بعد از مدت حدودا 10روز من مشکل کاری پیدا کردم و اعصابم بهم ریخت نمی دونم شایدم شوک رفتار همسرم درمورد من باعث شد که خیلی شکننده شم طاقت هیچی ندارم حالا من به یک همکارش که خانم متاهله و خیلی باهم ارتباطشون صمیمیه شک کردم یعنی نمیدونم دارم رفتار اعتراض آمیز میکنم یا واقعا شکاک شدم نسبت به هیچ کس دیگه این حس بد رو ندارم ولی در مورد اون زن به شدت اینگونه ام من ادم سرخوش و شادیم اما متاسفانه یه مدت با هر چیزی گریه ام میگیره و دلم می خواد زودتر بمیرم تصمیمگرفتم پیشنهادبدم ی مدت جدا ازهم زندگی کنیم شایداینطوری شرایط مشخص شه نمیدونم چیکار کنملطفا راهنماییم کنید
    ویرایش توسط مریم م : 09-24-2014 در ساعت 09:42 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6266
    تشکـر
    61
    تشکر شده 42 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ :شک به شوهر

نقل قول نوشته اصلی توسط مریم م نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    من 32سالمه و سال 89 ازدواج کردم همسرمو دوست داشتم و دارم اما چند ماهی هست که مشکل داریم اون داروهای فلوکتسین و رسپیدون دکتر براش تجویز کرده که البته یواشکی به دکتر مغز و اعصاب مراجعه کرده قبل از ازدواجم پیش روانپزشک میرفته اما میگفت برای درمان استرس بوده .بمن خیلی زیاد شک داره انقدر که حتی توی خونه رکوردر میزاره و حتی بدتر ازهمه به ادمهای اطرافم به شکل عجیبی شک کرده این رفتارش خیلی ازارم داد اما بعد از مدت حدودا 10روز من مشکل کاری پیدا کردم و اعصابم بهم ریخت نمی دونم شایدم شوک رفتار همسرم درمورد من باعث شد که خیلی شکننده شم طاقت هیچی ندارم حالا من به یک همکارش که خانم متاهله و خیلی باهم ارتباطشون صمیمیه شک کردم یعنی نمیدونم دارم رفتار اعتراض آمیز میکنم یا واقعا شکاک شدم نسبت به هیچ کس دیگه این حس بد رو ندارم ولی در مورد اون زن به شدت اینگونه ام من ادم سرخوش و شادیم اما متاسفانه یه مدت با هر چیزی گریه ام میگیره و دلم می خواد زودتر بمیرم تصمیمگرفتم پیشنهادبدم ی مدت جدا ازهم زندگی کنیم شایداینطوری شرایط مشخص شه نمیدونم چیکار کنملطفا راهنماییم کنید
    عزیزم بنظرمن همسرانی که تا این حد همسرشونو کنترل میکنن چون یه ریگی به کفششون هست ومیدونن این چیزا متقابله به حساب خودشون دارن طرف روکنترل میکنن... تامبادا چوب خدا به خودشون بخوره........ اما اگه همسرتون آدم مقیدی باشه این افکارو ازذهنتون بیرون کنید وتا مطمین نشدید بیگدار به آب نزنید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : شک به شوهر

خب دوست عزیز در این مورد نباید در کارش جستجو کنید ...

چون اینکار فقط راه های فرارو برای اون اشکارتر میکنه و ازطرفی ممکنه اصلا" این ذهنیت شما هیچ

پایه و اساسی نداشته باشه و شما هم تحت رفتارهای ایشون این رفتارو بروز میدید ...

بهتره در این مورد با قاعده بازی شوهرتون جلو برید و آرامش خودتون رو حفظ کنید تا بهش نزدیک بشید و بتونید

متوجه مشکلات در این زمینه بشید ..البته قصد ما این نیست که تبدیل به یک کارآگاه بشید

از طرفی بهتره به مشاور مراجعه کنید تا بتونید همزمان در این مورد قدمی بردارید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6849
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ :شک به شوهر

مریم جون منطقی باهاش بحرف ببین تمایلی به حل مشکل داره اگه داره با هم پیش مشاور برین اگه نه.درصورتی که بچه نداری یه مدت کوتاه ازش فاصله بگیر تا به خودش بیاد .درغیراین صورت توام نابود میشی گلم ازماگفتن بود.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد