نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: فرجام مرگبار رابطه نامشروع میوه‌فروش دوره‌گرد

625
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

فرجام مرگبار رابطه نامشروع میوه‌فروش دوره‌گرد

فرجام مرگبار رابطه نامشروع میوه‌فروش دوره‌گرد

دومرد که مرتکب جنایت‌های جداگانه شده‌اند پس از تایید حکم قصاص توسط دیوانعالی کشور در یک‌قدمی چوبه‌دار قرار گرفتند.

یکی از این متهمان مردی به نام کاوه است که با انگیزه ناموسی دست به جنایت زده است. مردی آذر سه‌سال قبل به پلیس مراجعه کرد و خبر داد پسر 24ساله‌اش به نام فرید ناپدید شده است. کارآگاهان برای یافتن ردی از این جوان وارد عمل شدند و قبل از هر کاری به بررسی فهرست مکالمات تلفنی او پرداختند.

در این مرحله از تحقیقات مشخص شد فرید آخرین‌بار با زنی به نام هدیه تماس گرفته است. کارآگاهان سراغ هدیه رفتند و از او درباره جوان مفقود شده پرس‌وجو کردند. زن جوان ابتدا مدعی شد چنین شخصی را نمی‌شناسد اما هنگامی که تحت بازجویی‌های تخصصی قرار گرفت، اسرار جنایت را فاش کرد.

هدیه گفت: «شوهرم با همدستی پسر عمویش، فرید را به قتل رساندند. فرید میوه‌فروش دوره‌گرد بود و هرازگاهی به محله ما می‌آمد و از او خرید می‌کردم. هیچ مشکلی وجود نداشت تا اینکه یک‌شب وقتی شوهرم به سفر رفته بود او به خانه ما آمد و به‌زور به من تعرض کرد. وقتی شوهرم از سفر برگشت ماجرا را برایش تعریف کردم و او فرید را با کمک پسرعمویش به قتل رساند.»

ماموران بعد از اطلاع از جزییات قتل، شوهر هدیه و متهم دیگر را بازداشت کردند. همسر هدیه اتهامش را گردن گرفت و گفت: «وقتی همسرم به من گفت فرید به او تعرض‌کرده است تصمیم گرفتم از وی انتقام بگیرم به همین دلیل موضوع را با پسرعمویم در میان گذاشتم و او هم قبول کرد در کشتن فرید به من کمک کند. ابتدا هدیه با فرید تماس گرفت و او را به خانه کشاند سپس ما به او حمله کردیم و من وی را با چند ضربه چاقو کشتم. در ادامه جسد را از شهر بیرون بردم و آن را به آتش کشیدم تا شناسایی نشود.»

متهم دیگر پرونده نیز اظهارات پسرعمویش را تایید کرد. وقتی پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد اولیای‌دم مقتول خواستار قصاص قاتل شدند. شوهر هدیه نیز اتهام قتل را پذیرفت و ماجرا را یک‌بار دیگر توضیح داد اما زن جوان وقتی در جایگاه قرار گرفت، رازی تازه را فاش کرد و گفت: «مدتی بود از فرید خرید می‌کردم و به این ترتیب رابطه‌ام را با او شروع کردم. ما با هم در ارتباط بودیم تا اینکه دچار عذاب وجدان شدم و به دروغ به شوهرم گفتم فرید به من تجاوز کرده است.»

هیات‌قضات بعد از پایان محاکمه متهم ردیف اول را به اتهام قتل به قصاص و به جرم جنایت در میت به دوسال حبس، 74ضربه شلاق و یک‌دهم دیه محکوم کردند. هدیه نیز به اتهام معاونت در قتل به 15سال زندان و به اتهام رابطه نامشروع به 99ضربه شلاق و متهم ردیف سوم به جرم معاونت در قتل به 15سال حبس محکوم شد. این رای با اعتراض متهمان در اختیار قضات شعبه15 دیوانعالی کشور قرار گرفت و سرانجام به تایید رسید.

دومین مردی که در آستانه مجازات قرار دارد مردی به نام هاشم است که همسر برادرش را با ضربه چاقو به قتل رسانده است. مردی خرداد سال گذشته در تماس با پلیس خبر داد برادرش به نام صمد، همسر او را به قتل رسانده است. وقتی کارآگاهان تحقیقات را آغاز کردند متوجه شدند صمد مردی معتاد است که در خانه مقتول با استفاده از چاقو دست به جنایت زده است.

شوهر مقتول در بازجویی‌ها گفت: «برادرم در کارگاه من کار می‌کرد اما مشکلاتی ایجاد کرده بود. روز حادثه ما خانه نبودیم وقتی به منزل رسیدیم دیدیم وسایل خانه کاملا به هم ریخته است فهمیدم صمد در نبود ما به آنجا آمده و این کار را کرده به او تلفن زدم و گفتم نباید به خانه ما بیاید اما او دوباره به آنجا آمد و مشغول جمع‌کردن وسایل خودش شد. در این هنگام صدای جیغ همسرم را شنیدم و فهمیدم صمد او را زده است به‌سرعت به سمت همسرم دویدم و او را غرق در خون دیدم. وی را سریع به بیمارستان رساندم اما پزشکان نتوانستند کاری انجام دهند.»

ماموران در ادامه تحقیقات سراغ صمد رفتند و او را بازداشت کردند. این مرد در بازجویی‌ها اتهام قتل را قبول کرد و گفت: «من با برادرم کار می‌کردم اما همسر او در روابط ما دخالت می‌کرد و اجازه نمی‌داد برادرم حقوق من را بپردازد به همین دلیل با او اختلاف داشتم. روز حادثه نیز مواد مصرف کرده بودم و اصلا حال خوبی نداشتم. وقتی به خانه برادرم رفتم با همسرش مشاجره کردم و او را با چاقو زدم.»

این متهم نیز در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه و به درخواست اولیای‌دم به قصاص محکوم شد که رای صادره به تایید دیوانعالی کشور رسید.

بنا بر این گزارش دو محکوم به مرگ اگر نتوانند رضایت اولیای‌دم مقتولان را جلب کنند به‌زودی پای چوبه‌دار خواهند رفت.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    2994
    تشکـر
    2
    تشکر شده 51 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : فرجام مرگبار رابطه نامشروع میوه‌فروش دوره‌گرد

جنايت در داستان هووي خيالي؛
    زن خيانتکار براي رسيدن به مرد خياط نقشه قتل شوهرش را کشيد

زن جوان وقتي ديد شوهرش حاضر نيست از او جدا شود تا به مرد مورد علاقه‌اش برسد، نقشه هولناكي كشيد.
    آشنايي نيلوفر و مرد خياط تا جايي پيش رفته بود كه آنها تصميم به ازدواج گرفته بودند اما يك مشكل بزرگ وجود داشت، اينكه شوهر نيلوفر حاضر نبود او را طلاق دهد و زن جوان هرچه تلاش كرد موفق به جدايي شوهرش نشد. به گزارش باشگاه خبرنگاران، آنجا بود كه او با مرد خياط نقشه كشيد تا هرطور شده با هم ازدواج كنند، نقشه اي كه بوي جنايت مي‌داد و قرباني آن كسي جز شوهر نيلوفر نبود، اين زن حاضر شد براي فرار از زندگي مشتركش نقشه قتل شوهرش را عملي كند امادرست زماني كه فكر مي‌كرد همه چيز تمام شده و حالا مي‌توانند بامردي ديگر ازدواج كند پليس همه چيز رافاش كرد. هفته گذشته زن جواني سراسيمه نزد ماموران پليس آگاهي استان لرستان رفت و در حالي كه نگراني در چشمش موج مي‌زد خبر از ناپديد شدن شوهرش به نام كورش داد، وي وقتي مقابل افسر تحقيق نشست گفت: جناب سروان همسرم روز گذشته خانه را براي رفتن به محل كار ترك كرده و اين آخرين باري بود كه او را ديدم بعد از آن هر چه با تلفن همراهش تماس گرفتم پاسخ نداد تا شب منتظر ماندم اما خبري از شوهرم نشد، اما امروز كه متوجه شدم تلفن همراهش خاموش است و محل كارش نرفته نگراني ام بيشتر شد و تصميم گرفتم موضوع را با پليس در ميان بگذارم.زن جوان گفت: مدتي است با زني ارتباط پنهاني داشته شب‌هايي كه به خانه نمي‌آيد به خانه آن زن مي‌رفت، يك بار گفته بود قصد دارم با اين زن از ايران خارج شوم و مدتي پيش نيز كورش مغازه اش را به يك خياط اجاره داده و من که در خياطي كار مي‌كردم امروز وقتي به محل كار رفتم متوجه شدم همسرم بي آن كه من اطلاع داشته باشم مغازه را به مبلغ 80 ميليون تومان به مرد خياط فروخته است، ديگر مطمئن هستم همسرم به همراه آن زن قصد خروج از كشور را دارد. پس از ثبت اظهارات زن جوان افسر پليس تحقيقات در اين زمينه را آغاز كرد، استعلام از فروردگاه‌ها و پليس مرزي نشان مي‌دهد كه كورش از كشور خارج نشده است از طرفي افسر پرونده وقتي از همسر وي در باره محل زندگي هوويش پرسيد زن جوان گفت كه اين زن را نمي‌شناسد و نمي‌داند كجا زندگي مي‌كند.حرف‌هاي همسر كورش مشكوك به نظر مي‌رسيد، مگر مي‌شود او از رابطه پنهاني همسرش با زني ديگر خبر داشته اما آن زن را نشناسد و همين سوال شك ماموران را به همسر كوروش بيشتر كرد و به همين دليل ماموران او را زير نظر داشتند. رفت آمد‌هاي زن جوان ظن پليس را بيشتر كرد اين زن هر روز صبح همراه مرد خياط به مغازه مي‌رفت و شب‌ها نيز همراه مرد خياط از مغازه بر مي‌گشت. از طرفي تحقيقات محلي نشان داد مرد خياط كه سعيد نام داشت شب گم شدن كوروش در نيمه‌هاي شب حوالي خانه آنها ديده شده بود.با اين اطلاعات سعيد براي تحقيقات به پليس آگاهي احضار شد و در بازجويي گفت: حدود 8 ماه قبل از كوروش مغازه اي اجاره كردم با شرط آنکه اجازه دهم همسرش در مغازه كار كند.وي ادامه داد: من قبول كردم، هر روز نيلوفر به مغازه مي‌آمد و عصر به خانه بازمي گشت، او خياط ماهري بود چند روز قبل كوروش سراسيمه پيش من آمد و گفت حاضر است مغازه را به 80 ميليون تومان به من بفروشد من كه اين پول را داشتم قبول كردم اين مغازه را بخرم اما قبل از اينكه به محضر برويم و سند بزنيم كوروش ناپديد شد. كارآگاهان به سعيد و نيلوفر مشكوك بودند و حدس زدند كه اين زن و مرد با همدستي يكديگر بلايي بر سر مرد ناپديده شده آوره‌اند.با گزارش ماجرا به بازپرس پرونده دستور بازداشت نيلوفر صادر شد. زن جوان پس از حضور در آگاهي اين بار با طرح موضوعات جديد سعي کرد مسير تحقيقات را تغيير دهد.نيلوفر اين بار احتمال قتل همسرش از سوي زن ناشناس را مطرح کرد و مدعي شد که شايد هوويش کوروش را به قتل رسانده است اما پليس که مي‌دانست او حقيقت را مخفي کرده است. بازجويي از وي را ادامه داد تا اينکه زن جوان پرده از راز جنايت برداشت.
    اعتراف هولناک
    نيلوفر گفت: همه چيز از زماني آغاز شد که شوهرم مغازه اش را به مرد خياط اجاره داده و من در آنجا مشغول به کار شدم بعد از مدتي رابطه من و مرد خياط صميمي شد تا اينکه تصميم گرفتيم از همسران خود طلاق بگيريم و با هم ازدواج کنيم.نيلوفر ادامه داد، تنها راه، به قتل رساندن کوروش بود. چند بار براي قتل او نقشه کشيدم اما هر بار با مشکل روبه رو شديم، آخرين بار قرار شد من کوروش را با قرص بي هوش کنم و سعيد او را با شليک گلوله به قتل برساند.وي ادامه داد:سعيد يک قبضه کلت کمري خريد تا اين که شب فرار رسيد و آن شب وقتي کوروش به خانه آمد در چاي او قرص خواب آور ريختم و به او دادم وقتي مطمئن شدم به خواب رفته با سعيد تماس گرفتم و وي حاضر و اسلحه را به سمت سر شوهرم گرفت و شليک کرد بعد هم جنازه اش را داخل يک گوني گذاشته و چند گوني ديگر پراز نخاله‌هاي ساختماني کرد و جسد را از خانه بيرون و در بيايان دفن کرد.
    جسدي در بيابان
    پس از اين اعترافات، ماموران راهي مغازه سعيد شده و او را قبل از اينکه موفق به فرار شود دستگير کردند و سعيد وقتي متوجه اعترافات نيلوفر شد گفت: من به نيلوفر علاقه مند شدم و قصدم ازدواج با او بود و قرار شد بعد از اجراي نقشه مغازه به من برسد، بعد از به قتل رساندن کوروش جسدش را در بيابان دفن نموده ام و هيچ گاه تصور نمي‌کردم کسي متوجه جنايت ما شود.پس از اعترافات قاتل به همراه تيم پليسي به محل دفن جسد اعزام و با راهنمايي قاتلان جسد کشف شد و در بازرسي از مغازه وي آلات قتاله نيز کشف گرديد هر دو نفر با قرار بازداشت موقت راهي زندان شدند.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    2994
    تشکـر
    2
    تشکر شده 51 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : فرجام مرگبار رابطه نامشروع میوه‌فروش دوره‌گرد

جنایت مخوف برادرکشی برای رسیدن به زن ۱۷ ساله

زن نوجوان با یکی از بستگان شوهرش همدست شد تا توطئه شوم خانوادگی را عملی کند، او تنها یک‌ماه پس از شروع زندگی مشترک با شوهرش با استفاده از قرص برنج وی را در یکی از روستاهای نوشهر به قتل رساند.

۲۶ آذرماه سال گذشته جوان ۲۴ساله‌ای درحالی‌که بدحال بود و به‌نظر می‌رسید دچار مسمومیت شده، به بیمارستانی در شهرستان نوشهر انتقال یافت.

معاینات اولیه حاکی از آن بود که مسمومیت مرد جوان شدید است و این در حالی بود که همسر او مدعی بود که شوهرش تعدادی قرص آموکسی‌سیلین و مفنامیک‌اسید مصرف کرده است.

تلاش پزشکان برای نجات مرد جوان فایده‌ای نداشت و در نهایت او روی تخت بیمارستان جان باخت.

از آنجا که مرگ او مشکوک به‌نظر می‌رسید، ماجرا به پلیس و دادسرای نوشهر گزارش و تحقیقات قضایی- پلیسی برای کشف راز مرگ مرد جوان شروع شد.

* عروس نوجوان

بررسی‌ها نشان می‌داد که مقتول و همسرش در سال ۸۸به عقد هم درآمده و یک‌ماه قبل مراسم عروسی‌شان را جشن گرفته و زندگی مشترکشان را شروع کرده بودند.

همسر مقتول که زنی ۱۷ساله بود، گفت: من و همسرم زندگی خوبی داشتیم و شب حادثه او گفت که حالش خوب نیست و تعدادی قرص آموکسی‌سیلین و مفنامیک‌اسید خورد و بعد از چند ساعت حالش بد شد.

همان موقع با خانواده شوهرم تماس گرفتم و با کمک برادرش او را به بیمارستان بردیم که این اتفاق رخ داد.

درحالی‌که همسر و خانواده قربانی اصرار داشتند هر چه زودتر جنازه را تحویل گرفته و به خاک بسپارند اما قاضی نجارصادقی، بازپرس شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب نوشهر دستور داد جسد برای آزمایش‌های سم‌شناسی به پزشکی قانونی منتقل و پس از نمونه‌برداری تحویل خانواده متوفی شود.

ماه‌ها از این ماجرا گذشت تا اینکه حدود یک‌ماه پیش نتیجه آزمایش‌های سم‌شناسی درباره مرگ مرد جوان اعلام شد.

بر اساس گزارش پزشکی قانونی، قربانی به‌خاطر مصرف قرص برنج مسموم‌شده و جانش را از دست داده بود.

طبق این گزارش، قرص برنج در داخل روکش قرص‌های آموکسی‌سیلین و مفنامیک‌اسید جاسازی شده و قربانی پس از خوردن آنها دچار مسمومیت شدید شده بود.

* توطئه خانوادگی

شکی نبود که مرد جوان به قتل رسیده، اما چه‌کسی دست به جنایت زده بود؟

نخستین مظنون پرونده همسر ۱۷ساله قربانی بود. مأموران به تحقیق از وی پرداختند اما او مدعی بود که بی‌گناه است.

از سویی، ارتکاب چنین جنایتی از سوی این زن آن‌هم یک‌ماه پس از عروسی به‌نظر عجیب می‌رسید.

با این حال کارآگاهان به بررسی‌های خود ادامه دادند تا اینکه متوجه ارتباط پنهانی همسر مقتول با یکی از بستگان شوهرش شدند.

این اطلاعات به فرضیه اینکه زن نوجوان در جنایت نقش داشته است، قوت می‌بخشید.

کیومرث حمزه‌صورتی، دادستان نوشهر می‌گوید: این زن دستگیر شد و در بازجویی‌های تخصصی لب به اعتراف گشود و به قتل شوهرش با همدستی یکی از بستگان او اعتراف کرد.

وی گفت: پس از عقد با شوهرش به برادر او علاقه‌مند شده و این علاقه تا جایی پیش رفته که در نهایت آنها تصمیم گرفته بودند با قتل شوهرش، با هم ازدواج کنند.

وی ادامه داد: برادر مقتول کسی بود که با قرار دادن قرص برنج در روکش قرص‌های آموکسی‌سیلین و مفنامیک‌اسید، این قرص‌ها را به همسر برادرش داده بود تا نقشه جنایت را اجرا کنند.

همسر مقتول نیز به بهانه‌ اینکه قرص‌ها برای زودتر بچه‌دارشدن مفید هستند، آنها را به شوهرش خورانده و باعث مرگ او شده بود.

حمزه‌صورتی گفت: با اعترافات زن نوجوان، همدست او نیز دستگیر شد و به جنایت اعتراف کرد. هر دو متهم مدعی شدند که می‌خواستند پس از مرگ مقتول، بی‌آنکه کسی متوجه شود جسد او را به خاک بسپارند و وقتی آب‌ها از آسیاب افتاد با هم ازدواج کنند که اقدام به موقع دادسرا و ارسال جسد به پزشکی قانونی رازشان را فاش کرد.

در حال حاضر نیز زن نوجوان به اتهام مباشرت و برادرشوهرش به اتهام معاونت در قتل عمدی در بازداشت به‌سرمی‌برند و خانواده مقتول با حضور در دادسرا برای عامل اصلی جنایت درخواست قصاص کرده‌اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)